piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Neurolog - prywatnie

Hej, wiecie może gdzie w Łomży prywatnie przyjmuje neurolog?? Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek info! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

na rycerskiej 3a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Dr. Ołdakowska naprzeciw dworca PKS na al. Legionow w nowej przychodni Somed.
Starsza, doświadczona pani doktor. Polecam z czystym sumieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

jedz lepiej warszawa albo bialystok...z lomzynskich neurologow nikogo nie polecam a juz napewno nie dr odachowska....moja wlasna opinia rowiez po poszukiwaniu neurologa dobrego....zreszta jak chcesz podam ci namiar na swietnego profesora z warszawy(dr kotowicz)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

ja tez mam watpliwosci co do jakosci neurologow lomzynskich. z tego co sie orientuje ich leczenie polega jedynie na powtarzaniu lekarstw.Jeszcze najbardziej sensowna i odwazna wydaje mi sie dr Dach, ordynator oddzialu. Prywatnie przyjmuje kolo okruszka na rycerskiej, bodajze we wtorki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

nie polecam ordynatorki neurologii w lomzy..niestety ostatnie dni nie popisala sie wcale i popelnila jeden blad powazny w skutkach dla pacjenta...ale niestety nie moge pisac o tym na forum

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Witam czy kotś ma namiary na dr Śmigielską z Białegostoku? Czy ona wogóle przyjmuje gdzieś prywatnie? Czy ktoś z was ma dziecko z niedokształconą mową o typie afazji rozwojowej ekspresyjnej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Polecam neurologa przyjmuje kolo olsztyna ale warto jest profesjonalista w swoim zawodzie leczylem sie w lomzy i omal nie wyladowalem na wozku po kilku wizytach kolo olsztyna zaczelem normalnie zyc

ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

może poleć jeszcze koło Warszawy Wrocławia czy Poznania? A tak na poważnie jeżeli już kogoś polecasz to pisz dokładnie, gdzie przyjmuje, bo kolo Olsztyna to chyba zdecydowanie za mało dla kogoś kto szuka pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Ten lekarz to dr.Konios Fijewo kolo olsztyna nr.tel.503707077

ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie


http://www.znanylekarz.pl/krzysztof-kanios/neurolog/fijewo-orneta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Dr Śmigielska na pewno pracuje kilka godzin w przychodni DSK w Białymstoku
Kilka lata temu prywatnie nie przyjmowała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Warto się zgłosić od tej kliniki https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/. Mają świetnych specjalistów. Rejestracja jest u nich online oraz telefoniczna pod nr 22 253 88 88.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Ja kilka miesięcy chodziłam do neurologa, którego poleciła mi moja kuzynka. Wybrałam poradnię w Łodzi URL - http://melissamed.pl/neurolog , bo akurat tam miałam najbliżej. Ale z tego, co wiem ci specjaliści przyjmują też w innych miastach albo są gościnnie w jakiś szpitalach czy poradniach. Ja tak się \"załapałam\" też na wizytę u kilku \"przejezdnych\" specjalistów. Warto śledzić te nazwiska, bo moim zdaniem bardzo dobrzy lekarze. Przynajmniej w moim przypadku spisali się na 5 i poprowadzili leczenie bez żadnych skutków ubocznych czy nieplanowanych wydarzeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

co za debile trolluja na tym forum. I jeszcze ktoś wyrzuca pieniądze w błoto płacąc za taką reklamę jak powyżej poradni w Łodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Mam nadzieję, że znacie warszawską klinikę https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa Bo dla mnie to chyba jedna z najlepszych opcji, jeśli chodzi o pomoc neurologa. Klinika jest też bardzo polecana przez wszystkich pacjentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Szukam neurologa dla mamy. Bardzo proszę o opinię i namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Miki nie kłam że przez wszystkich bo wcale tak nie jest. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Skoro jest wysyłana od lekarza do lekarza i w badaniach nic nie wychodzi i wiele chorób zostało wykluczonych to może warto się udać do dobrego psychiatry, czasami takie objawy mogą być przejawem konwersji.
Czasami jest tak że czynniki psychogenne zaostrzają jakieś objawy a czasami może być tak że je powoduja.

Neurologa polecam poszukać tutaj:
https://rcmskawina.pl/zakres-uslug
W przychodni przyjmuje wielu doświadczonych lekarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurolog - prywatnie

Witam, ja nie w temacie neurologa, ale założyłam nowy temat dotyczący chodzika dla osoby dorosłej, lecz temat nigdzie się nie pojawił.
Czy może mi ktoś poradzić, gdzie w Łomży można wypożyczyć chodzik dla osoby dorosłej mającej problem z kręgosłupem?
W sklepie medycznym nie ma.
Z góry dziękuję za potencjalne informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org