wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

O poradę proszę osoby, które miały już kontakt z tym adwokatem. Słyszałam, że jest drogi, ale nie wiem, co to dokładnie znaczy. Nie mam w tym żadnej orientacji. Ewentualnie, słyszałam, że dobrym adwokatem jest też Fabiszewski. Ktoś może wie, ile on bierze za prowadzenie sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

zależy jaka sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

ogólnie związana z narkotykami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Trzeba bylo nie wciskać dzieciakom tego gówna .!!!!


Zarobiłes chyba wystarczająco żeby za adwokata beknąć jak cygan za matkę :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

w Łomży raczej poniżej 10 tyś jeden z tych panów nie zejdzie.
ale jeżeli masz "łeb na karku" to obejdź się bez adwokata.

Przecież to tylko "reprezentant", a wszystkie przepisy masz w necie.

Rób to co każe prokuratura i obejdzie się bez kosztów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Bywają ludzie niewinni. Jak nie wiesz dokładnie, o co chodzi, nie wydawaj opinii. Proszę o odpowiedzi związane z moim pytaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

No tak :)
Kowal zawinił a Cygana powiesili hahahahaha:)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

PleasurmexC18
Dzięki za konkretną odpowiedź. Ta kwota obejmuje już prowadzenie całej sprawy, czy zależy to od liczby spraw?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

1,5 tys za sprawe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Ja26 : Wiesz z własnego doświadczenia?Dziwi mnie tak duża rozbieżnośc.Od 10 tys. do 1,5 tys. Może chodzi o rozprawę. Ta pierwsza kwota jest bardzo wysoka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Ja wiem z nie tyle własnego doświadczenia, ale znam osobę, której ten adwokat sprawę prowadził. Wyszło 3,5 tys.zł. Myślę jednak, że zależy od sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

P.S. W tamtej chodziło o wykazane, że naprawdę ta osoba jest niewinna, bo tak było. Przy narkotykach- pewnie będzie ciężej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Prawnik ustala wysokość wynagrodzenie przede wszystkim biorąc pod uwagę: stopień zawiłości sprawy, miejsce świadczenia pomocy prawnej, znaczenie sprawy dla klienta oraz wymagania specjalistycznej wiedzy. tak więc każde wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z tym, że wysokość wynagrodzenia powinna być ustalone przed rozpoczęciem świadczenia pomocy prawnej w drodze umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

mi pomagał stary Kozioł za 1 rozprawe zaplacilem 1,5 tys .. ale bylo warto , sprawa zakonczyla sie szybciej niz sie zaczela , w zasadzie dobrze miec takiego adwokata ( nie oszukujmy sie ale Kozioł to w zasadzie najlepszy adwokat w okolicach)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

10tys to moze za podział majatku albo za prowadzenia sprawy ktora trwala dluzej .. ja mialem sprawe karna art.157 § 1, 190 § 1 k.k.. , art. 156 § 1 ,art. 159.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

najlepiej to idz do niego i powiedz o co chodzi bo tak nrapwde nikt nie powie Ci ile wezmie od Ciebie ... pewnie roznie wiec tak czy tak musisz sie pofatygowac .. a raczej wolałbym Kozła niż Fabiszewskiego ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

byłam u pana Fabiszewskiego bo mecenasa Kozła nie zastałam zażyczył sobie 7,5 tys? Zapewne adwokat Kozioł będzie droższy, jak sie nie mylę? Kurcze a może ktos tańszy i dobry tez w sprawach karnych jak cos wiecie z autopsji to piszcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Gratuluje rozgarnięcia nawet nie wiesz u kogo byłaś - w Łomży nie ma M.Fabiszewskiego - to tylko potwierdza fakt że bez Adwokata to Ty sie do sądu nawet do kibla nie wybieraj.
Na piętrze gdzie swoją kancelarię ma M.FABIAŃSKI a nie Fabiszewski wszystkie kancelarie reprezentują podobny poziom. Ceny - pamiętaj to zależy ile roboty ma w danym czasie ma Adwokat, czasem możesz też dostac cenę na odczepnego - jak łykniesz Twoja sprawa - 7,5 - 10 tyś - drogo albo bardzo drogo więc z góry radzę daruj sobie znajdziesz taniej.
Nie jest tajemnicą o których zatrzymaniach piszesz bo pisano o tym i tu na 4lomza. Moja rada poszukaj Adwokata, ktory ma już kogość od tej sprawy jeżeli nie bedzie sprzeczności może bronić dwóch - jemu bedzie łatwiej a Tobie na 100% taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Wierzy się nie chce jak ludzie są nierozgarnięci... Podejdź do kancelarii, przedstaw sprawę i się dowiesz.. Każdy będzie mówił co innego i dopóki samemu nie porównasz cen to niczego się nie dowiesz. Nikt Ci nie poda cennika i nie będzie odpowiadał za samych adwokatów. Moim zdaniem jeden jest lepszy a zdaniem drugiego inny i ceną nie ma co się sugerować jeżeli to poważna sprawa karna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

nie ma gotowego cennika, każda sprawa traktowana jest indywidualnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

w Lomzy jest tak kazdy adwokat tylko chce kasy,on i tak do niczego nie jest potrzebny no chyba ze czapke potrzymac lub moja teczke z papierami i za to kasuje kase,oj ci Lomzynscy adwokaci porazka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

tak, bo łomżyńscy adwokaci są inni... To są normalni ludzie i jak wszędzie są uczciwi i nieuczciwi, nieważne w jakim mieście..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

ale w Lomzy to juz patologia,niestety pojecia zero tylko kasa,a gdzie czlowieczenstwo,gdzie uczciwosc,gdzie no gdzie?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

no ewidentnie... szkoda tylko, że nie masz pojęcia o czym piszesz..Nie podaje się nazwisk, ale łomżyńscy adwokaci prowadzą pełno spraw poza miastem i to dużo poważniejszych niż rozwód czy gram marihuany u naszych wielkomiejskich przestępców. Do patologi bliżej tym wszystkim co tylko srać do własnego gniazda potrafią zamiast docenić, że pod nosem są specjaliści w wielu dziedzinach życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

P.A jesteś prawnikiem albo jego rodziną i boli cię ta opinia ,jednak przedmówcy chyba też wiedzą co dostają wzamian za swoje pieniądze i mają prawo pisać takie komentarze .CO do mec.Kozła to wielki szacunek i uczciwość podziwiam tego człowieka.mówię tu oseniorze , młodszego nie znam to się nie wypowiadam. Widząc adwokatów na sprawie , którą znam widać ,że nie czytali nawet akt teraz jest kasa ,a nie sumienie pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

nie wiem jak w narkotykach, ale myślę, że zabulisz Koziołowi, zabulisz sądowi i dostaniesz zawiasy


za niby pobicie, gdzie już miałem wcześniej zawiasy i kuratora za ten sam wyczyn, zmieściłem się w około 3 tyś. Powodzenia ! :D

i też byłem nie winny i nie ma sprawiedliwości na tym świecie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

adwokaci (jak i caly wymiar sprawiedliwisci) to nepotyzm i korupcja. Wszedzie uklady ukladziki i tylko gola kase z prostych ludzi a sobie sami krzywdy zrobic nie dadza.

Co do narkotykow - jak maja twarde dowody lepiej idz na ugode, jak nie maja do niczego sie nie przyznawaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

adwokaci i sędziowe jeden ch.... . Jest tak, że będziesz mówił coś w swojej obronie i sąd cię pogrąży, a dasz w łapę adwokatowi, on powie to samo i sprawę wygrasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Nie pytaj się tutaj tylko idź sama do nich i się zapytaj, bo ludzie różnie mówią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Osobiście nie znam tego adwokata ale według mnie najlepszymi z tych okolic są prawnicy z kancelarii WKW. Prowadzili moją sprawę o podział majątku i według mnie są niezastąpieni, konkretni, profesjonalni, wywalczyli dla mnie sporo :) Tutaj masz namiary http://kancelaria-wkw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

nie trzeba bylo w to gowno wchodzic
teraz myslisz ile kosztuje ?
Trzeba bylo myslec wczesniej.

Ps. Trawke kupie za nie drogo :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Fabiański NIGDY W ŻYCIU WIĘCEJ.Nie polecam.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

Obecnie uważam że warto się do Pana Mariusza Olężałka wybrać - bardzo pomogl u nas w rodzinie w jednej sprawie tego typu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile za prowadzenie sprawy karnej bierze adwokat Kozioł?

nie da sie jednoznacznie powiedziec ile adokat bierze bo ro zalezy od sprawy, adwokata, miasta, problemu, ilosci rozpraw, pism jakie trzeba wystawic itd. jak szukasz dobrego adwokata to polecam ci panią prof Iwonę Sepioło-Jankowska z Warszawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org