sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

Witam


Temat będzie mało przyjemny i nie zachęcam do konsumpcji podczas jego czytania.


W jednym z łomżyńskich sklepów kupiłem wyrób garmażeryjny tzn. kiełbasę podwawelską i zaskoczenie znalazłem wewnątrz palec od rękawiczki letexowej. Dałem się na spokój i właściwego palca już nie szukałem. Nie pozwoliła mi na to moja wrażliwość. Producentem powyższego produktu jest firma HERMAN Sp. z o.o. z Mławy.


Przestrzegam zatem wszystkich przed zakupami od w/w producenta, ciekawe jeszcze co byłoby można u nich znaleść?


K.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

W wędlinach przeróżnych firm można znaleźć rozmaite niespodzianki. (dalszej części mojej wypowiedzi również nie polecam czytać podczas konsumpcji). Osobiście zdarzyło mi się znaleźć paznokiec w kiełbasie swojskiej, a nawet (o zgrozo) nakrętkę metalową do śrubki w parówce. Mam nadzieję, że są to tylko absolutne wyjątki, które nie świadczą o firmie.
Napewno słyszeliście, że w miesiąc po wyemitowaniu reklamy telewizyjnej parówek "Morliny" zatruła się nimi reklamująca je Katarzyna Dowbor. Nie wpadajmy w panikę ;-)))

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

Znajomy mi opowiadal z czego sie robi tzw. "parowki" ....lepiej nie pytajcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

UWAGA NA WĘDLINY, HERMAN.

dzieki, bedę uważał

pozdrawiam

Herman

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

Mr.S. jesteśmy z Tobą!!! szukaj dalej, dobrze Ci idzie, masz szansę być pierwszym Polakiem i pierwszym w ogóle obywatelem świata, który złoży komputer z częśc znalezionych w spożywce. Trzymam kciuki i życzę powodzenia, zwłaszcza z obudową. Myslę że problemem może byc monitor, ale co to dla Ciebie ;-)

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

Ja tam jjem od czasu do czasu wedliny z Podgorza. Sa dobre, nie slyszalem zeby ktos narzekał. SWOJE I DOBRE :) POLECAM

LORD ON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

jacko: z płytą główną może być problem, ale może jakiś ram lub karta graficzna się znajdzie ;-) Co do monitora to będę szukał w obiadach szkolnych - tam podobno można znaleźć dosłownie wszystko ;-) Mam nadzieję, że mi pomożesz i wspólnie tego dokonamy :-) Nakrętkę od śrubki już mam więc nie jesteśmy całkowicie w lesie... Może Kazio podaruje nam znaleziony palec od rękawiczki latexowej - będzie czym podwiązać taśmy od hdd...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

Za monitor polecam oko knura... :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

W sylwestra jadłem z rodzinką parówki - gotowane. Długo na efekt nie trzeba było czekać, praie całego sylwka spędziłem w wc - bez komentarza. Daję radę nie kupujcie wędlin tuż po świętach bo większość z nich jest przestojała i nie wiadomo co jeszcze. Pozdrawiam, nara

MARCIN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

Kazio, jesteś pewien, że to "palec od rękawiczki z lateksu" czy próbujesz tak sam siebie uspokoić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

Mr.S.
"niestety" na razie mam na koncie rzeczy znalezionych w spożywce dopiero jedną zszywkę - nie bardzo wiem gdzie się używa zszywek w komputerze. Ale pokombinujemy, tak ? ;-)
Polecam Łaciate - Znowu woda?? Będzie nowoczesna ekologiczna chłodnica do procesora wykorzystująca przepływ cieczy. Pompę wodną da się od PF 126p ;-)

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

...aaaa ....od 126p..... :) ....hmmmm.... ja w swoim rowerze też nie potrzebuję.... możecie brać

:D

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

jacko owszem, będziemy kombinować, w końcu nie ma to jak komputer własnej roboty. Koszta zerowe - satysfakcja ogromna ;DDD

jacko: Komputer się trzyma? ;]

Jacyś chętni, żeby przyłączyć się do projektu ?!

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA WĘDLINY HERMAN!

Jeżeli szukacie najlepszego producenta tradycyjnych wędlin z dziczyzny, to zdecydowanie polecam Wam stronę, gdzie znajdziecie m.in. domowe wędliny . Święta coraz bliżej, w ich ofercie znajdziecie wszystko co będzie Wam potrzebne na stół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org