czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejna zaginiona osoba z Łomży

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=28054

Kolejna zaginiona osoba w Łomży. Ta kobieta ma maleńkie dziecko, więc raczej sama uciekła i go nie porzuciła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

a czemu nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

dla ciebie to kazda osoba zaginiona to raczej osoba ktora uciekła

przestępstwa w Łomzy to juz łomzyniakom są znane sprawdz ile zaginięc albo morderstw było w tamtym roku


ciekawe czy w tych czasach pobiją rekord

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

własnie okoliczności tego zaginięcia są dziwne - pisze się wyszła w nieznanym kierunku - nic nikomu nie powiedziała czy nei chciała powiedzieć gdzie idzie ?

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Nie oceniajcie jak nie znacie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

A kto tu ocenia?
Ja akurat ją znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

to jest ta kobieta ktora kiedys prowadzila ten program na lomzynskim kanale nie dam reki uciac ale na 99procent widzialem ja w poniedzialek przed osma fano na legionow niedaleko primy szla chodnikiem

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Tak, to ona prowadziła ten program. Jest rozpoznawana w Łomży, więc jest wysokie prawdopodobieństwo, że się odnajdzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

jaro w poniedziałek widziałeś ale który? wczoraj?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Jaro jak wczoraj to zgłoś tę informację policji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Może przerosla ją sława lokalnej celebrytki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

taa...

Przebiegły sprawca usprawiedliwiając swą zło czynność z ofiary uczynił sprawcę przemocą przerzucając na nią swoją odpowiedzialność za zło jej uczynione. Tym samym ofiara została zdezorientowana ad intra et ad extra i psychicznie popadła w rozstrój który jest przez nią uzasadniony myślą przewodnią usprawiedliwiającą autentycznego sprawcę ojca i matkę zła którego ta dziewczyna jest ofiarą poszkodowaną klinicznie i społecznie. Teraz Ona sama staje się źródłem - matką zła dla swojego dziecka zła które te dziecko jak znam życie zapewne dziedziczy po swoich dziadkach.

Zaginiona miała poważne problemy życiowe:
1) rozpad pożycia rodzinnego rodziców.
2) zaniedbania społeczno wychowawcze rodziców i dzieci
3) konflikty rodzinne głównie z matką
4) brak prawidłowych wzorców w rodzinie
5) zaburzenia rozwoju społeczno wychowawczego
6) zaburzenia psychiczne
7) brak normalnego środowiska dającego normalne oparcie w życiu
8) przerost ambicji społeczno ekonomicznych i obyczajowych nad prozą życia
9) itd. itd. i tak dalej
10) i tak dalej ...

Dokąd to wszystko prowadzi - nie tylko ją ?

Poganie lepiej się prowadzą o Chrześcijan(?),
tylko kim są chrześcijanie dla pogan(?) - czy ludzie nazywani przez katolików poganami - niewiernymi mówią tak samo o innowiercach którymi są dla nich katolicy?

Błędne koło religijnej fantastyki kołem się toczy i lubi się powtarzać tak jak historia dobrze znana chrześcijanom która kołem się toczy według świadectwa prawdy danej przez Jezusa który własnym życiem wykazał że kapłani manipulując w dobrej wierze i w trosce o własne religijne sakro biznesy - swoje własne świątynne interesy zabijają w śród ludzi życie boże tak jak Jezusa w imię Boże zaszczuli religijnym krzyżem

Jacy tu zakłamani kapłani tak i tu zakłamani katolicy.
O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

w ten poniedzialek

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

to zglos to na policje moze sa jakes kamery w tym miejscu i bedzie to jakis slad, na stacji na bank sa kamery, wiec moze bedzie to bardzo pomocne w szukaniu jej,ja tez od razu wiedzialam, ze to ta osoba z tv i moze faktycznie szybciej sie odnajdzie, bo ludzie ja kojarza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Zaginiona miała poważne problemy życiowe:
3) konflikty rodzinne głównie z matką
4) brak prawidłowych wzorców w rodzinie
5) zaburzenia rozwoju społeczno wychowawczego
6) zaburzenia psychiczne
7) brak normalnego środowiska dającego normalne oparcie w życiu
8) przerost ambicji społeczno ekonomicznych i obyczajowych nad prozą życia
9) itd. itd. i tak dalej
10) i tak dalej ...

te punkty to szczególnie ciebie Andrzej dotyczą..

kiedyś w tv mówili że rocznie ginie 5000 ludzi, to i w Łomży też

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

też czasami oglądałam ten program i wywiady z nią przeprowadzane...a w tej firmie Skorpion w której pracowała nic nie wiedzą? Nie znają przyczyny jej dziwnego zachowania..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:
Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07-03-12 07:36

Zaginiona miała poważne problemy życiowe:
3) konflikty rodzinne głównie z matką
4) brak prawidłowych wzorców w rodzinie
5) zaburzenia rozwoju społeczno wychowawczego
6) zaburzenia psychiczne
7) brak normalnego środowiska dającego normalne oparcie w życiu
8) przerost ambicji społeczno ekonomicznych i obyczajowych nad prozą życia
9) itd. itd. i tak dalej
10) i tak dalej ...

te punkty to szczególnie ciebie Andrzej dotyczą..

kiedyś w tv mówili że rocznie ginie 5000 ludzi, to i w Łomży też

____________________________________________________________


Szanowny przedmówco podpisujący się Oremi

wszyscy jesteśmy do siebie pod tym względem podobni bezpośrednio lub pośrednio doświadczając owoców tego co zacytowałeś wybiorczo z mojej wypowiedzi a czego przykładów jest zbyt wiele i wyraźnie widać to w naszym rozchwianym społeczeństwie nie tylko na Ziemi Łomżyńskiej

zdrowa rodzina to zdrowy człowiek
zdrowy człowiek to zdrowa rodzina
i odwrotnie - nie zdrowa rodzina to niezdrowy człowiek ... i takie mamy nie zdrowe społeczeństwo jakich mamy jego Ojców duchowych stojących na jego czele.

tak napędza się koło rozwoju zdrowej lub niezdrowej cywilizacji
po jednej stronie cywilizacji śmierci ze spiralą przemocy a po drugiej stronie cywilizacji życia z przeciwieństwem owoców spirali przemocy

Dlaczego nie przytaczasz wszystkich punktów i zaczynasz od punktu 3 ?

Czy uważasz że pozostałe punkty mnie nie dotyczą ?

Dzięki że mnie wyróżniasz określeniem "szczególnie" to dla mnie zaszczyt ale nie czuje się zaszczycony i na tle sytuacji rodzinnej różnych rodzin - ...

... różnych ludzi znajdujących się na krawędzi w tych ochrzczonych rodzinach nie jestem kimś szczególnym
poza tym, że ...

... mam odwagę piętnować jedną z przyczyn tego zła stojącą przy samym ołtarzu na którym jesteśmy ofiarnie "składani" kapłanom przy chrzcie po urodzeniu.



Kapłani parafialni troszcząc się o wypas zło to w kościołkach, ubogacając ołtarzyki, swojego złotego świątynnego interesu bogacą Kościół w wieże (dzwonnice) i zaniedbują wiarę deprawują i pogwałcają życie Boże i społeczeństwo
...

... które ma to życie rozwijać a nie zaszczuwać religijnym krzyżem i zabijać to życie Boże podobnie jak uczyniło to społeczeństwo manipulowane przez kapłanów przy ukrzyżowaniu życia Bożego nie tylko Jezusa na początku Naszej Ery.

Oni zamiast budować parafialne wspólnoty wspólnie dbające o rodzące się w nich życie Boże między ludźmi które w nich i między nimi się rodzi w każdym człowieku budują kościoły z pustaków, betonu i stali dbając o przeciwieństwo tego do czego posyła ich Jezus ostatecznie uznany przez nich za Boga.

Oni manipulując w dobrej wierze w społeczeństwie niszczą to do czego ich Bóg posyła i dbają o to co Jezus osobiście nauczając ludzi zachęcał burzyć

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

może jakieś załamanie psychiczne
ale zostawić małe dziecko może sama wychowuje i sobie nieradziła
a może wszyscy wyolbrzymiają że zagineła

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Jak znam życie to nie jest jej pierwsza ucieczka.

Pytacie od czego i do czego ucieka ?
Dlaczego to robi ?

Kim czym jest dla niej rodzina która ją tak "zdewastowała" dając owoce utraty zdrowia na sposób kliniczny i społeczny ?

Jaka w tej rodzinie była cywilizacyjna ekonomia życia również społecznego

Założę się że to chrześcijańska rodzina w której są ochrzczeni - pytanie w jakim duchu i czemu ten duch nie jest zgodny z wyznaniem wiary zgodnym z nauką społeczną Jezusa którego uznają za Boga.

W tej rodzinie jest wyraźny rozłam wewnętrzny w konkretnych osobach konkretnie za jej życie odpowiedzialnych - czym skorupka za młodu ...

Shiza w rodzinie jest u podstaw wychowania tej dziewczyny i takie są jej owoce.

Ale Shiza jest obecna w Kościele począwszy od jego Shizmatycznych arcy kapłanów których owocami są schizmy aż po ich Schizofreniczne owoce shizofrenicznie wyznanie wiary w religijnym - ochrzczonym społeczeństwie

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej :

stgr. σχίζειν, schizein, "rozszczepić" - rozłam, rozpad, brak spójności.


Przepraszam za błędy ortograficzne - jestem dyslektykiem.
we wcześniejszej wypowiedzi w sposób niezamierzony stosowałem zamiennie "h" i "ch" w odniesieniu do schizy jednak taki błąd nie ma wpływu na życie cywilizacyjne w którym uczeni w piśmie nie tylko kapłani popełniają istotne dla życia błędy społeczne

Kościół jest niespójny z Prawdą z której i dla której powstał.


Kapłani dbając o swoje sprawy - swoje życie a nie życie Boże - sprawy Boże w społeczeństwie są niespójni z Bogiem którego wyznają i któremu są w ten sposób sprzeniewierzeni prowadząc wiernych sobie ludzi w niewłaściwą stronę podobnie jak kapłani którzy ukrzyżowali Jezusa i Jemu podobnych na początku Naszej Ery


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Mr_Andrzej proszę Cię odstaw to paliwo,bo Ci głowa eksploduje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

mr andrew amerykański bajkopisarzu zmien klej bo to co wachasz pada ci na czache

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej cytat ponizej:

Autor: dladobralomzy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-03-12 14:40

Mr_Andrzej proszę Cię odstaw to paliwo,bo Ci głowa eksploduje


____________________________________________________


A dlaczego według Ciebie głowa mi eksploduje ?

A o jakim paliwie do mnie mówisz ?

taa...

Kapłani - Oni mają taki sam stosunek do parafialnych ludzi jak Ty do mnie ...

... pouczają i ostrzegają - nawołują w oderwaniu od trudnej do akceptacji rzeczywistości ludzi nad którą nawet nie chcą się autentycznie pochylić ...

... zachowują się arogancko wobec tych ludzi przed którymi butnie stoją na piedestałach i wygłaszają do tych ludzi swoje życiowo mało adekwatne wypowiedzi ...

Ofiarą takich mądrali postępujących podobnie jak Oni padło również życie Boże zaszczute przez nich w naszym społeczeństwie nie tylko życie Jezusa na początku Naszej Ery


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Naprawdę miała dziecko? Tyle razy ją widywałam i zawsze samą.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

miala ja ja widzialam na spacerze z wozkiem.
A ty Mr. Andrzej przestan wypisywac te glupoty o zaginionej, bo wszyscy wierza, zaraz zglosze na policje, ze masz jakies domniemane informacje o jej stanie psychicznym i moment cie na przesluchanie wezma, wiez sie ogarnij, a nie publicznie o zaginionym czlowieku farmazony wypisujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Mr.Andrzej daj se na luz tych twoich obrazków i wpisów to się czytać nie chce,nie zabieraj miejsca na forum bo duszno się robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=4961Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 10:33

Jak znam życie to nie jest jej pierwsza ucieczka.

Pytacie od czego i do czego ucieka ?
Dlaczego to robi ?

Kim czym jest dla niej rodzina która ją tak "zdewastowała" dając owoce utraty zdrowia na sposób kliniczny i społeczny ?

Jaka w tej rodzinie była cywilizacyjna ekonomia życia również społecznego

Założę się że to chrześcijańska rodzina w której są ochrzczeni - pytanie w jakim duchu i czemu ten duch nie jest zgodny z wyznaniem wiary zgodnym z nauką społeczną Jezusa którego uznają za Boga.

W tej rodzinie jest wyraźny rozłam wewnętrzny w konkretnych osobach konkretnie za jej życie odpowiedzialnych - czym skorupka za młodu ...

Shiza w rodzinie jest u podstaw wychowania tej dziewczyny i takie są jej owoce.

Ale Shiza jest obecna w Kościele począwszy od jego Shizmatycznych arcy kapłanów których owocami są schizmy aż po ich Schizofreniczne owoce shizofrenicznie wyznanie wiary w religijnym - ochrzczonym społeczeństwie

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 10:52

W odniesieniu jak wyżej :

stgr. σχίζειν, schizein, "rozszczepić" - rozłam, rozpad, brak spójności.


Przepraszam za błędy ortograficzne - jestem dyslektykiem.
we wcześniejszej wypowiedzi w sposób niezamierzony stosowałem zamiennie "h" i "ch" w odniesieniu do schizy jednak taki błąd nie ma wpływu na życie cywilizacyjne w którym uczeni w piśmie nie tylko kapłani popełniają istotne dla życia błędy społeczne

Kościół jest niespójny z Prawdą z której i dla której powstał.

Kapłani dbając o swoje sprawy - swoje życie a nie życie Boże - sprawy Boże w społeczeństwie są niespójni z Bogiem którego wyznają i któremu są w ten sposób sprzeniewierzeni prowadząc wiernych sobie ludzi w niewłaściwą stronę podobnie jak kapłani którzy ukrzyżowali Jezusa i Jemu podobnych na początku Naszej Ery


O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: dladobralomzy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-03-12 14:40

Mr_Andrzej proszę Cię odstaw to paliwo,bo Ci głowa eksploduje




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: grudniowy91 (---.opera-mini.net)
Data: 07-03-12 15:30

mr andrew amerykański bajkopisarzu zmien klej bo to co wachasz pada ci na czache




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 15:34

W odniesieniu jak wyżej cytat ponizej:

Autor: dladobralomzy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-03-12 14:40

Mr_Andrzej proszę Cię odstaw to paliwo,bo Ci głowa eksploduje


____________________________________________________


A dlaczego według Ciebie głowa mi eksploduje ?

A o jakim paliwie do mnie mówisz ?

taa...

Kapłani - Oni mają taki sam stosunek do parafialnych ludzi jak Ty do mnie ...

... pouczają i ostrzegają - nawołują w oderwaniu od trudnej do akceptacji rzeczywistości ludzi nad którą nawet nie chcą się autentycznie pochylić ...

... zachowują się arogancko wobec tych ludzi przed którymi butnie stoją na piedestałach i wygłaszają do tych ludzi swoje życiowo mało adekwatne wypowiedzi ...

Ofiarą takich mądrali postępujących podobnie jak Oni padło również życie Boże zaszczute przez nich w naszym społeczeństwie nie tylko życie Jezusa na początku Naszej Ery

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: drzewko_szczescia (---.elomza.pl)
Data: 07-03-12 18:14

Naprawdę miała dziecko? Tyle razy ją widywałam i zawsze samą.

___________________________________________________________
Piszę poprawnie po polsku




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: nieesia (---.elomza.pl)
Data: 07-03-12 19:43

miala ja ja widzialam na spacerze z wozkiem.
A ty Mr. Andrzej przestan wypisywac te glupoty o zaginionej, bo wszyscy wierza, zaraz zglosze na policje, ze masz jakies domniemane informacje o jej stanie psychicznym i moment cie na przesluchanie wezma, wiez sie ogarnij, a nie publicznie o zaginionym czlowieku farmazony wypisujesz




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 07-03-12 20:09

Mr.Andrzej daj se na luz tych twoich obrazków i wpisów to się czytać nie chce,nie zabieraj miejsca na forum bo duszno się robi




Odpowiedz na tę wiadomość

Spis działów | Wyświetlaj drzewo | Wyloguj | Mój profil Nowszy wątek | Starszy wątek





Odpowiedz na tę wiadomość
Twoje imię: fanka bocianka
Adres e-mail: angella115@wp.pl
Temat:
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=496186&t=496186

Dodaj mój podpis.
Odpowiedzi wysyłaj na podany e-mail.







Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane 86&t=496186



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 10:33

Jak znam życie to nie jest jej pierwsza ucieczka.

Pytacie od czego i do czego ucieka ?
Dlaczego to robi ?

Kim czym jest dla niej rodzina która ją tak "zdewastowała" dając owoce utraty zdrowia na sposób kliniczny i społeczny ?

Jaka w tej rodzinie była cywilizacyjna ekonomia życia również społecznego

Założę się że to chrześcijańska rodzina w której są ochrzczeni - pytanie w jakim duchu i czemu ten duch nie jest zgodny z wyznaniem wiary zgodnym z nauką społeczną Jezusa którego uznają za Boga.

W tej rodzinie jest wyraźny rozłam wewnętrzny w konkretnych osobach konkretnie za jej życie odpowiedzialnych - czym skorupka za młodu ...

Shiza w rodzinie jest u podstaw wychowania tej dziewczyny i takie są jej owoce.

Ale Shiza jest obecna w Kościele począwszy od jego Shizmatycznych arcy kapłanów których owocami są schizmy aż po ich Schizofreniczne owoce shizofrenicznie wyznanie wiary w religijnym - ochrzczonym społeczeństwie

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 10:52

W odniesieniu jak wyżej :

stgr. σχίζειν, schizein, "rozszczepić" - rozłam, rozpad, brak spójności.


Przepraszam za błędy ortograficzne - jestem dyslektykiem.
we wcześniejszej wypowiedzi w sposób niezamierzony stosowałem zamiennie "h" i "ch" w odniesieniu do schizy jednak taki błąd nie ma wpływu na życie cywilizacyjne w którym uczeni w piśmie nie tylko kapłani popełniają istotne dla życia błędy społeczne

Kościół jest niespójny z Prawdą z której i dla której powstał.

Kapłani dbając o swoje sprawy - swoje życie a nie życie Boże - sprawy Boże w społeczeństwie są niespójni z Bogiem którego wyznają i któremu są w ten sposób sprzeniewierzeni prowadząc wiernych sobie ludzi w niewłaściwą stronę podobnie jak kapłani którzy ukrzyżowali Jezusa i Jemu podobnych na początku Naszej Ery


O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: dladobralomzy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-03-12 14:40

Mr_Andrzej proszę Cię odstaw to paliwo,bo Ci głowa eksploduje




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: grudniowy91 (---.opera-mini.net)
Data: 07-03-12 15:30

mr andrew amerykański bajkopisarzu zmien klej bo to co wachasz pada ci na czache




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 15:34

W odniesieniu jak wyżej cytat ponizej:

Autor: dladobralomzy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-03-12 14:40

Mr_Andrzej proszę Cię odstaw to paliwo,bo Ci głowa eksploduje


____________________________________________________


A dlaczego według Ciebie głowa mi eksploduje ?

A o jakim paliwie do mnie mówisz ?

taa...

Kapłani - Oni mają taki sam stosunek do parafialnych ludzi jak Ty do mnie ...

... pouczają i ostrzegają - nawołują w oderwaniu od trudnej do akceptacji rzeczywistości ludzi nad którą nawet nie chcą się autentycznie pochylić ...

... zachowują się arogancko wobec tych ludzi przed którymi butnie stoją na piedestałach i wygłaszają do tych ludzi swoje życiowo mało adekwatne wypowiedzi ...

Ofiarą takich mądrali postępujących podobnie jak Oni padło również życie Boże zaszczute przez nich w naszym społeczeństwie nie tylko życie Jezusa na początku Naszej Ery

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: drzewko_szczescia (---.elomza.pl)
Data: 07-03-12 18:14

Naprawdę miała dziecko? Tyle razy ją widywałam i zawsze samą.

___________________________________________________________
Piszę poprawnie po polsku




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: nieesia (---.elomza.pl)
Data: 07-03-12 19:43

miala ja ja widzialam na spacerze z wozkiem.
A ty Mr. Andrzej przestan wypisywac te glupoty o zaginionej, bo wszyscy wierza, zaraz zglosze na policje, ze masz jakies domniemane informacje o jej stanie psychicznym i moment cie na przesluchanie wezma, wiez sie ogarnij, a nie publicznie o zaginionym czlowieku farmazony wypisujesz




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 07-03-12 20:09

Mr.Andrzej daj se na luz tych twoich obrazków i wpisów to się czytać nie chce,nie zabieraj miejsca na forum bo duszno się robi




Odpowiedz na tę wiadomość

Spis działów | Wyświetlaj drzewo | Wyloguj | Mój profil Nowszy wątek | Starszy wątek





Odpowiedz na tę wiadomość
Twoje imię: fanka bocianka
Adres e-mail: angella115@wp.pl
Temat:
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=496186&t=496186

Dodaj mój podpis.
Odpowiedzi wysyłaj na podany e-mail.







Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 10:33

Jak znam życie to nie jest jej pierwsza ucieczka.

Pytacie od czego i do czego ucieka ?
Dlaczego to robi ?

Kim czym jest dla niej rodzina która ją tak "zdewastowała" dając owoce utraty zdrowia na sposób kliniczny i społeczny ?

Jaka w tej rodzinie była cywilizacyjna ekonomia życia również społecznego

Założę się że to chrześcijańska rodzina w której są ochrzczeni - pytanie w jakim duchu i czemu ten duch nie jest zgodny z wyznaniem wiary zgodnym z nauką społeczną Jezusa którego uznają za Boga.

W tej rodzinie jest wyraźny rozłam wewnętrzny w konkretnych osobach konkretnie za jej życie odpowiedzialnych - czym skorupka za młodu ...

Shiza w rodzinie jest u podstaw wychowania tej dziewczyny i takie są jej owoce.

Ale Shiza jest obecna w Kościele począwszy od jego Shizmatycznych arcy kapłanów których owocami są schizmy aż po ich Schizofreniczne owoce shizofrenicznie wyznanie wiary w religijnym - ochrzczonym społeczeństwie

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 10:52

W odniesieniu jak wyżej :

stgr. σχίζειν, schizein, "rozszczepić" - rozłam, rozpad, brak spójności.


Przepraszam za błędy ortograficzne - jestem dyslektykiem.
we wcześniejszej wypowiedzi w sposób niezamierzony stosowałem zamiennie "h" i "ch" w odniesieniu do schizy jednak taki błąd nie ma wpływu na życie cywilizacyjne w którym uczeni w piśmie nie tylko kapłani popełniają istotne dla życia błędy społeczne

Kościół jest niespójny z Prawdą z której i dla której powstał.

Kapłani dbając o swoje sprawy - swoje życie a nie życie Boże - sprawy Boże w społeczeństwie są niespójni z Bogiem którego wyznają i któremu są w ten sposób sprzeniewierzeni prowadząc wiernych sobie ludzi w niewłaściwą stronę podobnie jak kapłani którzy ukrzyżowali Jezusa i Jemu podobnych na początku Naszej Ery


O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: dladobralomzy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-03-12 14:40

Mr_Andrzej proszę Cię odstaw to paliwo,bo Ci głowa eksploduje




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: grudniowy91 (---.opera-mini.net)
Data: 07-03-12 15:30

mr andrew amerykański bajkopisarzu zmien klej bo to co wachasz pada ci na czache




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 15:34

W odniesieniu jak wyżej cytat ponizej:

Autor: dladobralomzy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07-03-12 14:40

Mr_Andrzej proszę Cię odstaw to paliwo,bo Ci głowa eksploduje


____________________________________________________


A dlaczego według Ciebie głowa mi eksploduje ?

A o jakim paliwie do mnie mówisz ?

taa...

Kapłani - Oni mają taki sam stosunek do parafialnych ludzi jak Ty do mnie ...

... pouczają i ostrzegają - nawołują w oderwaniu od trudnej do akceptacji rzeczywistości ludzi nad którą nawet nie chcą się autentycznie pochylić ...

... zachowują się arogancko wobec tych ludzi przed którymi butnie stoją na piedestałach i wygłaszają do tych ludzi swoje życiowo mało adekwatne wypowiedzi ...

Ofiarą takich mądrali postępujących podobnie jak Oni padło również życie Boże zaszczute przez nich w naszym społeczeństwie nie tylko życie Jezusa na początku Naszej Ery

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: drzewko_szczescia (---.elomza.pl)
Data: 07-03-12 18:14

Naprawdę miała dziecko? Tyle razy ją widywałam i zawsze samą.

___________________________________________________________
Piszę poprawnie po polsku




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: nieesia (---.elomza.pl)
Data: 07-03-12 19:43

miala ja ja widzialam na spacerze z wozkiem.
A ty Mr. Andrzej przestan wypisywac te glupoty o zaginionej, bo wszyscy wierza, zaraz zglosze na policje, ze masz jakies domniemane informacje o jej stanie psychicznym i moment cie na przesluchanie wezma, wiez sie ogarnij, a nie publicznie o zaginionym czlowieku farmazony wypisujesz




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 07-03-12 20:09

Mr.Andrzej daj se na luz tych twoich obrazków i wpisów to się czytać nie chce,nie zabieraj miejsca na forum bo duszno się robi




Odpowiedz na tę wiadomość

Spis działów | Wyświetlaj drzewo | Wyloguj | Mój profil Nowszy wątek | Starszy wątek





Odpowiedz na tę wiadomość
Twoje imię: fanka bocianka
Adres e-mail: angella115@wp.pl
Temat:
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=496186&t=496186

Dodaj mój podpis.
Odpowiedzi wysyłaj na podany e-mail.







Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

mam cichą nadzieję że się znajdzie cala i zdrowa

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej cytat ponizej:

Autor: nieesia (---.elomza.pl)
Data: 07-03-12 19:43

miala ja ja widzialam na spacerze z wozkiem.
A ty Mr. Andrzej przestan wypisywac te glupoty o zaginionej, bo wszyscy wierza, zaraz zglosze na policje, ze masz jakies domniemane informacje o jej stanie psychicznym i moment cie na przesluchanie wezma, wiez sie ogarnij, a nie publicznie o zaginionym czlowieku farmazony wypisujesz


____________________________________________________________


taa...

Dla Ciebie to farmazony(?) - Twoja wypowiedź świadczy o tym że nie dorastasz do treści które czytasz o co ciebie nie posądzam ...

... jest bardziej prawdopodobne że Twoja wypowiedź jest obroną zgodnie z starą zasadą ...

... " Najlepszą obroną jest atak " do którego również chcesz wykorzystać policję o czym tu wspominasz wygrażając mi policją.


Dlaczego dyskryminujesz moje wypowiedzi takim atakiem ?
Co w ten sposób chcesz ukryć - czego się boisz ujawnić ?


... domniemane(?) te jak powiadasz informacje to szara rzeczywistość i proza życia nie tylko życia tej kobiety.

Zgłoś to na policję skoro masz problemy z prawidłowym rozstrzygnięciem dylematu związanego z rzeczywistością która Tobie tu nie pasuje niech policja pomoże Tobie ocenić tę rzeczywistość.

Poza tym ...

"... wisi mi to bardzo niskim kalafiorem ..." - cytat: Pan Bocian w filmie pt. U Pana Boga w ogródku

http://www.youtube.com/watch?v=yFYdhdtYHzA


Prawda nigdy nie dzieli. Polaków - Chrześcijan dzieli religijne kłamstwo i Arcy Kapłańska manipulacja



O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 07-03-12 20:09

Mr.Andrzej daj se na luz tych twoich obrazków i wpisów to się czytać nie chce,nie zabieraj miejsca na forum bo duszno się robi

____________________________________________________________


To prawda.

Skoro na forum Tobie duszno się robi to wyjdź sobie na powietrze,
odchodząc od komputera nie zapomnij że w ten sposób nie uciekniesz od rzeczywistości która jest przytłaczająca jak to o czym tu piszę i przytłaczająco dotyczy w większym lub mniejszym stopniu bezpośrednio i pośrednio osobiści i społecznie wszystkich mieszkańców parafialnej Ziemi Łomżyńskiej.


Moje posty nie są dziełem przypadku i fantazji a treść w nich zawarta nie jest literaturą piękną ani żadną inną literacką fikcją podobną do tej która została zapisana w znanej książce i fabularyzowana filmem pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Ten mój post nie pierwszy i nie ostatni to owoc doświadczeń świadectwa danego prawdzie przez Jezusa na początku Naszej Ery - Jezusa zaszczutego religijnym krzyżem przez religijnych współwyznawców którym przewodzili kapłani tak samo w dobrej wierze i w trosce o ład religijny tak jak dziś na przykład w Rzymskokatolickiej parafii do której należy moja chrześcijańska rodzina.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać również błędnym kołem toczy się religijna historia nie tylko ta katolicka po kapłańsku manipulowana historia Kościoła
na której czele odwiecznie są kapłani mordujący dla własnych korzyści życie Boże między ludźmi nie tylko życie Jezusa który zagrażał ich religijnym świętym - nietykalnym świątynnym interesom. Podobnie jest dziś na odwiecznie religijnej Ziemi Łomżyńskiej


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

mr.andrzej nie uciekam od rzeczywistości a czytając twoje złote myśli krew mnie zalewa,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 08-03-12 08:53

mr.andrzej nie uciekam od rzeczywistości a czytając twoje złote myśli krew mnie zalewa,


___________________________________________________________


To nie są złote myśl ale możesz je tak traktować - masz do tego prawo którego Tobie nie odbieram niech Ci będzie ono dobrze służyło skoro już te określenie używasz jako Tobie właściwe.

Mówisz: "... krew mnie zalewa..." (?) jakkolwiek to rozumiesz widzę ze mój post nie pierwszy i nie ostatni nie jest Tobie obojętny. To dobrze o Tobie świadczy pytanie dokąd ten brak obojętności Cię doprowadzi, co będzie jego owocem w naszym życiu?


Mnie też przysłowiowa krew zalewa nie tylko w sensie teologicznym wobec kielicha cierpienia - kielicha goryczy który jest związany ze złotym, zło tym kielichem mszalnym z którego kapłani - Kolektywni Krwiopijcy stojąc na swoich ołtarzowych piedestałach piją krwawicę z ludzkich ofiar na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej żyjąc w tym religijnym społeczeństwie utwierdzonym w wierze a raczej zakłamanym społeczeństwie jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym świńscy liderzy podobnie do kapłanów manipulacjami w wierze powalają przed sobą na kolana wierzące im społeczeństwo

To jest owoc zło dziejskiego kolektywnego złotego interesu kapłanów którzy z założenia mają być Apostołami - Dobrymi Pasterzami a stali się rasowymi Arcy Kapłanami takimi jak ci którzy ukrzyżowali - religijnym krzyżem zaszczuli życie Boże nie tylko Jezusa w trosce o swoje świątynne interesy na których siedzą jak kwoki ...

... a ludzie publicznie w TV nazywają ich "Pasibrzuchy" dyskutując publicznie nad ich :
nieobliczalną pazernością,
bezgraniczną arogancją
i świętą nietykalną bezkarnością,
obnażając ich sakra mentalną obłudę działającą sprzecznie z nauką Jezusa dla którego taka sakra mentalność była przysłowiowym gwoździem do trumny i bramą do piekła Golgoty.


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

O losie co za spamerzy... A admina jak nie bylo tak nie ma...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Jak widzę wpisy tego "pseudointelektualisty" Mr_Andrzeja, to krew mnie zalewa.

Trzymaj sie tematu, a nie jakieś wywody filozoficzne tu prowadzisz.

Człowieku, chcesz coś pisać, to konkretnie i zwięźle. poza tym usuń te wielkie zdjęcia, albo je zmniejsz, bo to wygląda co najmniej pretensjonalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :

Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 08-03-12 19:34

Jak widzę wpisy tego "pseudointelektualisty" Mr_Andrzeja, to krew mnie zalewa.

Trzymaj sie tematu, a nie jakieś wywody filozoficzne tu prowadzisz.

____________________________________________________________


Powiadasz pseudointelektualisty(?) - kto zatem według Ciebie jest intelektualistą ?
Na czym Twoim zdaniem polega bycie lub niebycie intelektualistą ?

Ja nie występuje tu jako intelektualista i nie odgrywam roli intelektualisty nie mogę być zatem udawanym intelektualistą a raczej jak mówisz pseudointelektualistą za którego się również nie uważam tak jak nie uważam się w ogóle za intelektualistę.


Nie dawaj fałszywego świadectwa prawdzie którą chcesz wypaczyć swoją wypowiedzią nieadekwatną w stosunku do rzeczywistości którą ja tu prezentuję a którą Ty wyraźnie dyskredytujesz zachowując się fałszywie jak kobieta która nieudolnym makijażem zastępuje dawno utraconą piękność starając się za wszelka cenę tym fałszywym zachowaniem ...
Taka kobieta tak samo jak kapłani złudnie utrzymują swój doskonały - święty wizerunek stwarzając jego pozory i zaszczuwając ludzi którzy to zakłamanie obnażają.


Wracając do tematu od którego najpierw zostałem odwiedziony atakami na mnie i straszeniem mnie policją co stanowczo poddałem ripoście zapytam Ciebie:
Dlaczego wskazujesz że się tego tematu nie trzymam ? Dodam że nieuczciwa przebiegłość z Twojej strony dająca fałszywe świadectwo prawdzie w tym temacie być może deprecjonuje mnie w oczach czytelników.

Jaki masz w tym cel żeby mnie zdyskredytować w oczach czytelników ?

To nie są wywody filozoficzne na co kłamliwie wyraźnie wskazujesz. To jest owoc zaniedbań w Kościele na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej.


To jest owoc zła Kościoła który nie jest spójny z prawdą z której i dla której powstał a tym samym stał się niespójny z nauką Jego założyciela. Kościół ten stał się niespójny z Jezusem którego uznaje za Boga a tym samym stał się niespójny sam w sobie i sprzeniewierzony wobec swojego Boga.

Dowodem na to jest temat: "Kolejna zaginiona osoba z Łomży"
a to nie jest jej pierwsze "zaginiecie" tak samo jak nie jest to pierwsza rozbita parafialna rodzina i nie jest to pierwsza parafialna osoba która jest owocem niespójności parafialnego Kościoła ad intra et ad extra w swoich parafialnych rodzinach nosząca kliniczne piętno schizy jako owocu tej społecznej niespójności nie tylko własnej biologicznej rodziny
wobec której zarzuca się jej niedostosowanie społeczne tym samym podstępnie czyniąc z ofiary sprawcę na którego wkłada się odpowiedzialność którą zdejmują z siebie ojcowie i matki zła jakim nie tylko ta zaginiona kobieta została społecznie i klinicznie dotknięta i trwale obarczona przekazując to zło w sztafecie życia swoim dzieciom i wnukom swoich zło czynnych zakłamanych katolickich rodziców i ich krewnych.

Jeśli komuś nie pasuje stylistyka i gramatyka bo jest zadufanym w sobie intelektualistą to niech sobie poprawi tak jak mu pasuje jak się na tym zna.

Nie jestem pisarzem i od fantastycznego pisarstwa jestem daleki doświadczając szarej rzeczywistości ludzkich relacji jako owoców zakłamanego Kościoła na Ziemi Łomżyńskiej na której kapłani z tego zakłamania czerpią własne korzyści - zyski...

... jak ci kapłani którzy w obronie swojego nietykalnego obrzędowego świątynnego interesu zaszczuli życie Boże razem z Jezusem na początku naszej Ery dając Fałszywe świadectwo prawdzie którą Jezus ostatecznie poświadczył własnym życiem - świadectwo które niestety po dziś dzień kapłani podobni do nich deprawują na sposób Ludzki i Boski czyniąc swoje religijne manipulacje prowadzone w dobrej wierze.


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Panie Andrzeju I. - lecz się pan na nogi bo na głowę już za późno.
W każdym temacie żaden twój post nie ma związku z czymkolwiek, tylko wciąż jakieś biadolenie o okropnych kapłanach, którzy w jakiś sposób wydymali cię w odbyt. A może wciąż masz żal, że po 2 latach wywalili cię z seminarium, a było tak miło..?

Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą i niczym się nie różnisz od kleru, który krytykujesz. Minąłeś się z powołaniem. Amen.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: algeroth (---.play-internet.pl)
Data: 09-03-12 02:21

"W każdym temacie żaden twój post nie ma związku z czymkolwiek, tylko wciąż jakieś biadolenie o okropnych kapłanach"

"Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą"
__________________________________________________________

taa...

Ty Piszesz cytuje : "Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą i niczym się nie różnisz od kleru, który krytykujesz. Minąłeś się z powołaniem. Amen."

Skąd w Tobie ta pewność skąd wiesz kogo znam i kogo nie znam ?
Skąd wiesz jakie jest moje powołanie skoro nie znasz mnie na tyle dobrze aby orzekać o moim powołaniu - a może właśnie to co obecnie robię jest moim powołaniem ? Tak naprawdę to bez znaczenia każdy tak samo jest powołany do godnego życia które niestety również chrześcijanie chrześcijanom zaszczuwają pod przewodnictwem parafialnych kapłanów.

Człowieku Nazywając mnie w ten sposób mendą sam z siebie robisz mendę podobnie jak kapłani którzy próbowali zrobić z Jezusa mendę społeczną przykładnie - szyderczo ukrzyżowaną po królewsku.

Kim jesteś (?) Kim jest dla ciebie Jezus ? (retoryczne)

Kim jesteś posługując się wobec mnie bojowo nastawioną retoryką nieadekwatną do rzeczywistości "religijną argumentacją np. starej baby" jakich wiele grzmiało na Krakowskim Przedmieściu przed religijnie postawianym krzyżem pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie i tak samo bezmyślnie wojującej pod tym religijnym krzyżem z tą prawdą jak na Golgocie w Jerozolimie na początku Naszej Ery.

Skoro tak postępujesz to jesteś nieuczciwym człowiekiem dyskredytującym treść której nawet nie zacytujesz poddając ją merytorycznej krytyce i co najmniej polemice dlatego też nie spodziewam się po Tobie że jesteś dobrym człowiekiem.

Pytanie czy jesteś nieuczciwym człowiekiem na zewnątrz czy sam się oszukujesz żyjąc w zakłamaniu w bezpiecznej dla Ciebie nieświadomości problemu który jest za sprawą niedobrych, nieuczciwych kapłanów - fałszywych proroków powszechnie obecny nie tylko w naszym społeczeństwie na religijnej parafialnej Ziemi Łomżyńskiej ?

Zamykanie oczu na problem i zaszczuwanie tych którzy o tym problemie mówią nie jest rozwiązaniem problemu którego w ten sposób już nie widać ponieważ jest on nadal obecny i jako niebezinteresownie ukrywany stanowi większe społeczne zagrożenie dla tych którzy już uwierzyli w to że problem nie istnieje albo w ogóle nie maja świadomości jego istnienia i zagrożenia a tych co o tym mówią i obnażają to posądza się o urojenia i niedostosowanie społeczne.

Dlaczego tak się dzieje ? Komu i czemu to służy ?


W swojej arogancji stajesz po stronie zła które piętnuje na forum doświadczywszy pośrednio oraz bezpośrednio jego przyczyn i skutków podobnie jak Jezus którego kapłani ukrzyżowali rękami ludzi którzy postępują bezrefleksyjnie i nieuczciwie podobnie jak Ty tu w stosunku do mnie.

Nie możesz nie dostrzegać skutków zła zło dziejskich kapłanów w ich religijnym złotym interesie zło dziejskiego Kościoła parafialnego o którym mówię. To parafialne zło dotyczy również tej zaginionej dziewczyny i jej parafialnej rodziny.
To zło piętnowane przeze mnie jest dostrzegane przez wielu ludzi.
Powszechnie mówi się o tym w mediach na całym świecie
również na tym forum w innych tematach do których dołączam podzielając zdanie innych ludzi.

Skoro wykazujesz taką postawę zapewne jesteś wiernym kolektywnego kościołka kapłanów o których mówię bez ogródek a może nawet wiernym słuchaczem zakłamanych mediów Kościoła Rzymskokatolickiego które są propagandową tubą kapłanów podobnych do Ojca Rydzyka działających kolektywnie jak świnie w znanej Książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Oni są jak świnie w Folwarku zwierzęcym które zakłamują zmanipulowane i powalone przed sobą na kolana społeczeństwo do końca nieświadome przyczyn i skutków świńskiego zakłamania będących dla tego społeczeństwa fundamentalnym zagrożeniem przekreślającym prawidłowy rozwój społeczny na sposób Ludzki i Boski uniemożliwiający rozwój życia Bożego w bezpiecznej dla ludzi cywilizacji życia...

... będącej przeciwieństwem cywilizacji śmierci z jej atrybutem którym jest spirala przemocy walki człowieka z człowiekiem - świętych wojen i konfliktów społecznych na tle wartości religijnych których twórcami są religijni kapłani lansujący w pozorach dla własnych korzyści tą cywilizację jako cywilizację życia w cierpieniu z nadzieją na pełnie radości z życia dopiero po(?) śmierci nazywaną zbawieniem - pójściem do nieba(?).


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Odnalazła się?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

niet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Znam sytuacje w której dziewczyna uciekła z katolickiego domu.

Jej katolicka rodzina przez miesiąc prowadziła poszukiwania i odchodziła od zmysłów.

Dziewczyna po miesiącu się odnalazła ale do domu już nie wróciła. Kontynuując swoje kurewstwo maiła w dupie swoją religijną Łomżyńską rodzinę w której została wychowana i od której ostatecznie uciekła nie bez przyczyny.

Taki ten katolicyzm na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej jest fałszywy że aż trudno w to uwierzyć. ...

... To jest Kościół pozorantów - kapłanów - księży - Ojców duchowych przerzucających swoją odpowiedzialność za deprawację zdezorientowanych ludzi na tych których ta deprawacja spycha na margines społeczno ekonomiczny a raczej na krawędź życia nie tylko życia w parafialnym Kościele.

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

mr.Andrzej,że teżtakich ludzi jak Ty ta Św.ziemia nosi,daruj sobie teologię i skończ te bzdety,myślę że nie jestem odosobniona w swojej opini

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Znalazłam w necie wywiad z zaginioną Aleksandrą Rogaską na temat jej książki.
Może ktoś ją rozpozna

http://www.studioskorpion.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=176:leszek-truskolaski-pracuje-w-teatrze-lalki-i-aktora-w-omy-jego-najwiksz-pasj-jest-fotografia-w-galerii-pod-arkadami-fotografik-prezentuje-zdjcia-z-ostatnich-kilku-lat-portrety-i-fotografi-reportaow-ktore-powstay-podczas-wyjazdow-na-bakany-&catid=36:kultura&Itemid=18

Mr_Andrzej - proszę nie odzywaj już się w temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 09-03-12 20:13

mr.Andrzej,że teżtakich ludzi jak Ty ta Św.ziemia nosi,daruj sobie teologię i skończ te bzdety,myślę że nie jestem odosobniona w swojej opini

___________________________________________________________


Zgadzam się z Tobą

Nie jesteś odosobnionym człowiekiem w swojej opinii społeczeństwo jest podzielone na tych którzy są za i tych którzy są przeciw.

Ze mną tak samo jak z każdym człowiekiem jest podobnie mam zwolenników i przeciwników do których Ty najwyraźniej się zaliczasz.

Jezus też miła prześladowców i naśladowców tu stawiam przed Tobą pytanie.
Do której grupy Ty się zaliczasz ?
(retoryczne)

Zakładam że jesteś ochrzczonym człowiekiem a nawet jeśli nie jesteś, to i tak postępujesz albo nie postępujesz w Duchu nauki Ewangelii Jezusa ponieważ w społeczeństwie nie ma trzeciej możliwości...

... niezależnie od sposobu i rodzaju religijnego wyznania wiary lub niewiary teologi czy ideologi teizmu, panteizmu, monoteizmu, deizmu, ateizmu, i tak dalej i tak dalej nie ma innej nauki społecznej zgodnie z którą można osiągnąć cywilizacje życia jeszcze za życia a nie tylko po śmierci całe życie żyjąc w cywilizacji śmierci z nadzieją i wiarą na zbawienie w miłości od śmiertelnego zagrożenia jakiekolwiek by nie było.

Treść nauki Jezusa jest na tyle uniwersalna i ponad czasowa że wykracza poza ramy religii Rzymskokatolickiej niebezinteresownie stworzonej przez
niebezinteresownych kapłanów którzy nie nadążają z religijną adaptacją tej nauki do uwarunkowań cywilizacyjnych w których tą nauka deprawują i adoptują do swoich kapłańskich religijnych kolektywnych potrzeb co wyraźnie widać na przestrzeni dziejów w konfrontacji skrajnych sprzeczności i rozłamów do jakich od wieków systematycznie dochodzi. Widać to wyraźnie w konfliktach społecznych latami narastających na podłożu polityczno religijnym - religijno społecznym.


A pro po bzdetów.
Biblioteki są pełne książek które są pełne bzdetów takich o których pisze ta zaginiona kobieta o której tu mówicie.

Z reguły autorzy tych bzdetów piszą o sobie jeśli nie występują pod pseudonimem to zazwyczaj piszą z za parawanu fikcyjnej osoby w którą wpisują własne życie.

W niczym to nie umniejsza człowieka stającego przed ludźmi w prawdzie swojego życia - autora i jego życia spisanego w auto biografii.

Jednak treść tych coraz częstszych wydawniczych bzdetów jest skażona fałszem który do niczego dobrego nie prowadzi czytelnika bo jest to jednak mało ważna niepoważna i bezużyteczna fikcja literacka fałszywie podawana czytelnikowi którego od początku autor oszukuje co do treści i formy oraz życiowej przydatności rekomendowanej przez siebie książki.

Każdy może napisać książkę pytanie ile jest ona tak naprawdę warta i co ona sobą autentycznie reprezentuje.

Ludzie coraz bardziej oszukiwani coraz mniej dają się oszukiwać co wyraźnie widać w Kościele w którym ludzie odchodzą o kłamstw tej wiary wytykając hipokryzję obłudnym kapłanom wypaczającym - deprawującym wiarę. Tej obłudy nie brakuje również w bzdetach Rogalskiej które ludzie czytają z zainteresowaniem a może z wiarą że znajda to czego tam tak naprawdę nie ma poza ambicją i auto promocją autora


O czym to świadczy ...

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

i mnie już denerwuje. Ile można?Jesteś matematyczny i nic nie wnosisz nowego do żadnego tematu. Powtarzasz się i robisz to w tak nachalny sposób,że ludzie mają cię powoli dosyć. Czy taki jest sens tej twojej nowej ewangelizacji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

monotematyczny miało być. słownik kiepsko działa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Jak widzę wpisy Mr_Andrzeja rozumiem co znaczy powiedzenie: "pluć mu w twarz, a on myśli, że deszcz pada".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.opera-mini.net)
Data: 10-03-12 06:19

i mnie już denerwuje. Ile można?Jesteś matematyczny i nic nie wnosisz nowego do żadnego tematu. Powtarzasz się i robisz to w tak nachalny sposób,że ludzie mają cię powoli dosyć. Czy taki jest sens tej twojej nowej ewangelizacji?


___________________________________________________________

hahaha ...
Mówisz cytuję :

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.opera-mini.net)
Data: 10-03-12 06:20

"monotematyczny miało być. słownik kiepsko działa:)"

Nie jestem monotematyczny co kłamliwie mi zarzucasz.
Aktywnie wypowiadam się w różnych tematach w kontekście ludzi którzy mają od wieków totalny wpływ na wszystkie tematy - aspekty życia społeczno religijnego i religijno politycznego od naturalnego poczęcia aż do naturalnej śmierci mając totalny wpływ na całe życie teraz i po śmierci (?)

Kogo chcesz oszukać siebie czy tych co czytają twoje wypowiedzi. Dlaczego mnie dyskredytujesz w oczach czytelników?
Komu i czemu ta Twoje postawa wobec mnie służy ?

Mówiesz cytuje :

"... nowej ewangelizacji ?" (?)

A co uważasz że Ewangelia się zmieniła a może jakaś nowa ewangelia została odkryta kapłani po rzymskokatolickich parafiach tyle o nowej ewangelizacji już powiedzieli że w zasadzie nie dziwię się że ludzie mówią o tym jakby to było normalne zjawisko o dobrym podłożu tymczasem tak nie jest.


Ewangelia się nie zmieniła i nie odkryto nowej ewangelii jedynie co się zmieniło to wymiana pokoleniowe niebezinteresownych kapłanów niebezinteresownie ewangelizujących ludzi we własnym interesie i dla własnych korzyści stąd nowe podejście dopasowane do nowych potrzeb i możliwości świętego - nietykalnego złotego interesu kapłanów dla których Jezus jest narzędziem zaspokajania kolektywnych potrzeb ludzi o które oparte są na ofierze z ludzi zbieranej jako żniwo złudniej wiary.

Tyle od dawna się mówi po parafiach Nowej Ewangelizacji o której sam wspominasz. czy to znaczy że poprzednia ewangelizacja przez wieki kultywowana w tym kościele się nie sprawdziła ?

Zapewniam cię że tak samo jak złudna była dotychczasowa ewangelizacja tak samo złudna jest nowa ewangelizacja ponieważ obydwie są niespójne z Ewangelią Jezusa i ta "nowa" wywodzi się z tej "starej" i lansowana przez to samo środowisko.

Kiedy kapłani tak jak np. kobieta zmieni swój wizerunek np. kieckę i zrobi sobie nowy makijaż nie będzie bardziej uczciwa i lepsza od poprzedniej wersji co najwyżej będzie bardziej atrakcyjna na zewnątrz wewnętrznie będąc tym samym złem zewnętrznie dzięki zabiegom to zło jak dźwignią większej złudy pomnoży wobec tych co będą nawiązywać złudnie w dobrej wierze nowe relacje. Tak samo jest ze złudą tych kapłanów prowadzących złudnie nową ewangelizację.

O czym to świadczy ...


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

To w takim razie o czym ty ciągle mówisz? Bo już się gubię. Ganisz kapłanów, ganisz ludzi na forum, zarzucając, że skoro nie zgadzają się z tobą - są przeciwko tobie. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale ty nie szanujesz innego - tylko swój punkt widzenia, naznaczony swoimi doświadczeniami, o których doniośle wszystkim przypominasz. Tak naprawdę to mam dość twoich postów rozbuchanych objętościowo poprzez zdjęcia zaśmiecające to forum. Sama treść tych zdjęć nie zasługuje na ich formę podania. Przestań więc zniesmaczać innym użytkownikom forum ich uczucia religijne poprzez zamieszczanie zdjęć pod twoimi postami - chociażby z szacunku dla przedstawianych na tych zdjęciach postaci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

o czym to świadczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 10-03-12 08:51

Jak widzę wpisy Mr_Andrzeja rozumiem co znaczy powiedzenie: "pluć mu w twarz, a on myśli, że deszcz pada".

____________________________________________________________


taa...

W originale jest pluj świni w oczy a ona mówi że ciepły deszcz pada.
Powiedzenie powstało w związku z znaną książką fabularyzowaną filmem pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Treść tej książki oraz filmu opowiada o sytuacji społeczeństwa w którym świnie są liderami społecznymi w społeczeństwie które swoimi manipulacjami zakłamują i wykorzystują do własnych świńskich potrzeb mniej więcej tak jak kapłani do własnych kolektywnych świńskich potrzeb wykorzystują KOŚCIÓŁ w którym ludzie przysłowiowo plują im w oczy
a oni przysłowiowo mówią że ciepły deszcz pada mając za przeproszeniem w dupie tych ludzi.

Poza tym że widać to w telewizji publicznej w której nazywa się Księży - kapłanów pasibrzuchami ...

... Było to wyraźnie widoczne kilkanaście dni temu podczas pikiety - demonstracji grupowego protestu parafian przed Kurią i Katedrą Biskupa w Łomży.

Pomimo że akcja protestacyjna miała miejsce w dzień powszedni i w godzinach pracy kościelnych urzędników którzy byli za tymi kościelnych murami obecni to odcięli się od protestujących tam ludzi zachowując wobec nich swoją arcy kapłańską - świńską arogancję i ignorancje


Oni stoją na piedestałach społecznych przemawiając do ludzi z ołtarzy budowanych ze społecznej ofiary na własne potrzeby organizując społeczeństwo do własnych kolektywnych kapłańskich potrzeb jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy. Podobnie jak Kapłani którzy manipulując ludźmi do własnych celów ukrzyżowali życie Boże również Jezusa na początku Naszej Ery

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 10-03-12 09:04

To w takim razie o czym ty ciągle mówisz? Bo już się gubię. Ganisz kapłanów, ganisz ludzi na forum, zarzucając, że skoro nie zgadzają się z tobą - są przeciwko tobie. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale ty nie szanujesz innego - tylko swój punkt widzenia, naznaczony swoimi doświadczeniami, o których doniośle wszystkim przypominasz. Tak naprawdę to mam dość twoich postów rozbuchanych objętościowo poprzez zdjęcia zaśmiecające to forum. Sama treść tych zdjęć nie zasługuje na ich formę podania. Przestań więc zniesmaczać innym użytkownikom forum ich uczucia religijne poprzez zamieszczanie zdjęć pod twoimi postami - chociażby z szacunku dla przedstawianych na tych zdjęciach postaci.


___________________________________________________________

Twoja wypowiedź w stosunku do mnie jest nie spójna z treścią moich wypowiedzi oraz niespójna sama w sobie jako niespójna z rzeczywistością do której się odnosi i z która się rozmija.

1) Wyraźnie jasno i wprost porostu po polsku - w Twoim ojczystym języku i w duchu Twojej religijnej narodowej tradycji bez ogródek mówię o tym świadectwie prawdy które zawiera Ewangelia Jezusa i które dotyczy całokształtu fundamentów życia społecznego na Ziemi Łomżyńskiej

2) Gubisz się (?) to znaczy że zaczynasz myśleć o tym o czym do tej pory nie myślałeś. Gubi się ten kto szuka drogi na jej początku wkładając wysiłek umysłowy w jej wytyczenie jest to właściwe dla samodzielnie myślących zgodnie z zasadą nie myli się ten kto nic nie robi. No chyba że jesteś umysłowo chory wówczas twoje zagubienie wynika z choroby o która cie na razie nie posądzam.

3) To prawda ganie kapłanów - oni sami siebie nie będą ganić kolektywie ukrywając zło którego są obłudnymi twórcami i strażnikami

4) To prawda nie zgadzam się z ludźmi ale tylko tymi i tylko wtedy gdy oni nie są zgodni z Duchem Prawdy na którym opiera się autentyczna Ewangelia Jezusa w której spisano oryginalną naukę Jezusa którą on sam poświadczył świadectwem prawdy w której podstępnie w służbie społecznych owoców religijnego zakłamania zaszczuto Jemu życie Boże które niewątpliwie reprezentował tak jak każdy dobry człowiek.


5) To prawda każdy ma swoje zdanie niektórym ludziom odbiera się prawo do wypowiadania tego zdania. Często robią to Ci którzy tak jak kapłani uzurpują sobie prawo do swojego jedynie słusznego zdania zdania.
Innymi słowy nikt nie ma prawa do jedynie swojego zdania ale każdy powinien mieć prawo do jego godnego wypowiadania ponieważ jeśli każdy uzurpował by sobie prawo do swojego zdania powstała by spirala przemocy konfliktów społecznych sięgających nieba.

6) Niesłusznie mówisz mijając się z prawdą że nie szanują innego punktu widzenia niż mój. Ja nie wypowiadam się z punktu widzenia który jest tylko jedynie moim punktem widzenia. Jeśli tego nie dostrzegasz to nie znaczy że tak nie jest.

5) Niesłusznie mówisz mijając się z prawdą że jest to tylko mój punkt widzenia naznaczony tylko moimi doświadczeniami co wyraźnie widać w załącznikach *jpg oraz treści na której powstała Nowa Era vel Nasza Era vel Nowy Testament

6) Tak naprawdę jeśli masz dość moich postów nie przez ich wymowną objętość i równie wymowną grafikę ale przez prawdę z którą boleśnie się zderzasz i przez to chcesz ja z stąd usunąć jak pryszcze z dojrzewającej niedojrzałej twarzy dążąc do jej doskonałego oblicza.

7) Dążysz do oczyszczenia forumowej atmosfery w podobny sposób jak kapłani tacy jak Ci na zdjęciach któryż przez wieki oczyszczali a raczej zakłamywali wizerunek KOŚCIOŁA dbając o jego świętość kolektywnie ukrywali zło przed ludźmi i zamiatali pod swoje kościelne dywany przyczyny i skutki tego zła którego są świętymi - nietykalnymi - bezkarnymi kolektywnymi twórcami i strażnikami działającymi pod hasłem "Oto Wielka Tajemnica Wiary"

8) Czyżby Twoim skromnym zdaniem uczucia religijne były ważniejsze od prawdy która w te uczucia godzi ?
Czyżby Twoim skromnym zdaniem ludzie mijający się z prawdą zasługują na szacunek przez to że stoją na religijnych piedestałach z góry patrząc na ludzi jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy ?

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Uważam, że powinna zostać wprowadzona opcja na forum, że założyciel tematu, jest adminem tematu.
Wówczas wszystkie zbędne wypowiedzi byłyby usuwane.
Tak jak teraz jest, że np. Mr_Andrzej wpisuje tu wypowiedzi nie związane w żaden sposób z tematem być nie powinno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 10-03-12 10:50

Uważam, że powinna zostać wprowadzona opcja na forum, że założyciel tematu, jest adminem tematu.
Wówczas wszystkie zbędne wypowiedzi byłyby usuwane.
Tak jak teraz jest, że np. Mr_Andrzej wpisuje tu wypowiedzi nie związane w żaden sposób z tematem być nie powinno.


___________________________________________________________


hahahaha


Marginalizując człowieka który prowadzi tu dialog z ludźmi dążysz do pozyskania narzędzi które ten dialog przerwą.

W czym ten dialog Tobie przeszkadza ?
Co chcesz ukryć skoro go chcesz ocenzurować ?

Czyż nie takie właśnie powinno być forum - dostępne dla wszystkich i ...

... pozbawione syndromu grupowego myślenia w którym powstaje chorobliwe zakłamanie społeczne ad intra et ad extra pro publico bono in eclesia (?)

Tak właśnie jak Ty totalitarnie dążą kapłani
...

... na odwiecznie religijnej i suwerennie parafialnej Ziemi Łomżyńskiej na której wierni kapłanom żyją podobnie do społeczeństwa w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem folwark zwierzęcy któremu na jego własną zgubę pozostaje już tylko fascynacja odgórnie dozwolonymi bzdetami ...

... - bzdetami takich autorów jak Rogalska której uwarunkowanie stacji społecznej omawiane w tym temacie również pośrednio i bezpośrednio społecznie i osobiście dotyczy jako osoby w pewien sposób publicznej w pewnych granicach pozbawianej prywatności poprzez relacje z ludźmi składającymi się na to ochrzczone przez kapłanów społeczeństwo ?


O czym to świadczy




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu do wcześniejszej wypowiedzi w której nie tylko prowadzę dialog z przedmówcą ale...

... też konsekwentnie trzymam się założonego tematu niekoniecznie według "jedynie słusznych"(?) założeń jego założyciela.

To tak na marginesie nadmieniam aby już nikt mi nie zarzucał mi że się powtarzam albo że raczej nie trzymam się tematu.

errata zamiast słowa stacji powinno być słowo sytuacji

... - bzdetami takich autorów jak Rogalska której uwarunkowanie sytuacji
społecznej omawiane w tym temacie również pośrednio i bezpośrednio społecznie i osobiście dotyczy jako osoby w pewien sposób publicznej w pewnych granicach pozbawianej prywatności poprzez relacje z ludźmi składającymi się na to ochrzczone przez kapłanów społeczeństwo ?

Przepraszam za błędy nie jestem tak doskonały jak autorzy uczeni w piśmie podobni do Rogalskiej a moje błędy na szczęście nie mają istotnego wpływu na błędy nauki społecznej rujnującej życie boże w społeczeństwie w sposób nieuczciwy na sposób ludzki i boski deprawowane - mordowane przez liderów społecznych którymi na religijnej Ziemi Łomżyńskiej są suwerennie i bezkarnie Kapłani rzymskokatoliccy

O czym to świadczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Jałowa dyskusja.
Mr Andrzeju, nie tak nazywa się pani o której tak śmiało piszesz. Przeczytaj dokładnie i nie rób więcej błędów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 10-03-12 12:21

Jałowa dyskusja.
Mr Andrzeju, nie tak nazywa się pani o której tak śmiało piszesz. Przeczytaj dokładnie i nie rób więcej błędów!


__________________________________________________________

Oj tam oj tam ...

Wszyscy na forum robią błędy to nie są oficjalne pisma a ludzie którzy tu piszą nie korzystają z korekty tak jak autorzy książek przed drukiem

poza tym

... takie literówki są nieistotne nawet w Sądzie gdzie nazywa się je "błędy pisarskie".
Takie błędy zamieszczone nawet w treści Sądowego Wyroku W Imieniu Rzeczypospolitej nie mają istotnego wpływu na sam wyrok i jego egzekwowanie mam w swoich zbiorach takie ciekawe przykłady sądowych gniotów pisarskich ale w przeciwieństwie do gniotów literackich przynajmniej ich teść nie jest bez znaczenia - jest poważna i ważna nie to co literacki spam autorki jakich wiele i o której na tym forum się wypowiadamy.

Zapewne każdy kto czytał to pokręcone nazwisko wie o kogo chodzi a kto ma wątpliwości to sobie na zdjęciu zobaczy żeby się upewnić że właśnie tu chodzi konkretnie o tą zaginioną autorkę.

Niemniej jednak dziękuję Tobie za zwrócenie uwagi. Jeśli prawidłowe napisanie nazwiska tej kobiety o której jest tu mowa jest dla Ciebie ważne to dla czego mnie nie poprawisz ? Nie ma kogo i niema czego się wstydzić.

Nie piszę śmiało tylko o tej Pani ale o szerszym kontekście jej życia które dotyczy również Ciebie. Ola nie jest pępkiem świata i na niej się tu nie skupiam mówiąc o fundamentach społecznych na których Ola vel Aleksandra się wychowała.

Mówisz cytuję : "jałowa dyskusja"

To prawda jeśli jesteś jak jałowa gleba to słowo które do Ciebie dociera staje się tym czym plemnik dla bezpłodnej kobiety.
Skoro to dla ciebie jałowa dyskusja to albo nie masz dość inteligencji albo rozum Twój nie jest w stanie ogarnąć tego co Ciebie przerasta tak jak ludzi umysłowo niepełnosprawnych o co Cię nie podejrzewam

Być może jest tak jak w przysłowiu że syty głodnego nie zrozumie i rzeczywiście dyskusja miedzy takimi ludźmi jest jałowa ale to już tylko zależy od dobrej woli zdrowego człowieka który jest zamknięty i nie otwarty na ludzką korespondencję - zrozumienie drugiej osoby z którą decyduje się być w relacji i pozostawać w jałowym bezpłodnym stosunku do niej dla własnej wygody i swojego niespołecznego egoizmu wobec drugiego człowieka który jest głównym powodem Jałowych relacji w tym dyskusji.

Podobnie jałowa była rozmowa - "dialog", "dyskusja" Jezusa z kapłanami - egocentrycznymi kapłanami których arcy kapłański egoizm był gwoździem do przysłowiowej trumny życia Bożego
zepchniętego na margines społeczny i wepchniętego ostatecznie na piekielną drogę Golgoty której kresem jest religijny krzyż zaszczucia prawdy nie tylko Jezusa dla którego kapłani nie mieli otwartych serc i umysłów robiąc z Niego w "jałowej dyskusji" coś w rodzaju głupka, przestępcy, bluźniercy.

Skoro Ewangelia Jezusa jest aktualna to Jego świadectwo prawdy jest również aktualne a skoro to świadectwo jest aktualne to i jego przyczyny oraz skutki są w religijnym społeczeństwie nadal powszechnie obecne tak więc arcy kapłański problem "jałowej dyskusji" jest nadal obecny w kościele w którym od wieków również dziś wychowuje się i kształtuje takie postawy i takie egoistyczne relacje miedzy ludźmi w stosunku do których używasz pojęcia "jałowa dyskusja".

O czym to świadczy ...


o czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

No nie wierze co tu sie porobilo. Czlowiek zaginal a Ty te swoje jehowe poglady glosisz.


Ten temat, a raczej te wypowiedzi umocniaja mnie w przekonaniu ze admin to imbecyl, ktory nie trzyma sie regulaminu i zle wykonuje swoja prace.


Zero poszanowania dla czlowieka...


Lepiej bylo by gdyby Mr_Andrzej zaginal, to jednego ****** mniej.

Oby sie odnalazla.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: paradox (---.lomza.mm.pl)
Data: 07-03-12 22:53

mam cichą nadzieję że się znajdzie cala i zdrowa

zpaczona




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 23:52

W odniesieniu jak wyżej cytat ponizej:

Autor: nieesia (---.elomza.pl)
Data: 07-03-12 19:43

miala ja ja widzialam na spacerze z wozkiem.
A ty Mr. Andrzej przestan wypisywac te glupoty o zaginionej, bo wszyscy wierza, zaraz zglosze na policje, ze masz jakies domniemane informacje o jej stanie psychicznym i moment cie na przesluchanie wezma, wiez sie ogarnij, a nie publicznie o zaginionym czlowieku farmazony wypisujesz


____________________________________________________________


taa...

Dla Ciebie to farmazony(?) - Twoja wypowiedź świadczy o tym że nie dorastasz do treści które czytasz o co ciebie nie posądzam ...

... jest bardziej prawdopodobne że Twoja wypowiedź jest obroną zgodnie z starą zasadą ...

... " Najlepszą obroną jest atak " do którego również chcesz wykorzystać policję o czym tu wspominasz wygrażając mi policją.

Dlaczego dyskryminujesz moje wypowiedzi takim atakiem ?
Co w ten sposób chcesz ukryć - czego się boisz ujawnić ?


... domniemane(?) te jak powiadasz informacje to szara rzeczywistość i proza życia nie tylko życia tej kobiety.

Zgłoś to na policję skoro masz problemy z prawidłowym rozstrzygnięciem dylematu związanego z rzeczywistością która Tobie tu nie pasuje niech policja pomoże Tobie ocenić tę rzeczywistość.

Poza tym ...

"... wisi mi to bardzo niskim kalafiorem ..." - cytat: Pan Bocian w filmie pt. U Pana Boga w ogródku

http://www.youtube.com/watch?v=yFYdhdtYHzA

Prawda nigdy nie dzieli. Polaków - Chrześcijan dzieli religijne kłamstwo i Arcy Kapłańska manipulacja



O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 08-03-12 00:35

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 07-03-12 20:09

Mr.Andrzej daj se na luz tych twoich obrazków i wpisów to się czytać nie chce,nie zabieraj miejsca na forum bo duszno się robi

____________________________________________________________


To prawda.

Skoro na forum Tobie duszno się robi to wyjdź sobie na powietrze,
odchodząc od komputera nie zapomnij że w ten sposób nie uciekniesz od rzeczywistości która jest przytłaczająca jak to o czym tu piszę i przytłaczająco dotyczy w większym lub mniejszym stopniu bezpośrednio i pośrednio osobiści i społecznie wszystkich mieszkańców parafialnej Ziemi Łomżyńskiej.

Moje posty nie są dziełem przypadku i fantazji a treść w nich zawarta nie jest literaturą piękną ani żadną inną literacką fikcją podobną do tej która została zapisana w znanej książce i fabularyzowana filmem pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Ten mój post nie pierwszy i nie ostatni to owoc doświadczeń świadectwa danego prawdzie przez Jezusa na początku Naszej Ery - Jezusa zaszczutego religijnym krzyżem przez religijnych współwyznawców którym przewodzili kapłani tak samo w dobrej wierze i w trosce o ład religijny tak jak dziś na przykład w Rzymskokatolickiej parafii do której należy moja chrześcijańska rodzina.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać również błędnym kołem toczy się religijna historia nie tylko ta katolicka po kapłańsku manipulowana historia Kościoła
na której czele odwiecznie są kapłani mordujący dla własnych korzyści życie Boże między ludźmi nie tylko życie Jezusa który zagrażał ich religijnym świętym - nietykalnym świątynnym interesom. Podobnie jest dziś na odwiecznie religijnej Ziemi Łomżyńskiej

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 08-03-12 08:53

mr.andrzej nie uciekam od rzeczywistości a czytając twoje złote myśli krew mnie zalewa,




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 08-03-12 16:09

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 08-03-12 08:53

mr.andrzej nie uciekam od rzeczywistości a czytając twoje złote myśli krew mnie zalewa,


___________________________________________________________


To nie są złote myśl ale możesz je tak traktować - masz do tego prawo którego Tobie nie odbieram niech Ci będzie ono dobrze służyło skoro już te określenie używasz jako Tobie właściwe.

Mówisz: "... krew mnie zalewa..." (?) jakkolwiek to rozumiesz widzę ze mój post nie pierwszy i nie ostatni nie jest Tobie obojętny. To dobrze o Tobie świadczy pytanie dokąd ten brak obojętności Cię doprowadzi, co będzie jego owocem w naszym życiu?

Mnie też przysłowiowa krew zalewa nie tylko w sensie teologicznym wobec kielicha cierpienia - kielicha goryczy który jest związany ze złotym, zło tym kielichem mszalnym z którego kapłani - Kolektywni Krwiopijcy stojąc na swoich ołtarzowych piedestałach piją krwawicę z ludzkich ofiar na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej żyjąc w tym religijnym społeczeństwie utwierdzonym w wierze a raczej zakłamanym społeczeństwie jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym świńscy liderzy podobnie do kapłanów manipulacjami w wierze powalają przed sobą na kolana wierzące im społeczeństwo

To jest owoc zło dziejskiego kolektywnego złotego interesu kapłanów którzy z założenia mają być Apostołami - Dobrymi Pasterzami a stali się rasowymi Arcy Kapłanami takimi jak ci którzy ukrzyżowali - religijnym krzyżem zaszczuli życie Boże nie tylko Jezusa w trosce o swoje świątynne interesy na których siedzą jak kwoki ...

... a ludzie publicznie w TV nazywają ich "Pasibrzuchy" dyskutując publicznie nad ich :
nieobliczalną pazernością,
bezgraniczną arogancją
i świętą nietykalną bezkarnością,
obnażając ich sakra mentalną obłudę działającą sprzecznie z nauką Jezusa dla którego taka sakra mentalność była przysłowiowym gwoździem do trumny i bramą do piekła Golgoty.

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: akasha (---.dip.t-dialin.net)
Data: 08-03-12 18:55

O losie co za spamerzy... A admina jak nie bylo tak nie ma...

_____________________________________________________





Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 08-03-12 19:34

Jak widzę wpisy tego "pseudointelektualisty" Mr_Andrzeja, to krew mnie zalewa.

Trzymaj sie tematu, a nie jakieś wywody filozoficzne tu prowadzisz.

Człowieku, chcesz coś pisać, to konkretnie i zwięźle. poza tym usuń te wielkie zdjęcia, albo je zmniejsz, bo to wygląda co najmniej pretensjonalnie.




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 09-03-12 01:27

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :

Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 08-03-12 19:34

Jak widzę wpisy tego "pseudointelektualisty" Mr_Andrzeja, to krew mnie zalewa.

Trzymaj sie tematu, a nie jakieś wywody filozoficzne tu prowadzisz.

____________________________________________________________


Powiadasz pseudointelektualisty(?) - kto zatem według Ciebie jest intelektualistą ?
Na czym Twoim zdaniem polega bycie lub niebycie intelektualistą ?

Ja nie występuje tu jako intelektualista i nie odgrywam roli intelektualisty nie mogę być zatem udawanym intelektualistą a raczej jak mówisz pseudointelektualistą za którego się również nie uważam tak jak nie uważam się w ogóle za intelektualistę.


Nie dawaj fałszywego świadectwa prawdzie którą chcesz wypaczyć swoją wypowiedzią nieadekwatną w stosunku do rzeczywistości którą ja tu prezentuję a którą Ty wyraźnie dyskredytujesz zachowując się fałszywie jak kobieta która nieudolnym makijażem zastępuje dawno utraconą piękność starając się za wszelka cenę tym fałszywym zachowaniem ...
Taka kobieta tak samo jak kapłani złudnie utrzymują swój doskonały - święty wizerunek stwarzając jego pozory i zaszczuwając ludzi którzy to zakłamanie obnażają.


Wracając do tematu od którego najpierw zostałem odwiedziony atakami na mnie i straszeniem mnie policją co stanowczo poddałem ripoście zapytam Ciebie:
Dlaczego wskazujesz że się tego tematu nie trzymam ? Dodam że nieuczciwa przebiegłość z Twojej strony dająca fałszywe świadectwo prawdzie w tym temacie być może deprecjonuje mnie w oczach czytelników.

Jaki masz w tym cel żeby mnie zdyskredytować w oczach czytelników ?

To nie są wywody filozoficzne na co kłamliwie wyraźnie wskazujesz. To jest owoc zaniedbań w Kościele na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej.

To jest owoc zła Kościoła który nie jest spójny z prawdą z której i dla której powstał a tym samym stał się niespójny z nauką Jego założyciela. Kościół ten stał się niespójny z Jezusem którego uznaje za Boga a tym samym stał się niespójny sam w sobie i sprzeniewierzony wobec swojego Boga.

Dowodem na to jest temat: "Kolejna zaginiona osoba z Łomży"
a to nie jest jej pierwsze "zaginiecie" tak samo jak nie jest to pierwsza rozbita parafialna rodzina i nie jest to pierwsza parafialna osoba która jest owocem niespójności parafialnego Kościoła ad intra et ad extra w swoich parafialnych rodzinach nosząca kliniczne piętno schizy jako owocu tej społecznej niespójności nie tylko własnej biologicznej rodziny wobec której zarzuca się jej niedostosowanie społeczne tym samym podstępnie czyniąc z ofiary sprawcę na którego wkłada się odpowiedzialność którą zdejmują z siebie ojcowie i matki zła jakim nie tylko ta zaginiona kobieta została społecznie i klinicznie dotknięta i trwale obarczona przekazując to zło w sztafecie życia swoim dzieciom i wnukom swoich zło czynnych zakłamanych katolickich rodziców i ich krewnych.

Jeśli komuś nie pasuje stylistyka i gramatyka bo jest zadufanym w sobie intelektualistą to niech sobie poprawi tak jak mu pasuje jak się na tym zna.

Nie jestem pisarzem i od fantastycznego pisarstwa jestem daleki doświadczając szarej rzeczywistości ludzkich relacji jako owoców zakłamanego Kościoła na Ziemi Łomżyńskiej na której kapłani z tego zakłamania czerpią własne korzyści - zyski...

... jak ci kapłani którzy w obronie swojego nietykalnego obrzędowego świątynnego interesu zaszczuli życie Boże razem z Jezusem na początku naszej Ery dając Fałszywe świadectwo prawdzie którą Jezus ostatecznie poświadczył własnym życiem - świadectwo które niestety po dziś dzień kapłani podobni do nich deprawują na sposób Ludzki i Boski czyniąc swoje religijne manipulacje prowadzone w dobrej wierze.

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: algeroth (---.play-internet.pl)
Data: 09-03-12 02:21

Panie Andrzeju I. - lecz się pan na nogi bo na głowę już za późno.
W każdym temacie żaden twój post nie ma związku z czymkolwiek, tylko wciąż jakieś biadolenie o okropnych kapłanach, którzy w jakiś sposób wydymali cię w odbyt. A może wciąż masz żal, że po 2 latach wywalili cię z seminarium, a było tak miło..?

Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą i niczym się nie różnisz od kleru, który krytykujesz. Minąłeś się z powołaniem. Amen.






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 09-03-12 10:13

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: algeroth (---.play-internet.pl)
Data: 09-03-12 02:21

"W każdym temacie żaden twój post nie ma związku z czymkolwiek, tylko wciąż jakieś biadolenie o okropnych kapłanach"

"Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą"
__________________________________________________________

taa...

Ty Piszesz cytuje : "Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą i niczym się nie różnisz od kleru, który krytykujesz. Minąłeś się z powołaniem. Amen."

Skąd w Tobie ta pewność skąd wiesz kogo znam i kogo nie znam ?
Skąd wiesz jakie jest moje powołanie skoro nie znasz mnie na tyle dobrze aby orzekać o moim powołaniu - a może właśnie to co obecnie robię jest moim powołaniem ? Tak naprawdę to bez znaczenia każdy tak samo jest powołany do godnego życia które niestety również chrześcijanie chrześcijanom zaszczuwają pod przewodnictwem parafialnych kapłanów.

Człowieku Nazywając mnie w ten sposób mendą sam z siebie robisz mendę podobnie jak kapłani którzy próbowali zrobić z Jezusa mendę społeczną przykładnie - szyderczo ukrzyżowaną po królewsku.

Kim jesteś (?) Kim jest dla ciebie Jezus ? (retoryczne)

Kim jesteś posługując się wobec mnie bojowo nastawioną retoryką nieadekwatną do rzeczywistości "religijną argumentacją np. starej baby" jakich wiele grzmiało na Krakowskim Przedmieściu przed religijnie postawianym krzyżem pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie i tak samo bezmyślnie wojującej pod tym religijnym krzyżem z tą prawdą jak na Golgocie w Jerozolimie na początku Naszej Ery.

Skoro tak postępujesz to jesteś nieuczciwym człowiekiem dyskredytującym treść której nawet nie zacytujesz poddając ją merytorycznej krytyce i co najmniej polemice dlatego też nie spodziewam się po Tobie że jesteś dobrym człowiekiem.

Pytanie czy jesteś nieuczciwym człowiekiem na zewnątrz czy sam się oszukujesz żyjąc w zakłamaniu w bezpiecznej dla Ciebie nieświadomości problemu który jest za sprawą niedobrych, nieuczciwych kapłanów - fałszywych proroków powszechnie obecny nie tylko w naszym społeczeństwie na religijnej parafialnej Ziemi Łomżyńskiej ?

Zamykanie oczu na problem i zaszczuwanie tych którzy o tym problemie mówią nie jest rozwiązaniem problemu którego w ten sposób już nie widać ponieważ jest on nadal obecny i jako niebezinteresownie ukrywany stanowi większe społeczne zagrożenie dla tych którzy już uwierzyli w to że problem nie istnieje albo w ogóle nie maja świadomości jego istnienia i zagrożenia a tych co o tym mówią i obnażają to posądza się o urojenia i niedostosowanie społeczne.

Dlaczego tak się dzieje ? Komu i czemu to służy ?

W swojej arogancji stajesz po stronie zła które piętnuje na forum doświadczywszy pośrednio oraz bezpośrednio jego przyczyn i skutków podobnie jak Jezus którego kapłani ukrzyżowali rękami ludzi którzy postępują bezrefleksyjnie i nieuczciwie podobnie jak Ty tu w stosunku do mnie.

Nie możesz nie dostrzegać skutków zła zło dziejskich kapłanów w ich religijnym złotym interesie zło dziejskiego Kościoła parafialnego o którym mówię. To parafialne zło dotyczy również tej zaginionej dziewczyny i jej parafialnej rodziny.
To zło piętnowane przeze mnie jest dostrzegane przez wielu ludzi.
Powszechnie mówi się o tym w mediach na całym świecie również na tym forum w innych tematach do których dołączam podzielając zdanie innych ludzi.

Skoro wykazujesz taką postawę zapewne jesteś wiernym kolektywnego kościołka kapłanów o których mówię bez ogródek a może nawet wiernym słuchaczem zakłamanych mediów Kościoła Rzymskokatolickiego które są propagandową tubą kapłanów podobnych do Ojca Rydzyka działających kolektywnie jak świnie w znanej Książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Oni są jak świnie w Folwarku zwierzęcym które zakłamują zmanipulowane i powalone przed sobą na kolana społeczeństwo do końca nieświadome przyczyn i skutków świńskiego zakłamania będących dla tego społeczeństwa fundamentalnym zagrożeniem przekreślającym prawidłowy rozwój społeczny na sposób Ludzki i Boski uniemożliwiający rozwój życia Bożego w bezpiecznej dla ludzi cywilizacji życia...

... będącej przeciwieństwem cywilizacji śmierci z jej atrybutem którym jest spirala przemocy walki człowieka z człowiekiem - świętych wojen i konfliktów społecznych na tle wartości religijnych których twórcami są religijni kapłani lansujący w pozorach dla własnych korzyści tą cywilizację jako cywilizację życia w cierpieniu z nadzieją na pełnie radości z życia dopiero po(?) śmierci nazywaną zbawieniem - pójściem do nieba(?).


O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: drzewko_szczescia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09-03-12 15:45

Odnalazła się?

___________________________________________________________
Piszę poprawnie po polsku




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: cenzuraa (---.elomza.pl)
Data: 09-03-12 15:46

niet




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 09-03-12 16:10

Znam sytuacje w której dziewczyna uciekła z katolickiego domu.

Jej katolicka rodzina przez miesiąc prowadziła poszukiwania i odchodziła od zmysłów.

Dziewczyna po miesiącu się odnalazła ale do domu już nie wróciła. Kontynuując swoje kurewstwo maiła w dupie swoją religijną Łomżyńską rodzinę w której została wychowana i od której ostatecznie uciekła nie bez przyczyny.

Taki ten katolicyzm na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej jest fałszywy że aż trudno w to uwierzyć. ...

... To jest Kościół pozorantów - kapłanów - księży - Ojców duchowych przerzucających swoją odpowiedzialność za deprawację zdezorientowanych ludzi na tych których ta deprawacja spycha na margines społeczno ekonomiczny a raczej na krawędź życia nie tylko życia w parafialnym Kościele.

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość

Spis działów | Wyświetlaj drzewo | Wyloguj | Mój profil Nowszy wątek | Starszy wątek





Odpowiedz na tę wiadomość
Twoje imię: fanka bocianka
Adres e-mail: angella115@wp.pl
Temat:


Dodaj mój podpis.
Odpowiedzi wysyłaj na podany e-mail.







Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.

Mapa serwisu Nagłówki RSS Reklama
4lomza.pl Regionalny Portal
Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10-03-12 23:26

No nie wierze co tu sie porobilo. Czlowiek zaginal a Ty te swoje jehowe poglady glosisz.


Ten temat, a raczej te wypowiedzi umocniaja mnie w przekonaniu ze admin to imbecyl, ktory nie trzyma sie regulaminu i zle wykonuje swoja prace.


Zero poszanowania dla czlowieka...


Lepiej bylo by gdyby Mr_Andrzej zaginal, to jednego ****** mniej.

Oby sie odnalazla.

___________________________________________________________


Mówisz cytuję : "jehowe poglądy" (?)

taa...

Jeśli prawda w oczy kole to można oczy zamknąć aby na nią nie patrzeć,
można też te prawdę z przed oczu sprzątnąć inaczej co widać po Twoim poście.

Zacytuj mi te rzekome Twoim zdaniem poglądy które nazywasz że są jehowe. Ja stanowczo twierdzę że skoro są zgodne z Ewangelią Jezusa i to nie jako poglądy tak jak Ty twierdzisz ale tak jak chrześcijańska prawda którą Ty najzwyczajniej i najwidoczniej lekceważysz są Świadectwem Chrześcijańskim tej prawdy która jest właściwa dla wszystkich ochrzczonych tak samo dla katolików protestantów ewangelików i tak dalej i tak dalej aż do wyczerpania owoców kapłańskiej obłudy.

Jak znam życie to nie Jej pierwszy wypad tej dziewczyny.
Dobrze by było gdyby się odnalazła nie tylko fizycznie ale i społecznie.

Oraz aby takie przypadki się nie pojawiały w innych rodzinach.
Niestety taki tu ład społeczny jakie tu odwiecznie parafialne fundamenty społeczne i takie tu obecne parafialne społeczeństwo.

Nie obrażaj administratora któremu kłamliwie zarzucasz że nie trzyma się regulaminu - oficjalnego regulaminu który jest tu znany no chyba że jest jeszcze jakiś regulamin nieoficjalny - nielegalnie cenzurujący wypowiedzi zgodnie z najlepszą praktyką i tradycją tutejszego Kościoła który nie jest taki święty - nie jest taki dobry za jaki się podaje w radiowych audycjach beznadziejnego Radia Nadzieja propagandowej tuby fałszywych - nieuczciwych kapłanów na Ziemi Łomżyńskiej powszechnie sprzeniewierzonych nauce Jezusowi robiąc w jego imię swój kapłański kolektywny złoty świątynny interes.


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

MR.Andrzej jak widzę na każdy temat masz gotową odpowiedz ale nie wszyscy są tu jej ciekawi,znajdz sobie inne forum może teologiczne.Mm już poprostu dość twoich wypowiedzi a obrazek z Chrystusem jest zupełnie nie na miejscu,wyprowadz się z tego forum a zrobisz przysługę nam wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 11-03-12 06:50

MR.Andrzej jak widzę na każdy temat masz gotową odpowiedz ale nie wszyscy są tu jej ciekawi,znajdz sobie inne forum może teologiczne.Mm już poprostu dość twoich wypowiedzi a obrazek z Chrystusem jest zupełnie nie na miejscu,wyprowadz się z tego forum a zrobisz przysługę nam wszystkim

____________________________________________________________


Dlaczego zakłamujesz to co jest związane z moją obecnością na tym forum.

Masz rację mówiąc nie wszyscy.
Dlatego też zostaje na tym forum.
To że na każdy temat mam gotową wypowiedź ...
... to nie znaczy że na każdy temat mam odpowiedź ...
... wielu tematach na forum wstawiam pytanie nie odpowiedzi

Więc nie kłam i nie oszukuj w autorytarnym stosunku do mojej osoby tak jak kapłani w stosunku do Jezusa.

Czyżbyś był wiernym równie kłamliwych Łomżyńskich Kapłanów i w tym ich duchu był wychowany od chrzcielnej kołyski od dziecka będąc sprzeniewierzony prawdzie którą również tu dyskryminujesz ?


Komu i czemu to służy ? Kto z takiej postawy jak twoja od wielu lat czerpie w Łomży kolektywne korzyści prowadząc święty - nietykalny kłamliwy złoty interes świątynny ?

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

mr.andrzej moja wiara lub jej brak to tylko i wyłącznie moja sprawa,po drugie nie obrażaj osób wierzących to jest dyskryminacja,a po trzecie z tego co widać to wszyscy mają cię tu dosyć ale ty nie przyjmujesz tego do wiadomości,nie będę zniżała się do twojego poziomu i kończę tą bezowocną dyskusję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

mysliciel80 prowokujesz go do dyskusji. Sądzę, że gdyby jego wypowiedzi były przez wszystkich ignorowane to musielibyśmy tak często go oglądać. Ja po prostu omijam posty odwiedzane przez tego idiotę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Berenike, tak jak większość.
Zobacz co wyszło przez tą osobę z tego tematu.
Nikt w sumie nie pisze już o zaginionej, a o tym pacanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

trzeba wiec omijać jego urojenia i kontynuować temat, myślę że to jedyny sposób ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Ustawcie sobie filtr. To działa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 11-03-12 13:07

mr.andrzej moja wiara lub jej brak to tylko i wyłącznie moja sprawa,po drugie nie obrażaj osób wierzących to jest dyskryminacja,a po trzecie z tego co widać to wszyscy mają cię tu dosyć ale ty nie przyjmujesz tego do wiadomości,nie będę zniżała się do twojego poziomu i kończę tą bezowocną dyskusję


____________________________________________________________

taa...

Znowu kłamiesz dając fałszywe świadectwo prawdzie tu obecnej i przez ciebie marginalizowanej.

Postaram się zniżyć albo wznieść (dostosować) do Twojego poziomu żeby to Tobie wykazać. Czy ta wypowiedź będzie dla Ciebie owocna i czym Ty z jej powodu zaowocujesz w naszym lokalnym społeczeństwie to zależy od umysłowej gleby która jest w Twojej głowie szanowny przedmówco podpisujący się na tym forum "mysliciel80"

Zacznę od końca Twojej kłamliwej wypowiedzi dającej fałszywe świadectwo prawdzie tu obecnej.


"po trzecie z tego co widać "
Nie wszyscy jak twierdzisz - sprawdziłem posty tych co tu pisali.
Również tak samo jak Ty nie mogę sprawdzić wypowiedzi tych co czytali treść tego forum nie wypowiadając się na mim. A ty i tobie podobni to nie wszyscy więc za wszystkich się nie wypowiadaj wypowiadając się jedynie we własnym imieniu.

"po drugie nie obrażaj osób wierzących to jest dyskryminacja"
Po raz kolejny wypowiadając się za wielu mówisz samo od siebie (?)
Nie obrażam wierzących co najwyżej sami mogą się na mnie obrażać i ja im nie odbieram tego do czego mają prawo realizując swoją chrześcijańską miłość i odpowiedzialność której braki tu wykazuję z powodu pokoleniowych zaniedbań nieuczciwych na sposób ludzki i boski kapłanów kierujących tą swoją chrześcijańską sforą na Ziemi Łomżyńskiej.

Mówisz o dyskryminacji(?) - sam dyskryminujesz tych jak mówisz "wszystkich" ludzi wypowiadając się w ich imieniu odbierając im prawo wypowiedzi do której to prawo sobie przywłaszczasz - uzurpujesz.

Piszesz na wstępie:
"moja wiara lub jej brak to tylko i wyłącznie moja sprawa"
Tak samo jak wykazałeś egoistyczną postawę arogancji ignorancji oraz fałszu wobec ludzi z którymi wchodzisz w relacje teraz prezentujesz tu swój egocentryzm.

Twoja wiara lub niewiara jako wyłącznie według Ciebie Twoja sprawa obiektywnie mówiąc nie jest tylko Twoją sporawą.
Mówiąc w kontekście "swojej wiary" ze to tylko Twoja sprawa reprezentujesz postawą niespołeczną a nawet antyspołeczną wobec wierzącego społeczeństwa z którego się wywodzisz i w którym jak widać skierowany ku sobie dbasz o własne sprawy. Możesz się ze społeczną nauką wiary - z prawdą wiary nie zgadzać - nie zachowując jej ale zawsze będzie to działanie w relacji do innych ludzi tworzących z Tobą twoją parafialną rodzinę nie tylko Twoje parafialne społeczeństwo.

Jednak ktoś tu na Ziemi Łomżyńskiej jest Matką i Ojcem Duchowym takich parafian jakich wielu tu mieszka w Kościele Łomżyńskim myślących podobnie do Ciebie.

Kogo i czego oni są owocem ?

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

w jaki sposób ustawia się filtr?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: Berenike (---.204.59.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 11-03-12 13:17

mysliciel80 prowokujesz go do dyskusji. Sądzę, że gdyby jego wypowiedzi były przez wszystkich ignorowane to musielibyśmy tak często go oglądać. Ja po prostu omijam posty odwiedzane przez tego idiotę

Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 11-03-12 13:29

Berenike, tak jak większość.
Zobacz co wyszło przez tą osobę z tego tematu.
Nikt w sumie nie pisze już o zaginionej, a o tym pacanie.

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 11-03-12 13:40

Ustawcie sobie filtr. To działa:)


________________________________________________________

To prawda ustawcie sobie filtr.
ograniczcie się na własne życzenie do syndromu grupowego myślenia we własnej grupie.

Czytając urojenia spisane w książkach takich autorów jak ta "zaginiona i zagubiona" pisarka o której tu mówicie będziecie w ten sposób lepiej otwarci na otaczającą was rzeczywistość dotyczącą nie tylko parafialnej Ziemi Łomżyńskiej - rzeczywistość rodzin w których się wychowaliście i uwarunkowań społecznych w których wzrastacie

Postawa jaką tu reprezentujecie ma również swoje odzwierciedlenie w odpowiednich zwierzątkach opisanych w znanej książce fabularyzowanej filmem pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.


Zwierzątka tam opisane podobnie jak Wy żyły w społeczeństwie równie zniewolonym przez manipulacje w którym zostało zakłamane życie społeczne przez jego świńskich liderów jakim niewątpliwie są kapłani na religijnej Ziemi Łomżyńskiej która żyje jak taki religijny folwark zwierzęcy w którym kapłani tak jak na początku naszej ery swoimi manipulacjami w dobrej wierze zaszczuli życie Boże w swoim religijnym społeczeństwie

Najpierw mnie zaczepiacie odwodząc mnie od tematu a później mnie oskarżacie że się go nie trzymam.

Cóż wam mogę powiedzieć skoro mnie marginalizujecie - Szczęść Boże, Pan z Wami jak z Żydami (na Golgocie).


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Mr.Andrzej jest chyba chory psychicznie. Moze zalozmy nowy temat : kogo nie obchodza wypowiedzi Andrzeja hehe ;]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Ponawiam pytanie: jak włączyć filtr?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11-03-12 15:50

Mr.Andrzej jest chyba chory psychicznie. Moze zalozmy nowy temat : kogo nie obchodza wypowiedzi Andrzeja hehe ;]


___________________________________________________________


hahaha

Zapewne nie obchodzą tych którzy przeciwnie do Was są obojętni, ponieważ nie jesteście mi obojętni a ja wam wymieniamy ze sobą swoje wypowiedzi.

Załóżcie jakiś dowolny temat chętnie w mim z Wami porozmawiam w duchu prawdy świadectwa danego przez Jezusa zapewne nie jest ono dla was obce tak jak Postać Jezusa którą powieszono na krzyżu również w Polskim Sejmie


Ponieważ zdecydowana większość z was jest ochrzczona porozmawiamy po chrześcijańsku jak ochrzczeni z ochrzczonymi o uwarunkowaniach społeczno religijnych oraz religijno politycznych mających wpływ na obecne i przyszłe życie Boże w naszym społeczeństwie któremu przewodzą kapłani podobnie do tych kapłanów którzy we własnym dobrze pojętym religijnym interesie manipulując w dobrej wierze zaszczuli religijnym krzyżem Jezusa którego ostatecznie wierne Kapłanom - Bogu niewierne to religijne społeczeństwo tak samo religijne jak łomżyńskie zuchwale ukrzyżowało


Jestem otwarty na wasze różne propozycje w przeciwieństwie do ograniczonych Kapłanów na Ziemi Łomżyńskiej którzy już za wiele nie mają Boga w sercu zastąpionego przez kolektywną sakra mentalność i hierarchiczne zależności od kolektywnej grupy trzymającej władze w urzędowych strukturach ich kolektywnego kapłańskiego sakro biznesu - "warto rozmawiać" ale nie z nimi zbyt długo i zbyt wiele deprawowali to czego mamy dziś marne owoce.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :
Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 11-03-12 15:57

Ponawiam pytanie: jak włączyć filtr?

__________________________________________________________

hahaha


Kościół zabrania antykoncepcji jako środków zapobiegających zapłodnieniu.
Czy zakaz ten nie dotyczy płodności intelektualnej a raczej intelektualnego zapłodnienia ?

No tak "zapomniałem" - przecież kapłani jako jedynie słuszni Ojcowie Duchowi mają monopol również na jedynie słuszną ich zdaniem płodność nie tylko w sypialni ale również intelektualną płodność wiernego im społeczeństwa które wykorzystują na własną modłę do własnych celów albo każdą inną bezpłodność (np. literacką) dla nich nie szkodliwą

Szanowny przedmówco podpisujący się Maniuszek


Ja tu nie będę intelektualnie Ciebie gwałcił nie musisz się zabezpieczać jak nie chcesz ze mną wchodzić w relacje to i filtr jak prezerwatywa nie będzie Tobie potrzebny.

A dla własnego dobra człowieku nie odcinaj się od świata w którym żyjesz słowo Boże w Duchu którego pozwalam sobie na swobodę wypowiedzi to nie trucizna - nie umrzesz od tego.




Filtru mu się zachciało jaki przestraszony widać jego cnotliwy rozum jeszcze dziewictwa nie stracił taki z niego Prawiczek ...


... jak jego Kapłani zniewoleni syndromem grupowego myślenia i kapłańskim kolektywnym posłuszeństwem również intelektualnym wobec kolektywnego złotego interesu świątynnego który wielu ludzi nazywa sakro biznesem sprzedającym to czego nikt nie widział nazywając go mianem świętego - nietykalnego - bezkarnego

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Maniuszek filtr Twojej wyobraźni. to działa. Oko czyta tylko to co ty chcesz. Nieistotne i spam pomija.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 11-03-12 13:40
Ustawcie sobie filtr. To działa:)

Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 11-03-12 15:57
Ponawiam pytanie: jak włączyć filtr?

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.opera-mini.net)
Data: 11-03-12 23:12
Maniuszek filtr Twojej wyobraźni. to działa. Oko czyta tylko to co ty chcesz. Nieistotne i spam pomija.


__________________________________________________________


hahahaha (bez urazy)

Co to za filtr którym kieruje wyobraźnia ograniczająca własny rozum albo raczej co to za bezrozumny filtr którym rozum nie kieruje tylko urojeniowa, wyobrażeniowa zachcianka (?)

Prezerwatywy sobie na głowy załóżcie do tego "filtra" który traktujecie jak intelektualną zaporę rozum tak samo nie jest potrzebny a skutek będzie ten sam bez wpływu na wasz ludzki rozwój intelektualny poddanej złudnemu działaniu bezkrytycznie wolnej pozbawionej rozumu wyobraźni płodzącej urojenia odizolowane tym waszym "filtrem" a raczej auto blokadą - zaporą od rzeczywistości której nie akceptujecie a od której nie macie szans społecznie się odizolować.

Jak myślicie czy to jest jeszcze wasz Duchowa antykoncepcja czy już Duchowa aborcja.

Tyle ostatnimi czasy mówi się o Duchowej adopcji.
Czy zadajecie sobie pytanie skąd ona tak naprawdę się bierze - gdzie jest jej źródło (początek) ?
Zapewne ma swój Duchowy początek u tych Ojców Duchowych odpowiedzialnych za parafialne duchowe aborcje i parafialne duchowe antykoncepcje.
No cóż jest też zapewne wielu ślepo posłusznych tym kapłanom którzy sami sobie robią na religijnej ziemi ojczystej takie parafialne "harakiri" aktem duchowej eutanazji czego zapewne owocem jest duchowe sieroctwo - społeczny brak prawidłowych wzorców i tym podobne problemy społeczne rujnujące prawidłowy rozwój społeczny w Kościele "Starszych Panów" bogato odzianych złotem przystrojonych.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

chore te Twoje zachowanie Andrzeju, zachowujesz się jak niesforny dzieciak, skończ pisać swoje wywody bo zaczynam domniemać że życie skrzywdziło Cię okrutnie, albo jakiś ksiądz.

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

dziewczyna podobno chorowała 15 lat, zostawila list pożegnalny.

Jak sobie coś zrobiła to głupia ... to nie jest wyjście z trudnych sytuacji
mam nadzieję że żyje , i znajdzie się cała i zdrowa, rodzina na nią czeka, dziecko, znajomi i przyjaciele.


Jeśli czytasz to Olu to daj znać swojej rodzinie ! już starczy ... napedziłaś strachu wszystkim... WRACAJ

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: paradox (---.lomza.mm.pl)
Data: 12-03-12 21:20

chore te Twoje zachowanie Andrzeju, zachowujesz się jak niesforny dzieciak, skończ pisać swoje wywody bo zaczynam domniemać że życie skrzywdziło Cię okrutnie, albo jakiś ksiądz.

____________________________________________________________

taa...

Skoro zachowanie jest chore to skąd się ta choroba bierze gdzie jest wirus szkodzący człowiekowi który nie rodził się niepełnosprawny i niechory

Niesforny dzieciak(?) a Ty kim jesteś przyganiał kocioł garnkowi.
Wyglądasz wobec mnie jak pokorny dzieciak(?) - pokorne "ciele" co dwie matki ssie jednak Cię nie nie podejrzewam o to. Zapewne masz również jedną matkę sukcesu jakim dla niej jesteś tak jak wszyscy.
Tobie raczej brak dojrzałości - odpowiedzialności

Tylko niedojrzały człowiek nie dostrzeże prawdy skandalicznej rzeczywistości jaką kapłani uprawiają według moralności Pani Dulskiej od wielu lat na Ziemi Łomżyńskiej płodząc społeczne owoce zła za które są kolektywnie odpowiedzialni jako Ojcowie duchowni.

A takim jak Ty co widać brak chrześcijańskiej troski i odpowiedzialności żeby im pomoc to zło naprawić.


Rozmawiałem kiedyś wielokrotnie z Olą o której tu piszesz cytuję :

Autor: paradox (---.lomza.mm.pl)
Data: 12-03-12 21:32

"dziewczyna podobno chorowała 15 lat, zostawila list pożegnalny.

Jak sobie coś zrobiła to głupia ... to nie jest wyjście z trudnych sytuacji
mam nadzieję że żyje , i znajdzie się cała i zdrowa, rodzina na nią czeka, dziecko, znajomi i przyjaciele.


Jeśli czytasz to Olu to daj znać swojej rodzinie ! już starczy ... napedziłaś strachu wszystkim... WRACAJ"

koniec cytatu.

To co piszesz: "chorowała 15 lat"(?), "Jak sobie coś zrobiła to głupia"(?), to nie jest wyjście z trudnych sytuacji(?), znajdzie się ... zdrowa(???) rodzina dziecko znajomi przyjaciele ...
... Co to CURVA * za rodzina - znajomi - przyjaciele - co to CURVA*za środowisko od którego nie po raz pierwszy ***********a.
* - preferuję język właściwy dla medycyny i duchownych z jego jednolitym pojęciem w originale jako tradycyjnym pojęciem tego słowa typowym dla kultury łacińskiej vel rzymskokatolickiej

Deficytu wychowania w miłości nikt nie zastąpi substytutami jakie Ola dostała od życia społecznego i rodzinnego które ją "okaleczyło" poza tym że to niezła choleryczka która dodatkowo w dzikim środowisku prawa dżungli jeszcze bardziej "zdziczała".

taa...

... mówisz "WRACAJ"(?). Tak dobrze Jej tu było (?) Czuła radość tocząc trudną walkę o przetrwanie i spełnienie w tej kłamliwej podstępnej rzeczywistości. Popatrz jaką dajesz jej motywację. Zobacz sam z dystansu czym ten powrót argumentujesz (?)!

Prochami tego nikt z niej nie wyleczy - pieprzeni ignoranci społeczni wszystkich na schizę by leczyli.





Błędna diagnoza i błędne leczenie pogłębią problem którego nie rozwiązują znacząco pogarszając stan zdrowia klinicznego i społecznego przemocą uczonej indolencji (lekarzy) specjalistów swoistymi autorytetami kamuflujących tragiczną sytuację lekceważonego i niszczonego w ten sposób człowieka ("pacjenta").

Lekarze podobnie tak jak kapłani są dobrzy i źli i takie są owoce ich pracy z ludźmi. Pytanie jakich owoców jest więcej dobrych czy złych czy przybywa czy ubywa pacjentów oraz kim są i jak żyją ich pacjenci

Błędy lekarskie są tragiczne w skutkach i wielokrotnie nie odwracalne podobnie jak błędy duszpasterskie kapłanów mające znaczący wpływ na religijne społeczeństwo Ziemi Łomżyńskiej na której życie Boże (w każdym człowieku) jest (seryjnie) lekceważone przez tych kapłanów i im wiernych - Bogu niewiernych parafian.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

może się spodkamy

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

...usiądziemy na kawie i przegadamy temat, może Ci pomogę ?

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

http://www.lomzynskie24.pl/index.php/region/116-temat-dnia-/2939-odnaleziono-cialo-zaginionej-aleksandry-rogaski

Uczyłam się z Olą w podstawówce. Zawsze była barwną postacią. Nie utrzymywałyśmy ze sobą kontaktu, ale to straszne uczucie dowiedzieć się, że ktoś tak młody, ktoś kogo się znało nie żyje...
Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny Oli.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Przykra spawa to życie i ta śmierć taki sam owoc zakłamania jak ten Jej - Wasz - nasz ********** Kościół parafialny.

Jak zaślepieni modlitewnikami kapłani zafascynowani nie tylko katastrofą smoleńską onegdaj innymi odległymi sprawami i całym tym religijnym gównem zatęchłej zdeprawowanej wiary oderwą się od zakłamania które kaleczy tu życie - porzucą swoją parafialną morderczą religijność to może w końcu zrozumieją proste słowa:

Nawracajcie się i żyjcie Ewangelią albo idźcie z tym swoim Kościołem do Diabła



Te słowa kieruję do Biskupów Łomżyńskich a szczególnie "pajaca" Bronakowskeigo który stosuje "medyczne" a nawet psychotechniczne - radykalne metody walki z patologią.


To nie jest trudne ale na początku drogi zburzcie wasze parafialne świątynie a Ja w 3 Dni odbuduje swój (wasz) Kościół na nowo - to nadal aktualna parafraza słów Jezusa wobec życia nie tylko Oli w którym zabrakło...

Każdy z Was dobrze wie czego i dlaczego Jej zabrakło chyba że nie wie to niech się ta ich CURVA (łac.) Duchowość w końcu dowie zanim będzie za późno dla innych rodzin niekoniecznie smoleńskich.


Może ktoś z Was pochyli się do prawdy nad Katastrofą Łomżyńską

Wyrazy współczucia i rozgoryczenia - kondolencje
oby nikogo więcej w życiu to nie doświadczyło



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

no tak to straszne,a tu następny mężczyzna zaginął z Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

http://www.youtube.com/watch?v=-MtU94z62js

Czego może chcieć od życia taki gość jak ja
Nikt już z tego co ktoś zbił nie wymyśli szkła (nawet ojciec dyrektor z huty szkła)
Może w niebie zrobią błąd i w natłoku spraw
To co szło do innych stron
raz przypadnie nam

Wypijmy za błędy, za błędy na górze
Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze


Czego można chcieć i kto może nam coś dać
Czasem rzucą parę rad, a sklep pęka w szwach
Kupić chcesz, gotówka jest nie masz czasu stać
Złapie je emeryt choć swoich dosyć ma

Wypijmy za błędy, za błędy na górze
Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze

Czego może chcieć od życia taki gość jak ja
Ludzi których sam ciągle w sercu ma
Czasem w nocy kilka godzin kręci osiem cyfr
Głos przez setki mil, nie to już nie ty

Czasem myślę jak się skończy ten nasz ziemski start
Czy zbudziny kiedyś się a w koło będzie raj

Wypijmy za błędy, za błędy na górze
(lekarskie)
Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze
Wypijmy za błędy, za błędy na górze (duszpasterskie)
Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze
Wypijmy za błędy, za błędy na górze (rodzicielskie)
Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze
Wypijmy za błędy, za błędy na górze (społeczne)
Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze
Wypijmy za błędy ( itp itd )

Religijny "pajacu" (bp) księże kapłanie Bronakowski jak długo Twoim zdaniem będziemy pić ?...

... z kielicha goryczy który kolektywnie napełniacie krwawicą zalewając religijnym "morderczym" zakłamaniem przy swoich ołtarzach - niszcząc życie Boże w społeczeństwie Jezusa religijnie sponiewierane przez Was - Kapłanów ...

... jak to na Golgocie któremu dajecie arc kapłańskie - arcy pasterskie fałszywe świadectwo prawdy przeciw bliźniemu po arcy kapłańsku łamiąc na Ziemi Łomżyńskiej wszystkie przykazania Dekalogu.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

http://www.olszewski.pl/papiez/plomyk.gif
Ku pamięci i ku przestrodze a przede wszystkim ku Nadziei że ...
... może jednak coś się zmieni nie tylko tu na Ziemi Łomżyńskiej z której odeszła Aleksandra - Św. Pamięci Ola




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Niech każdy zajrzy w głąb swego sumienia. Zawsze gdy dochodzi do jakiejś tragedii wtedy każdy się mądrzy.
Ola była inna niż wszyscy i dzięki temu była oryginalna, wyjątkowa!
Takiej osoby jak Ona nie da się zapomnieć!
Byla bardzo mądra i szczera.
Kto znal dokładniej ja i jej sytuacje wie o czym mówię.
Teraz już tylko można współczuć jej rodzinie a zwłaszcza mamie.
Niech teraz spoczywa w pokoju!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży

Autor: S&J (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 15-04-12 16:09

Niech każdy zajrzy w głąb swego sumienia
____________________________________________________________

Masakra

Szanowny Autor: S&J ...

jak można być tak ...
... brak mi słów

Ripostując twoja "mądrą" a raczej źle pouczającą wypowiedź
Powiem tak :


Parafrazując słowa osoby dobrze znanej katolikom cyt. "Jedni drugich brzemiona noście" powiem:

Jedni dla drugich bądźcie lustrem a nie krzywym zwierciadłem zatapiając się nawzajem w samozachwycie - ...


... człowiek sam sobie nie jest w stanie spojrzeć w głąb własnego sumienia tak samo jak nie jest w stanie sam sobie popatrzeć w swoje zamknięte oczy i sforsować głupotę z którą żyje w przekonaniu o jej słuszności.

Dotyczy to szczególnie dobrze wykształconej głupoty popełniającej w "dobrej wierze" świadomie i zuchwale - nieodwracalne "błędy lekarskie" i "błędy duszpasterskie" podobne do tego ...

... czego doświadczył fałszywie zdiagnozowany Jezus od Uczonych w piśmie i Kapłanów.




O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org