niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marsz Równości w Łomży !

Jakie jest Wasze zdanie, aby Marsz Równości zorganizować za rok, albo wcześniej w Łomży ? Nie udało się w stolicy, nie udało w Poznaniu, może uda się nam zorganizować go w naszej rodzinnej Łomży? Władze samorządowe na pewno byłyby przychylne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Jesteś nienormalny!!!

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

peter:
Czujesz się nieakceptowany? Koniecznie chcesz to zamanifestować?
Twój partner też będzie na "marszu"? A może masz jakieś urazy z dzieciństwa i chcesz o tym porozmawiać? chcesz, żeby Twoje zdjęcie z "marszu" ukazało się na pierwszej stronie "Bezcennej" i poszło na cały powiat? A może trafisz do "Kontaktów" i będą Cię oglądać nawet w Chicago? Może nawet do Hollywood trafisz...... kto wie.... pomysł nienajgorszy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

hehehe, a moze osiolki chce ona sprawdzic ilu tu jest dokladnie takich jak wy homofobow ? sura a ty taki krysztal jestes ? nic na sumionku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

buhahhaha gdzie jak gdzie ale w Łomży taki marsz to skończyłby się dla wielu jego uczestników w szpitalu. tak na marginesie to cieszę się, że Łomża to normalne miasto, gdzie pedały nie mają szans egzystencji!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Qrczę! Aż strach jeździć po tej Łomży rowerem!

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Niezły żart!!!

NIGDY!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Pedały precz z Łomży.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Dobrze, że mam hulajnogę...:D

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Będe patrzyłjak jakieś pedały chodzą po ulicy no coś ty !! to już przegiecie !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Chociaż, patrząc z drugiej strony, zmieniłem zdanie! Jestem za organizacją w Łomży takiego marszu! Będzie to wspaniała okazja, żeby zobaczyć, kto w naszym mieście to cwel. Młodzież Wszechpolska pokaże im, gdzie ich miejsce.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ja bym nie miała nic przeciwko. Nie ma w tym nic złego i napewno bym nie protestowała. kibic-sam jesteś nienormalny, od razu widać. sura-mama cie w dzieciństwie chyba bardzo mocno biła co? Bo widzę,że masz uraz i to nie mały. MrS-skur... precz z Łomży!
Widzę,że nasza mieścina to ciągle zacofany mały katoland,gdzie kocha się tylko księży. Sami to może idealni jesteście co? Sto razy bardziej wolę homoseksualistów niż zasranych kiboli uważających się za panów świata i takich zakompleksionych wypierdków jak MrS. Trochę tolerancji! I wy myślicie,że nasz kraj będzie się rozwijać? Przecież wy macie tak niesamowicie zacofane poglądy,że będziemy wiecznie 100 lat za murzynami. Najłatwiej jest obrażać prawda? Lepiej wam z tym? Dowartościowaliście się? Pięknie...naprawdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

pedaly won

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Mrs,
Tylko uważaj, żeby nie zapomnieć się podczas tej obserwacji i nieopatrznie nie zmieszać się z tłumem..:DDD

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

na czele maszu juz widze MrS niosącego teczową flage a my zaraz za nim aby znowu nie rozmysłil sie i udawał homofoba jak to czyni na codzień.
Do boju towarzyszki do boju.

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

peter popieram, chłopaki z MW będą mieli okazje sie wykazać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

doslownie kocham te miasto za te nienawisc do innych ludzi :]
a na slowo "cwel" przytoczone przez mrs to przypomina sie byly wielki lomzynski bojowkarz o czystosc rasowa niejaki - czytana- p. c., ktorego jakis poczciwy czlowiek milo zaskoczyl od tylu..... cos mi tak swita :]

panowie swiata zdejmijcie berety!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

marta.... to nie katoland.... bo wielu z tych ludzi na moherowców też równo jedzie....

...niektórzy już tak mają, że jak coś nie jest ich po myśli, to krytykują to, oczerniają, wieszają flaki i inne kalumnie :) ....tak już jest.... i nie ma znaczenia czy to katolik, nacjonalista, czy zatwardziały łomżyniak który nie wyśle swego dziecka na studia do Białegostoku, bo Białystok jest be....

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

marta50
>sura-mama cie w dzieciństwie chyba bardzo mocno biła co?

Bić biła, ale nie za mocno bo jeszcze żyję i mam się dobrze:) Idąc Twoim tokiem myślenia to: księży nie kocham (wprost przeciwnie: średnio za nimi przepadam), za katola się nie uważam, nie jestem kibicem, nie kradnę.
Nie jestem też dresiarzem, naziolem, nie noszę żelu na włosach.

> Trochę tolerancji! I wy myślicie,że nasz kraj będzie się rozwijać?

Rozumiem, że rozwój naszej Ojczyzny uzależniony jest od pedałów i lesbijek? Włosy się jeżą....

>Przecież wy macie tak niesamowicie zacofane poglądy,że będziemy >wiecznie 100 lat za murzynami. Najłatwiej jest obrażać prawda? Lepiej >wam z tym? Dowartościowaliście się?

Zdecydowanie. A może by tak od tych postępowych murzynów zaczerpnąć następujące elementy cywilizacyjne: kara chłosty, kara śmierci, absolutne wykluczenie przestępcy/złodzieja ze społeczeństwa i dalej: bezwzględne dbanie o dobro plemienia (w naszym przypadku narodu), bezwglęne dbanie o ziemię, którą zamieszkuje plemię itp. itd. A jeżeli w plemieniu pojawia się jakieś odchylenie od normy (czyt. homo) to wypędza się takiego delikwenta na pustynię. Więc może wynajmiemy kawałek Sahary, żeby "nasi" homole mogli sobie tam marsze urządzać? Będą wtedy szczęśliwi wraz z postępowymi murzynami, którzy wyprzedzają nas rozwojem o 100 lat.

>Sami to może idealni jesteście co?
Tak, ja jestem idealny, kto jeszcze? Ręka w górę!:)

> Pięknie...naprawdę.
Pięknie:)


P.S.
A tak w skrócie. Po jaką cholerę im te manifestacje? Ludzie hetero jakoś nie chodzą z transparentami po ulicach i nie krzyczą, że są hetero. Homole jak chcą być homolami to niech będą. Niech przejdą z tym do porządku dziennego i nie urządzają bezsensownych festynów. Czy to, że mam dziewczynę jest powodem do organizowania wiecu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Nie za murzynami a za Afroamerykanami!
Kiedyś był nie zły artykuł w "Polityce", na temat wpływu tolerancyjności na gospodarke- i nie tyle homoseksualiści nakręcają rozwój, co atmosfera twórczości, gdy można się nie bać że ktoś Cię wyzwie, podważy, zdyskredytuje. Żyj i pozwól żyć innym !

Łomża to twierdza zacofania, choć bywa nowoczeną twierdzą ( vide MrS). Mnie jakoś homoseksualiści nie podniecając, ale obrażanie ich też mnie nie dowartościowuje, bo nie sądze żeby fajnie było jeździć po kimś kto jest np. super księdzem czy nauczycielem, tylko dlatego że ma taką a nie inną preferencje. I choć mnie owa preferencja osobiście brzydzi nie mogę jej komuś zakazać póki nie dotyczy mnie, nie narzuca mi się jej. Więc póki nikt mnie nie zmusi do tej parady, póty nie widze powodu żeby jej zakazywać. A już ciężko mi uwierzyć w to że akurat taka parada to narzucanie- pedaly i lesbijki ( homoseksualisci) by przeszly i po krzyku- a ataki Młodzieży Wszechpolskiej ( może są zazdrośni o to że nie mogą mieć lesby??) tylko są im wodą na młyn...

PS. Prędzej słońce w miejscu stanie, prędzej w morzu wyschnie woda, niż na marsz w łomży będzie zgoda

Pozdrawiam

Nic wielkiego to jest: trochę słów, trochę snów, trochę łez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Wybaczcie, ae ja dalej nie rozumiem idei tej parady. Czy to chodzi o to. że " gej - to brzmi dumnie?". Nie mam nic przeciw nim, ale co to ma być udowodnione? że są geje i lezbijki?- i tak wiemy, że są! Domagają się równego traktowania więc po co wychodzą na ulicę? Przecież hetero nie wychodzą w tym celu na ulicę! Często słyszę, że geje powiadają, że ich preferencje są ich prywatną sprawą- no to takie parady niszczą tę prywatność bo ją upubliczniają. Gdyby kogoś wyrzucili z pracy za taką orientację - to pierwszy bym protestował, ale parady uważam jednak za prowokację. Coś mi się to kojarzy z manipulacją socjologiczną: oto wpaja się ludziom, że demokracja i tolerancja - to popieranie parad gejów i stąd te zarzuty o "ciemnogrodzie" itp. A to nie ma nic z tym wspólnego bo orientacje seksualne należą do intymnej sfery ludzkiej - i powinny takie pozostać! A więc ulica nie jest miejscem do pokazywania swojej intymności. Tak o tym myślę.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

W Poznaniu nic z tego niebyło tylko były zamieszki z policja !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ogólnie nie lubie MW (moim prywatnym zdaniem w większości jest to banda niedowartościowanych gnojków), nie lubię skinów itp itd (pedałów też). Taki marsz potrzebny jest miastu jak świni siodło, no chyba, że chodzi o anty reklamę miasta. Jeśli odbyłby się to część Polski miałaby nas za zboczeńców, jeśli nie odbyłby się to druga część Polski miałaby nas za homofobów. Po diabła robić coś co tylko może nas postawić w złym świetle? W Łomży pewnie znajdzie się kilka osób o innej orientacji seksualnej, więc niech się one wypowiedzą.

PS: jestem lesbijką ;-) też wolę kobiety ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Zbychu w prosty sposób odcedziłeś esencję od fusów - dokładnie tak samo podchodzę do tematu ;)
Geje róbta co chceta ale we własnym łóżku a nie na ulicy !

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

alek_jakub:

Afroamerykanami... A np. Chaka, Roger Mila, Chioma Chimezie, albo Idi Amin, Steve Biko, czy Patric Lubumba to też afroAMERYKANIE? Czy może jednak Murzyni?

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

hehehe, sura a ty nie paradowales na marszach po jp2 ? i po co ? przeciez wiedza wszyscy ze too wielki czlowiek, ja go doceniam jako ateista i nie chodzilem w tych marszach bo jeden ok ale nie codziennie.
oni chca zamenifestowac to ze odkrycie siebie jako homoseksualiste jest zle odbierane w naszej pomrocznej i mozna od cwokow tj antysemitex po gebie dostac. chca niech chodza, mnie wkur.... brak telewizji przez tydzien po smierci jp2 i te pieprzenie pozerow katolikow ale nikogo nie wyzywalem.

a z reszta po co z wami gadac ? DEMOKRACJA brzmi pieknie tylko szkoda ze w naszej pomrocznej jest tylko na papierze :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ale z tymi marszami to błędne koło. Władze zakazują, to homoseksualiści czują się dyskryminowani, chcą marszu, władze zakazują, jeszcze bardziej czują się dyskryminowani. A gdyby tak na początku pozwolili na taki marsz, tak jak w Warszawie manifestowały feministki. Nikt na nie nie zwrócił uwagi i już nie łażą w pochodach.
Poza tym homoseksualizm nie jest chyba zaraźliwy. Raczej utrzymuje się na stałym poziomie w społeczeństwie. Dziedziczne to też raczej nie jest. Myślę że zalew pedałów nam nie grozi.
A władza w ostentacyjny sposób zakazując takich parad nie dość że nakręca środowiska homoseksualne, to tworzy przy tym niebezpieczny precedens. Komu teraz nie pozwolimy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Bardzo śmieszne! Niech se demonstrują w Amsterdamie, Rotterdamie lub w Berlinie, a nie w polskich miastach! I jeszcze do tego w Łomży! Myślę, że taka demonstracja szybciej by się skończyła niż rozpoczęła!
Ekscesy na 100% podobne do tych z Warszawy i Poznania gwarantowane!!! Władze miasta na to nie pójdą raczej na pewno.

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

O ile mnie pamiec nie zawodzi to podobny temat juz tu kiedys goscil. I wyrocznia forum powiedziala NIE.

Osobiscie tez mowie NIE. Marsz rownosci :) - niby kogo "ICH" z "NAMI". NIGDY. Tu nie chodzi o zacofanie itp. tu chodzi o zasady, a te sa jasne - na szczescie - dla wiekszosci POLAKOW w kraju - NIE dla takich imprez.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Cieszę się, że większość jest "ZA" !! Może zaczniemy wysyłać w tej sprawie maile do naszych władz ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

szamac:
Widziałeś mnie na jakimś marszu po śmierci JP2?
Jedyny marsz jaki odbył się w Łomży z moim udziałem to był pochód pierwszomajowy w 1988 roku:) Tyle pamiętam. A porównanie marszu homoseksualistów do marszu po śmierci JP2 jest trochę nie na miejscu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

"Osobiście nie mam nic przeciwko ruchom kobiet, byleby były rytmiczne."

... a teraz z innej beczki

Ja i moi koledzy jesteśmy gotowi bezinteresownie pomóc wszystkim ładnym lesbijkom w powrocie do normalności poprzez pokazanie jaki może być piękny seks z mężczyzną. Panie proszone są o zgłoszenia najlepiej parami ;-)

PS: "... ja tylko niosę pomoc ..." (seksmisja)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

andrjulepper: popieram Waszą cudowną inicjatywę!

Dziewczyny, zgłaszajcie się, do unormalniania łomżyńskiego pedalstwa ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

nie wiem dlaczego tyle tu emocji. Homoseksualiści są i będą elementem naszego społecznego życia. Wcale przez to ,że są inny pod względme zainteresowań nie są gorsi od innych. Co bardziej ciekawe, w większości są to ludzie lepiej wykształceni , rozwinięci intelektualnie, ustawieni społecznie i materiałnie od większości przeciętnych ludzi. Te cechy powodują to ,że właściwie można ich spotkac we wszystkic widących dziedzinach naszego życia. Z faktem ,że są inni mniej lub bardzie albo wcale się nie obnoszą ,aczkolwiek w skarajnych sytuacja potrafią sie zorganizowac i bronić skutecznie swoich praw które w sposób niekwestionowany moi drodzy im przysługują. Obraz rozpasanego pedała jest juz dawno zdezaktualizowany i tylko funkcjonuje w fobicznych strachach Mrs i innych mu podobnych. Dzisiejszy homoskesualista to człowiek wykształcony , inteligentny i częstokroc bardziej męski od jego samczych protoplastów typu MrS. Walka MrS i innych tez da się psu na bude a tylko powoduje śmiech i zażenowanie. Społecznośc homoseksualna nie potrzebuje niczyjego przyzwolenia na to jacy są. Oni są tacy jacy sa i o nic nikogo nie zamierzają prosić zwłasza Pana Mrs i im podobnych i słusznie. SAMI WEŻMĄ TO CO IM SIĘ NALEZY PODONIE JAK INNYM WOLNYM LUDZIOM TEGO KRAJU I ŚWIATA.

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

forpol: napisałeś, że "SAMI WEŻMĄ TO CO IM SIĘ NALEZY PODONIE JAK INNYM WOLNYM LUDZIOM TEGO KRAJU I ŚWIATA.".

BŁĄD. Homoseksualista to nie człowiek. Poczytaj sobie w Biblii, kim jest człowiek. Bóg stworzył kobietę i mężczyznę na swój obraz i podobieństwo, aby żyli razem i mieli potomstwo.

Twierdząc, że homoseksualista to człowiek, szerzysz herezje.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

BŁĄD. Homoseksualista to nie człowiek. Poczytaj sobie w Biblii, kim jest człowiek. Bóg stworzył kobietę i mężczyznę na swój obraz i podobieństwo, aby żyli razem i mieli potomstwo.

Twierdząc, że homoseksualista to człowiek, szerzysz herezje.




Klasyczny przypadek wykorzystywania i interpretowania treści Biblii na swój własny użytek...:(

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

MrS: Rozumiem, że całe pospólstwo z SLD oraz innowiercy to zwierzęta - wg Ciebie tak należałoby ich traktować !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Mówię tylko i wyłącznie o homoseksualistach, bez względu na to, czy należą do SLD, czy są innowiercami. Homoseksualista to homoseksualista.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

mrs wychodzi na to ze jak wszyscy jestesmy dziecmi boga a nas stworzyl na wlasne podobienstwo to bog tez troche byl spedalony ? takie jest twoje zdanie ?

hehehehe, dlatego ta religia jest chora i sama sobie zaprzecza :]

a co do tego czy tak naprawde bog stworzyl czlowieka to niektorzy mysla inaczej i co tez nie sa ludzmi ?

aha i czemu kazdy z was homofobów by sie z mila checia zabawil z dwiema jak nie lepiej homoseksualnymi kobietami ? no niewliczajac checi nawrocenia, hehhehe.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

aha do sura, sorry jak sie pomylilem :] mam prawo aha i mam prawo porownywania tego na co mam ochote :] ja niemam tematow tabu i nie lekam sie mowic otwarcie w pomrocznej o tym co mnie boli, jak np. ksieża geje. sa w miescie tacy ? jak myslicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Dz.U.1990.51.297 (U) Prawo o zgromadzeniach.

Rozdział 1

Przepisy ogólne

Art. 1. 1. Każdy może korzystać z wolności pokojowego zgromadzania się.
2. Zgromadzeniem jest zgrupowanie co najmniej 15 osób, zwołane w celu wspólnych obrad lub w celu wspólnego wyrażenia stanowiska.

Orzeczenia [1]
Art. 2. Wolność zgromadzania się podlega ograniczeniom przewidzianym jedynie przez ustawy, niezbędnym do ochrony bezpieczeństwa państwowego lub porządku publicznego oraz ochrony zdrowia lub moralności publicznej albo praw i wolności innych osób, a także ochrony Pomników Zagłady w rozumieniu ustawy z dnia 7 maja 1999 r. o ochronie terenów byłych hitlerowskich obozów zagłady (Dz. U. Nr 41, poz. 412).

Art. 3. 1. Prawo organizowania zgromadzeń przysługuje osobom mającym pełną zdolność do czynności prawnych, osobom prawnym, innym organizacjom, a także grupom osób.

Orzeczenia [1]2. W zgromadzeniach nie mogą uczestniczyć osoby posiadające przy sobie broń, materiały wybuchowe lub inne niebezpieczne narzędzia.

Art. 4. Przepisy ustawy nie dotyczą zgromadzeń:
1) organizowanych przez organy państwa lub organy samorządu terytorialnego,
2) odbywanych w ramach działalności Kościoła Katolickiego, innych kościołów oraz związków wyznaniowych.

(lexpolonica)

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Dz.U.1990.51.297 (U) Prawo o zgromadzeniach.

Art. 7. 1. Organizator zgromadzenia publicznego zawiadamia organ gminy w taki sposób, aby wiadomość o zgromadzeniu dotarła nie później niż na 3 dni, a najwcześniej 30 dni przed datą zgromadzenia.

2. Zawiadomienie powinno zawierać następujące dane:
1) imię, nazwisko, datę urodzenia i adres organizatora oraz nazwę i adres osoby prawnej lub innej organizacji, jeżeli w jej imieniu organizuje on zgromadzenie,
2) cel i program oraz język, w którym będą porozumiewać się uczestnicy zgromadzenia,
3) miejsce i datę, godzinę rozpoczęcia, planowany czas trwania, przewidywaną liczbę uczestników oraz projektowaną trasę przejścia, jeżeli przewiduje się zmianę miejsca w czasie trwania zgromadzenia,
4) określenie planowanych przez organizatora środków służących zapewnieniu pokojowego przebiegu zgromadzenia oraz środków, o których dostarczenie zwraca się do organu gminy.

Orzeczenia [2]
Art. 8. Organ gminy zakazuje zgromadzenia publicznego, jeżeli:
1) jego cel lub odbycie sprzeciwiają się niniejszej ustawie lub naruszają przepisy ustaw karnych,
2) odbycie zgromadzenia może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo mieniu w znacznych rozmiarach.


(lexpolonica)

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Szmac: pisałem o zgłaszaniu parami lesbijek ;-) bo mam na mysli coś podobnego do terapii rodzinnej ;-). Jedna odbywa terapię a druga patrzy i się uczy, potem zmiana ;-) No jest jeszcze wariant, że obie na raz odbywają terapię ;-). Ja i wilelu innych chcemy tylko nieść pomoc, można powiedzieć kaganek oświaty ;-). Nie wiem dlaczego to spotyka się z Twoją krytyką?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

gejzery jedne :X



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

for[pol ale ty to jesteś "człowiek wykształcony , inteligentny i częstokroc bardziej męski od jego samczych protoplastów typu MrS"!!!!
szamac pisze "ksieża geje. sa w miescie tacy ? jak myslicie ?" a co chcesz adresy???
______________________________________--

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

goostav, tak !!! bede im w mawial ze to nic zdroznego i niech sie z tym nie kryja mimo ze ich wiara mowi ze nie sa ludzmi :] to przytoczenie mr s

goostav ty masz beret z mocheru ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

nawet 2! Jak zimno w ghłowke to moge ci jednego pozyczyć.
MrS chyaba nie słucha opinii koscioła weług którego homosie są ludźmi i trzeba z nimi delikatrnie. Czego kościół nie chciałby zalegalizowac to ich małżeństwa a powodów o których pisał MrS i dawanie im na wychowanie dzieci
___________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

hmmm
darmowa reklama dla miasta
poznamy gęby homoniewiadomo
w koncu cos bedzie sie dzialo w Łomży :D

a tak naprawde do szczerze mówiąc, leje ciepłym moczem na wsystkich przejawiających odmienne upodobania seksualne bo naprawde mam na to wyje*b*ane kto z kim spi i co tam robi, ale takich glupkow paradujacych po ulicach miast, na sile narzucajacych nam swoj typ myslenia, uwazajacych ze homo umie kochac lepiej niz hetero, i wiele innych jest zwyklym debilstwem.
jestescie chorzy i tyle. tu nie parady lecz masowe wycieczki do choroszczy se zorganizujcie a jak miejsc nie starczy to w tworkach was przyjmą.


pedały!





________________________________________________
zrobimy z wami co A. z rz... heheh

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ciekawa jestem co wy,zdecydowani wrogowie homoseksualistów powiecie,jeśli kiedyś w przyszłości wasze dziecko oświadczy wam,że kocha inaczej. Wygonicie z domu? Zabijecie? Będziecie nienawidzieć, wyzywać i wmawiać mu,że nie jest człowiekiem? Będziecie krzyczeć za nim "do gazu" ? Myślicie,że to niemożliwe,bo wy jesteście normalni i stworzycie normalną rodzinę a w normalnych rodzinach nie ma homoseksualistów? To skąd w takim razie wzięli się dzisiejsi homoseksualiści? Z normalnych rodzin! Takich samych jak wasze,bo przecież w Polsce homoseksualiści dzieci mieć nie mogą i nie mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

No nie !!!!!!!!!!!!!
Jestem za równością wszystkich preferencji seksulanych (czyli toleruję kochających inaczej)

Dlatego proponuję żeby zorganizować także marsz ONANISTÓW (ulice zapewne opustoszeją).

P.S. Teraz poważniej - czy taki marsz jest protestem przeciwko niesprawiedliwości i kłopotom spotykającym facetów chcących kochać się z facetami w zestawieniu z idyllą jaką mają zapewnioną u nas (w Polsce) faceci chcący kochać się z kobietami (lub jakkolwiek inaczej). O.... nie mat lekko !
Czy może taki marsz jest próbą propagowania pewnych postaw (także seksualnych) i epatowania nimi innych ?
W typie: "Zobaczcie jacy jesteśmy nowocześni i jak nam z tym dobrze"

Moim zdaniem nam hetero jest tak samo ciężko jak Wam a może nawet gorzej...
My tez powinniśmy organizować marsze i żalić się, że nam (tak jak i Wam) dawać d... nie chcą co skutkuje wzrostem liczby samobójstw.

Wniosek - Niech żyją onaniści !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakiś czas.
Może...

P.S. do P.S. To był punkt widzenia facetac hetero. Z punktu widzenia każdego rodzaju kobiet wygląda to jeszcze gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Patrzę, że z tej Polski to trzeba spieprzać jak najdalej. Niedługo zrobicie tu drugą Holandię. Tolerowanie pedalstwa? Proponuję także zalegalizować prostytucję i miękkie narkotyki. Jak tolerancja to na całego! Minie jakiś czas, a sami utopicie się w tym gównie tolerancji. Oby tak dalej.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Żałosne i kompromitujące te Wasze wypowiedzi. W tytule napisałem wyraźnie --- "MARSZ RÓWNOŚCI"

Przeczytajcie Wasze wcześniejsze wypowiedzi w poście odnośnie wzrostu. Wszyscy chwalicie się wzrostem powyżej 180 cm. A żyją przecież w naszym społeczeństwie także inni ludzie. Poszkodowani przez "matkę naturę". Ten marsz, to taki swoisty "protest song". Są tacy inni od nas - normalnych, ale powinniśmy solidarnie pokazać, że "kurduple wszelkich maści" też mają szansę na równe traktowanie ze społeczeństwem cywilizowanym (takim od 176 wzwyż). Pozdrawiam

p/s
I nie śmiejcie się z tego Kwaśniewskiego. Już takiego go Pan Bóg stworzył.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

MrS no to spieprzaj jak najdalej. Wszyscy będą zadowoleni. Chciałam jeszcze zauważyć, że w Holandii żyje się o wiele lepiej niż u nas. Co ty pieprzysz o prostytucji i narkotykach? Co ma piernik do wiatraka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ciekawe dokąd będzie to "spieprzanie z kraju"? Wszędzie tylko zboczenia, tolerancja, ateizm, jakaś demokracja... pozostają chyba tylko czyste moralnie: Białoruś, Chiny, Iran, ... :-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Zbych, masz racje gzdie te biedne ludziki znajda taki poukladany, piekny swiat jak nie w polsce.

mrs, byles w holandii ? i nie mowie tylko o amsterdamie, jedz i zobacz czy zyje im sie zle czy po miastach pieprz.... sie po krzakach homoseksualisci. ja nie widzialem. a co do legalizacji prostytucjie to badz dobrej mysli bo se w zyciu dobrze nie poru.... bo z takimi pogladami to ja niewiem....

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Mrs taka prawda ! jak juz cos to na całego ! jak sie bawic to siebawic dzwi wyje*** nowe wstawic!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Peter, zorganizować można wszystko, nawet Marsz Równości w Łomży. Pytanie ilu uczestników będzie on miał? Tutaj ludzie nie są anonimowi. Większość będzie się obawiała takich właśnie skojarzeń, jakie zaprezentowano wyżej. Ja osobiście wziąłbym udział w takim marszu razem z żoną i dzieckiem, bo wiem dokładnie, że ani w Polsce, ani w Łomży ludzie nie są równo traktowani. Mimo, że zapewnia to Konstytucja RP. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to niech spróbuje dostać się na wózku inwalidzkim do Urzędu Miejskiego.

A co do osób homoseksualnych, to są takimi samymi obywatelami jak wszyscy inni, tak samo płacą podatki i tak samo powinny być traktowane. Niestety, to co się dzieje, to są "jaja z demokracji" jak krzyczeli demonstranci w Poznaniu obrzuceni jajkami przez faszystowskie bojówki.

PS. Jeżeli pomysł nabierze "rumieńców", mogę też pomóc w organizacji marszu.


-----------------
Dziś są jajka i kamienie, jutro mogą być granaty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Nie wszyscy w Łomży pachną ksenofobią. Ot - niejaki Krupa, absolwent łomżyńskiego Liceum Ekonomicznego, szarpidtrut i nicpoń od wyłudzania okien z plastiku (wieści prasowe) wziął i podjął decyzję stategiczną, aby poślubić cygankę. Celu dopiął 11.11.2005, jak już niektórzy na forum zauważyli (ata). Gości weselnych nie zaproszono, bo jakoby panna młoda za nic głosu nima i obawiano się coby po pijaku nie naszło jej na śpiewy weselne lub nie daj Boże odśpiewanie na cześć łomżan - hymnu narodowego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

STANOWCZY SPRZECIW!!!

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Marsz równości ?

Nie chodzi propagowanie idei homo ?
Nie chodzi o protest wobec trudności życiowych (poza sexem ich i nasze trudności są podobne) jakie doskwierają homo ?
Wobec powyższego o co chodzi ?????????????????????????

Oświeciło mnie.
Chodzi o równość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przecież nie wszyscy są sobie równi.... a przecież w komunizmie (tym stalinowskim) byli.

Równamy ?
Jeśli tak to chyba tylko w dół....
W górę to można tylko się wybić a nie wyrównać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Kto w niedzielę jedzie do Gdańska na marsz równośći ?? Wiem, ze sporo osób sie wybiera. Napiszcie kiedy wyjeżdżacie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

A ja mam tylko 2 zagadnienia, na ktore chcialbym uzyskac konkretne argumenty. Bo, jak dla mnie te marsze - to przykladowa demonstarcja matek, ktore urodzily corki a chcialy synow - czyli bez sensu.

1. Sens i celowosc tych marszy.

2. Interes ludzi polityki, kultury itp. wspierajacych marsze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

szamac - cwel, dziwka, szmata, ku**a, ciota, pedał .... x 100 i mógłbym co tylko najgorsze na Ciebie pisać pedale.
i uprzedze wasze pytania: tak jestem zaje**scie nie tolerancyjny, mam niepoukładane we łbie i sram na wasze opinie!

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Pontifeks -to samo myśle o tobie!!A teraz lec sie wyspowiadać bo masz grzech jak *********!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

kazik kasztan się pojawił rżnięty przez małpy w białym.

do kosciola? to po drodze moze razem wyskoczymy na pola, tyle czasu sie ukrywasz aż byś w koncu przeszedł do czynów...


14/88!

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !


Pontifeks, a ja myśle ze ty jednak jestes homoniezdecydowany.Cos za bardzo potwierdzasz swoje hetero!Czy aby nie jest to zasada łapaj złodzieja?Okazuje sie ze najbardziej przeciw marszom równosci protestują biseksy niezaspokojone seksualnie .Niestety sterydy powoduja kompletny zwis a ty na takiego ""wisimulacha" wyglądasz.Lysa pała i siłownia to nie jest hetero !!.A wpole mozesz wyjść sam i zawyć ze wsciekłosci!! Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

W siedmiu miastach Polski odbyły się wiece równości.
Mówi wam to cuś ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Złotowłosy masz ABSOLUTNĄ! rację.
Ale kto by Cię słuchał?? :(
Daaawno nie oglądałam tv, a tu naraz wczora z wieczora zerknęłam ukradkiem znad deski do prasowania... Poraził mnie poziom zacietrzewienia i nienawiści pewnej babci, która, gdyby nie brak sił witalnych, byłaby zatłukła pewnego młodego "protestanta" gazetą, albo jakim innym narzędziem! Założę się, że co niedziela lata do kościółka i krzyżem leży niemalże. A dać babci opaskę ze swastyką na rękę!

A Pan Jezus prosił, by miłować człowieka, jak siebie samego... Ale kto by Go słuchał??

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

pontifex qurfa spieprzaj z tego forum tu nikt cie nie potrzebuje twoich wulgaryzmów, nacjanlistyczngo faszystowskiego szowinizmu.

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Do Peter: no i co z tego, że marsz równości odbył się w 7 miastach??? ile tam było ludzi? 200? 500? w Warszawie chyba 1500?? mam Ci policzyć jaki to jest procent?? Jak zorganizuejsz w Polsce paradę, gdzie będzie 100 tys ludzi, to może i ja się wybiorę...:)
A tak przy okazji to paradę tych kilkuset debili ochranai kilkuset policjantów!!!!! a kto za to płaci?? My, wszyscy podatnicy!!!!
Jeszcze chciałbym poruszyć jedną sprawę. Nie porównujcie ludzi niepełnosprawnych do homoseksualistów, bo ich obrażacie w ten sposób. Bo tolerancja właśnie ma polegać na akceptacji odmienności ludzi, którzy nie mają na wpływu na to, że są inni!!!!!! A homoseksualizm to choroba, skrzywienie emocjonalne, które da się leczyć tak jak i wszystkie inne choroby psychiczne!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Pontifex Mal: brawo!

Ja również jestem zaje*iście nietolerancyjny! Takie prawo zapewnia mi przecież konstytucja! Mogę myśleć i mówić o pedałach co tylko zechcę, bo takie mam prawo...

Drogie pedały!
Nie mam nic przeciwko Wam, dopóki nie wychodzicie ze swoją chorobą na ulice miast, dopóki nie zaczynacie gorszyć ludzi (a co najgorsze dzieci). Nikt z Was nie pomyślał o tym, że swoim zachowaniem wypaczacie umysły najmłodszych (bo co dobrego pomyśli sobie dziecko widzące dwóch całujących się facetów?!). Pomysł adoptowania przez Was dzieci jest chory i niemoralny, podobnie jak legalizacja Waszych małżeństw. W mojej opinii jesteście podludźmi, którzy skrzywdzeni w dzieciństwie szukają rozgłosu i poparcia w życiu dorosłym. Tego Wam brakuje? Już nie wystarczy pieprzenie się po kątach w domowym zaciszu? No tak, trzeba wyjść na ulice i pokazać jak bardzo jesteście dyskryminowani. Zamiast urządzać swoje popier*olone marsze równości, moglibyście np. zebrać fundusze na dożywianie głodujących dzieci. Napewno większy będzie z tego pożytek. Dla większej części społeczeństwa na zawsze pozostaniecie bandą zboczeńców, wykolejeńców i demoralizatorów...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

hehehe, to mnie uraziles :] chyba sie zaszyje i nie wyjde przez miesiac z domu ze wstydu.

troszke juz za stary jestem zeby lac faszystow po ryju jak za dobrych starych czasow, wiec nadstawie drugi policzek jak glosi bilia choc dla mnie ta ksiega to sciencie fiction......

bog, honor, ojczyzna, debilizm..... tak powinno wygladac to w polsce. of kors nie dla kazdego.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Popieram!!! niech sobie te pedały żyją, niech się w chacie walą w dupsko, ale WON z ulic!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

w dupsko to wy walicie swoje Panienki superhetro samcy bo juz wam wagimy nie wystarczają . Więc nie sciemniajcie ,że to tylko domena pedałow bo tak naprawdę to wy w tym ostatnio gustujecie.

A tak naprawdę takiej rozpusty i rozpasania jak w świecie hetero to chyba nigdzie nie ma, więc też nie przypisujcię tego pedałom. Bo ja jakoś nie widziałem na ulicach kopulujących czy nawet całujących się pedałow Natomiast pierniczące sie panienki i panow to w kiblu w każdym klubie ba nawet szkołąch mozecie sobie najść. Jakoś nie widzę burdeli w naszym miesćie dla pedałow natomiast dla hetero jest aż trzy. Jeżeli się myłę to proszę dowody. Tak więc nie mydlić tu ludziom oczu. A mocherowi fanatycy niech tym sie problemem zajmą .

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

forpol popieram w pełni !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

No no no...widze, że panowie nie owijacie w bawełnę, tylko przedstawiacie baaaardzo rzeczowe argumenty...no no no...

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

forpol:

3 burdele dla hetero, gdyż burdel dla homo zbankrutowałby dość szybko z prozaicznego powodu - w Łomży nie ma wielu cio... o przepraszam, homoseksualistów.
Swoją drogą, kiedyś w czasach warszawskich mój znajomy trafił (TWIERDZIŁ, że przypadkiem, zwiedziony wywieszoną w naszym akademiku reklamą imprezy z darmowym żarciem - cóż, student, a to koniec miesiąca był...) do pewnej knajpki. I szybko stamtąd uciekł (tak TWIERDZIŁ), nagabywany przez zbocz... o przepraszam, przez kochających inaczej. I niby nie ma się co dziwić - był w knajpie dla ciepluch..., o przepraszam, dla zwolenników tej samej płci, więc go za takiego uważali, ale sposób reklamowania imprezy BEZ informacji, że jest ona dla osób o określonej preferencji seksualnej... No cóż.
Pewnie nie jeździsz poza Łomże, skoro nie widziałeś całujących się ped... o przepraszam, gejów. Co prawda dawno już mi się to nie zdażało, ale widywałem takie parki w tramwaju w Warszawie...

A co do tzw. "walenia w dupsko", jak się wyraziłeś, czyli jak rozumiem seksu analnego preferowanego przez heteroseksualistów, no to nie wiem, nie przeprowadzałem ANALIZ, ale osobiście nie próbowałem.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

:D
:DD
:DDD

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

No i sami widzicie, że ten problem nie ma nic wspólnego z demokracją- bo chyba nie można poziomu demokracji uzależniać od tego czyja i jakiej płci jest ****.
Więc czemu uparcie obwołuje się te demonstracje "wyznacznikiem demokracji i tolerancji"? Nadal nie widzę tu związku i nadal wygląda to na manipulację socjotechniczną. Albo ****, albo demokracja!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

ANALIZA- czyli liz analny :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

analny z Izą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Tak sobie myślę, że jeśli partnerka najpierw wyczyściłaby się TAM dobrze szczotką do mycia butelek, to może bym spróbował...

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

A(l)page satanas, jakieś dewiacje mi tu do głowy przychodzą! Chyba pójdę sobie poleżeć krzyżem ze 3 godziny!

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !


Tor-won z ulic na TORY!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

hehe widzisz TOR i Tobie się dostało :], trzeba z nimi krótko bo pomyślą że oni mają racje, zakała ludzkości.
podobno Aids jest chorobą XX wieku, natomiast zbliżającą się chorobą XXI jest homoseksualizm, pedofilia, homofilisa i inne chore wypaczenia wymagające przymusowego leczenia bądź 'usunięcia'.

miejsce pedałów jest na półce w sklepie rowerowym :D.

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Uwolnic piwo z puszek!!! Uwolnic mrozone truskawki!!! Demokracja dla wszystkich!!! Wolnosc dla wszystkiego !!!! Bez sensowne gadanie, tak bezsensowne jak te cale parady i inne udziwnienia dziwnych ludzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

"[...]Kościół podkreśla, że odnosi się do homoseksualistów z szacunkiem, ale odmawia im święceń.[...] "
http://wiadomosci.onet.pl/1203258,12,item.html

Podobnie powinniśmy starać się my. Szacunek się należy każdemu. Nie chcemy się z nimi zadawać, nie zadawajmy się - ale nie poniżajmy!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Szacunek się należy każdemu. Nie chcemy się z nimi zadawać, nie zadawajmy się - ale nie poniżajmy!

Otóż to! Kefas :))

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

ryskago po co zmieniałaś nick na forum?

Patrzę, że chyba macie coś do ukrycia, Malachit też się dobrze kryje ;-P

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Malachit zawsze dobrze krył, i oto zazdrość ludzka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !



A ja jestem ZA!!!(zgadnijcie ZA CZYM?).Widze ze problem tzw "marszów równości został sprowadzony do poziomu seksu.A wyobrazcie sobie ze tu nie o to chodzi.Chodzi niestety o prawa i demokrację.Jak będa mieli pozwolenie na marsze i demonstrowanie uczuć(TAK!) powoli problem zaniknie.Sa na pewno mniejszością a więc nie powinno być problemu.Nie bardzo wiem kogo moga demoralizować?Jezeli człowiek jest ustawiony genetycznie na hetero na pewno nie bedzie próbowal innych praktyk.Jest pewna grupa ludzi tzw biseksów ci sa na pewno do leczenia.Jest to swego rodzaju prostytucja.Sa wprawdzie amatorzy wiekszych doznań na zasadzie "aby zycie miało smaczek -raz dziewczynka,raz chłopaczek"tych ani sie nie wychwyci ani sami sie nie ujawnią.Jezeli ci INNI , geje lesby,beda tolerowani i mieli jakies prawa niekoniecznie koscielne -wystarczy kodeksowe cywilne im to wystarczy.I o to chodzi!!!Pozdrawiam -zdecydowanie hetero!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Chodzi o prawa i demokracje
Czy ty masz nas, łomżyniaków za idiotów ???
Jakie prawa, jaka demokracja ? Chcą za przeproszeniem zapinać w dupsko drugiego chłopaka - ok, ale niech robią to w domu a niewychodzicie na ulice i pod pozorem "równości" i "demokracji" gorszycie normalnych ludzi.

Jak będą mieli pozwolenie na marsze i demonstrowanie uczuć powoli problem zaniknie
Chyba tylko Ty sam wierzysz w to co napisałeś. Najpierw marsze a potem "równia pochyła" - śluby, adopcja, wychowywanie dzieci przez homoseksualistów. Nie chcemy takiej Polski i do tego nie dopuścimy !
Jeśli ktoś uważa, że taki marsz możnaby zorganizować w naszym mieście jest po prostu nienormalny. Na szczęście są u nas jeszcze wartościowi ludzie, którzy nie pozwolą na tego typu cyrki w Łomży.
Koniecznie trzeba jeszcze dodać, że psią przysługę wyświadczają gejom i lesbijkom media. Jeżeli ktoś ma odmienne zdanie i nie akceptuje zboczeńców to jest od razu homofobem, rasistą, chuliganem i hitlerowcem. Żałosne...
Dojdzie do tego, że homoseksualiści będa przedstawiani jako męczennicy.
Jakich ja czasów dożyłem. :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

hehehe, nastepny blazen no i nick powazny :)

nie no w lomzy niema homofobow, faszystow, antysemitow i rasistow. co wy pieprzycie toc pomroczna lomza jest oaza szczescia...... a ze troche niedorozwiniete spoleczenstwo to juz inna sprawa.

pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !


Pstysiu80-żenada!!!!!!!Jestes klasycznym przykładem kołtuństwa i ciemnoty.Czy aby nie nosisz mocherowego berecika?Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ptysiu nosi moecherowe prezerwatywy

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ptysiu80: Pozdrawiam, za mądre słowa.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

szamac. - rozumiem, że skończyły się już Tobie argumenty
kazik - nie noszę mocherowego beretu i nie słucham radia Maryja. Zadowolony ?
Stasiu - z litości nawet nie skomentuję Twej wypowiedzi



Pozdrawiam normalnych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Natomiast pisanie o lizaniu odbytu jest oznaką postępu i oświecenia!

Nie da się tego samego powiedzieć w sposób "postępowy i oświeceny".

A poza tym co to jest ten postęp i dlaczego niby jest taki wspaniały żeby się nim podpierać? A oświecenie? Oświecenie już było, ale się skończyło, teraz jest pomroczność - wszędzie.

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Autor: MrS (---.lom.vectranet.pl)
Data: 29-11-05 08:38

ryskago po co zmieniałaś nick na forum?

Patrzę, że chyba macie coś do ukrycia, Malachit też się dobrze kryje ;-P


MrS,
Już spieszę z odpowiedzią...
Na świecie dzieje się mnóóóóstwo rzeczy niewytłumaczalnych, irracjonalnych i niepojętych. Do takich rzeczy można zaliczyć wysoki poziom agresji, tak na tym forum, jak i w świecie...
Kwestia zmiany nicka też należy do rzeczy niepojętych...
Ot co!

Pozdrawiam

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Pytanie MrS'a powinno być skierowane do sporej grupy forumowiczów :) a i być może sam sobie powinien je zadać ?.
Pozdrawiam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !


Pt-80 a jaki berecik nosisz?z antenką?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Coś taki ciekawy ? Z SB jesteś ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Pt-80 a skąd wiesz?Pracowaleś w sasiednim pokoju?Ach nie!!!!!!!Niemozliwe w SB nie pracowali berecikowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Zmień dealera...
Z mojej strony koniec tematu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

brawo jasiu.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Pięknie, dziś się dowiaduję, że Jantar to Ryskago :) Więc do Jantar: dalej możesz mówić mi markacyk ;P

Co do topicu, bez kometarza...

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

markac: hehehe. No to błyskotliwy jesteś. Gdybyś uważnie popatrzył, to zauważyłbyś, że nie ona ostatnia na taki pomysł wpadła. Hmmm, no cóż, takie życie kropka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Cytyję p. Macieja Rybińskiego, art. Wprost (48), publicysta Rzeczpospolitej
Marksizm w klasycznej postaci, oparty na rozrużnianu klas społecznych i szczuciu jednych na drugie w imię sprawiedliwego podziału dóbr materialnych, na razie nie nadaje się do reanimacji. Mamy więc do czynienia z montowaniem nowych sprzeczności w społeczeństwie rozbitym na klasy płciowe ... Ponieważ historia powtarza się jako parodia, spodziewam się lada dzień ogłoszenia "Manifestu homoseksualnego" ... i powstanie monumentalne działo pod tytułem "Kapitalne genitalia". Już nie stosunki produkcji będą kluczem do objaśniania świata a stosunki seksualne ... Heteroseksualiści zostaną oskarżeni o zawłaszczanie wartości dodatkowej podczas używania genitaliów. Zwycięży internacjonalizm homoseksualny przy wsparciu Unie Europejskiej , która wyda dyrektywy, jak używać genitaliów dla dobra wspólnego.
Dlatego żal mi ich, że dają siebie i swoje skłonności wykorzystywać naiwnie w interesie politycznych wyciruchów, którzy krocząc w awangardzie, już niejednego zaopiekowanego wyprowadzili na stos ofiarny.

"Homoseksualiści wszystkich krajów, łączcie się"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

szamac wspominales cos kiedys o kim po nazwisku
wiec ja cie informuje
ze ten niejaki cwel to moze ci dupe przedziurwaic
juz niedlugo




pozdro white nation

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ktoś tu wspomniał, że Kościół nakazuje szacunek dla homoseksualistów. Więc ja mogę szanować i być pełnym współczucia dla homoseksualistów, którzy uznają, że są po prostu chorzy, ale nie dla pedałów, którzy propagują homoseksualizm na ulicach jako coś normalnego!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Tor: oby więcej takich ludzi w tym kraju jak Ty... Pozdrawiam. Szacunek za mądre słowa.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Antysemitex, hehehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Huuuuraa. Informuję, że Marsz jednak w Łomży się odbędzie. Zwyciężyliśmy !!!
Podaję dla wszystkich zainteresowanych termin:
31.12.2005 od godziny 20.00
Weźcie ze sobą jakieś race, petardy. Narobimy huku. Pokażemy, że istniejemy. Mijając się tego dnia na rynku i patrząc sobie w twarz bądźmy wyrozumiali dla słabych, którzy nie rozumieją !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

hehe,dobre :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

hehe wysadzimy pedałów w sylwestra :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

petardy w d*** i po problemie wysadzimy ich :) tylko kto później posprząta to :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Hehe "petardy w d..." to byłaby ich ostatnia PRZYJEMNOŚĆ w życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

!!! POWIEDZMY PEDAŁOM STANOWCZE "NIE" !!!

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

ja kocham całować kobiece piękne tyłeczki, robić kobiecie dobrze, całować cudne piersi, kochać się przy zapalonym świetle, słuchać przy tym dobrej muzyki, co kolejny stosunek to próbować nowych pozycji w łóżku.

I CHCĘ WZIĄŚĆ UDZIAŁ W MARSZU ABY WSZYSCY ZAAKCEPTOWALI TO JAKI JESTEM I ŻEBY Z TEGO POWODU NIKT MNIE NIE PONIŻAŁ,
CHCE TOLERANCJI WOBEC MOICH UPODOBAŃ I LEGALIZACJI W POLSCE RASIZMU CECHY BARDZO MI BLISKIEJ,
BO PRZECIEŻ JEST NAS WIELU KTÓRZY CHCĄ SWOBODNIE MÓC SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEMAT INNYCH RAS CZY NARODOWOŚCI.

ja proponuje zorganizowanie manifestacji 31.12.05 / 01.01.06 w godz. 23:30-00:30
myśle że wtedy powinno przyjść więcej osób.


____________________________________________

pedalezzzz rulezzzzz

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Jak widzę, ten temat ma największe powodzenie na forum. Z jednej strony zwolennicy homoseksualizmu, z drugiej zażarci przeciwnicy. Trafiają się też jednostki, w/g składanyxh tu deklaracji, nieco dziwne - bo z różnych powodów udające, że jest im to obojętne. Podkreślam z całą świadomością słowo "udające".
Chylę czoła przed adwrsarzami z obu tron barykady. Nie przypuszczałem, że aż tyle osób jest tym tematem tak bardzo zainteresowanych.

P.S. Moda na nienormalność i jej tolerancję rozwija się tak szybko, że niedługo wstyd będzie się przyznać do bycia "normalnym". Choć to pojęcie jest bardzo względne i właśnie widzimy jak podlega gwaltownej ewolucji. Niedługo homo- będzie "normalny", a hetero- "nienormalny".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

ty jedz do berlina na zoo dworzec to pod wiaduktem bedziesz mial rozkosz na przeciwko apteki jak bys nie wiedzial tam takich jak ty to za frajer wala w zada taka tam jest zasada a ze swoim partnerem to se wychodz w nocy na smyczy jak z psem zeby nikt nie widzial normalna rodzina to meszczyzna i kobieta a nie dwa pedaly nigdy tu nie beda tancowaly

siegierka88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Hooltay właśnie dlatego trzeba niszcyć nienormalność w zarodku, bo może dojść do tego normalne bedzie uważane za nienormalne i odwrotnie. Walka z homoseksualizmem to tak naprawdę ma charakter nie ofensywny, ale defensywny! (obrona normalności)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Problem homoseksualistów to tak naprawdę dwa pytania:
1. Czym jest normalność ?
2. Czym jest tolerancja ?

Ad. 1. Normalność to moim zdaniem suma tradycji ze statystyczną średnią zachowań. Zatem można z całą pewnością twierdzić, że normalne są związki heteroseksualne (gdyby nie one nie byłoby ciągłości gatunku). Czy związki/stosunki homoseksualne są też normalne ? Załóżmy że tak. W takim razie nie ukrywanie swojej homoseksualności jest jeszcze normalnością ? Czy agresywne propagowanie/reklamowanie homoseksualności jest normalne ? Czy nie dojdzie do odwrócenia norm ?

Próba podsumowania: Większość ludzi akceptuje inność. Ale inność nie zawsze akceptuje większość.
Dla przykładu. W starożytnej Grecji homoseksualizm był swego rodzaju normą (choć Grecy nie organizowali marszów pedałów) - był akceptowany i nie był tematem tabu. W Polsce z pewnością nigdy nie był i nie jest normą. Tym bardziej drażnią nas takie marsze... pasują do naszego społeczeństwa jak cierń do oka - służą tylko drażnieniu innych.
Ad. 2. Nie sposób zdefiniować pojęcia tolerancji bez określenia granic tolerancji.
Przykład: Załóżmy, że moim sąsiadem jest wyznawca religii, której zasady nakazują co rano nasrać sobie na próg domu, lub sikać tylko twarzą do słońca wyłącznie na trawnikach. Jeśli mam być tolerancyjny religijnie to powinienem to tolerować ?
Z drugiej strony. Załóżmy, że ten mój sąsiad wie że jego zachowanie może być dla innych nie do zniesienia - jeśli mimo to będzie robił po swojemu to przecież jest nietolerancyjny.

Próba podsumowania: Homoseksualiści wiedząc, że dla większości społeczeństwa polskiego ich zachowanie jest i niezrozumiałe (wywołuje uczucie zagubienia) i uciążliwe (wywołuje irytację, czasem gniew) sami ukazują się w złym świetle, gdyż nie są w stanie tolerować poglądów większości, w której żyją , nie liczą się z nimi, nie uszanują innych niż oni i NA SIŁĘ - wberw więklszości - demonstrują. A większość takich marszów sobie nie życzy (podobnie jak marszów onanistów).
Brak poszanowania poglądów innych ludzi (szczególnie gdy poglądy te są w większości) jest wyrazem skrajnej nietolerancji.
Okazuje się bowiem, że oni mają wyłączność na tolerancję, na postęp, na walkę z zacofaniem, na niesienie kaganka oświaty (tej okołoseksualnej). A jak ktoś nie podziela ich poglądów to jest nietolerancyjny.
Tak na prawdę jerst odwrotnie - taka postawa wyrażana skrajnie (np. w postaci marszów) świadczy o braku szacunku dla tradycji i braku tolerancji dla poglądów znakomitej większości ludzi mieszkających w tym kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

umorzan nie chce cię obrażać ale wybacz twoje wywody sa na poziomie uposłedzonego i to mocno intelektualisty. jeżeli jesteś absolwentem jakiejś z łomżyńskich szkół to przynosisz tej szkole wstyd.


Totalnie mnie rozłożyło stwierdzenie,że dla to pedały manifestując swoją inna odmiennośc seksualną,walcząc o należyte im miejsce w spoełeczności powodują niechęć reszty "normalnego" społeczestwa bo są dla nich niezrozumiali ,drażniący ,zbyt głośni. Większego debilizmu nie czytałem i chyba szybko to trza gdzieś zgłosić bo masz szanse na jakiś tytuł np najwięszej głupoty 2005 roku.

Inaczej mowiąc jak ktos tak kaleki intelektualnie może mowić na temat tolerancji w kontekście praw mniejszości seksualnych. No ale to jest forum ,żyjemy w wolnym kraju więc każdy ma prawo pisać takie grafomanskie głupoty.

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Forpol, Ja także się podpisuję pod tym co napisał uomrzan i zapewne nie jedna osoba tu na forum. Bądź w stosunku do nas tolerancyjny, każdy może mieć swoje zdanie na dany temat :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Witam! Czasami zerkam na te forum i poprostu sobie czytam posty. Jakos nigdy nie chcialo mi sie rejestrowac, ale dzis doszedlem do wniosku, ze dorzuce pare slow do tego tematu. Od jakiegos czasu obserwuje ten watek i musze stwierdzic, ze cieszy mnie taka dyskusja na ten temat. Dlaczego? Pewniej znany czlowiek ostatnio w podobnej dyskusji w jakims programie telewizyjnym powiedzial "im wiecej bedziemy na ten temat rozmawiac, tym wieksze szanse, ze wkoncu nasz kraj i spoleczenstwo nabierze tolerancji, ktorej brak juz i tak za duzo zlego wyrzadzil w naszym kraju". Zgadzam sie z nim.... . Czytajac wypowiedzi niektorych uczestnikow tej dyskusji ( Antysemitex, MrS, Tor itp.) znalazlem odpowiedz na pytania dlaczego nasz kraj jest taki chory. No, ale coz - swiat potrzebuje tez idiotow. Tylko po co az tylu? Osobiscie jestem hetero i dobrze mi z tym, ale nie mieszam z blotem ludzi ktorzy maja inne podejscie do tego czy inny swiatopoglad.

!! Wyraz tej twarzy mowi wszystko, wyscig burakow o stanowisko !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Uomrzan,
Pokaż mi taka religię, która nakazuje "sikać tylko twarzą do słońca wyłącznie na trawnikach", to pogadamy... :D
Jeśli chodzi o kwestię może nie tyle normalności, co zgodności z naturą związków homosexualnych, to wciąż nie potrafię zająć jednoznacznego stanowiska w tej sprawie, jako że padają argumenty, iż w świecie zwierząt zachodzą podobne zjawiska, mające na celu regulacje przyrostu naturalnego i takie zjawiska są uznawane w świecie zwierząt za naturalne..
No, ale tak: my nie są przecie światem zwierząt, pomimo, iż tyż ssaki... Swój rozum mamy - chyba mamy, nie mam tu 100 % pewności.
Nie o tem jednak chciałam...:)
Mówicie, że nie chcecie marszy takowych... To po co nakręcacie i zaogniacie sytuację miast olać sprawę sikiem parabolicznym?? Protesty zdechłyby niezauważone śmiercią naturalną! Jedyna odpowiedź, jaka nasuwa mi się sama jest następująca: ludzie uwielbiają wojny, afery, bijatyki. A do tego każdy pretekst jest dobry!

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Lomzyniak 69: piszesz, że "nie mieszam z blotem ludzi ktorzy maja inne podejscie do tego czy inny swiatopoglad". Sugerując, że ja, Antysemitex i MrS jesteśmy idiotami, to chyba zmieszałeś nas z błotem co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Witam!
"Osobiscie jestem hetero i dobrze mi z tym, ale nie mieszam z blotem ludzi ktorzy maja inne podejscie do TEGO...." - czyli do heteroseksualizmu. Rownie dobrze moglbym napisac "Osobiscie jestem hetero i dobrze mi z tym, ale nie mieszam z blotem ludzi ktorzy sa homo, czy bi". Takie niezrozumiale? Co do dalszej czesci "... czy inny swiatopoglad" to uwazasz, ze debilizm jest swiatopogladem? Nie wydaje mi sie .....

!! Wyraz tej twarzy mowi wszystko, wyscig burakow o stanowisko !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ja tam uwazam ze kazdy jest jaki jest,i w dupie mam czy jest pedziem ,czy hetero.Nie lubie takich cwoków co na kazda laske mlaskaja,slinia sie i wypychaja se spodnie kawałkiem szmaty i tak samo nie bede lubił homo który bedzie pod blokiem paradował ze swym przyjacielemi beda sie po dupach klepac.Moim zdaniem ,zadne parady tu nic nie pomogą,ja nie urzadzałem parad jak z jakas dziewczyna sie wiazałem,nikt mnie nigdy w pracy nie pytał ,czy jestem z jakas laska czy jestem sam ,czy jestem homo,dlatego nie rozumiem w czym jest problem jaki brak równouprawnienia.Jak by mi gosc przyszedł do roboty i przewiazał by sie wstazeczka na głowie ,to wywalił bym go nie za to ze jest pedziem,ale za to ze robi z siebie idiote.Po robocie to moze nawet na obcasach chodzic ,ale w warsztacie to byłby pewien problem.A niektórzy tak własnie to rozumieja ze musza udowadniac swoja innosc za wszelka cene,niech tam kopyta połamie ale pokaze za ja to sie nie wstydze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Autor: hooltay (---.lomza.mm.pl)
Data: 21-12-05 17:44

Jak widzę, ten temat ma największe powodzenie na forum. Z jednej strony zwolennicy homoseksualizmu, z drugiej zażarci przeciwnicy (...)

...niekoniecznie zwolennicy,gdyż bycie przeciwnikiem oponenta nie jest równoznaczne ze zwolennictwem omawianych poglądów - może po prostu uderzać w same osoby,a zwłaszcza głupotę i krótkowzroczność ich wypowiedzi - swoista riposta ukierunkowana na samą wypowiedź


Autor: tomas gesiorowski (80.91.146.---)
Data: 23-12-05 23:31

ty jedz do berlina na zoo dworzec to pod wiaduktem bedziesz mial rozkosz na przeciwko apteki jak bys nie wiedzial tam takich jak ty to za frajer wala w zada (...)

...to bardzo dokładny i rzeczowy opis.Hmmm... Miałeś jakiś interes,by bywać w tamtych stronach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Lomzyniak 69: nie "fizjolofuj", dobrze wiesz o co mi chodziło

keicam: mądrze piszesz. mnie tez mało obchodzi, jak pedały się posuwają gdzies tam w domu w dupsko, tylko po co manifestować, że się jest pedałem??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=36682&wid=8136536&rfbawp=1135929717.849 - lol.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

mozecie sobie chodzic i trzymac sie za rece tylko na marsie tu jest normalnosc meszczyzna i kobieta a nie"on i ono"i jeszcze moze dzieci nawet nie nazwe cie czlowiekiem moze kosmopede to jest dobre dla ciebie
ale nie dla nas bo kazde dziecko ma ojca i matke a nie dwaoch pedalow to tylko do roweru i nigdzie wiecej dziekowka i szacunek dla pedalkow za pocalunek mogl bym pisac ale dla nich za co i po co i tyle oceniajcie a mnie to i tak wali pede

siegierka88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

czy ktos cos zrozumiał z tego co ten grafoman tomas gesiorowski napisał poza faktem ,że ma nasrane w głowie.

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

I niech mi ktos powie ze jest tolerancyjny..............
Brak mi slow.Naprawde.Nie mam nic przeciwko homoseksualizmowi ale mam przeciw nietolerancji.Ciekawe co byscie zrobili gdyby sie okazalo ze ktos z waszych bliskich albo dziecko jest homoseksualista?Moze stos?
jestesmy 100 lat za murzynami.
A co do marszu to popieram ale Lomza to nie jest dobre miejsce.dziura gdzie tory sie koncza, wrony zawracaja i jest nietolerancja.I pomyslec ze mamy XXI wiek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Gdyby byl organizowany marsz nierownosci, nietolerancji, rasizmu to widze ze lomza by krolowala.
Pieknie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ciekawe co byscie zrobili gdyby sie okazalo ze ktos z waszych bliskich albo dziecko jest homoseksualista?Moze stos?

W tym miejscu przypomina mi się taki film - "American Beauty" - może kto pamięta...
Był tam pewien gość - ojciec Ricky'ego - "twardziel", który w sposób bardzo radykalny, delikatnie rzecz ujmując, starał się uchronić swego syna przed "pedałami". Jak się okazuje, ten idealny na pozór mąż i ojciec sam nosił w sobie ciągoty homoseksualne, które starał się panicznie w sobie ukryć i stłumić, na swoje nieszczęście...:(
Hmm...Jego zachowanie przywodzi mi na myśl wypowiedzi niektórych forumowiczów...

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Jeśli uważacie, że ten kraj jest taki nietolerancyjny, to zacznijcie tolerować moją nietolerancję dla wynaturzeń (wybryków natury), które zaczynają trawić świat. Nie powiecie mi chyba, że pedalstwo jest czymś normalnym? Trzeba Wam tłumaczyć, w jakim celu mężczyzna posiada penisa, a kobieta pochwę? Chyba każdy wie także, do czego służy odbyt! Bóg stworzył człowieka tak, aby każdy element jego ciała miał odpowiednie przeznaczenie. Wniosek pierwszy jest prosty: odbyt nie służy do uprawiania seksu. Wniosek drugi nasuwa się sam: pedał to wybryk natury. Nigdy nie napisał bym nawet jednego słowa w tym temacie, gdyby ci wszyscy wykolejeńcy siedzieli spokojnie w domach i tam pieprzyli się w dupsko. Po co od razu wychodzić na ulice i demonstrować swoją chorą odmienność? Nie ma się czym chwalić. PEDAŁ TO NIE CZŁOWIEK. Jak możecie domagać się legalizacji małżeństw homoseksualnych? Jak możecie domagać się prawa do adopcji dzieci? Zasięgnijcie najpierw opinii dobrego psychologa - zapytajcie go, jaki wpływ na rozwój psychologiczny dziecka może mieć wychowanie w domu, gdzie mamusia i tatuś to panowie/panie. Jak można oddać małego chłopca na wychowanie dla dwóch pedałów? Pewne podejrzenia rodzą się same.

PEDAŁOM POWIEDZMY STANOWCZNE

N I E

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ten cytat kieruje do wszystkich nawet tych faszystowskich świń.
"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania." Voltaire

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania."
Dobry cytat.
Powiem szczerze nie mam nic do homoseksualizmu i ich malzenstw.Nie jestem przekonana do adopcji dzieci.Ale drodzy moi otworzcie oczy!To nie jest choroba!Choroba jest wasz brak tolerancji!to jest wynaturzenie!Kazdy czlowiek zasluguje na zycie godne w szacunku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Pedał to nie człowiek, więc na szacunek nie zasługuje.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Bóg nie każe mi rzucać kamieniami w grzeszników, grzesznikiem jest każdy gej gdyż nie postępuje zgodnie z jego słowami. Grzesznik powinien oczyścić się z grzechu a nie obnosić się z tym, że obraził Boga. Swego czasu miałem okazję wysłuchać programu o nawróconych gejach tj. Facet przeszedł terapię psychologiczną, dzisiaj dziękuję Bogu, że go uratował, po trudnej drodze ponad rok u psychologa udało mu się, został uzdrowiony, bo pedalstwo to zespół chorobowy, jeśli ktoś tego nie trybi także powinien być leczony, odnośnie tego gostka ma dwójke dzieci i jest szczęśliwy mając żonę i wspaniałą rodzinę. Proste ludzie zmieńcie siebie, lubisz owłosioną dupę idż do psychiatry lub psychologa. Nie jest wyjściem obnosić się ze swym wynaturzeniem, jesli chcesz życ w grzechu żyj sobie ale nie namawiaj innych i nie pokazuj tego, że jesteś złem nasiąknięty. To tak jakbyś wymiotował przy kolacji wigilijnej na stół chcąc łazic po mieście i krzyczec, że lubisz cacao trącać.

Bądż twardy po to aby zmienić siebie, zmieniając siebie nie niszcz tego co dore, podążaj ścieżką Pana aby osiągnąć doskonałość..
-=marCino=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

berecik w główke uciska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

oj masz racje mocno go berecik w głowę uciska. Dziw bierze ,że w XXI wieku są jeszcze tacy debile. Ale bez względu na rozwoj społeczny oni zawsze będą. Wazne aby nie mieli mozliwosci wpływu na nasze życie.

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

odp.: forpol. Debilem to jestes TY cepie. I gdzie tu tolerancja Pacanie. I wy mówicie o akceptacji czyjegos zdania. Barany. W dupie mam wpływ na twoje życie. To tak jak naprawiać poloneza. Jest do dupy przy samym starcie jedyne co można zrobić to zezłomować - polonezie. To Polska pajacu a nie holandia masz ochotę wziąśc ślub z facetem to wypier*** z tąd i tyle. Nie chcę cie bić nie chcę cię bluzgać ale nie wpierd** mi co jest dobre bo dobro to Bóg, a dla Boga jedynym związkiem między dwojgiem ludzi (rodzina) jest związek między kobieta a mężczyzną . KOniec kropka.

Bądż twardy po to aby zmienić siebie, zmieniając siebie nie niszcz tego co dore, podążaj ścieżką Pana aby osiągnąć doskonałość..
-=marCino=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

odp.: forpol. Debilem to jestes TY cepie. I gdzie tu tolerancja Pacanie. I wy mówicie o akceptacji czyjegos zdania. Barany. W dupie mam wpływ na twoje życie. To tak jak naprawiać poloneza. Jest do dupy przy samym starcie jedyne co można zrobić to zezłomować - polonezie. To Polska pajacu a nie holandia masz ochotę wziąśc ślub z facetem to wypier*** z tąd i tyle. Nie chcę cie bić nie chcę cię bluzgać ale nie wpierd** mi co jest dobre bo dobro to Bóg, a dla Boga jedynym związkiem między dwojgiem ludzi (rodzina) jest związek między kobieta a mężczyzną . KOniec kropka.forpol napisał(a):

Bądż twardy po to aby zmienić siebie, zmieniając siebie nie niszcz tego co dore, podążaj ścieżką Pana aby osiągnąć doskonałość..
-=marCino=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

:( Później się tacy obwieszają materiałami wybuchowymi i giną w imię swojego Boga, który każe nienawidzić, niszczyć, wpierd**

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Nie tak jak w imię Twojego Boga, który każe miłować ?

Na litość - myśleć !!! !! Bogowie każą niszczyć i zabijać ? Którzy ? Nawet Allah tego nie żąda... Tego żądały od wieków i żadają włacze cywilne (czyli państwowe) a nie kościelne.

Kościoły proszą nieśmiale o poszanowanie tradycji i szanują każdą śmierć - nawet wrogów.
Państwa tradycję co najwyżej wykozystują i wysyłają ludzi milionami na śmierć (wojny za ojczyznę lub ustrój).

To nie kościoły uczą nienawiści - uczą jej ludzie głupi..... (nie rozumniejący innych a w szczególności tych inych i na dodatek wierzących - to dopiero matoły - prawda ?").

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Bóg mówi "kochajcie się się i szanujcie blizniego swego".
marcino chyba tego nie czynisz.Chyba napewno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

hipokryzja nic wiecej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Temat ten bedzie wzbudzal zawsze wiele kontrowersji. Homoseksualizm byl, jest i bedzie, wsrod nauczycieli, ksiezy,artystow,wsrod wszystkich.
Ale nie ma co sie obrzucac blotem. Temat parady zaczal sie niewinnie a skonczylo sie..........
Fakt:kazdy ma prawo do swojego zdania ale kazdy ma tez szanowac kazdego zdanie nawet jesli komus nie odpowiada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

"Studenci z Bangladeszu w Łomży! -czy możemy czuć sie bezpiecznie???"
Najwyższy czas, żeby zaprotestować !! Może jakiś MARSZ ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

"Studenci z Bangladeszu w Łomży! -czy możemy czuć sie bezpiecznie???"
Najwyższy czas, żeby zaprotestować !! Może jakiś MARSZ ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Pedały zawsze istnialy i zawsze istnieć bedą. Niestety. Jeżeli chcą marszować, to pies ich jebał. Oberwą kamieniami od mw i na tym sie skończy.
Nigdy nie należy dać prawa ciotom do adopcji dzieci. Jak pedały chcą mieć dzieci to niech je sobie zrobią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Pedały zawsze istnialy i zawsze istnieć bedą. Niestety. Jeżeli chcą marszować, to pies ich jebał. Oberwą kamieniami od mw i na tym sie skończy.
Nigdy nie należy dać prawa ciotom do adopcji dzieci. Jak pedały chcą mieć dzieci to niech je sobie zrobią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Niestety: Racja !

Polska zawsze słynęła z tego, że potrafiła oddzielić plewy (i być obojętna na populizmy różne) i chronić wartości uniwersalne. Za bardzo nadęte ?

Dobra... Zamiast... Inni nie śmią... W Polsce pedał zawsze był odganiany od reszty facetów.
Faceci to za babami ganiają... A jak ktoś gania za facetem to od razu "pedał" ? No nhie - ale jakiś "nienormalny"...

Czy pedał jest "normalny" ? Myślę, że tak. Ale niech nie gorszy (czyli niech będzie sobą prywatnie a nie publicznie).
Na takich homo się godzę i takich lubię.
Tych co demonstrują (to co lubią chwalą/zachęcają/resztę mają za nic) publicznie trza by wyśmiać/ukarać/zlekceważyć/znieważyć - tak, żeby znowu (jak wieki całe) robić zaczęli to w cieniu prywatności swoich domostw.

Onaniści nie organizują marszów (poniekąd szkoda - to by były tłumy).

Ludźmi bądźcie przede wszystkim - dopiero później pedałami. Wasza wartość w Waszych czynach a nie w tym jak się "relaksujecie".
Wielu wartościowych ludzi od Was "pochodzi".
Dopóki nikt nie próbuje mnie przelecieć i nie widzę Waszej pikiety pod swoim oknem nic mi do Was. Póki tak będzie ... właśnie dlatego jesteście tacy sami...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

To straszne i oburzające: Prezydent zmuszony!

Grupa kilkudziesięciu gejów zakłóciła planowane wystąpienie prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. Demonstranci nie wpuszczają na salę polskich dziennikarzy.
Demonstranci wdarli się na salę, gdzie przebywa prezydent i zmusili....

To straszne..... czy myślicie, że oni go zmusili, zniewolili i wykorzystali?? Nie chcą wpuszczać na salę dziennikarzy... Co tam się dzieje?? Czy mogli aż tak haniebnie postąpić?? A może to tylko kaczka dziennikarska?! Chociaż niemieccy geje mają świetnie opanowany ten podstęp z mydłem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

:DD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Jest okazja wreszcie pokazać kto rządzi w północno-wschodniej Polsce. Czy dużo z Was wybiera się 10 czerwca do Warszawy ?? To jedyna okazja spotkać na marszu kibiców Legii. Można by wtedy grzecznie poprosić, żeby oddali 3 flagi ŁKS-u. II liga już na jesieni, do końca kilka kolejek a my zostaniemy wogóle bez barw. Wszyscy kroją je nam na potęgę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re

Twoje posty są na poziomie kawałów o Stirlitzu - nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Marszu równosci sie zachciewa.... bessss kitu przykre!!!!!!!!! jestes gejem czy lesbijka to se badz ale kur** chaly nie odpiepszaj bo zal dupe sciska!!!! ok rozumiem jestes inny ale to nie jest powodem do tego zeby z tym na ulice wychodzic. nie ma sie czym chwalic!!!! ja to bym wybila tych co pozwola na marsz rownosci i tych ktorzy by w nim uczestniczyli!!! najpierw sluby posrod gejow i lesbijek a potem moze jeszcze dzieci bedziecie chcieli adoptowac co????!!!! nigdy w zyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Różowy trójkąt z materiału odpornego na zniszczenia - taki pomnik ma upamiętniać gejów zamordowanych w obozach zagłady.
Jeszcze w maju ma być wybudowany pomnik w centrum Warszawy. Ideę popierają m.in. muzeum Auschwitz-Birkenau.

W Warszawie miałby on stanąć na placu Trzech Krzyży. Przed wojną właśnie w tym miejscu spotykali się geje.

Młodzież Wszechpolska i LPR już zapowiedziały akces w sprawie monumentowi.

Wg mnie to jednak I liga. Dlatego to miasto ma piłkarską Legię oraz Wielkiego prezydenta. Miasto równości, stolica wszelkich polaków.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Peter, odpowiedz mi na jedne, ale to z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e ważne pytanie: Jesteś peda....(pozdro Sumo/Malaha)....tzn gejem??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re

"To w takim razie proponuje zbudowanie pomnikow upamietniajacych: blondynow, rudych, szatynow, wysokich, chudych, grubych, niskich, mezczyzn, kobiety, leworecznych itd, itd

Jest to zupelnie bezsensowny pomysl. odwolywanie sie do historii by w sztuczny sposob promowac gejostwo. Przeciez sa juz pomniki upamietniajace ofiary obozow, wszystkie, bez wzgledu na kolor skury, wyznanie, orietacje czy poglady. Po kiego ***** tworzyc pomniki dla kazdej grupy z osobna.

Geje sami tworza podzialy., poprzez takie incjatywy, bo skoro chca tak bardzo byc odbierani na rowni z innymi, to po co wyrozniaja sie sami. Ano po to, ze bardzo im odpowiada taka etykieta ludzi pokrzywdzonych, odtraconych, biednych, przeciez zawsze swoje wlasne niepowodzenia mozna zrzucic na dyskryminacje itp."

"To co robią środowiska homo to zwykłe lansowanie swoich poglądów i zachowań.
Nie widzę powodu aby homoseksualiści mieli miec osobny pomnik upamietniajacy zamordowanych ich przez hitlerowców.Ginęli ludzie tak róznych wygladów, zachowań,upodobań, zawodów i pogladów że homo stanowili mały odsetek tych wszystkich ofiar. Nazistowska machina ludobójcza nie znała litości prawie dla nikogo więc niech im się nie wydaje że są kimś wyjątkowym.
Ja osobiście nie widzę powodu aby ich (pedałów) dyskryminowac ale też nie widzę żadnego powodu aby ich wywyzszac i traktowac w sposób wyjątkowy."



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ja chciałbym ,żeby parada była , bo można by było wyciąć trochę tego śmierdzącego ścierwa i gówna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

kibol: hehehehe. Szczerze odpowiadam. Nie jestem ! Zawsze lubiłem duże cycki u płci przeciwnej. Ale lubię także kontrowersyjne tematy.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Równości w Łomży !

Ciemnosc, widze ciemnosc :)
pozdrowienia dla homofobow i faszystow z mw i nie tylko no a szczegolnie dla marcino, ty chlopie jestes kur.. jakis nawiedzony, slowa boze i wogle... sciencie fiction :D

ciemnogrod rzadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org