sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A propos łomżyńskich biznesmenów

Nie wiem, ile w tym prawdy, ale jest po nazwiskach ;)

http://wyborcza.pl/1,75248,9027301,Biznes_po_lomzynsku__zemsta_za_pomoca_urzedu_skarbowego_.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Fajny artykul, niestety taka jest prawda i to nie tylko w Łomży...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

To jest Łomża właśnie. Gdy zwykły człowiek wpadnie w tryby mafijno-koleśiowskie zostaje zniszczony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Oj chyba Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego będzie miała tu dużo do roboty. Jeżeli fakty przedstawione w tym tekscie wyborczej polegaja na prawdzie to niebawem będzie bardzo gorąco zwłaszcza ,że organy rzadowe są w to bardzo dziwnie uwikłane jak wynika z tego tekstu.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

chamówa na maksa z zresztą większość tych naszych bisesmenów tak działa
siano w butach i wożą sie po wsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

to prawda

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

"Niedotykalni"-gdzie jest prawo??

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Nie ma żadnych dowodów na to, że ten ma zapłacić podatek i dobrze, że się sądzi. Nie rozumiem tylko dlaczego robi zlecenie za 250 tys zł "na morde" ?

Fajnie by było gdyby wygrał tę sprawę, a urzędnicy odpowiedzieli za te kolesiostwo. To napewno na jakiś czas zmieniło te miasto. Oczywiście na +.

Chociaż wątpie w to chociażby na podstawie "prokuratora z grupy generała", poczynań byłego i obecnego prezydenta Łomży.

Powodzenia Panu Dąbrowskiemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Bardzo dobry artykuł. Niepłacenie za wykonane usługi jest standardem w tej rodzinie. Trzymamy kciuki za Pana Dąbrowskiego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

TO JEST PO PROSTU SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Dobrze wiadomo jak jest w Łomży i dlatego w kontaktach biznesowych, nawet drobnych należy wszystko mieć na papierze. A do tego dyktafon i aparat fotograficzny i dokumentować. Właśnie to jest powód takiego stanu rzeczy, załatwienie na gębe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

no i non stop są ogłoszenia do pracy do Kurpiewska
ciekawe jak traktuje ludzi



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

A może lepiej by tę sprawę nagłośnić w TV? Np. w sprawie dla reportera??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

kolekcjiner podobno 900zł i na umowę zlecenie, po okresie próbnym na pysk i zatrudnia nowego, tak słyszałem

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

no proszę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

podobna sytuacja miala miejsce w pierwszej polowie lat 90 w tedy to politycy regionalni jeszcze z okresu PRL wraz "chlopcami od brudnej roboty" i urzedem skarbowym wspołpracowali na rzecz rozowju lomzynskiego biznesu. jak ktos nie chcial placic, to urzad skarbowy robil kontrole i czlowiek musial placic kilka razy wiecej lub szedl z torbami. Uklad, uklady, uklady....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Każdy dobrze wie jaki Kurpiewski jest. Pamiętacie sprawkę jego synalka w okolicach stacji BP? Taka jest ich cała rodzina, szkoda tylko, że biedni ludzie na tym cierpią. Mam nadzieję że i na niego znajdzie się większy kozak, który go raz a dobrze udupi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

no właśnie sprawa synka
ale jak z biskupem rządzi to stefanek pewnie już dał rozgrzeszenie



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

sprawę syna w okolicach BP??? nic nie wiem...

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201101/1296216475_by_Dzablonnn.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Zapytaj kogoś starszego, na pewno wiedzą o co chodzi. "wypadek" w latach 90

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

ja pamiętam, ale cóż jak wyżej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

ja bym jeszcze zgłosiła sprawę do każdej TV tj.: "Uwaga" , "Sprawa dla reportera" , "Interwencja" i gdzie się tylko da aby te złodzieje,obłudnicy w końcu dostali po tych dupskach choć rzeczywistość jest taka że my tu możemy sobie pogadać a tym fiutom i tak nic nie zrobią bo w tym wszystkim siedzi cała "ferajna łomżyńska"...żal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

każdy kto ogląda "SPRAWĘ DLA REPORTERA" wie, że Pani Elżbieta patrzy na wszystko obiektywnie. Przeprowadza, lub próbuje przeprowadzić rozmowę z obydwiema ze stron. TV powinna się przyjrzeć tym 'układom' i stronniczości.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją programu „Sprawa dla reportera”, kliknij tutaj: Sprawa dla reportera - zgłoś temat, lub zadzwoń: +48 (0-22) 547 44 50

Panie Dąbrowski do dzieła walcz Pan o swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Całkowicie popieram tylko TV może pomóc ten mafijny układ ukrócić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

jeszcze Prosto z Polski" tvn24 - tam są telefony, może pan dzwonić, na pewno zajmą się sprawą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

no, jak się dobrze za mielę, to ława oskarżonych może być krótka.;-(
Z jednej, pozornie błahej sprawy obrotny prokurator może wysmażyć ładny pasztet.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

To jest qwa Polska. Układy układziki. Nie miałem nic do czynienia z tymi całymi kurpiewskimi, ale też słyszałem, że to są .....
Życzę powodzenia Panu Dąbrowskiemu, niech się chociaż nie podda.
Na 99% kurpiewscy robią różne przekręty, więc może znajdzie się ktoś z jajami kto o tym wie i też przekaże pewnym służbom informację- "bo ma takie prawo" jak to zrobił kurpiewski.
Zróbmy w końcu coś z tym, bo w tej naszej Łomży nic się nie zmieni przez następne 100 lat. Dla przykładu niech popłynie jeden z układami. Reszta już nie będzie się wychylać i wszyscy będą na równi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Może TV coś z tym zrobi, narazie proponuje TVN24 założyć siedzibę w Łomży, tutaj zawsze coś się dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Najpierw tatuś krył synka. Teraz synek kryje tatusia. Wszystko na kłamstwie zbudowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

jak się ma plecki i kaske to stać na dobrego papugę. złego licho nie bierze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Podobnie jest w każdym mieście i w całej Polsce. Był taki minister Ziobro co zabrał się za to towarzystwo i jak na tym wyszedł? Do dziś jest ciągany po sądach. A sąd nakazuje opłacenie przeprosiny w prasie za 300 tys. zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Bo Zioro to był szołmen.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Autor: cziki (178.73.49.---)
Data: 01-02-11 14:42

proponuje TVN24 założyć siedzibę w Łomży, tutaj zawsze coś się dzieje





w Łomży powinna się znaleźć centrala CBA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Też ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

No jak by nie patrzeć to już raz Kurpiewski synalkowi załatwił sprawę odsiadki za bodajże Bolero w latach 90 , więc takie coś wcale mnie nie dziwi.A osób które wykończył jest cała lista w naszym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

No ten Kurpiewski to musi być rzeczywiście gość, jeśli trzyma w ręku prokuraturę, policję, urząd Skarbowy i całą resztę to pełen szacun, hehe… ściągajcie te wszystkie telewizję, bo może jeszcze nagroda będzie za taki temat, hehe.

A tak serio to może coś z tym niewinnym panem Dąbrowskim jest nie tak, bo nie wierzę by wszyscy tak się podkładali dla Pana K… w tych czasach to już chyba nie możliwe.
Po za tym nie zna reali ten kto nie budował, albo nie remontował, a ja swoje też przechodziłem z ‘’solidnymi’’ majstrami, a więc tak szybko bym nie oceniał.
Wiem też, Pan Dąbrowski ma już kilka spraw w sądzie, a jedną nawet za pobicie swojej klientki która przyszła do niego z reklamacją i chyba nie jest taki niewinny z niego rzemieślnik.

Apropo Pani redaktor, która napisała ten artykuł to z tego co wiem jest rodziną pana Dąbrowskiego z Rakowo czachy, a nie z Łomży...

''Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
nie obleka tego faktu w słowa.''


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Profil użytkownika

Imię (nazwa) użytkownika: paran
Posty: 1

...........................................................................................................................................


Odezwał się zapewne któryś z w/w w artykule.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów



hehe, no tak, bo jak to może by, że nie opluł jak wszyscy inni

:)))

''Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
nie obleka tego faktu w słowa.''


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

osobiście, to jestem ciekawy co z tego wyniknie.
Śledził będę z uwagą. ;-)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Tak to jest, jak się nie pisze umów i nie wystawia faktur ...

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Świetny tekst Wyborczej.



Trzymam kciuki aby na tekście nie zostało!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

by the way

Chyba z tym trzymaniem kciuków trochę przeceniłem rolę łomżyńskich dziennikarzy choćby tego portalu.

Oto strona firmy Tomasza Andrzeja Kurpiewskiego http://www.4lomza.pl/index.php?k=1306 , syna głównego bohatera w Wyborczej... oczywiście na podstronach 4lomza.pl...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

No no to takie kwiaty??? A wygląda na takiego dobrego człowieka.

Aż sie wierzyc nie chce.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Panu K.słoma wystaje z wyglansowanych lakierków.
Robienia szwindelków nauczył się za starych czasów,gdy zdezelowaną ciężarówką woził żużel i węgiel.
Omijajcie gówno,bo śmierdzi nawet owinięte w sreberko,jest tylu innych uczciwych przedsiębiorców i tyle innych stacji benzynowych.
Zapewne jednak wyląduje jak kot na 4 łapy,ale kilku urzędasów w tych machlojkach umoczonych może dostać po swoich pazernych łapskach.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Nigdy w życiu nawet litra benzyny u niego nie kupiłem ...

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

...no i towarzystwo daje sobie po bandzie...ma używanie...
Fajnie co?
Jak to łatwo i fajnie opluwa się człowieka pod przykrywką głupiego nica na forum...
W sumie miałem się nie wypowiadać - bo szkoda na takie "towarzystwo" czasu, ale pewne rzeczy nie powinny być przemilczane.

Jak widzę - każdy z zaciekle tu wypowadających się, jest świetnie zorientowany zarówno w temacie, jak też w we wszystkich "ciemnych" uczynkach Pana K...
Oczywiście, dużo szczekania i plucia...
Tylko, za takie oskarżenia w dzisiejszych czasach też można wyciągnąć konsekwencje...i mówiąc szczerze, mam nadzieję, że Pan K zada sobie ten trud i to zrobi...
Ciekawe ilu wtedy będzie bohaterów - którzy będą mieli jaja, żeby stanąć przed nim i w oczy powiedzieć mu to, co mówią tu...

Osobiście nie znam tego człowieka - ale znam go przez kogoś, kto u niego pracuje...
I wiem, że od wielu lat zatrudnia około 100 osób - wielu z tych pracowników pracuje tam po kilkanaście lat... a to oczywiście jest super dowodem na jego "molesowanie" i terroryzowanie...
Ktoś, kto potrafi logicznie myśleć - dojdzie do wniosków, że to oznacza, że dzięki temu człowiekowi rodziny tych ludzi funkcjonują - i wiem od kumpla, że bardzo godziwie funkcjonują.

A sam Pan K od lat cieżko na to wszystko pracuje - bo jest czlowiekiem odpowiedzialnym, za siebie i za tych ludzi...
Płaci bardzo poważne podatki, wspiera wielu potrzebujących - i to bez reklamowania tego wszem i wobec...
I to dzięki m.in jego podatkom i pracy większość z was tu mocno madrych moze siedziec na d.... pobierac zasilek....i wymandrzac się opluwając go...

A jesli pierwiastek waszej, drodzy panstwo inteligencji pozwala wam przeczytac artykul w GW ze zrozumieniem i umiejetnoscia czytania "miedzy wierszami"...zauwazycie jakim wielkim przekretem jest i biedny pan D i biedna pani redaktorka...
...i skad jej wielka milość do biednego "poszkodowanego"?

Sumując... w sumie dziwie się panu K, że wogole zadał sie z biednym panem D...

...i dziwie sie mu, że mimo tego, jak bardzo jest w tej naszej dziurze znienawidzony - nadal chce tu byc... ja na jego miejscu juz dawno bym sie spakowal i spokojnie zyl zdala od tej calej żółci i nienawisci...

P.S. do wiadomosci SUPER zorientowanego pana Kokosza - Pan nigdy nie rozwozil zuzla i wegla... i na tym się drogi panie konczy twoja znajomosc jego osoby... plujesz na kogos kogo nawet nie znasz... a tak naprawde, to pewnie przezyc nie mozesz i kipisz z zawisci, ze on cos osiagnal a ty nie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Ludzie też swój rozum mają i widzą więc różnie może być,jeden będzie chwalił słusznie a drugi nie,ale też słusznie.

Ten pan taki bogaty ale napiwków dostawcom pizzy nie daje :D, nawet złotówki,szczerość, nie ma co, poza tym na ten temat się nie wypowiadam.
Chociaż jedno mnie zastanawia,czemu benzyna w łomży 4,87 około a w białym 4,65 dziś dokładnie np., tzn wczoraj bo już po 00.00
Coś w tym jest,nie dość że ludzie w łomży dużo nie zarabiają to jeszcze się na nich żeruje.

kuzniar w twojej wypowiedzi może coś prawdy jest ale w to że pracownicy tego pana dobrze żyją i nie narzekają za te 900-1300zł około na pewno nie uwierzę. Pracują bo muszą,zwykły człowiek jest za cienki,a jak się stawia to nie pracuje i tyle,proste.

Najważniejsze żeby młodzi nie dawali się cwelić w du... takim biznesmenom w małych miastach takich jak Łomża,że młody wcale nie musi być głupi a starszy starym wygą też nie zawsze jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

wróżę z fusów, że nadchodzą kłopoty





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

kuzniar
mój kolega dowiedział się od teściowej kolegi a on od koleżanki ze strony matki a ta sie dowiedziała przypadkiem od panni w futrze z norek która stała w sklepie za panią w mocherowym berecie i tak dalej.....

nie wiem skąd ty sie urwłeś wszyscy widzą biały kolor a ty mówisz bo ci niby kolega powiedzial że to jest czarny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

fakt , faktem ,że wielu chorych ambicjonalnie i niedowartościowanych usiłuje teraz przypiąc łatę Panu K. Tekst w wyborczej jest tylko tekstem i nie jest to dowód na jedyną prawdę. To miasto słynie z obszczekiwania innych a juz jak ma trochę kasy i pozycję to jest idelanym tematem do obrzucania błotem. Miejscowi najbardziej interesuja się cudzym życiem a zwłaszcza w sutyacji gdy cos komuś sie nie uda - to typowe dla potomków roztrząsaczy gnoju.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Hehe

Imię (nazwa) użytkownika: kuzniar
Posty: 1

Następny nick specjalnie założony do obrony .... (kto to może być? ;). Chciałbym zauważyć że nie ma ani jednej pozytywnej opinii o tych ludziach stałych użytkowników tego forum. Chyba coś to oznacza ;).

kuzniar takie głupoty to se możesz p......... w swoim towarzystwie może ktoś to łyknie i nie strasz bo się zesrasz. Może twoje np. dzieci się boją "wyciągania konsekwencji" , ale mnie osobiście to możesz cmoknąć w pompkę. Nie znoszę nieuczciwych krętaczy i swoimi wywodami tego nie zmienisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Ktoś tu się wypowiada na temat mojej małej aktywności na tym forum?
Hmmm....wiesz, ludzie którzy robią coś więcej w zyciu niż tylko pastwienie się nad innymi...mają swoje wlasne zycie...a swoje poglady potrafią przedstawiac inaczej niz na takim forum...-nie mają na takie miejsca jak forum portalu 4lomza.pl czasu... Mysle, że ktos, komu zalezy na prawdzie chetnie poczyta twoje wywody... i wszystkich tych, ktorzy dzien w dzien maja wiele do powiedzenia i obszczekania kazdego tematu...niezaleznie czy cos o tym wiedza, czy nie wiedza... Zareagowałem, bo ż....ć się chce czytajać was drodzy formulowicze... I jesli Pan K mnie czyta - to radze jemu i wszystkim jemu podobnym: darujcie sobie to łomżynskie bagno...wy najlepiej wiecie ze wszedzie indziej tez bedziecie mogli super funkcjonowac... A moze to wtedy da cos do myslenia tym wszystkim biednym poszkodowanym... jak nawet lomzynscy "okropni kwiopijni" biznesmeni, bez czy ze sloma w butach wyniosa sie stad - wam zostanie Galeria Handlowa w Stokrotce i UP - a to zapewne zagwarantuje o wiele godniejsze warunki niz te marne grosze u K... Tylko pytam - kto wam kaze tam pracowac?! czy nie lepiej zasilek brac, pierdziec w stolek, ogladac Kiepskiego i opluwac tych, ktorzy jeszcze cos tu robia? niech kazdy odpowie sobie sam... A dla tych, ktorzy maja problem z moja tozsamoscia - moge powiedziec Ci to wszystko w twarz... Ty tez bys tak potrafil? potrafila?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

do kuzniar:

Twoje chamstwo chyba nie wynika tylko z oburzenia na tutejsze wpisy... zresztą ilość postów może o tym świadczyć. Chciałbym tylko poinformować, że zwroty użyte przez Ciebie w 1 poście (debiucie na forum) podlegają pod termin "pogróżki" i są karalne wg. Kodeksu Karnego. Jeszcze jedno tego typu odgrażanie i grożenie panem K. i zgłaszam sprawę do admina, a jeśli on się tym nie zajmie to myślę policja i inni dziennikarze będą mieli co robić ustalając twoją żenującą tożsamość.

Jeśli chodzi o tekst w GW. Owszem może być wyssany z palca i nieprawdziwy. Tylko nie rozumiem jednego. Skoro Pan K. jest taki niewinny to dlaczego tego nie wytłumaczył w rozmowie z dziennikarka GW lub innym dziennikarzem. Jak wynika z tekstu chyba stać Go na prawnika, więc chyba orientują się Panowie, że istnieje coś takiego, jak autoryzacja i można w ten sposób świetnie poradzić sobie z nieprawdziwymi oskarżeniami. No, a jeśli już stało się to co się stało, to przecież jest sąd... Może więc masz możliwość zapytać się tego niby znajomego co pracuje u Pana K., czy z takiej drogi raczy skorzystać, czy może woli odgrażać się ludziom przez pośredników na forach takich, jak to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Drogi "alku" BARDZO sie wystraszyłem...
Uuuu...
Myśle, że to co zrobil Pan D w artykuje i pani "dziennikarka" najlepiej pokazuje ile mozesz mi zrobic...
I rownie dobrze - to ja moge podac ciebie do sadu za proby zmkniecia mi geby tylko dlatego, ze mowie cos, co nie jest popularne na tym forum...
Chetnie zapytałbym sam pana K, czemu nie zareagowal na pania dziennikarke? A jesli naprawde sie z nia spotkal, to czemu byl tak naiwny, ze uwierzyl w jej dziennikarski obiektywizm... Czytajac artykul mozna odniesc wrecz wraznie, ze jest on artykulem na zamowienie pana D - a jesli ktos ma pojecie o takich rzeczach to wie, jak sie robi artykuly sponsorowane... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

ty kuźniar gdzie oni się wyniosą? i jak będą funkcjonować bez układów i układzików, pieprz ysz takie bzdury, że się czytać nie chce i tak nie strasz ich odejściem, tylko naprawdę wyprowadź się stąd całą rodziną



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

do kuzniar:

Z prawa to Ty jednak noga jesteś... :))

Artykuły sponsorowane to obrzydlistwo. Jednak z tego w GW wynika, że dziennikarka starała się z Panem K skontaktować i dawała mu możliwość obrony, którą zresztą mógł odpowiednio ustalić w ramach autoryzacji. Jeśli, jak twierdzisz było jeszcze inaczej i naprawdę artykuł, który powstał to jedna wielka chucpa to zamiast zajmować się forami nich idzie do sądu i tyle. Przecież, jak twierdzisz artykuł został zmyślony i zawiera nieprawdę - godzi w dobre imię Pana K. Sprawa więc prosta, jasna i szybka, a kłapanie na forach nic nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

kużniar ,widzę,że też tu piszesz teksty sponsorowane.,a może kuzniar to pan K......?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

















A ja się zastanawiam ile zarabiają pracownicy,pewnie najniższa krajowa a reszta pod stołem.Tak jak prawie u wszystkich prywaciaży w Łomży,i co tu dyskutować o uczciwym płaceniu podatków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

do alka80
Wiem tyle co i Ty - czyli niewiele - sprawę znam z dedukcji i z tego co tu klepiecie, plus to co wiem od kumpla...
Ani ja, ani Ty nie wiemy co tak naprwade się tam dzieje - moze sytuacja opisana w GW juz dawno jest nieaktualna... a może Pan K juz podjal odpowiedni kroki i jeszcze lyso Ci bedzie...
Natomiast jesli rzeczywiscie zrobil cos nie tak - to niech stwierdzi to niezalezny sad - a nie jakas dziennikarzyna... Jesli tak bardzo skorumpowal sady i wszystkie inne instytuacje lokalne... to przeciez sa inne miasta...
A tak na serio - to czy naprawde wierzycie, że po soczystych doniesieniach wszędzie gdzie się dało Pana D - nikt by się tym nie zajął, gdyby naprawdę było czym się zająć... A może Pan K ma w kieszeni też Ministerstwo Sprawiesliwosci i rzad Tuska?
Jej...nie miałem pojecia, że mieszkam w miescie, gdzie jedna osoba trzyma w lapach centrum dowodzenia tym miastem i tym krajem...

A...dla zainteresowanych - wiem, że ostatnio byl u niego w N Obama... ;) - to tez powinno was ambitni obserwatorzy zycia towarzyskiego naszego grodu zainteresowac... A moze o tym tez trzeba tu napisac... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

No też właśnie proponujemy Panu D. zgłosić sprawę do Pani Jaworowicz. Wtedy i Pan D. i K. będzie mógł wyjaśnić sprawę przed opinią publiczną, która najlepiej umie osądzić kto jest w sporze winny.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Chyba im się w głowie od tych pieniędzy poprzewracało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów


Pan D to już dawno w USA i pewnie szybko nie wróci, od taki uczciwy z niego obywatel...

Mam nadzieję tylko, że ja i cała reszta podobnych mi odzyskamy kasę, jaką jest nam winien.. a propo pewnie jak Ci wszyscy oszukani przez tego ‘’poszkodowanego uczciwego obywatela’’ by oddali głos na tym forum to gwarantuję podwojenie uczestników

Miejmy nadzieję, że po tym zamieszaniu wymienione i oskarżone w artykule urzędy jeszcze dokładniej przyjrzą się sprawie i wyjaśnią ją skrupulatnie.

''Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
nie obleka tego faktu w słowa.''


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

he, he.
najlepsza obrona atak?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

nie ma podstaw do stwierdzenia ,że tekst z wyborczej jest zmyślony ani podobnie nie można na jego podstawie wydawac jakiegokolwiek osądu. Jest on i winien byc podstawą dla własciwych służb do wszczęcia postępowania ponieważ opisuje grozne w skutkach dla funkcjonowania państwa mariaże instytucji państwowych typu , urząd skarbowy , miejscowa prokuratura i sąd z miejscowym biznesem. I taki jest sens tego tekstu. Oczywiście najbardziej własciwym jest tu ABW ponieważ tekst ten wskazuje na istnienie bardzo grożnych i niebezpiecznych dla społeczeństwa patologicznych układów. Jak jest faktycznie powinny to ustalić wskazane słuzby.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

a jeśli zmyślony, to wlec Wyborczą przed oblicze Temidy i niech bekną i zacierać ręce, mają z czego, zapłacą. ;-))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

A telewizja kiedy to pokaże ?


ROK 2011 rokiem TVN-u w Łomzy !!!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Ludzie, skąd u was tyle żółci i nienawiści? Jeśli byliście sami poszkodowani przez K. to trzeba było samemu podjąć jakieś kroki, a nie teraz jazgotać na forum. Pewnie połowa z was pierwsza podaje im rękę na powitanie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

heh nic nowego
każdy kto ma trochę oleju w głowie widzi jak było i jest w naszym mieście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Masz kłopoty, dzwoń 800 808 808



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

"Kto dzięngami wojuję, przez dzięngi zginie" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Nowa ustawa weszła. Jak się w "Skarbówce" ktoś "pomyli" to będzie płacił z własnej kieszeni. Ciekawi mnie tylko jaką faktyczną skuteczność będzie miał ostatni zapis w ustawie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

zawisc, zazdrosc.

Ja Ci w Dupę, Ty mi Loda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Jak na tym forum ktos pisze


UCZCIWOSC I PRAWDA TO NAJWAZNIEJSZE !!!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

http://www.youtube.com/watch?v=M7aV2O_0pxI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Gazeta Wybiórcza, bo takie zdanie ma o tej gazecie wiekszość Polaków, to po 1. Nie interesuje mnie kto z kim i dlaczego, ale kilka postów wcześniej ktoś dobrze napisał - że na gębę się umów na taką kwotę nie zawiera. A skoro już - to jest problem obu stronny. Z jednej strony nikt nikomu nie udowodni, ze robil ta czy inna robote, bo nie ma na to papieru - proste. Z drugiej strony nawet jesli by zostala wyplacona naleznosc - to nie ma podstaw do zadnej reklamacji itd. , - bo nie ma papieru - proste. Z kolejnej strony samo wyznanie publicznie, ze sie robi roboty "na gebe" jest samobojem, bo na jakiej podstawie wykarzesz, ze uzyskales taki nie inny dochod z wykonanej pracy - brak papieru - a wystawienie faktury wg, mnie najbezpieczniejsze jest na podstawie umowy itp. I robi sie kolomyja - bo US juz ma podejrzenie, ze ktos kreci i zaczyna drazyc temat. Tu jest po mojemu podstawowy błąd - czyli brak dokumentów w formie pisemnej - umowa, kosztorys, protokol odbioru. W takim wypadku i Salomonowi ciezko by bylo rozwiazac ten problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Ja osobiście za bardzo nie biorę do głowy tych wzajemnych relacji biznesowo - urzędowo - kościelnych. Prawda jest taka, że jest tak w każdym innym mieście w naszym kraju.

Szkoda nerwów i zdrowia bo zawsze tak było, że ten co ma kasę ma władzę.
Rzygać się na to wszystko chce. Ale jest nadzieja na zdecydowaną poprawę od roku 2013.
Jeśłi kalendarz Inków znajdzie swoje pokrycie w rzeczywistości to już niebawem wszyscy znajdziemy się w jednym kotle ze złodziejami, łapówkarzami, zwykłymi świniami itp. Może nowy świat będzie inaczej uporządkowany. Ja mam taką nadzieję, bo już patrzeć nie mogę na ten ocean wszechobecnego gówna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

ja tam się do kotła z biznesmenami nie wybieram :) jak coś to do mordów pijackich chcemn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

najpierw zdejmij slipki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Jak było, to zainteresowani najlepiej wiedzą :)))
Pomińmy fakt, kto komu, czy słusznie, czy nie słusznie i czy pani redaktor to baba jaga.

Mnie dziwi fakt taki, że Urząd Skarbowy widzi, ze pan D wykonywał coś na "czarno", ale ten sam urząd nie widzi, ze pan K zlecał na "czarno".

:))))))

Jak tu niektórzy się rozpisują - "ostoja" Łomży wsparta prawnikami i księgowymi zleca coś na "czarno" ????
I się tak rozlicza ?????????

:)))))))

Klasycy tematu mówią ,ze pierwszy milion(miliard) trzeba zajeb.ć, ale potem to juz ma być tak, że mucha nie siada.
W tym kontekście rozumiem pana D
Ale pan K, to ten pierwszy milion(miliard)ma chyba już za sobą.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

no właśnie o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

i jakoś cicho się zrobiło.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Nie znam osobiście ani Pana K ani Pana D.Zastanawia mnie tylko fakt jak taki doświadczony przesiębiorsca zapewne na pełnej księgowości może dać tak dużą kasę bez pokwitowania?Raczej uwierzyłabym , że Pan D, prosty chłop zawarł "umowę na gębę".
Jak wiadomo każdy kij ma dwa końce jeden się poruszył to i drugi zapewne niebawem się odezwie.Ciekawe, ciekawe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

nom bo te biznesmeny łomżyńskie widocznie wzięli się za tych którzy się tu najwięcej udzielali, czyli wzięli sprawy w swoje ręce, tak jak prawo nakazuje :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

rewolwer - STRZAŁ W 10!!!!!!!!!!!!

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów


http://staticrps.komixxy.pl/uimages/201102/1296839448_by_kdamians_500.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

na pierwszej stronie w dziale Biznes. Czy to nie dziwne?
http://www.gazeta.pl/0,0.html

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Czytając wszystkie powyższe komentarze widzę wypowiedzi badziej obiektywne i wyssane z palca.
Wiele osób przedstawia pana Dąbrowskiego jako ofiarę (zmowy, spisku itp.), a to dlatego że tak został przedstawiony w Gazecie Wyborczej (taki punkt widzenia przedstawił Pani redaktora).
Pan Dąbrowski zapomiał jednak (pominął niewygodnie dla siebie) wspomieć, że większość prac wykonuje na tzw. gębę bez umowy i sam zatrudniał pracowników na czarno, czym powodował nieuczciwą konkurencję.
Pominął również fakt, iż niejakiego "anonimowego wykonawcę" zajmującym się wykończeniem wnętrz namówił do sfałszowania rzeczywistości. Baaa, nawet ten "anonimowy wykonawca" aby być fair wobec US po dwóch latach od zakończenia prac przypomiał sobie, że wykonywał pewną usługę i wystawił fakturę. Zrobił to tylko po to aby pomóc wykpić się panu Dąbrowskiemu z opałów (zapłaty zaległych podatków).

Ciekaw jestem, czy jakby Pana Dąbrowskiego podpiąć pod wariograf (wykrywacz kłamstw) ile z tej jego "prawdy" byłoby zgodne z rzeczywistością?

Lecz pewnie o tym się nie przekonamy, bo Pan D. robi "uczciwy biznes" za wielką wodą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Pan D takie same "uczciwe" bizensy ribił tu... i niejeden już się na nim przejechał... Z niejedengo źródła wiem, że oszukał wielu ludzi - a, ze powszechnie wiadome było, że jest totalnym psycholem (wystarczy zapytać jego pseudo-pracowników)...albo ludzi, dla których coś kiedyś robił... Znane są jego FURIE i awantury na budowie...wyzywania tych, którzy ośmielili się, wyrazić wlasne zdanie... Niejednokrotnie praktycznie dochodziło do bójek...i to z ludzmi, którzy byli odpowiedzialni za weryfikowanie jego pracy (inspektorzy nadzoru, osoby odpowiedzialne za odbiór jego prac) ...cały czas problem polegał na tym, że ten pseudo-biznesmen uwazał, że to jest wlasnie sposób na ludzi...zakrzyczeć ich i zastraszyć... Normą było, że był albo wiecznie "po" kieliszku ...albo na "alkoholowej" delirce przed kieliszkiem... Dziwi tylko fakt, że taka rzekoko "poważna" gazeta jak GW nie sprawdziła go i pozwoliła sobie w ciemno na pisanie takich donosów... Moim zdaniem, tłumaczy to fakt dziwnej zbieżności nazwisk...i sponiwacenia szlachetnej pani redaktorki z naszym lokalnym oszołomem...
Szkoda tylko, że teraz naszi lokalni "sprawiedliwi" pozwalają sobie tak obrzucać błotem kogoś, kto w sumie trochę przez swoją naiwnść padł ofiarą teog psychola... Myślę, że nikt z nas tu wypowiadających się nie zna prawy... Pan K nigdy nie wypowiedział się, ani nie zdemoentował, czy rzeczywiście wszystko z Panem D było robione na "gębe"... Moim zdaniem, ten psychol (pan D) zagalopował się, i tak jak dotychczas to robił...uważał, że jak rzuci hasło GW i kolejnych oszczerst...to ktoś się go wystraszy i da mu spokój... Tymczasem jest zwykłym partaczem i oszustem...za którego czas najwyższy się wziąć...
Tak jak wspomina osoba powyżej - pokazał już jak jest poważny cicho...jak szczór uciekając do USA... O ile wiem, Pan K jest nadal tu i potrafi zmierzyć się z tą waszą żółcią... Gdzie jest nasz wielki bohater?
Czy uciekł dlatego, że wie, że niezależnie od tego czy orzekałby sąd łomzyński czy wrocławski wyroki będą takie same... potwierdzające jego oszustwa....

A wasze, drodzy "ujadajacy" podejście jest powszechnie znane... Lubicie tak sobie kogoś opluwać zza ekrana monitora... bo można sobie ulzyc... Pokażcie sami co potraficie i osiągnijcie chocby 1/100 tego co Pan K... wtedy możecie sie do niego porównać...i będziecie mieli prawo go oceniac...

Jesteście żałośni...

I az prszykto mi, że mielę się z wami w jedynm łomżyńskim kotle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

to zmień miasto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

kuzniar ile masz płacone od tego pana za public relations. Załóż bloga gorzkie żale napisz jak to w Łomży ciężko prowadzić biznes bo tylu zawistnych ludzi tu mieszka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

tyle samo mam płacone co ty 7angelfree... ;)
Co juz jestem niepoluparny? Bo mam jaja żeby powiedziec co mysle i stanąc w obronie kogos komu wlasnie d... obrabiacie?
Typowe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

rzeczywiście masz "jaja" żeby na forum ''powiedziec'' co myślisz

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

kuzniar za obcym nie znajomym byś nie stanoł w obronie. Więc nie pisz że jesteś obrońco uciemiężonych przez los .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Chciałbym jeszcze dodać, że w moim komentarzu nie było ani słowa o Panie K., lecz chciałem przedstawić nie tylko tę jasną i kryształową stronę Pana D.
Jak to w życiu bywa, prawda zapewne leży gdzieś po środku, lecz jeśli wziąć pod uwagę "PRAWDĘ" wg Pana D. to jest ona moooooooocno zniekształcona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

ZKR to zapewne Zb. Krajewski brat tego Krajewskiego, któremu rzekomo też pan D. robił elewację. Pańska obiektywność w tej sprawie to żart.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Jeśli nawet i bez względu na to po której stornie bym stanął, to nie zmieni to faktu, że Pan D. idealny i krystalicznie czysty nie jest, jak to opisano w artykule jakże poczytniej GAZECIE WYBORCZEJ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów


Autor: kuzniar (---.centertel.pl)
Data: 06-02-11 11:26


sponiwacenia szlachetnej pani redaktorki

nigdy nie wypowiedział się, ani nie zdemoentował,

...jak szczór uciekając do USA

kolejnych oszczerst...

I az prszykto mi,


Czasem warto sprawdzić pisownię słów w słowniku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

nie mają sumienia gadziny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

ha ha kuzniar dobry tekst usmiałem sie jak nic , ale pamietaj miejscowi potomkowie roztrząsaczy gnoju ci nigdy tego nie wybaczą.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

czekajcie, bo straciłem chronologię, a nie zaczęło się od tego,że pan K p o d j e b a ł pana D do Urzędu Skarbowego? ".....zaprzeczył, by kiedykolwiek straszyli z synem Dąbrowskiego. I że wcale nie zabiegał w skarbówce, by Dąbrowskiego skontrolowali. Jedynie złożył na niego skargę. Miał przecież do tego prawo." źródło GW

bo jeśli tak, to jak to jest? to najpierw zleca się robotę na czarno a więc wiadomo w cenie netto, bez vat i pasuje bo taniej a potem donos do skarbówki, sami odpowiedzcie sobie po co i dlaczego? ja odpowiedź znam i chyba w świetle tego faktu dalsze wasze wymiociny drodzy kuzniar i ZKR nie mają większego sensu, od razu dodam, że nie trzymam żadnej ze stron a wręcz przeciwnie obu panów mam głęboko w d u p i e.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

w takim razie świadek koronny ps. Masa, też złożył skargę na swoich kolegów - miał przecież do tego prawo......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Szanowny Panie LoJack, nie wiem czy kiedykolewiek miałeś przyjemność remontować lub budować dom, jeśli nie to jest tak, że każdy majster podaje cenę (domniemam że brutto). Później (po zakończeniu usługi) gdy, prosisz o dokument zwany fakturą (w celu posiadania potwierdzenia, gwarancji itp.) on jakże zdziwiony, mówi że musi doliczyć VAT i dochodowy. Niektórzy klienci odpuszczają inni nie i powstają nieprzyjemne sytuacje.

Lecz po kulturze i słownictwie wnioskuję, że jestet Pan (czytaj LoJack) z grona tych co udają zdziwionych, jeżdżą starym BMW, w czapce z daszkiem i lizakiem w .....!!!!

Na tym zakończę udział w tej dyskusji, gdyż schodzi ona do poziomu, którego nie chcę jescze bardziej obniżać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

domniemasz, że brutto tak? weź się chłopie nie kompromituj bo jesteś beznadziejnie cienki, co ty chcesz ludziom wmówić, że zlecasz robotę na 200 tysi i coś domniemasz? nie ustalasz że robisz na fakturę czy bez? a co do kultury i słownictwa ja przynajmniej piszę poprawnie po POLSKU!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

i jeszcze jedno - nie podrzynaj takiego bogacza, tylko pochwal się co sam zarobiłeś a co dostałeś a co oszukałeś?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Istny młyn :)))
przepychanka, kto mniej , a kto bardziej garbaty.:))))))

Wydaje mi sie , ze artykuł nie jest o tym kto mniej , albo bardziej garbaty.
Ludzie przestańcie bić pianę.
Pani redaktor chodziło o to jak funkcjonują w Łomży odpowiednie instytucje.
I to jest sedno artykułu.

Łomża jest małym miastem i w zasadzie to wiadomo kto czym śmierdzi. Wiec kuźniar przestań uprawiać prostacką propagandę.

Jeżeli fakty przedstawione w artykule są prawdziwe, a sadzę , że tak jest. (Bo nikt by nie ryzykował w GW pisania nieprawdy, bo po co ??
w czyim interesie ??
Ani nie słyszałem, aby ktoś spieszył się z wytoczeniem procesu gazecie).
to uważam, ze
-bezpośrednio ośmieszona w artykule jest skarbówka i prokuratura oraz cała szajka adwokatów.
- pośrednio redaktorzy lokalnych mediów, bo ani przed publikacją tego tekstu, ani po, nikt nie podjął tematu. Majtki widać pełne.
Jak można tym redaktorom zawierzyć w innych sprawach ????
Jak można tym instytucjom zawierzyć w innych sprawach ????
Przecież to kompromitacja po całości, to skandal.

Dziwicie się, perzycie się, że ktoś mówi o nas Polska B lub C, albo zadupie.
To w tym artykule macie wykładnie dlaczego tak mówi.

Macie wykładnie dlaczego tu nie wejdzie inwestor.

Bo tu jest dżungla.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Rewolwer GWybiórcza juz nie raz udowodnila swoja "rzetelnosc" i stronniczosc, dobrym przykladem jest bojkot GW w Poznaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

bojokot? ;-)))
Do sądu z nią. Jak przegra, to przestanie istnieć.
Sąd udowodni, ze nie jest rzetelna.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

rewolwer (---.dip.t-dialin.net)
Data: 07-02-11 22:42

" Macie wykładnię dlaczego tu nie wejdzie inwestor.

Bo tu jest dżungla."

- super określenie, popieram!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

A w tej dżungli Tarzana potrzeba, co by to wszystko ogarnął :)...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Mi się wydaje że i pan K i pan D nie mówią całej prawdy. Jeden zlecał a drugi wykonywał robotę omijając urząd skarbowy i należny do zapłacenia podatek. Dil za dilem im wychodził do pewnego momentu, pękł układzik( może robota żle wykonana a może nie takie rozliczenia z kasą, różnie). Kasy nie ma, jest między K i D wojna i cała afera. Piorą brudy na całego. Rozejdzie się to wszystko po kościach. Nikt z tego miasta, ani US ani policja Ani prokuratura nie kiwna palcem aby to sprawe wyjasnic w sposob zgodny sprawem. SWoj swego j....eba...c nie bedzie.Wszyscy w tedy traca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

TO BYL ZAMACH



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

Moze troche z innej beczki, ale uderzyla mnie niedawno historia i zwiazana z nia bezposredniosc Strazy Miejskiej w Lomzy... Moj znajomy opisywal to tak:
Zdjecie zrobione przez SM uwidacznialo moje auto z rzekomo ponad 70 km/h w miejscu oczywiscie na 50. Wlot od Zambrowa na dwupasmowce. Pusto, ani samochodow ani pieszych. Radar niestacjonarny(przenosny) byl ustawiony tak ze samochod ze zdjecia byl widoczny ledwie w polowie przodu.. Kierowcy, naklejki na szybie ani prawej lampy nie bylo widac... Powiedzialem ze nie bede placil takiego mandatu.. Na co Pani w kruczo czarnych wlosach do mnie .. Obiecuje Panu ze Urzad Skarbowy dokladnie pana przeswietli i Panska firme...
Dziekuje bardzo... jako ze znajomy nie pamietal kto prowadzil dostal podwojny mandat bez punktow...
I nie o to chodzilo ze boi sie kontroli.. Na kontrol trzeba poswiecic czasu i sily bo zawsze cos tam trzeba dostarczac przez pewien okres.
Co to za prawo w tym miescie pytam....?!
Robia co chca.

Obu Panow z historii tego tematu osobiscie nie znam, ale to co robia urzedy w naszym miescie sie w glowie nie miesci.. Przeciez to my ich utrzymujemy.. Z naszych podatkow oni tam pracuja a robia nam problemy.. Takie np. zaswiadczenia o niezaleganiu, czy wypis z dzialalnosci, lub KRSu powinien byc za darmo i od reki albo na jutro w dzisiejszych czasach.. klik i sie drukuje.. To nie.. musi Pani Krysia przyjac prosbe o zaswiadczenie, Marysia idzie do Justynki zeby ta sprawdzila.. No ok Jest czysty no to Basia drukuje i Zosia niesie na dol do Pani Krysi.. Jutro chlop sobie odbierze .. acha.. i niech Celinka pobierze oczywiscie 30 zl za poczet wydania zaswiadczenia oczywiscie juz w inny okienku....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A propos łomżyńskich biznesmenów

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org