środa, 10 lutego 2016 napisz DONOS@
SPECJALNY PROGRAM KREDYTOWY

Prowizja od kredytu - 0 zł

Ubezpieczenie spłaty kredytu - 0zł

Decyzja kredytowa w 24 godziny

Ubezpieczenie na życie - 0 zł.

Wyjątkowo promocyjne oprocentowanie

Wkład własny tylko 10%

Okres kredytowania do 40 lat

Preferencyjne długookresowe ubezpieczenie domu

Kredyty w PLN i CHF

Wszystkie formalności załatwiamy za klienta

Jeżeli szukasz domu o oryginalnej i użytecznej architekturze, w cichej i spokojnej okolicy, z kawałkiem zielonego trawnika blisko centrum Łomży... to lepiej trafić nie mogłeś.

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu naszą najnowszą inwestycję – zamknięte Osiedle Domków Jednorodzinnych. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze domy optymalnie wykorzystują warunki zewnętrzne, rozjaśniając i wpuszczając do wnętrz jak najwięcej dziennego światła, tworząc w ten sposób ciepły i wyjątkowy klimat.

Wnętrza Domków zapewniają kameralną atmosferę oraz poczucie prywatności. Nasze domki posiadają również doskonale zaprojektowane części przestrzeni wspólnej gdzie można zrelaksować się i odpocząć. Eleganckie fasady budynków o niebanalnej, zróżnicowanej gamie kolorystycznej tworzą niepowtarzalny charakter i radosną atmosferę osiedla. Budynki zostały zaprojektowane tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów niezależnie od ich sytuacji życiowej, zarówno teraz jak i w przyszłości.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0