piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chemia z niemiec

Witam. Wpadł mi do głowy nowy pomysł. jak myślicie czy to wypaliło by w Łomży ? Myśle otworzyć w Łomży punkt z róznego rodzaju proszkami do prania płynami itp (sprowadzanymi z niemiec ) ... mamy cos takiego juz moze w naszym miescie? jak myslicie utrzymalo by to sie ?? oczywiscie sprzedaz hurt i detal. pozdrawiam

--- SaMi2009 ---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

na rynaczu z tego co wiem było takie stoisko, nie wiem jak teraz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Piramida finansowa już upadła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

... że masz godność tu jeszcze pisać, podziwiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

jak ci to powiedziec,
zapewne mieszkasz daleko od lomzy , dlatego takie pomysly niebanalne chodza ci po glowie. chyba cie zadziwie , ale takie produkty sprowadzane sa od 20 lat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Ciekawe tylko gdzie są sprowadzane ?. Widzieliście różnice między proszkiem np Bryza kupionym w Polsce a kupionym w Niemczech .To co do polski trafia to jak zwykle pośrednicy zrobią z jednego dwa. Myślę ze pomysł by wypalił tylko nie stoisko na bazarze tylko jakiś lokal i przystępne ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Kolego sprowadzać chemię to możesz ale nie legalnie , w promocji tam nie kupisz na fakturę nic dobrego chyba że śmieci , no może jak zdobędziesz kartę do metro to tam kupisz.Ogólnie przy kontroli us wpadka , może niewielkie ilości to nikt się tobą nie zainteresuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Można to robić dorywczo, ale legalnie to raczej nie. Koło hali sportowej na Ks. Anny przyjeżdżał kiedyś koleś z chemia i sprzedawał z samochodu. No to go pytam, czemu nie otworzy sklepu, czy coś. Wytłumaczył mi, że jakby miał legalnie na fakturę to przywieźć i odprowadzić podatek(VAT itd) to nie ma żadnego interesu. Ludzie już pomyśleli o tym wcześniej. Mam wrażenie, że w Łomży jak czegoś jeszcze nie ma to znaczy, że się nie opłaca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Witam

Takie stoiska już istnieją na rynku. Na polskiej stronie sprzedaje je Pan Grzesiek (proszki, płyny do prania, tabletki do zmywarek, itd.) po drugiej stronie rynku znajdziesz (słodycze, przyprawy, kawy itd).

Proszki kupuje osobiście u Pana Grześka. Są bardzo dobre i nie drogie jak na produkty niemieckie. Jeżeli nie mam czasu dzwonie i za 15 minut mam wszystko dostarczone do domu gratis bo również dowozi do klienta.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

jest tez taki punkt na ul.Poligonowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

'Słuchajcie', ja uważam, że jeżeli tylko SaMi2009 będzie umiał zrobić coś takiego bez negatywnych dla siebie pozniejszych następstw, ja osobiście bym to kupował. I jeżeli są takie punkty w mieście Łomża, bądz na rynku itp proszęo okreslenie ich lokalizacji.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

jeśli będą to naprawde produkty z niemiec, a nie jakieś tanie podróby od ruskich to sam chętnie będę od pana kupywał bo to jest o 100% lepsze od rozsypywanych w polsce. Życzę sukcesu w interesach i Wesołych Świąt wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Jest na rynku po stronie 'ruskiej'. Kobieta sprzedaje. Jest tez w hurtowni na Makowej bodajze. Wiem ze tez z Niemiec sprowadzaja.

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Jakbyś sprowadzał dopalacze to by wypaliło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

nie bierzcie tego g.owna z zachodu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Chemię oraz słodycze z Niemiec można kupować również w sklepach internetowych. Zapraszam na www.kaufnet24.pl Gwarancja pierwszej jakości i świeżości towaru.

Zapraszamy na zakupy do www.kaufnet24.pl
Oryginalne produkty importowane z Niemiec,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

witam, ja kupuję proszki tutaj
http://phupartners.pl/4-okazje-promocje
i nie tylko dla siebie, bo znajomi też kupują to znaczy ja zawsze dla nich zamawiam i jak ktoś weźmie nie parzyście proszki np. po jednym dwie osoby to ja zamawiając dwie sztuki mam płyn gratis dla siebie, a jak parzyście np 2 proszki ktoś weźmie to ten ktoś ma gratis płyn :) no i 5zł sobie doliczam dla siebie do proszku:)

Dariusz Kaczorowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

niestety chemia z Niemiec jest dużo lepsza niż ta rozcieńczana w naszym kraju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Jakbys sprowadzała kosmetyki Alverde które są naturalne, rewelacyjne i niedrogie w Niemczech to często bym odwiedzała Twoj sklep :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Podnoszę.
Słyszałam, że powstała firma, która sprzedaje chemię z Niemiec, reklamowali się gdzieś nawet, ale jakoś mi w pamięć nie zapadło.
Może jakiś namiar ktoś podrzuci?
Opinie o produktach również mile widziane - czy faktycznie są to produkty z Niemiec i czy naprawdę lepsze niż kupowane u nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Nie wiem czy pomogę, ale widziałem reklamę na kontenerze stojącym przy SPOŁEM LUX-ie na Legionów, vis a vis ASAJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Dzięki, przejadę się i zobaczę, bo wujek Google rozkłada ręce ';-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Tak jest w Łomży punkt sprzedaży chemii z Niemiec (oryginalnej) przy sklepie SPOŁEM -LUX na ul Legionów. Kupuje tam od samego początku istnienia tego punktu i jestem b. zadowolony z chemii i z obsługi.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Taki kiosk już istnieje w Łomży na Legionów obok "blaszaka". Nazywa się "Sigma" chemia z Niemiec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

SaMi2009 + kosmetyki . - ja twoja klientka od zaraz.zycze powodzenia. Ponadto sa rynki nie tylko punkt staly.Na rynku w Lozy ci co mieli cos konkretnego NIE MA ICH!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Precz z chemią.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

zdzierają kase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Teraz już nawet w wielu marketach jest dostępny proszek czy płyn Waschkonig, który jest dobry i tani. @DariuszGad ma rację, że osób, które sprowadzają taki asortyment też jest wiele. Myślę, że taki biznes może nie wypalić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Nie wiadomo czy się opłaca, czy się nie opłaca. W każdym bądź razie w Łomży działa z powodzeniem sklep internetowy, w którym mam przyjemność się zaopatrywać od niedawna. Ceny mają najniższe w mieście, duży wybór, a do tego dostarczają do domu, przy większych zakupach za free i co najważniejsze - mają nowe, dobrej jakości produkty, a nie wyblakłe, leżące nieskończenie długo na półkach, jak w innych miejscach. http://www.chemia-niemiecka-online.pl/

_____________
Polska gola!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

W kwestii zakupów chemii niemieckiej ja od jakiegoś czasu kupuje również przez internet w sklepie https://zumari.pl/ i co ważne jeżeli kupicie tam powyżej 300 zł u nich produkty wysyłka jest gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Warto spróbować, według mnie akurat jest lepsza niż lokalna, ostatnio testowałem produkty ze strony https://euroshop24h.pl/ i jestem bardzo zadowolony z jakości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

sneiejkie ja jestem natomiast mega rozczarowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

A co ma ocieplanie budynków do chemi z Niemiec...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Różnica dotyczy tego, ze chemia ta jest bardziej skoncentrowana. Na opakowaniu jet napisane koncentrat, tak wiec powinno dawać się jej mniej. Z kolei cena chemii z Niemiec jest o wiele droższa.

Moim zdaniem nie ma tutaj róznicy w cenie.

Swoją drogą czy jakieś polskie firmy produkują chemię do prania? Czy jesteśmy zdani jedynie na niemieckie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Lowczyc czekamy na twój link. Oczywiście z drugiego konta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

No dobra, ale pamiętajcie, że taka chemia niemiecka i profesjonalna, to trochę inne produkty niż zwykle. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie środki ostrożności zachować, korzystając z chemii profesjonalnej, poczytajcie artykuł, pod linkiem https://zaczarowane-ogrody.pl/jak-korzystac-z-profesjonalnej-chemii-czyszczacej-jakie-srodki-ostroznosci-zachowac/, gdzie opisano główne zasady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chemia z niemiec

Do szyb i luster chemia niemiecka, importowana, oryginalna https://market-perelka.pl/33-szyby-i-lustra i możesz sobie dopasować pojemnością lub właśnie krajem pochodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org