poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Smutne ale prawdziwe

Szanowni Państwo, ustalmy pewne fakty. p0lki puszczają ciężkie siarczyste bąki pod kołdrą, empirycznie doświadczając traumatyzacji na niejednym spotkaniu z polką, niestety niejednokrotnie czułem nieprzyjemny zapach z jamy ustnej kamieniami migdałowymi od kobiet poznanych na aplikacjach randkowych i w klubach w naszym rejonie. Ale to nie jest najgorsze. Jak zaczyna się coś p***ć w związku i zanikają te jak to mowią przysłowiowe motyli w brzuchu, mają w historii sklepu play zapisanego tindera/badoo gotowego do zainstalowania od kopa i zaczynają szukać chada, bo nudą wieje w związku, gdzie niejeden chłop boży już się przez babę wyhuśtał. Każda śmierć jest bezsensowna, cierpienie wcale nie uszlachetnia. Uważajcie na #p0lka panowie i maglujcie ich telefony, żeby potem nie było za późno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

W ogóle czaicie, ostałem zwyzywany i zablokowany na fejsie kiedyś, ba napisałem że:
-znaczną większość rozstań i rozwodów inicjują kobiety;
-w Polsce brakuje ponad 2mln młodych kobiet w stosunku do młodych facetów (wliczając migrantów zarobkowych za całego świata);
Jak napisałem, że na niektórych wsiach na 1 pannę przypada 10-15 kawalerów, to Juleczka odpisała tylko, że to 10-15 to pijaki i nieroby. Jak zapytałem, czy jakby nie pili i byli wysportowani to znaleźliby sobie kogoś to odpisała że \"tak\".
Bo w przyrodzie jest tak, że jak facet dba o siebie to kobiety się same obok niego materializują.
Ona oczywiście po kilku związkach (a raczej przygodach) z Chadami którzy wymieniali ją na inną jak się im znudziła, więc uważa, że tak wygląda sytuacja w całym kraju - to nic, że na takie opcje może pozwolić sobie top10% facetów, podczas gdy połowa chłopa do 30 roku życia nigdy nie trzymała za rękę...
Baby w tym kraju są tak oderwane od rzeczywistości, że lepiej siedzieć samemu niż się z taką męczyć... XD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

Ktoś kiedyś powiedział, że kobiety pochodzą z Wenus, a mężczyżni z Marsa. A z tego, co widać, to one pochodzą z piekła, posłanki diabła, ale Ty ,, arabski\", ewidentnie urwałeś się chyba z Marsa, bo jeszcze ich nie poznałeś. One dzielą się na dwie kategorie: Kobiety i ku.wy. Pierwsze to istoty anielskie, z pięknym , czystym i dobrym sercem, łagodne, opiekuńcze, delikatne, pełne wdzięku kobiecego, chodzące dobro. Te drugie, czyli ku.wy, to pijaczki ( jak lubi alkohol , to i facetów- to zawsze idzie w parze), alkoholiczki, blachary i typowe chłopiary. Faceci dobrze widzą, która jest która i która jest przyzwoita, a która jest ku.wą. tak lepi się do wszystkich facetów, to typowa chłopiara, dla takiej jedynym celem życia jest rozwiązlość i hedonizm. Dla zdobycia upatrzonej ofiary, czyli przystojnego faceta, przy kasie, posiadacza wypasionej fury, zrobi wszystko, nie bacząc na swój stan cywilny i ofiary. To pijawka. Smutne i niestety prawdziwe jest to, że faceci lubią i wolą ku.wy niż kobiety przyzwoite i tzw. porządne, ponieważ seks i kasa rządzi światem, bez strachu o choroby weneryczne i inne takie niespodzianki związane z przypadkowymi przygodami łózkowymi. Jak dla mnie, tacy faceci i takie ladacznice, są siebie warci. Żaden porządny, szanujący się mężczyzna nie chce mieć do czynienia z ku.wą, którą już niejeden facet trzymał w ramionach, bo nieuczciwym i wielce niesprawiedliwym byłoby stwierdzenie, że nie ma przyzwoitych facetów. Ależ są, w zdecydowanej mniejszości - ale sa, tak samo jak kobiety porządne, których też bardzo mało. I to jest pocieszające, że nie cały świat uległ zgniliżnie, zepsuciu, że są jeszcze ludzie szanujący swoją godność i siebie. a Tobie ,, arabski\" powiem: jeżeli mialeś do czynienia z typowymi blacharami i urwały kontakt, to nie masz czego żałować, takie znajomości są zero warte , a już broń Boże dołować się z powodu takiej , której nawet nie określę. Jeżeli masz odrobiną przyzwoitości i jesteś uczciwym , porządnym człowiekiem, to szukaj takich samych kobiet , jak Ty, takich, które kierują się w życiu wartościami, z mocnym kręgosłupem moralnym, kobiet wartościowych, a nie szmat. Bo istnieja takie kobiety i też szukają wartościowych mężczyzn, a nie przystojnych macho - zdobywców.

YOKO 1974

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

Andżela
Jakie imię , takie myślenie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

Jeniec czyli niewolnik współczesnego kurevskiego świata...?

YOKO 1974

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

@Andżela, w punkt
@Arabski, piszesz prawdę, trzymaj się!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

In life, we often come across stories that are 2048 cupcakes both sad and true, encompassing the harsh realities of the world we live in. The Polish phrase \"Smutne ale prawdziwe\" perfectly encapsulates this sentiment. These stories, although heart-wrenching, provide us with valuable insights into the human condition and evoke deep emotions within us.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

a Polish expression, wonderfully captures this idea. Even though they are heartbreaking, these stories teach us important lessons about the human condition and stir up strong feelings in us. geometry dash

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

I am genuinely impressed by the logical FNF coherence and structure of your argument.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

Wspomniałam Juleczce, że w niektórych wsiach na jedną damę może przypadać nawet dziesięciu kawalerów, a ona odpowiedziała, że ​​wszyscy dziesięciu to pijacy i niechluje. Powiedziała „tak” redactle unlimited, kiedy zapytałem, czy znaleźliby kogoś innego, gdyby żadne z nich nie piło ani nie było aktywne fizycznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

The <a href=\"https://heardleunlimited.io/\">heardle</a> beauty of your writing lies not only in the mastery of language but also in the sincerity and authenticity with which you address your subject matter.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

The beauty of heardle your writing lies not only in the mastery of language but also in the sincerity and authenticity with which you address your subject matter.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smutne ale prawdziwe

Similarly, receiving help should be met with rocket bot royale gratitude and the willingness to reciprocate when the opportunity arises.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org