poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kosmetyczka...

Pytanie mam ;]
Jaka waszym zdaniem najlepsza jest kosmetyczka na oczyszczanie skory?I jaki jest u niej mniej wiecej koszt(jesli sie orientujecie).
Pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

najlepsza kosmetyczka na ulicy poznańskiej! Co prawda nie oczyszczałam u niej twarzy ale robiłam dużo innych zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Co do ceny nie jestem pewna ale wydaje mi się, że w okolicach 60-90 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

Najlepsza kosmetyczka to P. Iwona ma gabinet Natura na Ks. Anny . Oczyszcza rewelacyjnie cena chyba ok 70zł jak dobrze pamiętam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

Najpierw idź po poradę, pytaj o oczyszczanie twarzy, jeśli sama nie odradzi Ci ręcznego oczyszczania -zwiewaj! Każda DOBRA kosmetyczka wie, że ten zabieg nie jest ani dobry, ani zdrowy dla skóry twarzy! Już nie. Najlepiej idź na mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny. To drugie to jest tańsze (koszt ok. 30-40zł) należy go wykonać kilka razy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

na ks Anny ale konkretnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

Ks. Anny 6C to jest w tych domkach jednorodzinnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

Ja zawsze chodze na oczyszczanie buzi do salonu AMELIA do p. Majewskiej w Hotelu Polonez, zawsze to troszkę trwa około półtorej godziny, ale efekty widac, no i by uzyskac efekt to na jednej wizycie się nie skończy, a koszt to 50 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

Ks.ANNY 6C w domkach jednorodzinnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

A mikrodermabraza na czym polega? I jaka jest cena ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

Mikrodermabrazja jest to mechaniczne złuszczanie naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

Gdzieś w łomży wykonują zabieg mikrodermabrazji czy tylko warszawka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

Teraz już w wielu salonach wykonują... na pewno u Pani Kasi Serafińskiej na 3 maja - jest dziewczyna która to robi, w AnaMed itd. Podzwoń i popytaj. mikrodermabrazja to koszt ok. 130-140zł. Peeling kawitacyjny jest znacznie tańszy a także skuteczny 30-40zł, choc trzeba wykonać więcej zabiegów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosmetyczka...

Pani Kasia rozszerzyła ostatnio swoje usługi właśnie o zabiegi kosmetyczne, trwały makijaż i masaże. Skorzystałam już i naprawdę warto. Ogólnie jest bardzo miła atmosfera w salonie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org