wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
E-mail i nk

Witam.Chciałbym się dowiedzieć jak na podstawie adresu e-mail jak ktoś poda na forum 4 lomza można zobaczyć czy dana osoba ma Naszą-Klasę.Wiem że tak można zrobić tylko nie wiem jak.Proszę życzliwych o podpowiedź.Dzięki wielkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-mail i nk

Musisz mieć konto na nk :p




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-mail i nk

ja pytam jak inną osobę odszukać tylko na podstawie maila podanego na 4lomza/forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-mail i nk

nie da sie, po prostu miales w mailu nick swoj napisany na nk i cie znalezli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-mail i nk

ale ja o sobie nie piszę tylko chce jedną dzięwczynę sprawdzić na nk a mam jej mail z 4 lomza,jakis czas temu tez ktos jakąś dziewczyne na nk odnalazł tylko z maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-mail i nk

W google się chyba maila wpisywało i tam wyskakiwały strony powiązane z tym adresem. Ale nie jestem pewien, musisz sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-mail i nk

Jeżeli ma się odpowiednią ilość informacji to każdego można znaleźć, jeżeli ktoś ma twój email, to dzięki google znajdzie wszystkie strony na których ten email się pojawił w sposób jawny. I tak po sznurku do kłębka można osobę zidentyfikować.

__________________________________________________________

http://www.interost.pl sklep z wannami, kranami, kotłami itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-mail i nk

ja cyhba wiem o kogo chodzi. Niestety, nie pomoge ci.

Witam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-mail i nk

a kogo szukasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org