piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Zbieramy jak najwiekszą ekipe trzeba rozruszac kluby w Łomzy :D Bedzie sie działooo ;) im wiecej osob tym lepiej :D Więc sie wpisujcie w too :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

a co tam daja?




nie lubie rzymianki, bylam ostatnio, stoi bardzo nie mily pan ochroniarz na samym wejsciu ktory zamiast kulturalnie nas powitac wykrzyknal ,, dawać piątaki"

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

to nie club tylko chmskie party on line z play back i to jeszcze dj który wcale nie zna sie na tym co robi

KICHa KICHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Rzymianka to najlepszy club w Łomży. Wpadajcie wszyscy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

ryba bo tam dj jest od tego by robić dobre wrażenie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

tam jest dj winamp ;-] rzyminaka była fajną klubo kawiarnią kiedyś...teraz to jest dno i wodorosty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

sory za przekręcenie nazwy,poprawiam się Rzymianka tam miało być



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Kurde wy macie sie z ta muzyką ważne ze cos gra i ze można posiedziec w miłym towarzystwie i poznawac nowe inne fajne osoby :P dlatego dawajcie w piatek do rzymianki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

a no witam... :] To i ja sie dopisze... Akurat tak sie składa ryba 22 i duvall że ja tam gram w piątki i wcale nie uważam sie za dj-a bo na to miano trzeba zasłużyć długoletnim doświadczeniem no ale cuż takiego mi sie zarzuca? :> Skoro juz tak piszesz o playbacku czy winampie to moze napiszesz dlaczego? ;] Czy poprostu piszesz aby pisać bo mało wiesz w tym temacie? A po 2... nie podoba sie to nie przychodz :] No i dopisze sie do słów "CHAMSKIE PARTy" chciałbym sie dowiedzieć co to znaczy :> Pozdrawiam...

...czesuaw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

...chociaż z drugiej strony każde słowo krytyki motywuje do poprawy :] Także kiedyś może bede potrafił zagrać tak żeby zadowolic i was ;) ...trening i słowo krytyki czyni mistrza ;)

...czesuaw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Rzymianka to jest miejsce, gdzie starsi panowie wyrywaja mlode dziewczyny, zauwazcie ze tam gdzie znajduje sie bar zawsze siedza jacys starsi w rogu, najcześciej sa ta znajomi wlascicieli, ktorzy sa bracmi, a i w tym miejscu nie ma kamery, ale jezeli chodzi o sale-to wszystko jest nagrywane-więc uwazajcie starsi panowie, bo naprawde łatwo te nagrania zdobyć, a rodziny chyba macie, więc dziewczyny nie badźcie glupie i nie zadawajcie sie z zonatymi, bo potem te ich zoneczki sa tak dokuczliwe, no i wszystkiemu jestescie wy winne, a nie ich mezowie, kasa robi swoje, wiec na pewno zona go nie zostawi dla was i nie zmieni dotychczasowego trybu zycia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

A czy w piątki jest jeszcze karaoke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Dawno juz nie byłam w tym lokalu, i na pewno więcej tam nie pójdę.
Na samym początku stoi "pompowany" Goryl spoglądasz w prawo za barem "wiedźmy" z Loch Ness. Panienki z piszczącym głosem, które twierdza, że mają branie. Podczas wykonywania pracy wsypie im sie niechcący jakiś magiczny proszeczek - trochę zaklęcia i odprawiane jest małe Czary - Mary. Później nawet nie zwraca uwagi na stojącego obok konsoli udającego, że tworzy muzykę dj - do tego aby być dj trzeba mieć smykałkę lecz kolega sam sie przyznał ze wiele nie potrafi (ale chyba się zmotywował) choć nie warta jest gra "niewielka zamiana ról"
Osobiście do miejsca nic nie mam, lecz w tej naszej kochanej Łomży jest kilka fajniejszych klubów do spotkania się z znajomymi w większym gronie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Do: Zuśka..

Kochana...
Nie wiem od kogo bierzesz ale odstaw te gówno...
A tak pozatym to w rodzinie wszyscy zdrowi?? Bo czytając Twoje wypociny można wywnioskować,że rozumku to troche Ci brakuje..
Jak sie nie podoba to proponuje odwiedzić Milano albo klub Akcent w Szumowie bo widze że to chyba Twoje klimaty...
Jak taka mądra jesteś i masz "smykałkę" to moze zaprezentujesz nam co potrafisz?? Bo nie trudno wywnioskować że nie masz pojęcia o tym co piszesz a jeszcze zabierasz sie do krytykowania innych.. Jeżeli nie znasz sie na muzyce to chociaz nie ośmieszaj sie i nie prubuj wypowiadać się na temat DJ bo ten który gra w piątki akurat zna sie na tym co robi i potrafi rozruszać ludzi.. Jak masz jeszcze wątpliwości to zajrzyj tam w piątek i zobaczysz całą salę bawiących sie ludzi.. a może jeszcze wytłumaczysz co rozumiesz pod pojęciem"napompowany goryl"? bo chyba nie mowisz o ochroniarzu ktory przez całą noc pilnuje porządku i dba o to zeby ludzie bawili sie spokojnie i kulturalnie?? Twojej wypowiedzi na temat barmanek nawet nie skomentuje bo niestety nie potrafie znizyc się do takiego poziomu jaki sobą reprezentujesz..
Ale tak swoją to wielki podziw dla Ciebie bo taki poziom glupoty jaki ukazujesz mnie przerasta i aż się zastanawiam jak Ty z tym żyjesz..

Powiedz kto Cie stworzył to Cie pomszcze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

DJ a Wodzirej to inna bajka! nie mowie tu akurat o kolesiu z Rzymianki tylko ogolnie, tak juz sie przyjelo ze czy koles puszcza eskowe hity na winampie czy robic cos swojego to i tak dla wiekszosci jest DJ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Zuśka... no aż żal za d...e ściska... Wez Ty sie zastanow wogole o czym ty piszesz... Hehe wydaje mi sie że to jednak Ty jestes gorylem i wiedźmą w jednym... Nie pasuje, to nie chodź i powstrzymaj sie od obrażania ludzi bo mozesz na tym przegrac... Oczywiscie że kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale nie do obrażania ludzi ktorzy robią cos przez cala noc zeby inni mogli sie dobrze bawic. Dj ktory udaje że tworzy muzyke? A od kiedy dj w klubie tworzy muzyke? Hehe... a po 2 to czytaj wyzej, zajrzyj tam w piatek i ocen kochana... no i tak wogole to naprawde przepłukaj szare komórki zanim cos napiszesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Witam

Moim zdanie muzycznie pub ten mało rozni sie od Milano albo innej potupai disco bo często lecą tam discopolowienne klimaty połaczone z eskowym gównem...:)) Zeby ambitniej grali moze ten pub byłby calkiem spoko:)) No ale wiem jakie sa realia podlasia...W koncu stolica disco:-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Karol89 hehe po roczniku widać ze jeszcze dzieciaczek z Ciebie...
a co chcialbys przez całą noc techno?? Cała w tym sztuka zeby puszczać to przy czym bawią sie ludzie..
Dorosniesz to zrozumiesz;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Ludzie co Wy tu polemizujecie między sobą. Każdemu nie dogodzisz bo każdy lubi co innego. To chyba jest proste jak drut.

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

A powie może ktoś coś o barbadosie ? Był ktoś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

a to otwarte? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

No i witam ponownie :] Karol 89 mowisz mało sie rózni od milano? A milano to co? dla Pana z miasta to pewnie potupaja? A moze tam nie przyjmuja pieniążków ktore rodzice daja na wyjscie? Hehe ambitniej grac? Zagraj w Łomży chłopie ambitnie to przyjdą i sie pobawią... ale tylko raz. Daj mi lokal to zagram ambitniej bo to nie jest naprawde żaden problem. Disco Polo? Hehe pewnie na wesela tez chodzisz gdzie zespoły grają bardziej "ambitnie" ? Dopisze sie do kolegi wyzej... gram to, przy czym ludzie sie beda bawic a nie przy tym przy czym ja czuje sie najpewnej bo ktos kto gra w klubie jest dla ludzi a nie dla zaspokojenia swoich wlasnych potrzeb... Na temat Zuśki sie nie wypowiem bo niestety nie potrafie sie odniesc do tak przykrego bełkotu tylko niech pani uważa bo w kazdej chwili można poznac dane tej pani i "goryle" z ochrony jeszcze pania bananem poczęstują bo forum to nie miejsce na obrazę... A co do mnie to ja ani nie zapraszam ani nie odradzam... Wydaje mi sie że jest tam tak jak być powinno jezeli chodzi o frekwencje ludzi i Ci ktorzy tam przychodzą bedą robic to dalej bez wzgeldu czy ktos tu napisze zle czy dobrze... No i do tych ktorzy posądzają mnie o udawanie przy graniu, samo to jak niektorzy zauwazyli czasami zdarzają sie błedy przy pracy wiec samo to świadczy o tym że gram na żywo a nie z żadnego playbacku. No i to koniec mojego tłumaczenia sie :] bo nie wypada... Pozdrawiam...

...czesuaw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

no wlasnie niewiem i dlatego sie pytam ... ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

leceeee już czekajcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

Był ktoś w tym barbadosie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

...sety z rzymianki na www.djgeru.prv.pl :] ...obok Roberto Bedross i Beattrax

..."Łomża"- miasto rond i kosciołów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto idzie w piatek do rzymianki ?

kiedyś często tańczyła tam taka sympatyczna, niska dziewczyna na barze hehe fajne czasy

pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org