poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomżynianka w opolskich superjedynkach! Oddaj głos na Marikę -"Debiut roku" ;-)

Głosowanie trwa co prawda od dawna...Ale może jeszcze niektórzy z Was o tym niesłyszeli ;-P A są być może chętni wesprzeć Martę ;-)

Serdecznie zapraszam!

http://www.tvp.pl/rozrywka/festiwale-i-koncerty/opole-2009/superjedynki Tutaj można jeszcze głosować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynianka w opolskich superjedynkach! Oddaj głos na Marikę -"Debiut roku" ;-)

ona nie przyznaje sie ze jest lomzynianką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynianka w opolskich superjedynkach! Oddaj głos na Marikę -"Debiut roku" ;-)

nie dobra dziewczynka. Zresztą, czym się szczycić. Znajomi z Polski z przejazdu przez Łomżę pamiętają tylko kościół w Piątnicy. Jakoś inne miejscowości w Polsce potrafią się zareklamować, a to Kawę czy herbatę zaproszą, a to prognozę pogody z TVN, a to film o księdzu nakręcą (jak znalazł w Łomży, taaakie tradycje, nawet byli eSBbecy się nawrócili i biskupa po pierścieniach całują - mam zdjęcia). A nasi włodarze co? 2km torów kolejowych nieprzejezdnych i zwolnienia z podatków dla kryminalistów (informacja zaczerpnięta z www.lomza.pl). I czym tu się szczycić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynianka w opolskich superjedynkach! Oddaj głos na Marikę -"Debiut roku" ;-)

a kto to wogole jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynianka w opolskich superjedynkach! Oddaj głos na Marikę -"Debiut roku" ;-)

myślę, że mnie nie wkręcacie
zagłosowałem według wytycznych

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomżynianka w opolskich superjedynkach! Oddaj głos na Marikę -"Debiut roku" ;-)

Jak się nie przyznaje to nie będę na nią głosował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org