czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ortopeda pomocy

Szukam ortopedy o nazwisku Iwaniuk lub Iwanowicz ma ktos jakieś namiary gdzie przyjmuje potrzebny mi pilnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Przyjmuje w szpitalu na ortopedii chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

izusizus, na ortopedii to on może wypełniać dyżur, a przyjmować w przychodni albo prywatnie i o to założycielce wątku zapewne chodziło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

ale przecież w szpitalu jest przychodnia ortopedyczna na parterze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

skierowanie trzeba mieć a i nie codziennie ma w przychodni dyżur...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Lekarz nazywa sie Iwanowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Jaś Gówno miałeś tak zmienić swoj nik, gdzie twój honor

jsb2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

on jest ordynatorem oddziału rehabilitacyjnego w szpitalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Zależy co Ci jest, bardziej polecałbym Kruszewskiego z Wysokiego Mazowiecka, zna się na swojej pracy i jego praca jest dobrze znana. Tak przy okazji jest lekarzem z doktoratem, a niezbyt wielu takich chyba w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

jsb2, ty jesteś kobietą czy mężczyzną, ponawiam pytanie?:))) i nie denerwuj się tak bardzo, bo wiem że moje argumenty są dla ciebie miażdżące ale takimi tanimi chwytami mnie nie zdenerwujesz...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

jak piszemy o ortopedach to ja dorzucę od siebie pytanie :). Czy może ktoś podać czy i gdzie przyjmuje ten ortopeda prywatnie :)? Jeżeli macie namiary na prywatne gabinety innych lekarzy tej specjalizacji to także byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

a jakies namiary lepsze na tego lekarza z Wysokiego chodzi o staw biodrowy u osoby starszej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Poradnia Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej
Szpital Ogólny ul. Szpitalna 5
w Wysokiem Mazowieckiem
Tel. (086) 477-54-36


dr Kruszewski jest ordynatorem Oddział Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej
tel. (086) 477-54-33

to jest tel na oddział, tam Cię połaczą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Tak się składa, że jestem po 2 operacjach w Wysokiem Mazowieckiem ;] Pan Kruszewski naprawde zna się na kolankach (na niczym więcej). Mogę podać nr tel. Adres, gdzi eprzyjmuj eprywatnie, bo w przychodni w kolejne do niego można czekać ok 2 miesiecy ;]

Tylko Głupcy się nie mylą... ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Staw biodrowy?? Moja babcia miała operacje na biodro. W biodrach specjalizuje się tylko łomża. Więc nie marnuj czasu na Wys. Maz. Czekała na tą operacje chyba tylko 3 miesiące, a teraz dosłownie biega ;] Dr. Iwanowski robił zabieg ;] Idź po skierowanie do rodzinnego, napewno da, a jak nie to przepisz się do Remedium, ul ks janusza. Tutaj napewno ci dadza ;] I zapisz się do doktora. Powodzenia.

Tylko Głupcy się nie mylą... ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

HAHAStawy biodrowe wymnienia w Lomzy tylko dr.Marczuk ,ewentualnie Golaszewski i Grzeszczuk i oni maja w tym praktyke i sa dobrzy ,wiem to z dobrego zrodla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

pOLECAM DOKTORA gOŁASZEWSKIEGO. pRZYJMUJE W CZWARTKI W SZPITALU W łOMŻY. wYSTARCZY TAK OK 7 RANO SIE ZAREJSTROWAĆ I BĘDZIECIE PRZYJĘCI. pOLECAM TO JEST BARDZO DOBRY SPECJALISTA. lECZE SIE U NIEGO OD x CZASU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy



Bardzo proszę o informacje gdzie i jak się można skontaktować Dr. Iwanowskim !!

emciaczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy


izusizus napisał/ła
on jest ordynatorem oddziału rehabilitacyjnego w szpitalu
To chyba jasna odpowiedź.
Powodzenia ja mam akurat bardzo złe doświadczenia z tym lekarzem, ale nie ma co uogólniać na pewno pomógł wielu ludziom, mi akurat wręcz odwrotnie.

iwona26

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Iza28- zmień źródła swych informacji. Grzeszczuk już nie pracuje w szpitalu drugi rok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Chciałabym się umówić na prywatną wizytę do doktora Kruszewskiego(mogę prosić o jakieś namiary? Z góry dziękuję:)

oliwia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Dr Kruszewski przyjmuje w każdą środę od godz. 15 do 18 w Wysokiem Mazowieckiem ul. Sienkiewicza 1. Wizyta 70 zł. Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Dziękuje bardzo :) Jednak mam pytanie. Cierpię straszliwie na bóle kolan(dlatego zamierzam się wybrać do doktora Kruszewskiego) - jednak znajoma powiedziała że on głównie specjalizuje się w różnego rodzaju operacjach orpoedycznych itp., i że z moimi dolegliwościami nie mam po co do niego jechać. W sumie już sama nie wiem co mam robić:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

doktor Iwanowski przyjmuje rozwniez na Sikorskiego 222 jakis osrodek tez tam jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

Słuchaj oliwia81, ja byłem u dr Gołaszewskiego (przyjmuje w Łomży w Acerze w każdy wtorek od 16 do 18), ale ponieważ mam poważny problem z kolanem postanowiłem zasięgnąć porady dr Kruszewskiego.
Powiem tak, dr Kruszewski powiedział mi praktycznie to samo co dr Gołaszewski i kazał zrobić następne badanie, a dr Gołaszewski przynajmniej przepisał mi leki po których kolano trochę lepiej funkcjonuje i oczywiście czekam na to badanie.
To jest moje zdanie, a Ty sama musisz zdecydować do kogo się udać. Tylko nie zwlekaj, bo ja zwlekałem kilka lat i mam teraz za swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda pomocy

delfin napisał(a):

> Słuchaj oliwia81, ja byłem u dr Gołaszewskiego (przyjmuje w
> Łomży w Acerze w każdy wtorek od 16 do 18), ale ponieważ
> mam poważny problem z kolanem postanowiłem zasięgnąć
> porady dr Kruszewskiego.
> Powiem tak, dr Kruszewski powiedział mi praktycznie to samo co
> dr Gołaszewski i kazał zrobić następne badanie, a dr
> Gołaszewski przynajmniej przepisał mi leki po których kolano
> trochę lepiej funkcjonuje i oczywiście czekam na to badanie.
> To jest moje zdanie, a Ty sama musisz zdecydować do kogo się
> udać. Tylko nie zwlekaj, bo ja zwlekałem kilka lat i mam
> teraz za swoje.


Dobrze, że trafiłeś na dobrego lekarza!


---------
ortopedia https://ortopeda-szczecin.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org