niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W tej formacji politycznej to co drugi \"robaczywy\".

wlos to maly pikuś, przeciez w domu tez zdarza sie znalesc wlos żony w obiedzie.W barach, nie wiem czy we wszystkich , pracują w czepkach ale zdarza się ze grzywki mają na wierzchu więc wlos jakis opadnie. Nie wiem czy wiecie jak wyglada praca na kuchni w barach, bo akurat wlos nie jest taki straszny w porownaniu do tego co robią tam kucharki i pomocnice z jedzeniem które wam podają. Bo nie będzie chyba nikomu to dziwne, ze zanim talerz z waszym zamowionym jedzeniem trafi na wasz stół, one zwyczajnie sobie z niego na kuchni podjadają paluchami.Uwazam ze jezeli ktos lubi fastwoody, jak ja, to dobrze zjesc cos na co patrzysz, jak sie przygotowuje, np. budki kebabowe na dworcu w bialymstoku nie wiem czy w lomzy robią to na widoku. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tej formacji politycznej to co drugi \\\"robaczywy\\\".

bylam ostatnio na rozmowie w sprawie pracy w kisielnicy. i przy okazji wlasciciele restauracji pytali mnie o obsluge na wesela. tzn szukaja ludzi. jedz tam na stacje benz. i zapytaj. mozesz powiedziec ze dowiedzialas sie od znajomej ktora u nich byla.
mysle ze mozesz tez zapytac w jedrusiowej w piatnicy.
ale najlepiej to jedz do kisielnicy.
ja nie bylam zainteresowana taka praca bo pojechalam tam w sprawie zupelnie innej pracy. pracownik biurowy.
wlasciciele mowili ze jesli zmienie zdanie to moge sie odezwac.
wiec mysle ze skoro obcych ludzi pytaja to naprawde potrzebuja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tej formacji politycznej to co drugi \\\"robaczywy\\\".

nie slucha go.
chyba widzisz ze na ibsludze wesel nie ma tylko dlugonogich dziewczyn.
ja osobiscie znam babke ktora ma 40 lat i jezdzi do obslugi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tej formacji politycznej to co drugi \\\"robaczywy\\\".

mam prawko i samochody od roku 85 tego i tylko u szymczyka robią to dobrze ;wcześniej byłem na sikorskiego, urządzenia elrektroniczne i cóż z tego skoro tylko uwaga położyłem dłon na dach a tu cyferki oszalały na plus to znów pod reling palec i podniosłem to znów dane na minus ;gościu stwierdził że nie można ustawić bo ma gdzieś luzy a dopiero co wyjechałem ze zmiany całej zawiechy;elektronicznych ustawien nie polecam pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org