piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Sledzikuje siem troszkiem.
a czy to zaraz nie poprawne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Walczcie!!
A co do alledrogo - to ja też już tam nie zaglądam. Taniej wychodzi w innych sklepach. Np perfumy - nigdy nie wiesz czy dostaniesz oryginał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

ogolnie to play jesli chodzi o mobilny..tmobile jest do duuuuupy i najdrozszy orange ujdzie od biedy ale sa problemy z zasiegiem..ja mysle ze play bedzie najlepszym wyjsciem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

chyba też to zarzucę. Allegro to po prostu sh!t się robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

po co ci internet w Lomzy,jak chcesz na czacie posiedziec to u kolezanki zeby jakiegos sponsora znalesc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Więc, pogrzebałem trochę w necie i znalazłem (tylko podobne):

-światak

-aukcjusz

-aukcje

-ebay

-go sale

-grosik-aukcyjny

-webaukcje

-zeypo

-kiermasz

-aukcje24

-on-line aukcje

macie jezcze jakieś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Po co ogłaszać na innych portalach. To właściciel powinien szukać psa. Jak nie szuka to znaczy że mu nie potrzebny. A na yorki jeszcze popyt jest, znajdzie na pewno dobry dom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

tablica.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Ja zakupiłam sprzet za 900zł okazał się zepsuty sprzedający zgodził sie na odesłanie paczki nie odebrał zglosiłam sprawe do allegro zawiesili mu tylko konto na allegro zgłosilam sprawe na policje sprawa przez prokurature umozona miała dowody wszystkie meile zdjecia . i do tej pory zadnego kontaktu tyle z tego było ze przysłali ze moge założyc sprawe jedynie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam wlasnie ustawione tylko na 2G dlatego mozliwe ze nie mam problemow:) Zgodze sie z tym bo mialem problemy wlasnie na 3G wiec przestawilem i jest ok:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

skąd jesteś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

A w czym to ma pomóc Lewak?? Jesteś projektantem/architektem?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Nikt przy allegro sie nie przytrzyma. Allegro polaczone jest z otomoto i otodom. Ebay to raczej rzeczy niedostepne w Polsce. Gumtree caly czas leca reklamy w tv i jakos nie robi kariery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Chodzi mi o to że to nie ma związku z tematem skąd jestem. Myślę że to powinno interesować projektanta którego poszukuję a nie forumowiczów którzy mogą mi w tym pomóc.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

i tu jest właśnie szkopuł. bo jakby było coś podobnego, wtedy byłoby inaczej. A na chwilę obecną to ustalają sobie cennik jak chcą i robią co chcą wg swojego uznania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

ja się tylko domyślam, dlatego pytam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Autorko tematu,

Miło, że wybrałaś na studia Łomżę ;).

Sytuacja z internetem wygląda następująco:

Jeżeli na prawdę koniecznie chcesz mobilny oraz, jak sama napisałaś, liczy się dla Ciebie jakość, to najlepszym wyborem będzie LTE PLUSA. Dziwne, że nikt z przedmówców nie wpadł na tą propozycję. Poniżej podrzucam Ci link do mapy zasięgu internetu w technologii LTE (100 mb/s) od tego operatora.

http://plus.pl/indywidualna/pomoc/MapaZasiegu/

Jak widać Łomża jest w całości objęta LTE NA ZEWNĄTRZ, a południe miasta ma dostęp do LTE również WEWNĄTRZ budynków. W praktyce (prawdopodobnie) oznacza to około 20 mb/s (w porywach do 40mb/s) na zewnątrz i około 10 mb/s wewnątrz budynków. Reklamowane 100 mb/s to oczywiście chwyt marketingowy i takie prędkości są dostępne sporadycznie w Warszawie (nocą). Dużym plusem jest to, że LTE można testować przez tydzień po uiszczeniu opłaty wynoszącej 20 zł, więc jeżeli chcesz zweryfikować LTE w praktyce, to wybierz się do najbliższego salonu Plusa.

Osobiście jednak zdecydowanie bardziej polecałbym Ci internet stacjonarny - szczególnie jeżeli (jak sama piszesz) będziesz opuszczała miasto tylko na weekendy, by wrócić do domu.

Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Ja posiadam Cyfrowy Polsat:) mobilny mimo ze mieszkam w okolicach Łomzy zasieg mam zawsze 100%. Wewnatrz budynku bez anteny zewnetrznej 20mb/s.Mozesz testowac go przez 10dni bez zadnych kosztow:) pozatym masz 50Gb w nocy za darmo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

O właśnie. Zapomniałem dodać, że Cyfrowy Polsat również oferuje internet w technologii LTE i z wypowiedzi przedmówcy wynika, że na nieco korzystniejszych warunkach, więc wybór wydaje się być klarowny. Szczególnie jeśli - jak wyżej napisał kolega - prędkość sięga 20 mb/s w budynku. Mimo to nadal polecam bardziej internet stacjonarny, bo nie wyobrażam sobie studentki z limitem danych, ale to już Twoja decyzja ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Oszukani - bezmyślne wklejanie postów w każdym temacie nie przysporzy wam ludzi, którzy będą wam kibicować. Mnie wkurzasz tym bezmyślnym działaniem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Mogę zaproponować wydruk tapety w formacie na całą ścianę wraz z usługą klejenia, lub wydruk naklejek na ścianę z motywami z bajek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Znacie jakiegoś dobrego radcy prawnego pracy? Proszę o pomoc.

Czy pracownik po przeczytaniu i podpisaniu naganny, powinien otrzymać ją na własność żeby mógł iść z nią do radcy prawnego.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Witam mieszkam przy AL.Legionów i na siatkówce odbieram dtv
odbiór w nocy idealny. w dzień przejeżdzające samochody zakłócają odbiór.

Czy jest na to jakaś rada???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

hahaha :)
No faktycznie , nie spojrzałem :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

ten post jest z tamtego roku a oni maszyne kupili wlasnie w tamtym roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

polecam zmienić operatora na play (na kartę) w oragne 5zł starczy na 2 dni w play 7 dni do bólu dzwonie + sms do każdej sieci dosłownie (bez żadnych promocyjnych minut itd... w sumie nie wiem czemu tak jest ale mi się podoba )

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

W sumie i tak w rozmowach nie uzywasz 3G:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

jak na takie stanowisko to w miarę normlany samochód bo niby czym ma jeździć ? Polonezem ? a wtedy osoby pod nim i zwykli pracownicy czym ? hulajnogą ? porównajcie samochody prezydenta łomży z tuska furami... i samolotami + prezydent nie okrada Polski

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

taaaaaaaaaaaaa

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

ja osobiście, oprócz A. korzystalem z ebaya i światka. Raz też trafiłem na taką stronę gdzie za każde podbicie pobierano z wcześniej zasilonego konta kilka groszy, ale to mi się nie spodobało.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org