czwartek, 21 stycznia 2021 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Mateusz Morawiecki znowu ogłasza ,że wygrał z wirusem. Ludzie ratunku czy jest ktoś normalny jeszcze w tym rządzie?

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Cud, zaś CUD. Jutro pewnie będzie sondaż, wedle którego PiS już nie będzie miał 20% poparcia, tylko zmyślone 46%. Panie Morawiecki jesteś Pan żałosny. Zamiast robić po 200 000 testów dziennie, czyli tyle, ile w innych krajach, to robimy po 25 000. Przypomnę, że PiS zakazał Sanepidom publikowania w Internecie swoich danych, aby nie można było skontrolować danych Ministerstwa Zdrowia ! To Białoruś ! Poza tym, PiS-owi \"znika\" po 20 000 wyników testów dziennie (nokaut ze strony 19-latka), a do lekarzy I kontaktu nikt nie chodzić robić testów, bo idą święta, a nikt nie chce organizować sobie i bliskim kwarantanny. Zatem PiS może nie tylko ogłosić 5 733 zakażeń dziennie, lecz, wręcz, 15 zakażeń na dobę lub wcale, bo przecież \"...wirusa już NIE MA...\". Panie Morawiecki, Niedzielski ... do dzieła. Skoro zbudowaliście na Stadionie Narodowym sanatorium/izolatorium, to teraz czas ogłosić koniec pandemii, a Narodowy przekształcić na Centrum Rehabilitacyjne, z pełną, medialną pompą.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

A jakieś ŹRÓDŁO?...

bo może robisz za Don Kichote z Lamanchy.


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!


żródło proszę bardzo

\"Odłożone w czasie efekty właściwych decyzji właśnie obserwujemy. Dane nie kłamią. Proszę spojrzeć na wykres. Wygrywamy z epidemią! Liczba zakażeń spada!\" - napisał na Facebooku Mateusz Morawiecki. Do tej wypowiedzi z rezerwą podchodzą jednak eksperci. - Takich dobrych nowin z ust polityków słyszeliśmy bardzo wiele i od dawna. Czy one się sprawdziły? Chyba nie. Szef rządu już raz ogłaszał \"zwycięstwo\" nad epidemią w lipcu tego roku.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

flakuś w Rządzie mamy wszystkich normalnych za to jak pisze J.Pietrzak i podobnie uważam Ja - Polska w całej swej historii nie miała tak idiotycznej i sprzedajnej łoPOzycji
Enteligencję szukaj u siebie i fąfli ale będzie to syzyfowa robota ...

Oczywiście popieram Rząd i Mateusza Morawieckiego Brawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Łopozycja dostanie facka przy najbliższych wyborach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

osobnicy z tego rzadu sa tak samo normalni inaczej jak wy. Za 500 + wyliżecie im pupy na kolanach.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Brawo! To jest głos rozsądku i lekarzy z prawdziwego zdarzenia.

\"Wprowadzane obecnie pośpiesznie szczepionki mają charakter eksperymentu na wielką skalę. Ponieważ mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19. Ponadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia. Długofalowych skutków szczepień nie jesteśmy dzisiaj w stanie przewidzieć. O tych zagrożeniach społeczeństwo polskie powinno być właściwie poinformowane i powinna się na ten temat odbyć otwarta debata publiczna. Na bazie rzetelnej informacji każdy polski obywatel powinien mieć prawo do decyzji, czy przyjąć szczepionkę i nie powinien być do tego zmuszany. W przypadku dobrowolnych szczepień powinny być przewidziane gwarantowane przez rząd RP rekompensaty dla osób, które na skutek szczepień poniosą utratę na zdrowiu

—twierdzą.

Apelujemy do Prezydenta i Rządu RP, aby szczepienia planowane w Polsce miały wyłącznie charakter dobrowolny, z wykluczeniem jakichkolwiek form przymusu i aby informacja o możliwych powikłaniach czy niebezpieczeństwach związanych ze szczepieniami została podana opinii publicznej oraz aby na temat szczepień i ich korzyści i zagrożeń zorganizowano rzetelną debatę publiczną\"

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/528806-grupa-lekarzy-apeluje-do-premiera-i-prezydenta-ws-szczepien


A na świecie także coraz więcej rozsądku.

W najbliższych tygodniach mają rozpocząć się masowe szczepienia przeciwko Covid-19. Tymczasem wątpliwości co do skuteczności szczepionki pojawiają się wśród coraz większej liczby lekarzy. Badania Uniwersytetu Kalifornijskiego wywołały niemałe poruszenie.
Wątpliwości wobec szczepionki budzi przede wszystkim fakt, że powstała ona zaskakująco szybko. Proces opracowania nowej szczepionki zależy oczywiście od wielu czynników, ale zazwyczaj trwa kilka (bardziej osiem niż cztery), a czasami kilkanaście lat. Teraz mamy szczepionkę w niecały rok.

Przed wprowadzeniem na rynek, każda seria szczepionki powinna być poddawana szeregom badań jakościowych przez niezależne od producenta laboratoria.

W przypadku szczepionek na Covid-19 zastosowano jednak specjalne, przyspieszone procedury każdego z procesów. Największe koncerny są w trakcie trzeciej, ostatniej, ale i w teorii najdłuższej fazy badań nad szczepionką. Tylko ta faza powinna trwać 2-3 lata.

Choć poza wąskim gronem producentów nikt szczepionki na oczy jeszcze nie widział, to już zaczęły się medialne zapewnienia o jej skuteczności. To budzi coraz większy sprzeciw lekarzy.

Lekarze opóźnią szczepienia?
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego przeprowadzili anonimową ankietę wśród pracowników służby ochrony zdrowia, pracujących w całej aglomeracji Los Angeles.

Aż 66,5 proc. lekarzy wskazało, że spróbuje „opóźnić szczepienie”. Nie zamierzają podawać szczepionki na koronawirusa od razu, gdy stanie się dostępna na rynku. Zamiast tego planują zbierać wszelkie dane o jej bezpieczeństwie.

Spośród tych ankietowanych 76 proc. osób jako największą obawę przed szczepionką na Covid-19 wskazało jej „przyspieszone powstanie”. Eksperci przyznają, że tak szybki proces wprowadzania na rynek wymaga „niespoglądania na wszystkie dane”.

Liczba lekarzy wątpiących „bezprecedensowa”
Susan Bailey, prezes Amerykańskiego Stowarzyszenia Lekarzy, powiedziała na antenie CNN, że liczba lekarzy wyrażających wątpliwości co do szczepionki była „bezprecedensowa”, co z kolei stanowi „realne zagrożenie” dla zaufania do szczepionek wśród społeczeństwa.


https://nczas.com/2020/11/30/lekarze-opoznia-szczepienia-przeciw-covid-19-liczba-watpiacych-bezprecedensowa-sensacyjne-wyniki-badan/

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/528806-grupa-lekarzy-apeluje-do-premiera-i-prezydenta-ws-szczepien

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Pisowski elektorat już dawno urobiony został do konsystencji kału, więc i to łyknie ... co z resztą widać już po wpisach w tymże wątku ...WYPIER.DALAĆ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Szanowna naczelna antysemitko zastanawiam się, w jakim i czyim interesie publikujesz te bzdury. Nie chcesz się szczepić, nie musisz. Ja to pojmuję i absolutnie ciebie ani nikogo innego do nich nie przymuszam. Napisałaś raz, dwa i wszyscy o przeczytaliśmy. Nikt z nas jak kobyły cię nie uwiązał i ani nie zamierza doprowadzić cię na szczepienia. Nie pojmuję, dlaczego i jakim prawem ty tu rozpętałaś tak agresywną kampanię przeciw szczepieniom. Czemu agresywnie i wulgarnie napadasz na tych, którzy chcą się szczepić? Dlaczego straszysz skutkami tych szczepień, na co nie masz żadnych dowodów? To, że jesteś wyjątkowo agresywną chamką, nienawidząca innych ludzi nie jest dostatecznym wytłumaczeniem tak agresywnego i wymyślnego zachowania. Powiedz, na czyje zlecenie robisz krzywdę Polakom?

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Czubku nie czytaj,nie musisz i nie praw chamie o chamstwie bo jesteś żałosny. Forum jest ogólnodostępne dla wszystkich i będę publikowała i nagłośniała wypowiedzi lekarzy i naukowców tyle razy ile zechce i takich jakich zechce. A ty ze złości możesz najwyżej narobić w gacie, a potem popraw drugi raz i zesraj się ze strachu... I możesz interweniować po raz kolejny u admina, napisać donos do ABW i gdzie jeszcze tam zechcesz stary capie😂

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Jak widać chamstwo i brak kultury wygrywa. Geny robią swoje. Tym samym potwierdza to moje podejrzenia, że za tak agresywnym i wulgarnym atakiem na ludzi, którzy chcą się szczepić, stoją czyjeś poważne interesy szkodliwe dla naszego narodu, kraju.
Rząd polski wyda bardzo duże środki na szczepienia ratujące życie ludzi, a ty za wszelką cenę usiłujesz to sabotować. Środki te to nasza wspólne pieniądze i to znaczne.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Czubku ja jestem za tym aby jak najbardziej poszli do szczepienia przeciwko covid tacy jak ty. Ja tylko mówię wara od mojej osoby aby mnie nikt do tego nie zmuszał ani w żaden sposób nie ograniczał moich praw ani wolności gdy tego nie zrobię! I nie praw o chamstwie kołku buraczany bo jesteś tu jednym z największych chamów!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Forum jest oczywiście ogólnodostępne. Masz prawo wyrazić swoje stanowisko, opinię. Jednak to, co ty czynisz i w jakiej formie jest już przekroczeniem tego i stanowi normalne sabotowanie działań rządu w okresie poważnego stanu epidemii, który skutkuje śmiercią dziesiątek tysięcy ludzi. Tym samym nawołujesz w tych wpisach do nieposłuszeństwa wobec działań rządu w sprawie przeciwdziałania epidemii. Nie przywołuje tutaj twoich wulgarnych wpisów, którymi atakujesz ludzi noszących maseczki. Ty ogarnij swoje emocje i się opanuj, bo czynisz bardzo złe.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

To bardzo dziwne i przewrotne co piszesz? Bo ani razu nie zauważyłem, abyś mnie do szczepienia zachęcała. Wręcz odwrotnie. Odwodziłaś mnie, od tego twierdząc, że jestem durniem, burakiem chamem itp. W żadnym momencie twych wpisów nie zauważyłem z twej strony pochwały mej decyzji tylko wulgarnie ośmieszanie i poniżanie z tego powodu. Podobne stanowisko prezentujesz wobec ogółu w tej sprawie.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Gdy w marcu tego roku żydowska oligarchia finansowa rozpętała ogólnoświatowy cyrk kowidowy, większość rozsądnych ludzi uznała to za nieporozumienie!


Kierowani takim przekonaniem, tysiące lekarzy i naukowców na całym świecie opublikowało przeróżne raporty, artykuły i wystąpienia, w których dowodzili, że mamy do czynienia ze zwykłą grypą sezonową wywołaną przez jeden z ponad 200 wirusów grypy „grasujących” po świecie. Wobec tej grypy należy zachowywać się dokładnie tak samo jak wobec każdej z gryp poprzednich, czyli leczyć ją znanymi metodami, bez wywoływania całego cyrku kowidowego.

W miarę upływu czasu, okazało się, że cyrk kowidowy zafundowany całemu światu nie wynika z braku wiedzy medycznej wśród rządzących, lecz jest starannie przemyślanym planem o zatrważającym celu!

Zauważmy, że każdy element cyrku kowidowego, ma ten sam cel: spowodować katastrofę zdrowotną ludności na całym świecie. Wszystkie obostrzenia „sanitarne” sprowadzają się do jednego: wpędzić ludzi w choroby wynikające z izolacji społecznej, utraty miejsc pracy, niepewności jutra, zmuszenia ludzi do chodzenia w maskach (które niezmieniane, stale zatruwają organizmy ludzi ich własnymi wyziewami), zamknięcie dla pacjentów służby zdrowia pod pozorem walki z kowidem, itp., itd.

Cyrk kowidowy znakomicie spełnił swoje zadanie: śmiertelność i w Polsce i na całym świecie rośnie, ludzie zaczynają masowo chorować z powodu obniżenia odporności immunologicznej i potężnego stresu, rośnie ilość zgonów z powodu sztucznie wywołanej zapaści służby zdrowia, gwałtownie rośnie zachorowalność na nerwice i inne choroby psychiczne. Słowem: kondycja zdrowotna ludności świata gwałtownie się obniża, wystarczy kontynuować cyrk kowidowy a depopulacja dokona się sama!

Ale pomysłodawcy cyrku kowidowego mają wobec nas Ludzi dalej idące plany: najpierw wpędzili nas w ogrom różnych chorób a gdy już uznali, że jesteśmy dostatecznie osłabieni fizycznie i psychiczne, chcą nas „wyszczepić”!

Ponieważ jak to napisano powyżej każde działanie oligarchii finansowej wobec ludności świata jest podyktowane zamiarem zniszczenia zdrowia miliardom ludzi, więc trudno oczekiwać aby akcja „wyszczepienia” miała inny cel!

Jaki będzie skutek masowych szczepień przeprowadzonych na schorowanej i zestresowanej populacji ludzi?

Ogrom powikłań poszczepiennych, czego producenci szczepionek nawet nie ukrywają! Zauważmy, że umowy podpisywane przez rządy państw z firmami farmaceutycznymi na dostawy szczepionek, zawierają klauzule zwalniające producentów szczepionek z odpowiedzialności finansowej w przypadku powikłań poszczepiennych!

Również rządy większości państw na świecie, „umyły ręce” i ani myślą brać jakąkolwiek odpowiedzialność za powikłania poszczepienne!

Tym sposobem zostaliśmy wystawieni na żer mafii szczepionkowej, która robi z nami co tylko chce, zaś ich ostatecznym celem jest depopulacja, czyli wymordowanie większości ludzi na świecie, czego prominentni członkowie mafii nawet nie ukrywają!

Ponieważ mafia szczepionkowa (depopulacyjna) przechwyciła instytucje wymiaru sprawiedliwości oraz policję i wojsko w każdym państwie na świecie, więc obywatele państw zostali pozbawieni jakiejkolwiek własnej reprezentacji i jakiejkolwiek obrony!

W takiej sytuacji, jedyną realną szansą na przeżycie pozostaje sabotowanie każdej decyzji władz, które zmierzają do wpędzenia ludzi w choroby i śmierć. Jeśli władze nakazują noszenie masek, to my ten zakaz w miarę możliwości ignorujemy, gdyż wdychanie własnych wyziewów to prosta recepta na choroby układu oddechowego i choroby z niedotlenienia i zatrucia wydychanym (i wdychanym powtórnie) dwutlenkiem węgla!!

Jeśli władze każą nam siedzieć w domach, to my te domy musimy jak najczęściej opuszczać, aby oddychać świeżym powietrzem i wzmacniać swój układ odpornościowy, itp.


Przypomnę, że z taką sytuacją już mieliśmy w historii do czynienia: okupację hitlerowską przeżyli tylko ci żydzi, którzy nie wykonywali zarządzeń władz okupacyjnych. Ci którzy te zarządzenia wykonywali skończyli w dołach śmierci albo piecach krematoryjnych!

Abyśmy nie skończyli podobnie, potrzebna jest oddolna akcja informacyjna ludzi świadomych celów cyrku kowidowego, skierowana do większości ludzi oszukanych medialną propagandą kowidową, którzy zaufali kłamliwym mediom i sami sobie szkodzą a przy okazji szkodzą też innym terroryzując ich swoim strachem!

Aby mieć czyste, sumienie informujmy tych ludzi jaki los jest im szykowany! Na ten moment innej metody samoobrony nie ma!


Anthony Ivanowitz

29.11.2020r. pospoliteruszenie

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Forum jest oczywiście ogólnodostępne. Masz prawo wyrazić swoje stanowisko, opinię. Jednak to, co ty czynisz i w jakiej formie jest już przekroczeniem tego i stanowi normalne sabotowanie działań rządu w okresie poważnego stanu epidemii, który skutkuje śmiercią dziesiątek tysięcy ludzi. Tym samym nawołujesz w tych wpisach do nieposłuszeństwa wobec działań rządu w sprawie przeciwdziałania epidemii. Nie przywołuje tutaj twoich wulgarnych wpisów, którymi atakujesz ludzi noszących maseczki. Ty ogarnij swoje emocje i się opanuj, bo czynisz bardzo złe. Wpis , który powyżej zamieściłaś jest tu wymownym przykładem. To ewidentne nawoływanie do sabotowania ważnych decyzji rządu w sprawie walki z pandemią.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Powtarzam ci po raz kolejny będę wklejała wypowiedzi takich lekarzy i naukowców jakich zechce pojmujesz stary capie czy nie? Reszty twoich idiotyzmów nie zamierzam nawet komentować, żałosny jesteś idioto! A to żebyś miał sraczkę częstą,a rzadką jedziemy dalej.

https://www.youtube.com/watch?v=OszPeu_eE4U&feature=share

Doktor Basiukiewicz specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog i ktoś bardzo istotny i mający do czynienia na co dzień z tym całym covidem!

https://youtu.be/eRI7NC4a4-w

Badania z Wuhan potwierdziły że pacjenci bezobjawowi nie zarażali, więc skąd mieliśmy tyle przypadków zachorowań w Polsce, przecież wirus ten sam,a jak niektóre źródła podają w Polsce nawet do 90% ludzi chorych to tzw bezobjawowi? 😂... Oczywiście to jest pytanie,a bardziej aluzja tylko dla rozumnych ludzi.

https://nwk24.pl/2020/11/25/nowe-badania-z-wuhan-bezobjawowcy-nie-zakazali-koronawirusem/

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Facmen durniem, chamem i burakiem to jesteś z wielu innych powodów ! Ja mam zachęcać ciebie i chwalić? Bliższych nie masz w rodzinie? Mnie tacy jak ty to nie grzeją ni ziębią. Ponoć jesteś bardzo inteligentny rozumny( tak sobie wmawiaj) i ty potrzebujesz obcych ludzi żeby cię zachęcali i dbali o twoje zdrowie😂? Ja mam ciebie w czterech literach. Mnie interesuje moja rodzina,moi znajomi, przyjaciele i nawet ta garstka tutaj ludzi która jest na tym forum takich jak panidomu, Krzysztof, Pan Andrzej i jeszcze kilka osób które myślę, że będą wiedziały co zrobić 😉

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Masz prawo wyrazić swoje stanowisko, opinię. Jednak to, co ty czynisz i w jakiej formie jest już przekroczeniem tego i stanowi normalne sabotowanie działań rządu w okresie poważnego stanu epidemii, który skutkuje śmiercią dziesiątek tysięcy ludzi. Tym samym nawołujesz w tych wpisach do nieposłuszeństwa wobec działań rządu w sprawie przeciwdziałania epidemii. Nie przywołuje tutaj twoich wulgarnych wpisów, którymi atakujesz ludzi noszących maseczki. Ty ogarnij swoje emocje i się opanuj, bo czynisz bardzo złe. Wpis , który powyżej zamieściłaś jest tu wymownym przykładem. To ewidentne nawoływanie do sabotowania ważnych decyzji rządu w sprawie walki z pandemią.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Czy leci z nami pilot? Rząd chciał dać podwyżki lekarzom, a przez pomyłkę zniósł kary za nieprzestrzeganie restrykcji covidowych
01.12.2020 08:00

AddThis Sharing Buttons
Share to Facebook
FacebookShare to TwitterTwitterShare to Pinterest
Pinterest

Fot. Facebook/Kancelaria Premiera

Reklama
Ads by Waytogrow
W sobotę opublikowano w Dzienniku Ustaw tzw. ustawę covidową. Jej celem było przyznanie podwyżek lekarzom pracującym z osobami zarażonymi koronawirusem. Jak się jednak okazało, przez pomyłkę zlikwidowano przepis o karach administracyjnych za łamanie obostrzeń wprowadzonych pod pretekstem tzw. pandemii.

- Zwrócił na to uwagę dr Wojciech Górowski, adiunkt w Katedrze Prawa Karnego UJ. Ekspert dostrzegł, że art. 15 pkt 7 nowelizacji zmienia ustawę o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz.U. z 2020 r. poz. 1845) poprzez nadanie nowego brzmienia art. 48a - podaje gazetaprawna.pl.

- W przypadku ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii ratownik jednostki współpracującej z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne podległej Ministrowi Obrony Narodowej może pobierać materiał z górnych dróg oddechowych w celu wykonania testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 po odbyciu w tej jednostce przeszkolenia obejmującego procedurę pobrania materiału i jego zabezpieczenia oraz bezpieczeństwa osób pobierających, potwierdzonego zaświadczeniem - głosi przepis po zmianie.

Jednak wcześniej przepis w tym punkcie nakładał możliwość nałożenia kary.

- Był to przepis o karach pieniężnych za niestosowanie się do ustanowionych w stanie zagrożenia epidemicznego lub stanie epidemii nakazów, zakazów lub ograniczeń. Przewidywał do 30 tys. zł za niestosowanie się do np. do ograniczeń związanych z poruszaniem - zaznacza serwis.
prawy.pl

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Ty facmenowa gnido ja nikomu na ulicy nie ściągam maski z twarzy,a ty svkinsynu na tym forum napisałeś i to jest paragraf karny, że jak mnie na ulicy zobaczysz bez maski to mi wyjebiesz kopa w ryj. Więc spierd.laj skvrvielu i mnie nie pouczaj! Ja wiem co ja mogę, czego nie mogę i znam swoje prawa! Wooon! Teraz zrozumiesz w swoim dialekcie? No kuźwa nie da się z idiotami jak z ludźmi!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Panidomu wiele z tego wszystkiego jest bezprawiem. I każdy kto nosi głowę na karku nie po to ją tylko nosić nie da się ani zastraszyć ani zniewolić bo zna swoje prawa!

USTAWA MASECZKOWA OPUBLIKOWANA!!!
Ale czy wprowadzony obowiązek zasłaniania ust i nosa jest teraz obecnie zgodny z prawem?
Zapraszamy do lektury, która wszystko Państwu wyjaśni.
Po podpisaniu przez Prezydenta ustawy nowelizującej ustawę z dnia 05 grudnia 2008 roku o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi w zakresie „obowiązku zasłaniania ust i nosa” i jej opublikowaniu w Dzienniku Ustaw z dniu 28.11.2020 roku wg. zapisu ustawy nowelizującej ustawę w/w obowiązek ten miał zostać uregulowany prawnie, ale nie panikujmy z tego powodu, bo nadal jest on niezgodny z prawem!!!.
W tym miejscu zacząć należy od tego, iż tym, co zrobiono rząd potwierdza, że dotychczas nie istniał obowiązek zasłaniani ust i nosa przez osoby zdrowe w przestrzeni publicznej, sklepach, komunikacji publicznej itp. Udowadnia to również brak podstaw do nakładania obowiązku chodzenia w maseczkach w drodze rozporządzenia oraz brak możliwości karania za nie stosowanie się do tego bezprawnego nakazu, jaki wmawiał ludziom za pomocą mediów rząd. \"Ustawowy\" nakaz noszenia maseczek wg rządzącym ma zostać uregulowany w nowej specustawy covid owej jaka została opublikowana. Nowy zapis maseczkowy został wg. Rządzących prawnie uregulowany w ustawie z dnia 28 października 2020 roku zmieniającej ustawę z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz. 1239, z późn. zm.), w której wprowadzono następujące zmiany:
W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz.U. z 2019 r. poz. 1239, 1495, 284, 374, 567, 875, 322, 1493) wprowadza się następujące zmiany:
Poprzedni zapis art. 46b pkt 4 został podzielony na art 46b ust 4 i 4a w którym wprowadzono powszechny obowiązek zasłaniania ust i nosa.
Po ust 12 art 46b wprowadzono ustęp 13 który mówi, że aby nastąpiło uregulowanie obowiązku zakrywania ust i nosa musi zostać wydane rozporządzenie, które określi:
Okoliczności, miejsca, obiekty i obszary, w których trzeba zakrywać usta i nos i sposób realizacji tego nakazu.
- po art. 46ba dodaje się art. 46bb i art. 46bc w brzmieniu:
- Art. 46bb. Nieprzestrzeganie obowiązku, o którym mowa w art. 46b pkt 13 (czyli nie zakrywanie ust i nosa) stanowi uzasadnioną przyczynę odmowy sprzedaży, o której mowa w art. 135 ustawy z dnia 20 maja 1971 r. - Kodeks wykroczeń (Dz. U. z 2019 r. poz. 821, z późn. zm.)
Jak wynika z powyższego ustawa zmieniająca ustawę z dnia 5 grudnia 2008 roku o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych, jaką podpisał Prezydent ustawa uregulowała obowiązek, lecz zgodnie z jej zapisem w art 46b ust 13 okoliczności, miejsca, obiekty i obszary, w których trzeba zakrywać usta i nos oraz sposób realizacji tego nakazu ma być nadal wydawany w drodze rozporządzenia.
Zatem przeanalizujemy to pod względem prawnym, jaki obowiązuje w RP i sprawdźmy: Czy jest to skuteczne rozwiązanie?
Zgodnie z treścią artykuł 31 ust. 3 Konstytucji, który mówi o tym, że ograniczenia wolności obywatelskich mogą być ustanawiane tylko w USTAWIE, zwrócić w tym miejscu należy nacisk na to, iż Rozporządzenia wydane na podstawie ustawy nie są jednak ustawą.
Wygląda na to, że przed nami kolejna dyskusja na temat legalności obowiązku noszenia maseczek i pewnie wiele różnych orzeczeń sądów w tej mierze.
Przypominamy, iż od samego początku tej pLandemii strachu i manipulacji wciąż przypominamy, że zgodnie z art. 31 ust. 3 Konstytucji RP ograniczenia z korzystania z konstytucyjnych praw i wolności mogą być ustawianie wyłącznie w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie. Dotychczasowe rozporządzenie Rady Ministrów np. z dnia 9 października 2020 r. jest aktem rangi niższego rzędu.
Co więcej wprowadzony dotychczas w rozporządzeniu zakaz zgromadzeń, nakaz zasłania ust i nosa i inne obostrzenia nie zostały określone w czasie (wskazano jedynie do odwołania, co nie stanowi zgodnego z prawem, przewidywalnego określenia czasu zawieszenia podstawowego prawa obywatelskiego).
Zwrócić w tym miejscu należy na znaczenie określenia „do odwołania” i stwierdzić należy, iż wskazuje ono jednoznacznie na to, że ustawodawca pozostawił sobie całkowitą dowolność w czasie, jakim obywatele nie mogą korzystać ze swojego prawa.
Podkreślić w tym miejscu na to, iż ustawodawca nie wprowadził żadnego kryterium, ani nie powiązał tego ograniczenia w czasie z obowiązującym stanem epidemii. Również z tego względu należ przyjąć, iż przedmiotowe ograniczenie przewidziane w rozporządzeniu są niezgodę z art. 57 Konstytucji.
Powyżej powołany przepis prawny najwyższej rangi prawa jednoznacznie wskazuje, że aby wprowadzić tego rodzaju zakazy należy ogłosić stan wyjątkowy na danym terenie, czego do dnia dzisiejszego nasz „cudowny” rząd nie uczynił.
W związku z tym stwierdzić należy, iż brak wskazania (powiązania z określonym czasem) okresu zawieszenia praw i wolności stoi w sprzeczności z zasadami państwa prawa i treścią art. 232 Konstytucji.
Nawet w sytuacji najwyższego zagrożenia, organy władzy publicznej powinny działać na podstawie i w granicach prawa (art. 7 Konstytucji RP).
Różnica pomiędzy stanem klęski żywiołowej, a samym stanem epidemii jest zasadnicza. Zgodnie z art. 20 ust. 1 ustawy o stanie klęski żywiołowej, środki profilaktyczne mogą być w takiej nadzwyczajnej sytuacji nałożone na każdego obywatela (w przeciwieństwie do “zwyczajnego” stanu epidemii). W stanie epidemii środki profilaktycznie winny być stosowane tylko w stosunku do osób chorych lub podejrzanych o zachorowanie.
W tym miejscu należy stwierdzić jednoznacznie, że pomimo zaistnienia przesłanek do wprowadzenia stanu klęski żywiołowej, władza wykonawcza nie zdecydowała się na wprowadzenie tego stanu, wprowadzając jedynie stan epidemii, a wcześniej stan zagrożenia epidemiologicznego, żaden z tych stanów nie może być uznany za stan nadzwyczajny w rozumieniu art. 228 Konstytucji. Zatem ograniczenia wynikające z wprowadzenia takiego stanu nie mogą naruszać podstawowych praw i wolności. Tym samym wynikający np. z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii zakaz zgromadzeń, nakaz zasłaniania ust i nosa i inne są w rażący sposób sprzeczny z art. 31 i art. 228 Konstytucji.
Obecny stan prawny oznacza, iż nakazy nie mogą być skutecznie egzekwowane na drodze sądowej, zaś osobom, które doznały uszczerbku na skutek wymuszenia określonego zachowania na podstawie obowiązujących przepisów przysługują roszczenie odszkodowawcze\"

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

To, co ty czynisz i w jakiej formie jest już przekroczeniem i stanowi normalne sabotowanie działań rządu w okresie poważnego stanu epidemii, który skutkuje śmiercią dziesiątek tysięcy ludzi. Tym samym nawołujesz w tych wpisach do nieposłuszeństwa wobec działań rządu w sprawie przeciwdziałania epidemii. Nie przywołuje tutaj twoich wulgarnych wpisów, którymi atakujesz ludzi noszących maseczki. Ty ogarnij swoje emocje i się opanuj, bo czynisz bardzo żle. Wpis , który powyżej zamieściłaś jest tu wymownym przykładem. To ewidentne nawoływanie do sabotowania ważnych decyzji rządu w sprawie walki z pandemią.

W świetle obowiązującego prawa podlega pod paragraf!!!!!!!!

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Poproś o nowe wklejki przygłupku, jeśli nie jesteś w stanie sam sklecić kilku zdań i musisz ciągle się powtarzać. Oszołomie skończ z tą epidemią, jakoś te wyjące na ulicy popierasz i tam zagrożenia epidemią w tym tłumie nie widzisz. Imbecyl do kwadratu, obsrany po pachy,a zarazem podchodzący do tematu w zależności jak mu wygodnie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Ja nie wklejam, tylko nawołuje do właściwego zgodnego z prawem zachowania. Powstrzymania się od takich dalszych publikacji. Sytuacja twoja jest coraz gorsza, bo nie będziesz mogła potem wyjaśnić, że robiłaś to w nieświadomości. Tak więc ogarnij się i tego zaniechaj albo zmień ton narracji.

a dla przypomnienia


To, co ty czynisz i w jakiej formie jest już przekroczeniem i stanowi normalne sabotowanie działań rządu w okresie poważnego stanu epidemii, który skutkuje śmiercią dziesiątek tysięcy ludzi. Tym samym nawołujesz w tych wpisach do nieposłuszeństwa wobec działań rządu w sprawie przeciwdziałania epidemii. Nie przywołuje tutaj twoich wulgarnych wpisów, którymi atakujesz ludzi noszących maseczki. Ty ogarnij swoje emocje i się opanuj, bo czynisz bardzo żle. Wpis , który powyżej zamieściłaś jest tu wymownym przykładem. To ewidentne nawoływanie do sabotowania ważnych decyzji rządu w sprawie walki z pandemią.

W świetle obowiązującego prawa podlega pod paragraf!!!!!!!!

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Toż to twoja taktyka z wątku zatoki sztuki. Ja się szybko uczę.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Ty nie wklejasz? A to dobre. Ty nie jesteś w stanie sam poprawnie napisać tak długiego tekstu. Ty w trzech zdaniach poprzekręcasz tyle wyrazów że trudno pojąć o co tobie biega. Jeśli jest długi tekst to z góry wiadomo, a tym bardziej gdy nie zawiera błędów że to jest wklejka.Jak pisałeś pod innym nickiem gdzie z zamiłowaniem wklejałeś masoński znak robiłeś identycznie.

W świetle jakiego prawa? Tego co ci się we łbie uroiło? Lecz się na nogi bo na łeb już za późno. Chociaż z dobroci serca skoro tak ubolewasz, że do zabiegów medycznych ciebie nie zachęcam to mogę cię podrzucić do Choroszczy, pasuje? W tym tygodniu jadę do Białegostoku to przy okazji możesz spróbować może ci deko pomogą na psychiatryku. Wklej to jeszcze 15 razy,kwalifikujesz się na oddział zamknięty bez klamek tam gdzie gumowe ściany przyjmą wszystko.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

dodam ,że państwo zainwestuje olbrzymie środki z naszych publicznych pieniędzy na powstrzymanie epidemii. Ty takimi wpisami nawołujesz do sabotowania szczepień czym narazisz państwo na olbrzymie straty finansowe. Doprowadzisz tym do upadku programu szczepień ponieważ poprzez nawoływanie do sabotowania szczepień zniechęcisz ludzi do podania się szczepieniom przez co uniemożliwione będzie osiągnięcia odpowiedniego procenta szczepionych dla osiągnięcia odporności zbiorowej.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

moje teksty pisane są poprawną polszczyzną i bez błędów. Tego natomiast nie mogę powiedzieć o twoich. Problem rozumienia nie polega więc w ich trudności, tylko twojej mentalności .

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Z propozycji wspólnej podróży nie skorzystam. Sama propozycja obcowania z tak odrażającą mentalnie i intelektualnie osobą napawa mnie bezgranicznym obrzydzeniem.

facmen
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

Z faktami notorycznego przekręcania wyrazów chcesz dyskutować? A może z twoim zamiłowaniem do niezliczonej ilości wykrzykników,albo do powtarzania ciągle tej samej wklejki? Daj już dvpie siana.

Aby być bardziej zdrowszym najlepiej przyjmij 15 dawek owej szczepionki. Ona będzie najlepsza na świecie bo jedyna w swoim rodzaju. Pierwsza taka która ujrzy światło dzienne, jeszcze nigdy nie było szczepionki z takiej generacji ani testowanej w takim czasie. Na zdrowie, zadowolony i zachęcony odpowiednio właśnie zostałeś! I poznaj moje dobre serce ,tak się bardzo o ciebie troszczę że oddam ci swoją dawkę i całej mojej rodziny 😂
A teraz spadaj już,śpieszę się.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!

facmenie, ogarnij się

Hanna Kazahari o sytuacji w USA, szczęśliwej i dla nas Polaków i dla Świata

https://www.youtube.com/watch?v=CJixzJeiVFA

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0