środa, 25 listopada 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

to wynika z obliczeń statystycznych na podstawie wyników badan na covid. Tak więc realność wystąpienia takiego stanu rzeczy jest już bardzo wysoka.
Tak wiec stojąc w kolejce w kauflandzie , Lidlu czy Biedronce a także w kązdym innm sklepie mniej tego świadomość.

Jak się uchronić !!!!!!!!! po pierwsze maski , rękawiczki i dystans co najmniej 3 metry i nie przebywanie w pobliżu drugiej osoby dłużej jak 5 minut.

NAJWIĘKSZE DLA CIEBIE ZAGROŻENIE STAWARZAJĄ IDIOCI :

nosi maskę pod nosem
chodzi w przyłbicy
nie nosi maski wcale bo uważa sie za batmana.
wchodzi ci w kolejce na plecy .

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

facmen

facmen

facmen

i to chyba najbardziej wymowne

facmen

facmen

Szanowny Towarzysz Frustrat, znowu pokręcił rzeczywistość! Oczywiście nie pierwszy raz! Swoje rewelacje prawdopodobnie odniósł do opublikowanego artykułu w rzetelnej witrynie jak On sam czyli Interii! Przybliżę dla jasności sprawy wstęp artykułu opublikowanego dzisiaj na Interii około godziny 15.11:

\"Stojąc w kolejce po pobranie wymazu, możemy założyć, że średnio co druga osoba czekająca razem z nami na test, jest zakażona SARS-CoV-2\".

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-jaki-odsetek-testow-daje-wynik-pozytywn,nId,4870843#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Oczywiście, jak już kiedyś oślej łące wspominałem, zanim opublikuje jakieś \"rewelacje\" to trzeba zastanowić się nad jej sensem, oraz podać źródło tych rewelacji.

Cytuję frustrata \"to wynika z obliczeń statystycznych na podstawie wyników badan na covid\" Kto przeprowadził badania, kiedy? Ośla łąka je prowadziła? Jaką metodą itp, itd.

powyżej dywagacje płaskoziemcy ?

facmen

nie od dzisiaj twierdzę ,że lewi to pisowski troll mający za zadanie monitorować to forum hahah

facmen

Taka drobna rada. Jak stoisz w kolejce, i widzisz gościa z brązową plamką na nosie. Odejdź od kasy. Zostaw zakupy, wyjdź ze sklepu. To czop PiSdowski. Zakażony PiSdzicą.

POLAKU, chroń siebie i bliskich. PiSdzica wychodzi z Europy. Ona sobie pójdzie do swojej ojczyzny Rosji. A ty Polaku ZA SWOJE PIENIĄDZE kupisz sobie co chcesz. I nie będziesz musiał płacić na darmozjadów i nierobów czopów PiSdowskich.

Możesz sobie Frustrat twierdzić co chcesz i jak chcesz! Zwisa mi to kalafiorem! Czy jestem od Pis-u, czy nie jestem to inna sprawa i na pewno nie masz na to wpływu. Na pewno, byle tłumok nie wpłynie na mój sposób postrzegania rzeczywistości. Wspominałem dzisiaj, że obok Twoich durnot i oznak \"bez wiedzy\" bardzo trudno przejść obojętnie i bez refleksyjnie. Również przyznam, że sprawia mi frajdę i rozrywkę to, kiedy to mogę obnażać Twoją, powiedzmy głupotę - delikatnie oczywiście mówiąc, a dyplomatycznie mówiąc o raczej braku wyobraźni i krytycznej samo oceny w szczególności deficytu intelektu koniecznego do formułowania jasnych i precyzyjnych opinii, a nie wyssanych z palca swojego, czy kolegi . Powiem tak, jak bym miał iść z tobą i tobie podobnym pod jednym sztandarem na podstawie wpisów przez was zamieszczanych na tym forum, to pod warunkiem, że doprowadzonym byłbym siłą i podstępem. Może, macie jakieś idee i zamysły całkiem szczytne, ale skutecznie od siebie odstraszacie ludzi, którzy mają trochę w sobie kultury, inteligencji i realnej oceny rzeczywistości.

Jednym przysłowiowym słowem w zapoczątkowanym przez frustrata temacie: Wpis durny i bez sensu oraz logicznego potwierdzenia, a potwierdzony ewentualnie jeszcze większą durnotą kolejnej oślej łąki! W związku z powyższym oprócz pustosłowia i oznak plebejskiej durnoty - Nihil novi.

1. Głupi...

2. Głupszy; 3. Facmen.

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Autor: Jerzy K. Kmicic (---.adsl.inetia.pl)Data: 22-11-20 19:29

1. Głupi...

2. Głupszy; 3. Facmen.

Potem to już PiSdownia - dolina śmierci.

stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.
Autor: facmen (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 22-11-20 16:54

\"to wynika z obliczeń statystycznych na podstawie wyników badan na covid. Tak więc realność wystąpienia takiego stanu rzeczy jest już bardzo
tatystyka wzięta z głowy.\"

Nie trzeba być wielkim statystykiem wystarczy zobaczyć wykres ze strony portalu raport o wirusie i widać jak nic, że w rejonie Łomży od początku zachorowały do dnia dzisiejszego 2143 osoby. Łomża z powiatem liczy około 114000 ludzi, więc widać, że zarażonych od początku czyli marca jest mniej niż 2% mieszkańców. Jaśniej na 100 osób prawie 2 osoby. To jak jesteś w sklepie i widzisz 50 osób jest wielce prawdopodobne, że jedna osoba może być zarażona.

\"NAJWIĘKSZE DLA CIEBIE ZAGROŻENIE STAWARZAJĄ IDIOCI ...\"

IDIOTĄ, czy KANALIĄ SKOŃCZONĄ, jest gość sr...cy ze strachu przed komputerem, a na forum naganiający frekwencję na spontaniczne marsze?

tak towarzyszko staka, zwłaszcza z PZPR-pis i ich czopy jak ty towarzyszko.

tom jest przykład pisowskiego inteligenta. Liczbę zarażonych szacuje do liczby mieszkańców. No całkiem nieźle . Wynik super ale bliżej mu do fikcji. Istotnym jest porównanie tej liczby do ogólnej liczby testów . Czyli liczba testów pozytywnych do liczby testów wykonanych ogółem z danego obszaru. Da nam to pewien procent który drogą projekcji można przenieść na całość populacji z tego samego obszaru co da dość przybliżony obraz skali zagrożenia.

na koniec dodam ,że gdy kończą się panom argumenty to jak zwykle pisowskie niedouki sięgają po inwektywy. A najbardziej śmieszne są sytuacje z jakimi i tu mamy do czynienia gdy pisowskie chamy stroją się w pióra intelektualistów. hahahah.

Ja mam na to sposób \"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem - Mark Twain.\"

facmen

Cham prawi o kulturze,a to dobre, chyba zapomniał swoje wpisy. Facmen ty nie wychodź z szafy w ogóle,nie chodź do sklepu bo tam jest 120% zarażonych,a test, którym można sobie podetrzeć dvpę,bo pokazuje co chce i kiedy chce sobie wsadź w odbyt i wymaż. Też wyjdzie covid!

Kasia..

Facmen ja spokojnie poczekam aż pójdziesz przyjmiesz szpryce i za jakiś czas pogadamy tu na tym forum o twoim zdrówku. Obyś miał szczęście 😂

Kasia..

\"Cham prawi o kulturze,a to dobre, chyba zapomniał swoje wpisy. Facmen ty nie wychodź z szafy w ogóle,nie chodź do sklepu bo tam jest 120% zarażonych,a test, którym można sobie podetrzeć dvpę,bo pokazuje co chce i kiedy chce sobie wsadź w odbyt i wymaż. Też wyjdzie covid!\"

o kulturze ja nie prawię tylko ją mam a wy o czymś ją tu akurat pokazujecie twierdząc ,że to kultura hahah.

Pomimo to czytacie mnie namiętnie mocząc się w gacie o co absolutnie nie zabiegam.Pojmuję wszak ,że to zbyt trudne intelektualnie dla was teksty. Taki staku czy lewe podejmuje rozpaczliwe próby dorównania memu intelektowi ale jak widać bez powodzenia. ahahahah

facmen

Co ty masz, kulturę? Ty chamie pastowany ty i kultura to jak u kurtyzany dziewictwo, gdy ma na liczniku tyle co taksówka nowojorska a udaje Dziewicę Orleańską.

Kasia..

hahah no własnie podziwiam ten produkt kulturopodobny u szanownej damy forumowej.

facmen

A swoją już dzisiaj podziwiałeś,czy nie? Masz podziwiaj.

\"predzej stara prukwo ja ci szpare z glana przerobię z pionowej na poprzeczną

póki co stara prukwo za nie nosznie maski mozsz zarobi spora kare a jak to czynisz umyśle to sprawę karną za narazanie innych na utratę zdrowia.

facmen\"

Więcej chcesz?

\"sluchaj stara prukwo nie chcesz nosić masek , stosować dystansu twoja sprawa ale niesiej propagandy ,że to nic nie daje a stanowielement ograniczania wolności.
Pamietaj tez abyśw miejscach pubicznych typu sklepy , targowiska , siłownie, wszystkie obiekty zamkniete ja nosiła bo jak cię zobacze to sam ci kopa w ryja wyjebie. *** mnie obchodzisz ty ale mnie wydychajac swoje smordy pyska nie bedziesz szkodzić\"

facmen

Jeszcze więcej? To jest gdy była dyskusja o zatoce przez niektórych zwaną sztuką gdzie tak \" ubolewałeś\" nad zgwałconą dziewczyną która popełniła samobójstwo!

\"ty stara prukwo zlapałaś temat i jedziesz . NAJBARDZIEJ CHYBA CIĘ BOLI FAKT ,ŻE NIKT TAK CIEBIE NIE WYJEBAŁ. nO ALE TY PO PROSTU BYŁĄS JUŻ W TYM CZASIE STARA PRUKWA KTOREJ NIKT NAWET PATYKIEM BY NIE RUSZYŁ HAHAHAH\"

facmen

Więc nie praw chamie o kulturze bo za każdym wpisem gdy będziesz innych w tej kwestii upominał i to przeczytam będę cię tępić jak stonkę!
Wystarczy tej kultury,czy jeszcze więcej?

Kasia..

oj to fakt ale wyrwałas te wypowiedzi z kontekstu , przytocz tu swoje!!! Pokaz co było powodem tych moich wpisów. Po prostu dałem się sprowokować i mając gorszy dzień pozwoliłem by emocje mnie poniosły czego bardzo żałuję - po prostu usłyszałaś to na co słusznie zasłużyłas.

facmen

po pierwsze te dwie sprawy dotyczące masek to stan wyższej konieczności a dokładnie obrona przed obłąkaną idiotką która usiłuje mnie zarazić śmiertlaną chorobą.

sprawa zatoki sztuki to reakcja na próbe populistycznego wykorzystania sytuacji zrzucenia odpowiedzialności na opozycję wyrazona zbyt emocjonalnie podobnie jak wulgarne i podłe były te zarzuty.

facmen

wiesz moje sporadyczne przypadki utraty panowania nad emocjami to pikuś przy twoim antysemityżmie , szczuciu na mniejszości seksualne czy czy podzeganie do nienawiści i przzemocy na tle narodowościowy jak równiez faszyzujący nacjonalizm co od lat ci wytykam. Łapanie mnie na takich potknięciach to tylko marna próba kontrataku wobec mojej osoby.

facmen

poza tym te moje pisanie blado wygląda przy twoich możliwościach w tym względzie które tu nadto często reprezentujesz.

facmen

prukwa -niesympatyczna kobieta zwykle obleśna i stara . To ze słownika języka polskiego i chyba w punkt wobec twojej osoby sądząc po twoich wpisach. A stara to chyba fakt.

facmen

Aj waj,aj waj.. A to jakiejś sraczki dostałeś, że w jednym poście albo dwóch postach nie potrafisz sklecić wszystkiego? Tylko musisz dukać po trzy zdania w każdym poście. Bawisz mnie chamie pastowany twoje nieudolne wybielanie mam głęboko w czterech literach. Oczywiście jesteś bardzo kulturalny, grzeczny,elokwentny, inteligentny i wszystko co tam sobie wymyślisz. No i oczywiście jesteś poszkodowany nic a nic nie winny. Antysemityzm, szczucie na mniejszości seksualne,podżeganie do nienawiścii,czy przemocy na tle narodowościowym ojoj, ojoj. Znów szkolenie na Czerskiej było i powtarzane regułki- pamiętaj facmen jak 100 razy coś powtórzysz to każde kłamstwo stanie się prawdą. Czubek jesteś i tyle. Wymyśl jeszcze coś więcej co tak słabo?

Czym cię zarażę,śmiertelną chorobą? Śmiertelnie to ty jesteś głupi! Ja z takimi jak ty nie mam do czynienia i mieć nigdy nie będę. Od takich jak ty trzymam się z daleka. A ty lepiej chowaj się do szafy.
Kup sobie już drewnianą jesionkę postaw w piwnicy opartą o ścianę i czekaj,bo ponoć najnowszy objaw covid-19 - to objawy życia. Oczywiście to jest teoria dla takich jak tych łykających wszystko. Więc jutro z rana kamasze na nogi po zakup drewnianej jesionki,wnieś do piwnicy i oczekuj. . A nie ty nie wychodź z domu, zamów z dostawą do chałupy. Garnitur teraz zbyteczny, worek wystarczy. Patrz jaka oszczędność,a nawet na czas oczekiwania możesz do piwnicy jej nie wynosić,wstaw do pokoju i zrób sobie łóżko. A teraz już spadaj przygłupku, zmień przed spaniem pampersa którego przez cały dzień ze strachu zanieczyściłeś.

Kasia..

Niewinny.....

Kasia..

rozbiłem to na detale tak aby sprawniej i czytelniej do szanownej damy dotarło.
A w kwestii tej deklaracji \"będę cię tępić jak stonkę!\" podejmuję rękawicę .

facmen

Rozbiłeś na detale, tylko dlatego, abyś sam siebie zrozumiał! Ponieważ nie jesteś w stanie nawet swoich myśli zebrać w logiczną całość.

Ponadto mały przykład, a raczej próbka wyrażania \"logicznie\" i w języku ojczystym myśli frustrat:

\"poza tym te moje pisanie blado wygląda przy twoich możliwościach w tym względzie które tu nadto często reprezentujesz\"

I teraz mamy zagadkę! O co autorowi chodziło ??? Interpunkcja, a raczej jej brak nie pomoże w rozwiązaniu tej zagadki. Niestety! Może konkurs jakiś ?

...to nie jest forum literackie moderowanie przez jakiegoś Miodka..., na forum POlitycznym najważniejsze są argumenty i sPOsób ich prezentacji, czyli taki, żeby zdołały zainteresować, sprowokować, PObudzić do refleksji..., oczywiście minimum POprawności językowej, czyli taki, żeby przekaz był zrozumiały trzeba zachować..

Tylko trzeba te argumenty wyrazić w taki sposób, aby były przystępne dla ogółu. Prościej powiem tak, \"owe\" wieści i przemyślenia muszą być zrozumiałe dla innych, jest to bezwzględny warunek! Jeżeli autor już decyduje się zamieścić je na forum publicznym powinien zastanowić nad tym co publikuje i czy ma to jakikolwiek sens, a \"wklepanie\" durnot bez podstawy i źródła pochodzenia bez ładu i składu nic nie wnosi.Wręcz nie pozwala przejść obok tego obojętnie. Każdy z nas ma swoje poglądy i przekonania, tylko trzeba je uzasadnić i wyartykułować. W szczególności dotyczy to rewelacji frustrata, które nie mają oparcia w rzeczywistości. Dodatkowo poziom umysłowy i wykształcenia frustrata oraz kultura słowa, pokazuj poziom tego Towarzysza, i nie ma to nic wspólnego z Prof. Miodkiem, literaturą i poglądami, a raczej kulturą słowa.

paplik
Ponadto chciałeś coś powiedzieć i dobrze zacząłeś jeśli chodzi o przekaz. Oczywiście przyznaję rację Tobie, że najważniejsze są argumenty i sposób ich prezentacji, czyli taki, żeby zdołały zainteresować, sprowokować. Z tym małym \"ale\", ze muszą być zrozumiałe i czytelne, a nie zagmatwane i zrozumiałe tylko dla autora.

Serdecznie pozdrawiam.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0