wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

JULA jestem z Tobą!!! Powodzenia jutro!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

ja sie obecnie odchudzam z sibu 15. wiedzcie o tym ze zelixy ani meridii juz nie dostaniecie a jezali ktos pisze ,że ma to kłamie .Ostatnia seria tych leków wyszła w 2010 r i juz straciła date ważności bo ostatnia seria miała okres waz do 2012 do czerwca . Więc sie nie dajcie oszukać ze ktos ma jeszcze chyba ,że podruby . powodzenia i wytrwałości .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

/\
|
Wy naprawdę tacy głupi jesteście, czy tylko udajcie? chyba jednak te pierwsze....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

wlasnie. a co bedzie mial wlasciciel dyskoteki za to ze wpuszcza 16 latki??
pamietam ja do pubu weszlam bez dowodu to ochrona kazala mi wyjsc i isc po dowod jak chce wejsc.
tak samo bylo na dyskotekach. nie wpuszczali bez dowodu.
a czemu tam wpuszczaja?? po pierwsze od tego trzeba zaczac??
w lomzy tez zaczej nie chce wpuszczac. w jednaj jest chyba nawet od 21 lat??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

I jak te sibu 15?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

w amnezji od 21, a pamiętam jak kiedyś w grzybku dziewczyna chciała kupić sok to nawet jej kazali dowód pokazać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

reklamowalam dwie pary butow w tym sklepie, choc akurat w innym miescie. w pierwszym przypadku gwarancja nie zostala uznana. ale przy kolejnej reklamacji przeszli samych siebie.. oddalam buty zakupione za 160zl z wada,ktora zauwazylam po jakims czasie. w odpowiedzi napisano mi dosłownie, że "użytkownik doprowadzil do calkowitego zdewastowania" obuwia. dalam sobie spokoj,bo nie mialam czasie zeby pociagnac sprawe do UOKiK,ale innym radze omijac ten sklep szerokim łukiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

Po rodzinie na swoim ma wejść nowy program:
bank na twoim;).

Na poważnie to negocjuj z nim i na wstępie myślę że w tych czasach to 10% od ceny wyjściowej do 15%, a nie jakieś marne 70 PLN.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

Można u niego i w Perspektywie- ostatnie piętra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

Telekomunikacja Miejska S.A.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

emilka ja poważnie pytam. bo umieszczają ogloszenia dwie firmy- chyba awans (lub awans) i iqserwis. o którą firmę pytacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

Niestety nie wszyscy są uczciwi-KOBIETO POSTAW SIĘ W SYTUACJI TEJ PANI I POMYŚL CO BYŚ PRZEŻYWAŁA(kasa,dokumenty) -ODDAJ TO CO NIE NALEŻY DO CIEBIE.
Kiedyś mój wujek też znalazł portfel przy tym sklepie(też było w nim dużo kasy)jednak odrazu odnalazł właściciela i mu oddał zgubę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

Wczoraj również panowie z drogówki zatrzymali z 5 samochodów oczywiście cały pas był zajęty po prawej i była miejsca kolizja na skrzyżowaniu to nawet nie przejęli się dalej pisali mandaty a ludzie nie myśląc że coś nie tak dalej skręcali z lewo jak by nic , albo ktoś postawi tam światła albo przez ten znak się zrobi sodoma i gomora bo wiadomo że policja se znalazła nowe miejsce na dorobek i zbicie czasu ale nie o to tu chodzi przecież ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

CXRSa1 właśnie jestem w trakcie "przeglądania" Twoich postów na forum.... :) no, no........:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

Nic nie zatrzyma procesu wyludniania tego miasta, ba nic ani nikt tego procesu nie spowolni. Dzięki istniejącej sieci układów i układzików, zmyka stąd kto tylko może. Zdolniejsi po studiach nie wracają, a jeśli wracają, to rozejrzą się i szukają roboty po Warszawach, bo Łomża nie ma im nic do zaoferowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

Autor: 100mph (---.113.introlan.pl)
Data: 09-09-12 21:39

A ja widziałem jak jakiś kretyn w białym Fordzie Focusie USA (rocznik ok 2008 - można zobaczyć jak to wygląda) bez skrupułów przeleciał na pełnym gazie z dużą prędkością (na oko ok. 80-100km/h) pod Kauflandem na czerwonym świetle!


Ten sam kretyn szalał wczoraj na Woj. Polskiego, ale tylko do Czarnego Kota, widać mu się pić chciało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydarzenie stulecia - poseł Kołakowski odchodzi z PiS-u i pomaga pani muzyk zostać posłanką

młody...
a mnie skąd wiedzieć czy napięcie linki zda egzamin?wiele czynników ma na to wpływ,ale zaprawdę powiadam Ci,że jest to pewniejsza metoda,niźli podkulawianie.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org