czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kasta i jej standardy

Święta racja. Byłem tam we wtorek zamówiłem wołowinę z warzywami i kurczaka w cieście. Od samego początku było coś nie haloo - koleś przykrywał woki pokrywkami i podlewał co chwila wodą. Reasumując - dostałem 10g wołowiny z warzywami na parze - zero sosu, a kurczak w cieście to nic innego jak kotlet schabowy pokrojony w kosteczkę w panierce - całość posypana wiórkami kokosowymi które się niestety przypaliły w oleju. Co prawda dostałem 3 sosy w pojemniczkach - woda z jakimś barwnikiem. Totalny Złoty Klops.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasta i jej standardy

ktoś tam wyżej pisał, że idzie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasta i jej standardy

Autor: Kurczak (---.centertel.pl)
Data: 16-08-12 20:38

a jakiej relacji ? przewoźnik ?

Kurczak1980


Przejazd pociągu specjalnego odbywa się na następującej trasie:
Białystok - Łapy - Sokoły - Czerwony Bór - Śniadowo - Łomża - Śniadowo - Ostrołęka - Goworki - Ostrołęka -
Grabowo - Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka - Małkinia - Białystok.
Skład pociągu będzie składał się z : SM42 + 3x111A PKP IC czyli prosto mówiąc lokomotywa + 3 wagony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasta i jej standardy

Na pewno sa :)
Wiele osób nie udziela sie na forum ale czyta systematycznie :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kasta i jej standardy

opiekunka calodobowa? tu w italii jest bardzo duzo takich starszych ludzi co maja opiekunki, jak jest osoba chodzaca i z demencja lub alzhaimerem to najczesciej jest opiekunka na dzien, ale lokalizator jest na rece w formie branzoleki wraz z apisem kto co gdzie mieszka i nr tel, ludzie ci czasami sa sprytniejsi od niejednej opiekunki i jak maja taka potrzebe spacerowania zrobia to!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org