piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Witam czy jest gdzies w Łomży praca na wózki widłowe lub komputer ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

A czy polecacie salon kosmetyczny Rusałka na Mickiewicza?
(Chodzi o make up weselny;p)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Knott niestety ale masz racje, że takie apele nie wiele dadzą, teraz chyba w każdej miejscowości jest obowiązek posiadania kosza na śmieci i zdawania ich co tydzień lub dwa, a mimo to śmieci są wywożone do lasów czy na okoliczne pola. Jak więc przemówić do rozumu takim tłukom? Gdyby jeden z drugim został złapany na gorącym uczynku i ukarany porządną grzywną może nie zrobiłby tego drugi raz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

W Lidlu niedawno były.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Ja bym wolał na Legionów!!!!!!!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

niezle napisane,hamstwo trzeba tępić,zgadzam się z tym,najlepiej z obrazu w kamerce zrobić zdjęcie i złodziejaszka będzie znała cała łomża,to mu się dostanie....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Hej :d Tak się zastanawiam czy jest jakaś możliwość by poznać kogoś z tegorocznych kandydatów na kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne ? Było by fajnie spotkać w październiku znajome twarze :D Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

p.s- pozdrawiam kur@#$ co mi zaje***li komputery!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

a mi napraw klawiature bo nie działa ;-D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Ludzie Walą drzwiami i oknami do Ks Tomasza na tą pielgrzymkę:)) A ciekawe co wyjdzie po tej pielgrzymce!?za9-mcy narodziny i zaraz chrzciny i znowu Ks Tomasz zarobi:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

ordynator Łubicz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

to nie kurs tylko szkoła policealna, po której zdaje się egzamin państwowy i w finale dostaje uprawnienia do wykonywania zawodu i dyplom, dodatkowo suplement dyplomu w języku angielskim i niemieckim więc warto :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

najlepiej załatwić to samemu, wybrać dobrą kwiaciarnię w mieście do ktorego chcesz wysłać kwiaty zadzwonić i zapłacić przelewem. poprosić o zdjęcie bukietu na maila i po sprawie nie ma możliwości oszustwa a wychodzi zdecydowanie taniej :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

... jak w temacie, który z niesamowicie wyposażonych sklepów komputerowych ma takiego pada na stanie np Logitech F310 lub starszy ??

Dziękuję za pomoc :) !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

duvall, wszelkie podstawowe, a zarazem najważniejsze informacje, są umieszczone dużymi literami na bramie schroniska. Nawet mający problemy ze wzrokiem przeczyta tak duże litery, tylko trzeba chcieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

ja ostatnio kupiłem pada w expercie na broniewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Ja nie spotkałam się z czymś takim,dzięki Bogu za taką sytuację, bo nie mam facetów tylko faceta. Ale wynika to z mojej obserwacji i dużo czytałam akurat na takie tematy. Nie wiem jakby to było w moim przypadku dlatego się nie wypowiadam. Podkreślam wiem to z obserwacji , spostrzeżeń, rozmów i opisów.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

ja znam gościa, który zostawił kobietę, bo nie ma 1 piersi ( usunieta-rak). to dopiero świnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Mam 30lat,Wygrać walkę z tą chorobą jest ciężko:( Nikogo nie biorę na litość!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

A i nie mówię tu o osobach chorych, którym współczuję, ale o zarozumiałych i mądrych życiowo istotach, które posiadły wszystkie rozumy po lekturze kolorowej lichoty gazetowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Witam serdecznie OSK ZIKO w Lomzy.Jestem bardzo szczesliwa ze wybralam wlasnie was to byl strzal w dziesiatke,polecam wszystkim,jestem bardzo pozytywnie zaskoczona,fantastyczni instruktorzy,pelna organizacja i profesjonalizm,szkolenia na wysokim poziomie,rodzinna atmosfera.I choc w moim przypadku nie bylo latwo to bylo naprawde warto, mialam swietne przygotowanie do egzaminu dzieki temu osrodkowi,i duze wparcie ze strony zespolu dzieki ktoremu zdalam kurs prawa jazdy z wynikiem pozytywnym.Poznalam fantastycznych ludzi,za ktorymi juz tesknie.Panie Zdzisiu i panie Kaziu dziekuje bardzo m.i.n za cierpliwosc i cenne wskazowki,oraz cala reszte...Pozdrawiam caly zespol i nasza ekipe:) Gosia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Witam,
szukam powierzchni magazynowych do wynajęcia - 10 europalet, możecie polecić jakieś miejsca, podesłać kontakt?
z góry dzięki!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

reklama po .uju fest i to już w kolejnym temacie :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Chętnie się zabiorę-;)a pracuję też oferujesz?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

hej, chciałabym się dowiedzieć gdzie warto iść po udane i niedrogie zakupy ciuchowe, chodzi mi głównie o dobre jakościowo rzeczy, oczywiście mam na myśli ciucholandy :) ja byłam ostatnio przypadkiem z tyłu sklepu ABC przy Al.Legionów i znalazłam kilka fajnych i tanich rzeczy bo jest tam aktualnie wyprzedaż, czekam na info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Ja akurat jestem szczeliwa ze wybralam OSK ZIKO w Lomzy,Ty masz prawo miec wlasne zdanie a ja mam prawo miec je w dupie:)Ten osrodek jest SUPER I GODNY ZAUFANIA!A skoro jest SUPER to musi byc SUPER reklama, aczkolwiek prawdziwa z mojej strony, jest grupa ludzi ktora podziela moje zdanie na temat tego osrodka,a Ty wcale nie musisz sie z tym zgadzac,w koncu mamy demokracje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Akcję popieram i gratuluję organizatorom i życzę powodzenia

Jedyny minus całej tej sytuacji jest taki, że to nie będzie 1/4 mili tylko 1/8...

Taki dystans zniechęca właścicieli mocniejszych aut które dopiero na wyższych biegach pokazują co potrafią...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

obok sp7 na mickiewicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

oburzonamama-43741271 gg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

duvall, pienisz się, bo za dużo telewizji oglądasz. Porównujesz schroniska do schroniska. Schronisko w Łomży musi być otwarte w godzinach jakich pracuje Urząd Miejski, żeby być do ich dyspozycji. Poza tym trzeba z rana karmić psy i sprzątać boksy. Schronisko nie ma tylu pracowników, aby podzielić ich na zmiany. A na dyżury nie otrzymuje dodatkowych pieniędzy. Stróż nocny nie ma żadnych praw oprócz pilnowania schroniska.
Panie pracujące w schronisku kochają zwierzaki i przychodzą w dni wolne do pracy głownie nakarmić i napoić psiaki, ale też kochają swoje rodziny której też muszą poświęcić czas.
Ludzie kochajmy i dbajmy o zwierzęta, ale nie dajmy się zwariować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

hej hej
widziałam były poruszane tematy na temat internetu w Piątnicy.
Jednak tematy te są z początku ubiegłego roku, więc mogą być nieaktualne.

chciałabym się zapytać mieszkańców Piątnicy skąd mają usługi na Internet i telefon?? nie wiem co do nas dociera :) tak bardzo zachwalana przez Łomżan IST niestety nie działa u nas..

co możecie mi na ten temat powiedzieć? Może macie rozłączone usługi??





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

Miałam jakis czas temu TP telefon, a internet z Ery, ale jednak wróciłam do telefon+internet TP moim zdaniem najlepsze rozwiązanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

teraz wypowiem się prywatnie:
Moja obecna małżonka zerwała ze mną po 5 latach związku, twierdząc że się wypaliła. Robiłem wszystko by być z nią. Nieugięta była. Podpierała swoją tezę tym, że dwa razy się do tej samej rzeki nie wchodzi itp, Ja mówiłem jej, że i dwa razy zębów nie myjm i chleba nie jedz. Po dwóch tygodniach się odezwała, Zaryzykowała. Teraz nie żałujemy. Te rozstanie nas tylko zcementowało. Byliśmy nie rozłączni, Mamy dwójkę wspaniałych dzieci, oboję prowadzimy aktywne życie.

Można! Można! Więc walczcie zawsze o siebie. Rozstanie, czy zerwanie z kimść to tylko początek tego by budować nowe relacje. Jeśli uważacie że wpadanie szybko w nowy związek to dobre rozwiązannie to jesteście w błędzie, To krzywdzenie drugiej osoby i siebie.

Zawsze znajomym mówię naszą historię, bo 3,4 czy 10 lat to szmat czasu, którego nie można przekreślać w jeden dzień. Zawsze trzeba dać sobię szansę. Często ten nowy związek jest zupełnie inny i bardziej namiętny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

debi40 a co telewizja ma do tego. Mam swoje zdanie na ten temat jest wolność słowa więc sie wypowiadam i nic na to nie ma wpływu





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Błochowiak w Do Rzeczy o tzw. pandemii: „To jeden wielki przekręt”

czy ktoś wie gdzie przebywa piesek ze zdjęcia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org