poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

Wiem, że nic na siłę, ale tak oddanego faceta spotyka się bardzo rzadko. Miałam kilka związków, dłuższych i krótszych i ten z nim choć najbardziej bużliwy to dał mi najwięcej. Miałam przy sobie faceta który mógł dać mi wszystko i go spławiłam, teraz widzę swój błąd. Jeśli go jeszcze spotkam to powiem, przepraszam za największy bład w swoim życiu. Jak go nie ma widzę teraz jak mi go brak. Mój M to taki facet który by nie wyciągnął reki do kobiety nigdy, predzej by wolał sam oberwać w twarz i wyjść niż coś zrobić. On był zawsze przy mnie. Mogę o nim mówić z pasją bo widzę to dopiero teraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

i dobrze Ci tak, dobrobyt się skończył niepowrotnie ...
gość przejrzał na oczy xd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

Widocznie musi to przemyśleć albo jak napisał kolega wyżej powrotu nie ma;-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

Witam chcialbym sie dowiedziec gdzie w Lomzy zrObie ours na wozkow widlowe I jakie sa ceny. Interesuje mnie opcja DOBRZE I TANIO oraz zebym mogl uzyskac certyfikat UE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

skonczyli sie przyjaciele zostalo sie samemu a teraz lament

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

Dodam tylko jedno, jeśli dobry facet był z tego "M" to po tylu latach razem jeśli był Ci dalej wierny i oddany choć może bywał czasem nudno, to zrobiłaś największy błąd swojego życia. Rób wszystko by go odzyskać. Porusz niebo i ziemię ale odzyskaj go.

Socjolodzy często twierdzą, że dobry facet w potocznym znaczeniu gdy otrzyma szansę na budowanie nowego związku, na starych fundamentach potrafi tak fundamenty posklejać że nie tylko stanie na nim mały domek, ale nawet wieżowiec. To taka moja dygresja do Pań, zanim coś zrobicie pomyślcie kilka razy byście nie żałowały. Tu mówimy o facetach takich jak przytoczyła autorka tematu, dobrych i oddanych kobiecie.

Zawsze na terapii podaję przykład.

Kobieta, która nigdy nie kochała swojego faceta, który był na każde jej zawołania i zrobiłby wszystko dla jej szczeście nie łączyło nic. Ona zimna, on zakochany. Gdy pojawiło się dziecko ona po latach mówi do niego: Wiesz, Kocham Cię, Kocham Cię bo ten nasz syn to owoc naszej miłości, gdyby nie ty tego skarbu by nie było. Potrzebowałam impulsu by zrozumieć czym dla mnie jest miłość.


Walcz o niego tylko tyle Ci zostaje.
Będę z uwagą śledził ten wątek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

Temat wyłącznie dla Pań, pytam pod względem prowadzonych badań i inspiracji innego tematu. Jakie cechy powinien posiadać idealny mężczyzna dla Was byście chciały założyć z nim rodzinę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

zrobisz loda będzie zgoda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

debi40 a co telewizja ma do tego. Mam swoje zdanie na ten temat jest wolność słowa więc sie wypowiadam i nic na to nie ma wpływu

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

dowiedz sie w szkole dla dorosłych na legionów vis a vis stokrotki


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

Czy Łomża pokazała się w tym roku i w tym dniu z dobrej strony ?
jak myślicie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

a no to przepraszam :/


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już oficjalne. PZPR-pis wydymał Marionetkę.

witam,nie nie dzwoniłam proszę o numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org