sobota, 19 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
O kim pisze andrzej piotrowski z Nowogrodu , czyżby o p. Zbigniewie Skowrońskim ??

... oj, śmierdzi mi to pomówieniami ogólnie znanego i szanowanego biznesmena .
Ciekawe czy Autor: c2h5oh jeszcze długo będzie bezkarnie szkalować i atakować na forum tego przedsiębiorcę, robi to nie pierwszy już raz , a wręcz obsesyjnie wypisuje bzdury celem ośmieszenia i zdyskredytowania ?
Przy ul. Porucznika Łagody 4C/lok. 3, biuro ma deweloper - sprzedaż mieszkań ,
ale czy ma coś wspólnego \" z pokoje do wynajęcia na sienkiewicza i media markt na zawadzkiej\" ?
Fakt, p. Z. Skowroński mieszka, ma jakąś posiadłość w Kownatach.

Re: Czyżby to 0-22 ?
Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)
Data: 28-05-20 17:59

nie ten zydek z Kownat ma biuro koło ospowatego na por jagody 3c sprzedaż mieszkań , pokoje do wynajęcia na sienkiewicza i media markt na zawadzkiej ...

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=816542&t=816542

ps:
Chętnie zobaczę jak sprawa zacznie się dalej rozwijać .
Chociaż nie znam osobiście p. Z.Skowrońskiego i niewiele wiem o jego działalności , to mu kibicuję że kiedyś zrobi wreszcie porządek z tym oszołomem.
Osobiście jestem wmieszany w tą sprawę przez brednie wymyślone i rozpowszechniane w postach Autor: Kasia.. ( wcześniej pisząca z nicku Autor : De. ) i SETKI RAZY na forum , już tu za jej przykładem powielanych przez takie indywidua jak ; Autor: c2h5oh, Autor: Polus vel Autor: Kalipso vel Autor: aparat, Autor: Lobo, Autor: rei, ba nawet ostatnio plotę podchwycił i Autor: zzzaaaccc99.
Mnie wisi co o mnie, nawet i obraźliwie wypisują ci w/w autorzy,
ale w kontekście prowadzonych tu połajanek z wyzwiskami ,
p. Z. Skowroński dużo traci na swym wizerunku i na pewno przedstawianie go na forum w tak złym świetle, szkodzi jego interesom. A człowiek jest Bogu ducha winien i nawet pewnie nie wie o tym że jest bezpodstawnie wplątany w chamskie wywody oszołomów.

W razie czego, to chętnie mu podeślę linki do tematów tych autorów, gdzie go atakują stekiem bzdur wyssanych palca.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: O kim pisze andrzej piotrowski z Nowogrodu , czyżby o p. Zbigniewie Skowrońskim ??

... no to może teraz coś z radosnej twórczości Autor: Kasia.
to ta co tu pisała , że ...
\" że przyjedzie do mojego biura,
zna mnie dobrze, bo coś tam niby u mnie kupowali jej znajomi ,
i ośmieszy mnie w oczach wspólników itp... \"

Podam kilka pierwszych, lepszych przykładów :

Re: moralność w polityce
Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 27-05-18 00:17

Stare to ty masz 61 letnie cynadry trolu z Kownat...
----------------
W dvpie mam w co wierzysz, a jak nie masz pojęcia kim jesteś to Aśki podpytaj.

----------------

Data: 27-05-18 00:39

Niech ci wystarczy że ktoś kiedyś w związku z twoim zajęciem i biznesem miał do czynienia z tobą, coś do wykonania, więcej się nie dowiesz.
---------------

Data: 27-05-18 00:45

Idź łgarzu spać, kończę skoro łżesz jak pies. Pewnie w Jeziorku też nie bywasz, nie wpominając o biurze w Łomży.
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=440298&t=440170

Re: atak na religię praojców POlaków
Autor: Kasia. (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 08-01-18 23:10

Wystarczy że twój kownacki znam i drugi w Jeziorku.( adres)
------------

Autor: Kasia. (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 08-01-18 23:24

W Kownatach masz ośrodek,
https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=423475&t=423475
Data: 03-06-17 17:57

...A odnośnie wsi to chyba Kownaty coś ci mówią, a może skowronki śpiewają ?
----------

Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 03-06-17 18:24

Picza oj Picza nawet nie masz pojęcia ile osób w związku z twoją wykonywaną profesją i przy budowie kiedyśniejszego domu się u ciebie przewinęło, ... Powiadasz że nie masz pojęcia co oznaczają Kownaty czy ten niby \"ptaszek\" a polowania też ci nic nie mówią ?
----------
Wystarczy że ja wiem kim jesteś, a jak masz chęć wszem i wobec się przedstawić to wal śmiało może po tym chamskim traktowaniu ludzi sprzedaż ci \"wzrośnie\".
----------
Może gdybyś nie miał wspólnika to i owszem a tak po co faceta z idiotą mieszać? A jak zapomniałeś jak masz na imię to zapytaj wspólnika.

---------
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=765281&t=765281

FAKT, Kaśka ZAWSZE ROBIŁA UNIKI I GŁUPIE ALUZJE !
półprawdy i fałszywe pomówienia.
O CO CHODZIŁO Z TYM \"ptaszkiem\" i \"skowronkami\" ORAZ Z TYM \"wspólnikiem\" ?

ZBIEG OKOLICZNOŚCI, ŻE W ŁOMŻY FUNKCJONUJE BIURO FIRMY DEWELOPERSKIEJ , DWÓCH WSPÓLNIKÓW : DEVELOPMENT SPÓŁKA JAWNA - ZBIGNIEW SKOWROŃSKI i WITOLD MAREK ZACHARZEWSKI ?

... głupie komentarze o wspólniku , skowronku itp...
P. ZBIGNIEW SKOWROŃSKI to przecież łomżyński biznesmen mieszkający w Kownatach.

PO CO PISAŁA O 61 LATACH , KOWNATACH, JEZIORKU, I POLOWANIACH ?

CZY TO ZBIEG OKOLICZNOŚCI, ŻE OGÓLNIE SZANOWANY PAN ZBIGNIEW SKOWROŃSKI Rok urodzenia: 1957 (61 lat - miał wówczas, gdy tak pisała o cynadrach w roku 2018 ) , jest w Zarządzie PPH EXIMA \"AGRICULTURE 2000\" SP. J. ZBIGNIEW SKOWROŃSKI, JEZIORKO,

DLACZEGO WIELOKROTNIE ZWRACAŁA SIĘ DO MNIE PER \"ZBIGNIEW\", \"ZBYSIU\", \"ZBYSIORKU\" ?

CZY TO NASTĘPNY ZBIEG OKOLICZNOŚCI : p. ZBIGNIEW SKOWROŃSKI to myśliwy z ogromnym doświadczeniem, polujący na wszystkich kontynentach ?
... a polowania też ci nic nie mówią ?

... to tylko nieliczne próbki jej wypocin, więcej można znaleźć w archiwum tego forum.

Po kilku latach i setkach postów Kaśki, Polusa i kilku innych przydupasów,
nadszedł wreszcie czas , by tą sprawę wyjaśnić.

WIELOKROTNIE JEJ TU PISAŁEM - MYLISZ MNIE Z KIMŚ INNYM !
NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z P. ZBIGNIEWEM SKOWROŃSKIM !

Głupia babo ,
PISZĄC TAKIE BZDURY -
A TO ZAWSZE , W NEGATYWNYM KONTEKŚCIE , W STOSUNKU DO MOJEJ OSOBY, ( myląc mnie z tym panem ) ,
przy okazji forumowych pyskówek ,
SUGERUJESZ I POMAWIASZ , PRZEDSTAWIAJĄC W ZŁYM ŚWIETLE PANA SKOWROŃSKIEGO !

... TERAZ WYPADAŁOBY TU PRZEPROSIĆ TEGO GOŚCIA ,
za to , że WYPISYWAŁAŚ BZDURY POD ADRESEM BOGU DUCHA WINNEGO CZŁOWIEKA .

ps:
uwaga - ta szczekata baba pisała pod nickami ;
Autor: Kasia. ( z jedną kropką na końcu )
jak i Autor: Kasia.. ( z dwiema kropkami )
do tego wcześniej używała nicku Autor: De.

cdn...
jutro o \"twórczości\" Autor: Polus vel Autor: Kalipso vel Autor: aparat .

Re: O kim pisze andrzej piotrowski z Nowogrodu , czyżby o p. Zbigniewie Skowrońskim ??

chamie z kownat długo w się w cnadery drapaleś żeby to napisać?

Ha ha ha znów zydek z kownat przestał ćpać ocknął się i pomawia ,tego bez mojej zgody ta kanalia zydkowa posługuje się moimi danymi osobowymi ponoć chronionymi ... Ciekawe czy jakiś adwokat zechce zarobić i oskarżyć tego drania oszusta i podżegacza za posługiwanie się danymi osobowymi bez zgody właściciela ?
Czekam na propozycje z chęcią udzielę pełnomocnictwa

Głosuję na PiS bo oni tych hrumkajacych chamów i zydkokomuchów odegnali od koryta i teraz taki icek i pluto wyją po forach bo koryto uciekło ...I dobrze

Andżeju twoja twarz tęskniąca za rozumem pod ambasadą powiedziała wszystko...taki celebryta lokalnie upośledzony demagogią bolszewicką po chirurgii plastycznej u niewidomego kowala.

---
Każdy rodzi się ateistą. To naturalny stan umysłu. Indoktrynacja narzucona przypomina znakowanie bydła.

dewotka ma take ego ii tupet, że pewnie przed Sądem będzie mu tłumaczyć, że lepiej wie co on robi, a on nic nie kuma.

To piszecie ,że już mam zbierać na cebulę ? No widać za dużo w towarzystwie idiotów ,zboków , oszczerców i donosicieli przebywacie ...Aby wam pomóc radzę zmienić albo lekarza albo towarzystwo bo ten typ donosiciela jak zero 22 zdradzi każdego, każdemu który zaproponuje jakakolwiek zapłatę ...
To potomek tych żydów którzy najpierw wydali rodziny Polskich Żołnierzy , Policjantów i Urzędników Rosjanom w 1939r potem okradli ich domy , zawłaszczyli majątki ,odeszli z ruskimi i w 44r znów wrócili i tak zostali do dzisiaj jako TW, ORMOWCy i inne tego typu stwory pasożytujące na Polskim Narodzie. Teraz szkalują i Ten Kraj i Rząd demokratycznie wybrany w Kraju I za granicą
Popieram PIS i brzydzę się kanaliami ...

Łubudu możesz mnie cmoknąć razem z drugim przygłupem z tym co lubi powtarzać w kółko wypisywać pozwalam na udostępnienie moich danych itp,itd... Ile ja pisałam i co,a ile przygłup sam dopisuje potem sugerując że to niby moje,przy okazji ukazując swoją głupotę to jego problem. I żegnam,bo temat wałkowany po stokroć od dawna stał się idiotycznym. Jak ktoś nie wie z której strony i jak ugryźć to niech się ugryzie za własną dvpę. Bez odbioru.

Kasia..

No i znakomicie ha ha ha Pozdrawiam :-)

Pozdrawiam Pana serdecznie.

Kasia..

Władek T. też De.wotkę POzdrawia..., oby ci bokiem spod barchanów nie wyszedł...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

🤦‍♀️

Kasia..

Jak to miło jak hybryda bolszewicko -skarnie prawicowa się wierzga :)

Miło patrzeć jak wqrw się gotuje z bezradności trolla nowogrodzkiego który z zassał pewnie z mlekiem z piersi ? chyba że i z ... ojca kaczyńskiego mądrości życiowo opiniotwórcze - piszą skromnie tylko \"w towarzystwie idiotów ,zboków , oszczerców i donosicieli..\" a mógł się rozwinąć intelektualnie na wyżyny uPiSdżenia jak jego ojciec przyrodni na drabince i napisać \"mordercy\"

---
Każdy rodzi się ateistą. To naturalny stan umysłu. Indoktrynacja narzucona przypomina znakowanie bydła.

To są dopiero \"yelity\" ukręcone chyba z jednego góvna jak forumowi kompani!

Są różne bóle , jednego ważniejszy od drugiego ?
Autor: 0-22 (---.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl)Data: 17-05-20 19:11

alkoholiku i stary pedale komuchu, jaki z ciebie Polak pomiocie z matki , damy wątpliwych obyczajów, kolaborantki SS , (której AK ogoliło głowę ) i Żyda NKWD-zisty , zasiedziałego w Polsce od czasu kiedy przybył na czołgach z kacapami do naszej Ojczyzny .
Toż i Żydki nie chcą cię uznać za swojego i mają za geja i goja,
stąd ta antyżydowska obsesja, mścisz się ? :

Kasia..

No nawet nie czytałem Pani Kasiu tych jego wypocin Ale jak taki jak on tak o mnie pisze to jest to najlepsze świadectwo ,że jestem przyzwoity ... A on no cóż chory na łeb...

De.bilko

...zacytuj wPiS Nowogrodzkiego Rzyda, który POprzedził ową odPOwiedź 0-22 jako retorsję na obelgi i obrażające inwektywy...

No i już Kaśka - (De. wotka - De.bika) razem z forumowym alkoholikiem c2h5oh, mają pory pełne ze strachu :)
Już się zaczyna głupkowate tłumaczenie .
... że to nie jej słowa itp... Wszak podałem linki i można sprawdzić cały temat.
Co prawda nigdy nie pisała tu, że ja to Z. Skowroński - ale tępa dzida myśli że jest taka cwana i wmówi przed Sądem składowi orzekającemu, że pisząc te słowa miała na myśli kogoś innego.

Naruszenie dobrego imienia, zniesławienie możliwe jest i bez wymieniania imienia i nazwiska.

W nieprzychylnej wypowiedzi, nie trzeba podawać nazwiska konkretnej osoby, by odpowiadać za zniesławienie. Wystarczą jakiekolwiek dane, które pozwalają tę osobę zidentyfikować.

Zniesławienie na forum internetowym bez podawania danych personalnych jednak z danymi które pozwalają pewnej zawężonej grupie osób wiedzieć o kogo chodzi ( np. stanowisko w firmie, adres ) nosi znamiona opisane w 212 kk.

W wypadku naruszenia dóbr osobistych polegającego na obrazie czci uwzględniać należy nie tylko znaczenie słów, ale również kontekst sytuacyjny, w którym zostały użyte. Sama okoliczność, iż autor wypowiedzi nie wymienia nazwiska powoda, nie uchyla naruszenia jego czci i dobrego imienia, jeżeli wypowiedź pozwala na identyfikację osoby w jej środowisku – wystarczy, by oceniając sprawę rozsądnie, można było powiązać zniesławiające zarzuty z konkretną osobą.

Posty Autor: Kasia w oczywisty sposób naruszały dobra osobiste p.Z.Skowrońskiego , gdyż nie mają żadnych podstaw, a wywołały falę nieprzychylnych komentarzy, które godzą w reputację przedsiębiorcy,
a użyte przez nią sformułowania ( jak i pozostałych autorów-hejterów ) w sposób jednoznaczny pozwalają na zidentyfikowanie osoby.

Podawane przez nią informacje jednoznacznie wskazują na konkretną osobę, którą w tak małym mieście można bez trudu skojarzyć z imieniem i nazwiskiem.
No bo ilu szanowanych obywateli tego miasta jest przedsiębiorcami, deweloperami sprzedającymi mieszkania a mającymi swoje biuro firmowe ( wraz ze wspólnikiem) przy ul. Porucznika Łagody , do tego mieszkającymi w Kownatach i mających drugi adres w Jeziorku, do tego mających na imię Zbigniew i nazwisko Skowroński, ( tu w zakamuflowany przez nią sposób określane \"ptaszkiem\" i \"skowronkiem \"), przy tym dziwnym trafem akurat w czasie gdy pisała swój post, przedsiębiorca ten miał właśnie 61 lat, że nie wspomnę tu o jej \"polowaniach\" , które też wiele mówią - wszak p. Z.Skowroński to ogólnie znana postać w środowisku łomżyńskich myśliwych , jako zapalony podróżnik i myśliwy.

Ktoś myślący uwierzy w taki zbieg faktów, danych, informacji i okoliczności ?

Teraz tępa dzida, wypiera się swoich słów i chce zamieść sprawę pod dywan ?
A gdzie przeprosiny za te brednie ?
Ja uparcie będę właśnie wałkował ten temat, nie dam zapomnieć o jej głupocie,
a może ten wątek dotrze w końcu i do osoby, której dobra osobiste zostały tu naruszone ?

ps:
Co do Autor: c2h5oh , to już jego nick świadczy o tym, jakim trzeba być idiotą ,
by samemu sobie, dorosły facet ok. 60tki obrał bimbrowy pseudonim ( dzień bez alkoholu, to dzień stracony:) )
Ten typ z Nowogrodu, który chciał zostać forumowym celebrytą,
wszak sam tu na forum swego czasu poinformował, że udzielił wywiadu przed ambasadą Egiptu i tam przedstawił się z imienia i nazwiska, później na forum pochwalił się linkiem do filmiku na Youtube oraz chwalił się, że cyt. \" ten z tą mordą to Ja he he he \".
Co on teraz pieprzy o ....\" bez mojej zgody ta kanalia zydkowa posługuje się moimi danymi osobowymi ponoć chronionymi ..\"
podczas gdy sam na forum w innym temacie zapraszał forumowiczów na posesje/działkę do siebie do Nowogrodu,
jak i swego czasu kiedyś sam tu podał swój numer telefonu komórkowego.

Tu relacja i wywiad , mówi pan Andrzej Piotrowski z Łomży
... małe sprostowanie, nie z Łomży a spod Nowogrodu :)
oglądaj video na portalu Wolność24.pl
- piszący na forum pod nickiem Autor: c2h5oh
http://wolnosc24.pl/2017/05/13/protest-pod-ambasada-egiptu-ludzie-przyszli-zeby-oddac-hold-zmarlej-polce-video/

Data: 14-05-17 12:05

Powiem wam jak wyglądam w Polsacie była taka wzmianka z protestu przed ambasadą
i ten z tą mordą to Ja he he he

..........................

Autor: De. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 14-05-17 12:51

Internet mi dziś odpala jak diesel na mrozie:( Znalazłam filmik na Wolność24 gdzie się wypowiada facet z Łomży,któremu w Egipcie zaproponowano aby sprzedał swoją żonę to Ty Etanol?
............

Data: 14-05-17 13:07

Ano

https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=395312&t=395312

Walnij działkę zapij piwem pokaż siebie kanalio , będą ludzie w Łomży wiedzieli komu napluć w ryj za szkalowanie i oczernianie Polski Polaków wyzywanie i zniesławienie kobiet podburzanie do zamieszek i straszenie użyciem siły ...
Te twoje pisanie to mi lata setką ponad rowem chamie z Kownat i dziadu od kamienicy z Sienkiewicza ale zaraz zaraz , a jak to się ją kupiło ? ...

... alkoholiku, sugerujesz jakiś przekręt przy kupnie kamienicy z Sienkiewicza ?
Jak takiś bohater, to napisz coś więcej.

Ty paplakopodobny chamie nie porównuj wpisów ludzi do wpisów buraków że są niby takie same,bo niektorych chamstwa nikt nie jest w stanie przebić,a jak chcesz to stawaj w szeregu razem z tym który ludziom by stawiał ch.j na grób zamiast krzyża i setki innych parszywych tekstów. W sumie pasujesz jak ulał aby mieć takich kompanów.

Kasia..

Panie Andrzeju w sumie to i bardzo dobrze że Pan się nie natknął na takie komentarze osobiście,bo to jest dno,nic więcej,a nawet poniżej dna! Dla mnie niektórzy przestali być ludźmi.

Kasia..

...dla mnie ty nigdy nie byłaś nawet kobietą, o człowieku nawet nie wsPOmnę...

ZOBACZYMY , JAK BĘDĄ SIĘ TŁUMACZYĆ W/W AUTORZY

W ZAMIESZCZONEJ NA PIERWSZEJ STRONIE PORTALU KLEPSYDRZE Z PRZEPROSINAMI :)
... no chyba, że wolą cywilny pozew w sądzie ?

W sumie Panie Andrzeju ja od dawna staram się ignorować, długich tekstów nie czytuję od dawna,bo nie ma najmniejszego sensu tracić czas na wypociny idioty, a gdy gdzieś przemknie czasem we temacie innych wpis chamidła o ludziach,bo o mnie niech się produkuje burek, widać spędzam sen z powiek i musi kąsnąć niczym bezzębny pies co rusz w jakimś temacie licząc że będę pół dnia kopać się z koniem,ale to jest już nudne i odkąd stał się tym czymś to staram się olać, ale są sytuacje kiedy trzeba przypomnieć takim że są dnem!

Kasia..

... paplik, fakt - nigdy nie spotkałem drugiej tak wulgarnej, kłótliwej i zakłamanej baby .

Paplakopodobny bym była bardzo zawiedziona gdybym dla takich polakożerców była. Więc bardzo mnie cieszy,bo od takich jak ty trzymam się z dala 😂

Kasia..

KATARZYNA N. - Autor: Kasia..

PANI Kasiu jak kiedyś tych dwóch parchów przeczytałem po raz pierwszy ,to mnie zszokowało jak można zwracać się do piszących na forum w formie bluzgów i oczerniania ? Ale w końcu do bydlaków przywykłem i takie też w Polsce żyją ...

Nie strasz nie strasz bo się ze ,,rasz i będziesz musiał pampersa wymienić , chodzą słychy ,że mocno przepuszczasz, i znów zmienisz pseudo z zera 22 na sra...jący ze strachu...

Panie Andrzeju ja też bardzo długo tolerowałam wiele, aż w końcu zrozumiałam że z nimi nie da się kulturalnie, normalnie jak z ludźmi,bo narobią człowiekowi na głowę jeśli im się pozwoli, więc trzeba w ich języku.A w życiu od takich tylko i wyłącznie z daleka i absolutnie nie mieć nikogo takiego wśród swoich znajomych.

Kasia..

Święte słowa Pani Kasieńko Pozdrawiam i na kawkę zapraszam :-)

Obiecałam, że w tym roku w końcu ją wypijemy 😉

Kasia..

... może będziecie mieć okazję po przegranej w sądzie sprawie za naruszenie dóbr osobistych :)

...wówczas nie będzie ich stać, ani na kawę, ani bladą herbatę..., będą żłopać wodę z Narwi na otrzeźwienie...

Żebyś był inteligentny, przystojny a przede wszystkim nie takie dno to bym powiedziała abyś mnie cmoknął,a tak to ci powiem tylko jedno i zapamiętaj. WPIS MÓJ, POWTARZAM MÓJ WPIS Z KONKRETNYM NAZWISKIEM KOGOŚ Z FORUM. I to na tyle. Nie ośmieszaj się klaunie w przeciwnym razie. 😂... Starczy ci już pajacu i przestaniesz się tu produkować w moim kierunku?! Nudzi ci się? Pogadaj z kumplem jak został ci jakiś, odetchnij świeżym powietrzem,a jak nie to weź leki i idź w pi...u!

Kasia..

bimber pożydziłeś... kawka to trochę mało za sesję z dominą

Łubudu mówi że ma do czynienia z dominą. Uuuuu nowocześniaku daje ci czasem buty polizać,czy tylko pejczem traktuje?! Ach to dlatego tak lubicie te maski, załóż przeciwgazową i niech deko przykręci żebyś powietrza zbyt dużo nie złapał.

Kasia..

Jak go dobrze wytresujesz to dorzucę bombonierkę i załatwię ci zniżkę na Windowsa od Gatesa.

Ja nikogo nie tresuje to po pierwsze,a po drugie jak lubisz słodycze to ponoć cukier w kostkach jest niezłą bombonierką. Smacznego. A dobroć Gatesa mam w....

Kasia..

No dopiero mogłem przeczytać , Trzymam za słowo i zapraszam Panią Kasię Dominę ha ha ha... a volksdojczom zostawię rozmyślanie o Andrzeju procesach i wygranych :-) Ostatnio rozmyślam jak to jest ,ze jedni dostają kamienice w Łomży a mnie nie chcą dać a tak mi się podoba taka jedna na Sienkiewicza ...

PS woo ty taki jesteś od urodzenia ? Wyrazy współczucia dla Mamy...

Co rusz jestem kimś nowym jak widać. Mają fantazję idioci. Jeszcze trochę to spać nie będą mogli nocami... Panie Andrzeju z tymi kamienicami jak widać chociażby po samej Warszawie czy innych dużych miastach to chyba nie tak łatwo,mi pewnie też nie dadzą, bo korzenie nie te. Z drugiej strony to i lepiej bo bym nie miała i tak sumienia wyrzucić nikogo z takiej kamienicy.
A kawa będzie 😉

Kasia..

Też nie interesuje mnie kasa zarobiona na ludzkiej krzywdzie i tragedii życiowej , rozumiem to doskonale ...Pozdrawiam

De.wotka nie daje Gatesowi zarobić i ma zainstalowane same pirackie oprogramowanie, wszak legalne takich bzdur nie POzwoliłoby puszczać w sieć...

Tak czubku,tak każdy telefon mam kupiony na czarnym rynku. A co do reszty wszystkie oprogramowania w rękach tego psychopaty? To się narobiło.A że by filtrowali wszelakiej maści kreatury to żadna nowość ci co mają pejsbuka wiedzą o tym najlepiej.

Kasia..

cdn

... wypadało by przypomnieć i postać : Autor: Polus vel Autor: Kalipso vel Autor: aparat vel Autor: Fafa vel Autor: ubot, Autor: kalam itd...

Chociaż materiału jest multum, to jednak nie wiadomo od czego tu zacząć .

Otóż ten internauta o prawdziwym imieniu Krzysztof ,
posługujący się kilkoma nickami ( co udowodnione na forum i sam się już tego nie wypiera ) ,
w setkach, ba może i tysiącu swoich postów zwracał się do mnie per ; Zbysiorku, Zbysiu z Kownat, często i gęsto w zestawieniu z bluzgami i inwektywami. U tego typa słowa ; kvrva, skorviony, choj, bydło, folksdojcz, zdrajca Ojczyzny, komuch, UBek, SBek, sprzedajna opozycja, złodzieje itp... są na porządku dziennym.
Dla mnie to nie problem,
ale już kojarzyć z tymi zwrotami kogoś innego, w jego przypadku zawsze mnie jako Zbysiorka z Kownat - to w kontekście jego \"twórczości\" p. Zbigniew Skowroński jest tu często obrażany.

Oto kilka pierwszych z brzegu przykładów ;

Re: Będzie delegalizacja stowarzyszenia DUMA i NOWOCZESNOŚĆ...
Autor: Kalipso (---.etth.elomza.pl)
Data: 22-01-18 22:01
Ty stara kvrvo spod Kownat, jesteś folksdojcz totalny najniższego płazu.
Menda, ciota i padalec w jednym.

https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=424860&t=424854

Re: Podsumowanie roku - plebiscyt na forumowego durnia ...
Autor: Polus (---.elomza.pl)
Data: 06-01-20 13:36
Zbychu, nie zrób tylko plebiscytu na starą forumową kvrvę.
Gdzie jesteś niezagrożonym liderem.

............
Autor: Kalipso (---.elomza.pl)
Data: 07-01-20 20:45
Zbysiorku stara kvrvo...
https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=502913&t=502539

Re: Dzieci opuszczone przez ojca!!!!!!!!!!!
Autor: Kalipso (---.play-internet.pl)
Data: 31-05-17 22:01
Speech, a ty nie jesteś przypadkiem tym znanym starym rogaczem z Kownat? I babskim bokserem...

( ps: w owym czasie używałem nicku Autor: speech)
https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=764931&t=764931

Re: kali, kto w PRLu , jechał na kontrakt do Libii, dostawał paszport i zgodę na wyjazd do USA ?
Data: 06-01-20 23:40
Zbysiorku spod Kownat, coraz gorzej z tobą...

Data: 07-01-20 01:29
Zbysio, słyszałem że, ty już sobie kwaterkę zarezerwowałeś z nagrobkiem?
Pakujesz się pomału? Czy ostatnio nieco przyśpieszyłeś?

Data: 07-01-20 06:34
Zbysiorek, czy ty podobnie jak i forumowa ziuta, tropisz i wszystkich wyzywasz od komuchów?
cytat:
\"Na przypadające w okręgu łomżyńskim dwa mandaty do Senatu zgłoszono 7 kandydatów. I tak PZPR jako swojego kandydata zgłosiła Dominika Jastrzębskiego Ministra Współpracy Gospodarczej z Zagranicą, ZSL – Józefa Mioduszewskiego, SD – Zbigniewa Skowrońskiego, natomiast KO Solidarność zgłosił dwóch kandydatów – znanego adwokata, doradcę pierwszej Solidarności Lecha Kozioła oraz profesora Ryszarda Reiffa z Warszawy.\"

Co ty na to skowroneczku? Reprezentowałeś kurię?
Ale pomijając wszystko, musiałeś być naprawdę nieźle zasłużony dla władzy \"ludowej\"?

Data: 07-01-20 06:37
Podpierd*lałeś hurtowo, czy tylko wybiórczo?
A potem? Układ zadbał o ciebie? Dobrze się ustawiłeś?

https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=502758&t=502758

...są setki takich jego postów , utrzymanych w tej samej konwencji i retoryce.
Wystarczy użyć do tego przeglądarki archiwum tego forum .

np. że współżyję z suką sąsiada, która się wabi Aza itp... brednie .

ps:
ostatnimi czasy ślepy Krzysztof podchwycił i powiela brednie napisane przez Kaśkę ,
jakobym cyt. ... \" miał już trzustkę na agrafce \"

Ciekawe co teraz Autor: Polus vel Autor: Kalipso
napisze o niby moich Kownatach i deweloperce ?
Pisz krzysiu, zobaczymy na co cię jeszcze stać ?
... ale nie zapomnij się wyprzeć, jak żaba błota,
żeś ty pisząc do mnie i o mnie , nie miałeś na myśli p. Z. Skowrońskiego :)

Autor: aparat (---.elomza.pl)
Data: 23-03-19 11:23
Ponadto Zbychu...

Re: Stanisław Michalkiewicz publicysta Radia Maryja prosi o datki jako pomoc w wykupieniu mieszkania :)
Autor: -speech (---.unknown.vectranet.pl)
Data: 23-03-19 12:06

ślepcze o jakim ty znów tu Zbychu piszesz,
co to ma wspólnego ze mną ?

Re: Stanisław Michalkiewicz publicysta Radia Maryja prosi o datki jako pomoc w wykupieniu mieszkania :)
Autor: aparat (---.elomza.pl)
Data: 23-03-19 12:10
To nie Ty? Myślałem żeś deweloper?...
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=473322&t=473230

Re: Katabasa i Kory „Zabawa w chowanego\\\\\\\"
Data: 20-05-20 09:42
A co na to skowronku twój przyjaciel ksomdz ospowaty z sekty z górki ...
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=816272&t=816242

Re: Historia zakazana czyli jak kościół niszczył Polskę.
Data: 10-11-19 20:58
A co na to t f ój fąfel ospowaty endriu i bronek z sekty ?...
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=496396&t=496396

... do czego ten alkoholik pije, nie pierwszy już raz wypisuje głupoty o jakimś ospowatym proboszczu z górki i niedaleko ul.p. Łagody .
- czyżby proboszcz miał na imię Andrzej ?

a propos :
co ma na myśli Autor: c2h5oh pisząc często o niby moich związkach z LOK i łomżyńską przystanią ?
Czyżby znów mnie z kimś myli albo p.Z. Skowroński tam działał lub i działa ?
np. tu https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=511605&t=511556
... i znów coś w tym temacie o sąsiadach w Kownatach.
przystań i tu :https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=496758&t=496758
Re: nowy przedmiot w PiSlamskiej szkole
Data: 14-11-19 21:15
Nie rozumiesz co to wolność głupiś i sam jesteś tym co o nas piszesz burku pejsaty z przystani...

Re: A tak pis dba o szefów morderców. Niziołek dyrektorem.
Data: 05-04-20 12:36
Wymień swe nazwisko legacie z WSI i kablu z przystani coś pisał ,że Polacy mordowali Żydów w Jedwabnem aby ludzi mogli spluwać jak cię zobaczą w Kownatach nie wymienisz boć tchórz ha ha ha ...
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=512910&t=512910

Dla kompletu podaję i kilka przykładów \"twórczości \" Autor: rei

... co prawda, to stek bzdur i ciągle ta sama śpiewka troglodyty,
wypociny chorego psychicznie typa ?
ale przestaje to już być śmieszne w kontekście gdy ta gnida wsadza w prawie każdy temat swoje paranoiczne trzy słowa.
To co wyprawia ten osobnik, to zakrawa na paranoję .

Po za tym, groźby typu ; cyt. ... \"byliśmy z ekipą chcieliśmy mu spuścić wpier dol\" oraz ... \" kiedyś ci zrobimy wjazd do chałupy i się skończy stary dziadu\" -
są karalne a istnieje obawa, że chory psychicznie człowiek może się tego dopuścić. !

Re: W ciągu ostatniej doby odnotowano 576 nowych przypadków zakażenia SARS -CoV-2. to największy dobowy przyrost zakażonych od początku epidemii.
Autor: rei (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06-06-20 20:09
chamie z kownat krowy wydoiłeś?

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=522415&t=522415
Data: 06-06-20 22:51
spedy i nierządy to ty uprawiasz ze swoimi krowami ty chamie z Kownat
..........
Data: 06-06-20 22:51
chamie z kownat posprzątaj posesje

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=522481&t=522481
Data: 06-06-20 17:48
chamie z kownat a krowy wydoiłeś?facmen napisał(a):

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=522360&t=522360
Data: 06-06-20 22:03
…….
Data: 06-06-20 22:20
Autor: 0-22 (---.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl)
Data: 28-04-20 22:31
Mogę ci wynająć i nieodpłatnie - warunek sama musisz skopać , odchwaścić teren, wykarczować krzaki i wywieźć śmieci z działki.

- chamie z kownat posprzątaj posesje a nie szukasz głupszych od siebie

……..
Data: 06-06-20 22:21
a ty pedale jesteś następny do odstrzału
......
Data: 06-06-20 22:53
już ci chamie napisałem
nierząd to ty uprawiasz z krowami w Kownatach

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=522467&t=522467
Data: 25-05-20 12:33
chamie z kownat krowy wydoiłeś ?

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=520948&t=520948
Data: 25-05-20 13:20

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=520955&t=520955
Data: 22-05-20 18:34

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=520506&t=520506
Data: 22-05-20 22:29
cham z kownat zaklina rzeczywistość

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=520541&t=520541

Re: ProPiSowskie forumowe bydło, kłamie i manipuluje opinią publiczną w sprawie gniota Latkowskiego, podczas gdy cała opozycja, wszyscy porządni ludzie w Polsce JEDNOZNACZNIE POTĘPIAJĄ PEDOFILIĘ .
Autor: rei (---.elomza.pl)
Data: 22-05-20 17:35
.........
Data: 22-05-20 17:41
tak oto chamidło z kownat usiadło podrapało się w jaja i napisało

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=520493&t=520493
Data: 20-05-20 15:59
chamie z kownat a krowy wydoiłeś?

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=519983&t=519983

Re: Film Latkowskiego zrobiony na polityczne zamówienie, aby przykryć film braci Sekielskich oraz afery PiS z handlem maseczkami i testami na koronawirusa.
Data: 21-05-20 20:31

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=520260&t=520260
Data: 21-05-20 10:28
Mogę ci wynająć i nieodpłatnie - warunek sama musisz skopać , odchwaścić teren, wykarczować krzaki i wywieźć śmieci z działki.

- chamie z kownat posprzątaj posesje

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=520147&t=520147
Data: 20-05-20 16:53

- chamie z kownat posprzątaj posesje a nie szukasz głupszych od siebie

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=520005&t=520005
Re: Pejsate to paskudny naród, wielu \\\\\\\"prawdziwych\\\\\\\" Polaków współczuje islamskim terrorystom z Palestyny i wspiera ich moralnie w walce z Żydami. Czosnkowe nie mają prawa bronić swojej Ojczyzny?
Data: 20-05-20 19:50
ty chamie z kownat posprzątaj posesje brudasie

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=520053&t=520053
Data: 19-05-20 17:58
chamie z kownat wysprzątaj posesje brudasie

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=519688&t=519688
Data: 19-05-20 20:29
głupi cham z kownat kolejny raz na kogoś temat zakłada
Debil

.........
Data: 19-05-20 20:45
chamie z kownat wysprzątałeś posesje?
.........
Data: 19-05-20 20:52
na cały powiat Łomżyński to tylko w Kownatach takiego chama uświadczy
.........
Data: 19-05-20 20:52
cham nad chamy
........
Data: 19-05-20 21:02
cham zbigniew z kownat

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=519722&t=519722
Data: 19-05-20 21:54
Autor: Kalipso (---.elomza.pl)Data: 19-05-20 20:40
zbysiorku spod Kownat
Od lat wielu, starą kvrvą forumową, to ty tutaj byłeś.
Chciałbyś pozbyć się przydomku na rzecz kogoś innego?

- ***** i cwelem

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=519703&t=519703
Data: 19-05-20 17:53

- sqrwesnynu yebany brudasie posprzątaj posesje a nie szukasz głupszych od siebie
chamie z Kownat

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=519685&t=519685
Data: 18-05-20 21:34
@ 0-22 ty nie jesteś cham z kownat
ty jesteś chwastem który trzeba wyrwać
ty sqrwesynie hebany

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=519527&t=519527
Data: 17-05-20 22:19
Mogę ci wynająć i nieodpłatnie - warunek sama musisz skopać , odchwaścić teren, wykarczować krzaki i wywieźć śmieci z działk

- chamie z kownat wysprzątaj swoją posesje a nie szukasz głupszych od siebie

........
Data: 17-05-20 22:21
brudasie

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=519329&t=519329
Data: 16-05-20 11:59
cham z kownat jak się uaktywnił

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=518895&t=518895
Data: 18-05-20 11:35
Data: 18-05-20 10:48
De. bilka to jedno, ale alkoholik z Nowogrodu,
ten to się dopiero tu zapluje :)

- chamie z kownat krowy wydoiłeś?

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=519406&t=519406

Re: Brawo policja
Data: 16-05-20 21:42
Data: 16-05-20 21:23
rei,
parobku, potomku roztrząsaczy gnoju a krowy już wydoiłeś, świnie nakarmiłeś ?

- chamie z kownat nie jestem niczyim parobkiem
a sqrwysynom przedsiębiorcom się naprzyglądałem tylko kombinują jak nie zapłacić zusu i jak w chvja zrobić pracowników.
jesteście sqrwysyny i wiecznie wam mało

.......
Data: 16-05-20 21:45
Data: 16-05-20 21:42
Ta kvrva @rei, stary matoł nie potrafi nawet wkleić poprawnie aktywnego linku :)

- kvrwa to cie wysrała chamie z Kownat

.......
Data: 16-05-20 21:57

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=519031&t=519031
Data: 17-05-20 12:17
chamie z kownat a krowy wydoiłeś?

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=816111&t=816111
Data: 10-05-20 20:02
Mogę ci wynająć i nieodpłatnie - warunek sama musisz skopać , odchwaścić teren, wykarczować krzaki i wywieźć śmieci z działki

- Tak oto ten osobnik z kownat proponuje darmowo dzierżawę w zamian za wysprzątanie posesji.
Leń śmierdzący zamiast zabrać się za wysprzątanie posesji siedzie przed komputerem i pierdzi w stołek.

.......
Data: 10-05-20 20:38
cham z kownat pisze że nie jest z Kownat
.......
Data: 10-05-20 20:54
chamie z kownat sprzątnij posesje i nie rób z nikogo głupka
.......
Data: 10-05-20 21:03
chamie z kownat nie ze mną te numery
my tu wszystko wiemy

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=815943&t=815943
Data: 10-05-20 18:53
chamie z kownat a krowy to ty wydoiłeś?
.........
Data: 10-05-20 19:19
@ 0-22 ty chamie z kownat weź się za jakieś pożyteczne zajęcie
kiedyś takich chamów jak ty to wsadzali w dyby

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=815916&t=815916

Data: 17-05-20 21:32
teraz cham z kownat martwi się o moje finanse
........
Data: 17-05-20 21:33
kiedyś ci zrobimy wjazd do chałupy i się skończy stary dziadu

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=519263&t=519263
Data: 28-05-20 18:27
taa
ma stado krów w kownatach i syf na posesji
byliśmy tam z ekipą chcieliśmy mu spuścić wpier dol

........
Data: 29-05-20 12:06
do tego chama z kownat wszystko podobne

Jak długo jeszcze ten typ będzie bezkarnie wypisywał takie bzdury na forum ?

Re: speech ten smiec
Data: 18-09-18 18:13

O fajny temaf f16 ja wiem w 100% nie tylko gdzie mieszka, ale i gdzie ma firmę poza Łomżą i biuro w Łomży, ale nie brudź sobie rąk. To 61 letni pierdziel, szkoda czasu...
Zaznaczam, , że to było do autora z debilem Spiczą nie zamierzam dyskutować więc niech się nie produkuje i nie struga wariata że niby niewiem kim jest Zbysiu
...

https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=792826&t=792826

ps:
w owym czasie na forum posługiwałem się nickiem Autor: speech

Jeszcze jak będę miał trochę więcej czasu,
odszukam post Kaśki vel De. , gdzie pisze, że wraz z mężem podjadą pod moje biuro/firmę w Łomży i ...

Toż to paranoja, co ta baba pisze ?
niewinny człowiek może ucierpieć.

To jest już chore , co tu niektórzy wypisują.

Cztery osoby Autor: Kasia., Autor: c2h5oh, Autor: Polus vel Autor: Kalipso vel Autor: aparat, Autor: rei, piszą bzdury, a inni tak , jak i Autor: zzzaaaccc99 dalej to powielają .

Ostatnio zezzak99 w przeciągu tylko dwóch dni, pisał aż cztery razy o wieśniaku z Kownat. Takie działania świadomie dyskredytują niewinną osobę i podgrzewają atmosferę.

Mnie to wali co wypisują niektóre osoby pod moim adresem ,

ale przez taką nagonkę i mieszanie w forumowe brudy, Bogu ducha winnego człowieka ,

bo nie ma nic wspólnego z zaistniałą sytuacją,

może i fizyczne ucierpieć niewinna osoba,

która jest tu ze mną mylnie kojarzona .

... już były groźby ; cyt.
\" kiedyś ci zrobimy wjazd do chałupy i się skończy stary dziadu \"
i
\" ... w kownatach i syf na posesji
byliśmy tam z ekipą chcieliśmy mu spuścić wpier dol
\"

czubku sam założyłeś post O Mnie a piszesz i biadolisz o sobie... ha ha ha nie ćpaj i nie chlaj tyle ...

Zagłębiając się w ten wątek, warto i zapoznać się z tematem ,
tam dalsze przykłady radosnej twórczości forumowych oszołomów :

https://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=523153&t=523153

Autor: c2h5oh
Temat założyłem , żeby poruszyć ten problem i ukrócić waszą działalność.
Do tego nie zauważyłeś, że założyłem go dopiero dn. 07-06-20 00:09 tj.
po mojej ok. 10cio dniowej nieobecności na forum,
podczas której to wy dalej wypisywaliście swoje głupoty.
Patrz na twój post z dn. 28-05-20 17:59 na dziale forum Ogólne,
tam też was pognało .

Może warto zastanowić się nad źródłem tych konfliktów?

...

pastuch nie dosc ze analfabeta to megaloman bez zadnych ku temu podstaw

Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

pastuch c2h5oh, celebryta :))))

Naruszenie dobrego imienia, zniesławienie możliwe jest i bez wymieniania imienia i nazwiska.

W nieprzychylnej wypowiedzi, nie trzeba podawać nazwiska konkretnej osoby, by odpowiadać za zniesławienie. Wystarczą jakiekolwiek dane, które pozwalają tę osobę zidentyfikować.

Zniesławienie na forum internetowym bez podawania danych personalnych jednak z danymi które pozwalają pewnej zawężonej grupie osób wiedzieć o kogo chodzi ( np. stanowisko w firmie, adres ) nosi znamiona opisane w 212 kk.

W wypadku naruszenia dóbr osobistych polegającego na obrazie czci uwzględniać należy nie tylko znaczenie słów, ale również kontekst sytuacyjny, w którym zostały użyte. Sama okoliczność, iż autor wypowiedzi nie wymienia nazwiska powoda, nie uchyla naruszenia jego czci i dobrego imienia, jeżeli wypowiedź pozwala na identyfikację osoby w jej środowisku – wystarczy, by oceniając sprawę rozsądnie, można było powiązać zniesławiające zarzuty z konkretną osobą.

Posty Autor: Kasia w oczywisty sposób naruszały dobra osobiste p.Z.Skowrońskiego , gdyż nie mają żadnych podstaw, a wywołały falę nieprzychylnych komentarzy, które godzą w reputację przedsiębiorcy,
a użyte przez nią sformułowania ( jak i pozostałych autorów-hejterów ) w sposób jednoznaczny pozwalają na zidentyfikowanie osoby.

Podawane przez nią informacje jednoznacznie wskazują na konkretną osobę, którą w tak małym mieście można bez trudu skojarzyć z imieniem i nazwiskiem.
No bo ilu szanowanych obywateli tego miasta jest przedsiębiorcami, deweloperami sprzedającymi mieszkania a mającymi swoje biuro firmowe ( wraz ze wspólnikiem) przy ul. Porucznika Łagody , do tego mieszkającymi w Kownatach i mających drugi adres w Jeziorku, do tego mających na imię Zbigniew i nazwisko Skowroński, ( tu w zakamuflowany przez nią sposób określane \"ptaszkiem\" i \"skowronkiem \"), przy tym dziwnym trafem akurat w czasie gdy pisała swój post, przedsiębiorca ten miał właśnie 61 lat, że nie wspomnę tu o jej \"polowaniach\" , które też wiele mówią - wszak p. Z.Skowroński to ogólnie znana postać w środowisku łomżyńskich myśliwych , jako zapalony podróżnik i myśliwy.

Ktoś myślący uwierzy w taki zbieg faktów, danych, informacji i okoliczności ?

\"Kłamstwo powtarzane po stokroć, staje się prawdą\" - powiedział ponoć kiedyś Joseph Goebbels .
Cóż, nie trzeba się długo nad tym zastanawiać żeby dość do wniosku że koleś się mylił.
Nie staje się prawdą!!!
Ale, niestety, może stać się jednym z czyichś wierzeń.

Doszło do tego, że w wielu tematach i postronni komentatorzy, Kownaty kojarzą z jedną postacią i to w negatywnym wymiarze. Czego dowodem mogą być i choćby ich pojedyncze posty ( np. Autor : Autor: zzzaaaccc99, Autor: Lobo czy Autor: kawosz ... ).
W podświadomości czytających te forum, utrwala się obraz czarnego charakteru.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0