piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polityka PiS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jasiek dla mnie jesteś THE BEST jak Ciebie nie wpuszczają drzwiami to wchodzisz oknem:) Tej zasady trzeba się trzymieć i po prostu być twardym a nigdy miekkim:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityka PiS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

pks



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityka PiS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

green hymmmm.. może nie skomentuje co myślę o facetach bezpłciowych.
No ale znalazła się kobieta która będzie miała pretensje do Ciebie i powie że kiedyś byłem inny a spotkałem gdzieś Ciebie i przez Ciebie zmieniłem ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityka PiS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

świetna szkoła!!! ) To nie prawda, że męczą psychiczne (!), tylko wymagają, czego wyniki widać na egzaminach. JAK najbardziej polecam! ;p

Z łaski swojej osoby, które nie miały okazji uczyć sie w tej szkole niech się nie wypowiadają, a nie zaraz będą pisać że jest strasznie bo ktoś słyszał od kogoś a ten ktoś jeszcze od kogoś ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityka PiS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

oczywiście że jeszcze autobusy pks. Wszystkie te które idą na Stawiski, Augustów, Pisz itd. Jeśli się nie mylę to odchodzą z pod 13-stki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityka PiS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

do marianowa dojedziesz 1 na zamiejskim bilecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org