poniedziałek, 10 sierpnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozwój polskiej gospodarki niespotykany w dziejach Galaktyki. A ceny co robią? Bezczelnie rosną.

Jak mawiał Marionetka I sekretarza KC PZPR-pis, znacząco spadły ceny oleju. Ceny koni arabskich też. Już nawet przeciętnego czopa PiSdowskiego za PiSda stać na konia arabskiego z Janowa Podlaskiego a bardziej obrotnego (są tacy co dopchają się do odbytu I sekretarza PZPR-pis, a po drodze i Piotrowicza zaliczą). Ale przeciętnego czopa PiSdowskiego nie stać już na kilogram truskawek, nie wspomnę o ogórkach.
W PiSlandii na topie w 2020 roku będzie konina.
Takie dotacje PZPR-pis do rolnictwa, walka z suszą, tyle wycinania lasów i wszystko w PiSdu, i cały plan też w PiSdu.
https://kobieta.onet.pl/ceny-owocow-i-warzyw-wiosnalato-2020-sa-bardzo-wysokie/spprrc5

Co to się czopusie PiSdowskie stało, że takie takie wysokie ceny? Przecież w wydziale propagandy (dawniej TVP) sukces na sukcesie sukces pogania?
Darliście ryja, że truskawki w 2010 roku były kosmicznie drogie
https://forsal.pl/artykuly/430945,ceny-truskawek-sa-dwukrotnie-wyzsze-w-2010-roku.html
Za PZPR-pis są tańsze?

A ostrzegałem, żeby z biznesem i kapitałem uciekać z PiSlandii, kryć co się da przed komunistycznymi chciwymi PiSdowskimi racicami.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Rozwój polskiej gospodarki niespotykany w dziejach Galaktyki. A ceny co robią? Bezczelnie rosną.

ziuta barabaszu
Najważniejsze że totalne kvrestvo maleje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0