czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

ryba22 - zlituj się i używaj choćby odrobinę przecinków, jeżeli chcesz doradzać.

Do autora tematu.

Nie marnuj czasu na technikum. Jeżeli masz aspiracje, to prawdopodobnie wybierzesz się na studia. Już w pierwszym miesiącu pierwszego roku nadrobisz i przekroczysz cały zakres, który miałbyś w technikum.

"Po którym będzie łatwiej znaleźć pracę w Łomży i okolicach?"

Smutne to, ale słowa Łomża i Praca leżą na razie na przeciwnych sobie biegunach. Wnioskuję jednak, że zostało Ci jeszcze parę latek do podjęcia kariery zawodowej, więc może za te kilka lat będzie znacznie lepiej, a powinno, bo jak widzisz tworzone są np. strefy ekonomiczne ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?



To i jeszcze raz ZDZIECINNIAŁY STARY LUMP maruda , zabrylował swoją " inteligencją " ,

tekst " godny " jego fanów z GIMNAZJALNEGO fan clubu ,
TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI ,

JAKIM TRZEBA BYĆ zdziecinniałym DEBILEM , żeby " myśleć " i pisać tak jak maruda ???

Trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Na panu Marku z Konarzyc niejeden się przejechał. Według mnie ul. Krótka -panowie Karpińscy. Szybko, fachowo i profesjonalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Lwica:):)
Bo ja, to jestem taka maruda i chamstwa nie zniesę :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Jeżeli ktos uważa, ze technikum to marnowanie czasu to jest w błędzie! Sam kończyłem technikum w tej szkole i napewno nie zgodze sie z tym, że w pierwszym miesiącu nadrobisz materiał. Jestem obecnie na studiach i jest mi o wiele łatwiej niz osobom po liceum np: z rysunku , materiałoznawstwa itp. Ludzie po liceum nie maja zielonego pojecia co to jest np: tokarka, frezarka i co kolwiek w tym stylu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Wiecie ile kosztuje szpachlowanie i malowanie ścian?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Szukasz kogoś do wykonania naprawy, czy wyceny"
Jeżeli napraw to w jakim zakresie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?


Przynajmniej jedna osoba na tym forum napisała konkretnie i bez owijania w bawełnę , że : polecam kogoś tam bo są dobrzy lub u mnie robili i jest ok ! itd itp ....

Piszcie co i jak , a nie róbcie z ludzi idiotów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

i reklama kołem się toczy chłopaki niemają grania i reklama na forum pomaga
a tych co polecają będą mu robić antyreklamę
także popytaj znajomych u których grał dj to lepiej na tym wyjdziesz
a w MILES CLUB grają muzykę taneczną dużo hitów z lat 80-90
trochę disco polo i nowości radiowe także coś dla każdego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

mam 17 cali lg flatron jak najbardziej sprawny za flaszke 503982022

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

myślę że nie ma się czego wstydzić a parę groszy się przyda,piszę ogólnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

t.rroku od kalesonów

zajrzyj w temat : Umizgi zezowatego do marudy :):)
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=510058&t=510058


trro -ku od kalesonów ŁŻESZ JAK PIES !
.......................................................................................................................

Dział : Polityka - Temat : Polityka...
Autor: torro (---.elomza.pl)
Data: 21-09-11 20:44
Witam, mam w dupie polityke. Mam w dupie caly nasz rzad. Kaczynskiego, Tuska, Komorowskiego, i ich wszystkich. Pytam tylko gdzie w nich zabladzila dusza ludzka ze wala te wszystkie podwyzki, ze ludzie nie beda mieli za co zyc a tylu bezrobotnych jest. Mam w dupie bycie POLAKIEM. Nie chce nim byc. Bo co to za bycie nim, ze po kilkudziestu latach ciezkiej pracy dostac 200 zl emerytury i oplaty zrobic i przezyc najskromniej jak sie da. Da sie wogole.? Mam w dupie prawo, bo jest zwyczajnie do DUPY. Gdzie sa te czasy co kiedys. Gdy cena x towaru podwyzszyla sie o 20 groszy a caly narod wychodzil na protest. Gdzie sa Ci ludzie.? Czemu my nie wychodzimy na ulice protestowac.? Tylko biedni robia zakupy w biedronce.? Daj mi dostep do waszego koryta to juz nigdy tam nic nie kupie. Mam was w dupie zlodzieje piepr*eni. Tyle wam powiem.

.......................................................................................................................

CO ZA DEBIL I FRUSTRAT ???

.......................................................................................................................
dział : Polityka - Re: Na kogo głosować w najbliższych wyborach?
Autor: torro (---.elomza.pl)
Data: 27-03-11 22:38

JA za Korwinem głosowałem.

.......................................................................................................................

CO ZA DEBIL I FRUSTRAT ???
trro -ku od kalesonów , ŁŻESZ JAK PIES !



PS :
w archiwum można odszukać dziesiątki tematów , w których ten DEBIL @torro , udziela się na forum Polityka .

TERAZ mści się PSI POMIOT , bo mu kiedyś pojechałem .
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Re: Temat wazny do przeczytania.
Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-12-11 20:51

To ja proponuje wyjsc na ulice od razu w nowym roku, powiedzmy 2 stycznia. Tak jak ktos napisal wyjsc ''ogolnopolitycznie'' polak z polakiem, sprzeciwic sie rzadowi, bo to co oni z nami zrobili i robia to jest warte smiechu. Ja bylbym w stanie wyjsc i protestowac. W najgorszym wypadku bylbym w stanie tez walczyc z policja jak i podpalic budynki panstwowe. A po co? A zeby pokazac to co pokazali Anglicy!!! Ze i POLACY potrafia sie sprzeciwic i chca normalnie ZYC.!!

Niestety nie mam mozliwosci zorganizowania takiej manifestacji. Ona jest nam potrzebna.
EGIPT WYWALCZYL SWOJE - WIEC I MY ZADBAJMY O SIEBIE
Wyjsc na ulice, polaczyc sily, nieznajomy z nieznajomym zeby trzymal sie razem na tej ulicy. A w razie wypadku wjechal w policje.
Tu trzeba rewolucji!!!
Zostaniesz w domu.? Bo uznasz to za smieszne lub myslisz ze nikt nie wyjdzie. A wlasnie wyjdz i pokaz ze jestes POLAKIEM.!
Oddalbym ostatnia krople krwi aby pokazac tym skur***ynom, ze nie moga nas traktowac jak smieci.
Jak by co to ja w to wchodze na zaboj.
JA JESTEM GOTOW WALCZYC ZA WSZELKA CENE O DOBRA POLSKE. A Ty.?
....................................................................................................................

torro , CZY TO NIE DEBIL , TAK PISZE ?
....................................................................................................................

Napisałem ci wcześniej : torro , jak PSU się nudzi i nie wie co robić , to siada na łapach i jajca liże !
torro , jak już jajca wylizałeś , to teraz ROWA LIŻ , wiesz komu ?
....................................................................................................................


raz piszesz , że : " Mam w dupie bycie POLAKIEM. " ,
drugim razem " JESTEM GOTOW WALCZYC ZA WSZELKA CENE O DOBRA POLSKE." -

... czego chcesz bezrobotny DUPKU , nudzi ci się jak pisałeś powyżej ?

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

CZY , TERAZ WYSTARCZY ?

jak tak , to BUDA PSI POMIOCIE ! - t.rroku od kalesonów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

torro:):)
Romans zakończony , nie wracamy i nie reagujemy na niego :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Znam Omania znam i tak zrobie hihii. Ok maruda ok ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

biess(pieczny)

Myślę że masz rację, maruda wygrał i pokazał klasę pokazał też że wulgarnych furiatów można ośmieszyć i pokonać używając do walki z nimi ich własną broń.

brawo maruda :-)))


to i poprzednie zwycięstwo przyniosło skutek, zezowate szczęscie już nie klnie na forum jak to wcześniej bywało mam nadzieję że tak zostanie :-))) a z czasem zs zrezygnuje z wypisywaniem obelg pod adresem innych użytkowników tego forum czego sobie i wszystkim forumowiczom życzę :-)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

zamknij dupe adnrzej koci łbie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

mysliciel80 daj namiary jakiś tel czy cóś a Fakturę wystawi???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

maruda ,


GŁUPIO ci się zrobiło i teraz odwracasz kota ogonem ?

.........................................................................................................................

JAKIM TRZEBA BYĆ ZAJADŁYM FANEM SWOJEGO GURU , ABY ŚLEPO PRZYJMOWAĆ WSZYSTKO CO TEN DUREŃ NAPISZE , ZA DOBRĄ MONETĘ ?

GIMNAZJALNY FAN CLUB marudy W NATARCIU !

Lizać dalej mu ROWA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

fanklub marudy :-)

zatem ignorujemy he he OK


robciu

proszę wybacz :-)


hmm haha hi hi nadchodzą słoneczne dni bez ...... wiecie kogo :-))))))


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

jedwabne... u Zaperta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Obelix dopiero dziś dokładnie przejrzałem pewny post i dopiero zauważyłem że chciałeś się ze mną skontaktować... biesspieczny@gmail.com

http://www.youtube.com/watch?v=ydUPIvgrtRQ&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Jedzie ktoś w sobotę rano do Olsztyna?Chętnie się zabiorę.
798134852



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Popieram Zenit. Pewnie za te 7 zł to robi nawet na krzywych ścianach w starym mieszkaniu gdzie trzeba tynkiem równać.
W nowym domu i na równych tynkach to minimum 12 zł. Zależy jeszcze od ilości metrów. Jak więcej to zawsze można się dogadać. Jak jest dom co ma 600 - 700 metrów powierzchni no to wiadomo, że wiecej mozna stargować.
Podobnie instalacje elektryczne albo hydrauliczne. Robią jakieś pijaczki miesiąc czasu i biorą tylko 1000 zł za domek co normalnie trzeba za solidną robotę w 2 tygodnie conajmniej 3 tys. zapłacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

pytałem ile mogą takie pojazdy kosztować



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Zenit cos w tym jest - zastanawia mnie tylko, jak tu z takiej stawki ogarnac ZUS, US i jeszcze dac cos zarobic pracownikowi jesli jest... Cuda :)...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

ciągła rotacja kierowców mówi sama za siebie chyba nic więcej nie muszę pisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Nie każdy jest Vat-owcem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

2 wywrotki max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 19-04-12 20:45

Darek namiary mogę Ci dać niestety bez faktury henryk-graszek@wp.pl tel.785 327 668.
Co do Zenita niewiem jak inni ale mój mąż ma takie a nie inne stawki,nie każdemu mogą one odpowiadać z tym że każdy szuka tanio i dobrze.Prawda?

Czyli gościu robi na czarno i z ceny może zejśc(pewnie płaci KRUS).
Ja się pytam:Czy tak ma wyglądać wolny rynek?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Wlasnie i tu sie zaczynaja schody - bez faktur itp. A w razie reklamacji co?? Nic... - ja tej pani/pana nie znam :). Powodzenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

taniej niż gdzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

a może tak


http://www.youtube.com/watch?v=WVCSu4sRrsk&feature=related





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Skoro ktoś decyduje się przystąpić do jakiejś organizacji to chyba naturalna rzecz że akceptuje jej regulamin, statut czy jak kto woli.
Pan "drużynowy" mimo wielkiego wkładu w społeczną działalność z harcerstwem ostatnimi czasy raczej niewiele miał wspólnego, a zwłaszcza z przestrzeganiem regulaminu obowiązującego w harcerstwie. Buta i arogancja; raczej nie tędy droga.
A kto wie ilu drużynowych 59-tej ma krzyż harcerski?
i dlaczego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Bunio a podatek od dochodu też do KRUSU odprowadza??
To tak samo jakby ktoś płacił tylko ZUS a do US nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

wiem przeciez zalezy ile zaplacic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

To jest salon fryzjerski po prostu U Kasi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 19-04-12 21:46


Darek1638, nie denerwuj się , ja Ciebie rozumiem , ale takie są realia .




Bunio , Może i robić na czarno, NIC nie płacąc , powiedzmy zarejestrowany w PUP ,ma wszystkie świadczenia i może tak pracować przez lata.
- ale nie o to przecież chodzi ?

PS :
a , jeszcze może być ubezpieczony z ubezpieczenia rodzinnego , pracującej żony - ale nie o to przecież chodzi ?

Ale opłacając KRUS ma wszytkie świadczenia jak osoba zatrudniona na etacie,w tych przykładach które przytoczyłeś ma tylko składkę zdrowotną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

przepraszam gdzie tanio można kupić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Skoro wiesz to wiesz róznież zehttp://www.youtube.com/watch?v=U82GludosnQ&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Tak się pracuje w piekarniach!
Nawet jeśli nie 300 to czasem mało brakuje bo jak miesiąc ma 31 dni to wychodzi 27 dni roboczych i wychodzi tak:
Pracuje się po 10 godzin zawsze 6 dni w tygodniu + 2-3 tzw.dyżury na niedziele też po ok 10 godzin to ile wyjdzie? ok. 300 godzin!
To za 1200-1600 zl miesięcznie + za dyżury jakieś 100 zł ale nie w każdej piekarni płacą i niema mowy o uczciwej zapłacie za godz. nadliczbowe.

A o premiach,trzynastkach i funduszu socjalnym czy talonach świątecznych jak w MP-ECU to można sobie tylko pomarzyć!





www.abantonino.blog.onet.pl - szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Wszystkim niezdecydowanym proponuję Tech. Budowlane na zielonej. Atmosfera fajna. Do szkoły musisz chodzić raz na jakiś czas i nie musisz nic umieć tzn. uczyć się. Jest tam tak mało chętnych do tej szkoły że nauczyciele sami dbają o stopnie uczni aby zdawali bo by im polikwidowali klasy i nie mieli by godzin. A w efekcie będziesz miał wykształcenie średnie techniczne , i przedłużoną młodość. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Idz do Kraski, tam powinieneś więcej zarobić. Z rok temu słyszalem od pewnej kobiety z piekarni ze pracownik jest powiedzial ze jak nie dostanie ok 3000zł to odejdzie i faktycznie odszedł od niej... Nie wiem komu wierzyć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyżby nowa koalicja - PoKo(nfederacja)?

Żeby mieć srednie techniczne trzeba zdać egzamin zawodowy... Predzej srednie nie pełne

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org