sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent błaga wojewodę

Ten wypadek to prawdziwa tragedia. Współczuje rodzinie tragicznie zmarłej... jechałem tamtą drogą i widziałem radiowóz, tłum gapiów na przystanku i ślady, wyraźne ślady hamowania(niestety za krótkie). Mam nadzieję ze policja znajdzie sprawce bo chyba nie jest to takie trudne, po takim wypadku muszą być wyraźne ślady na aucie a monitoring w łomży istnieje( jeśli to był ktoś z rej LT) a jesli to miejscowi to zakładów blacharskich tez nie jest az tak dużo wiec do roboty nasza milicjo!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent błaga wojewodę

popieram Brzeczyszczykiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent błaga wojewodę

A co sądzić o takim anonsie matrymonialnym :


Re: małe kurczaczki
Autor: ktoś-coś (---.introlan.pl)
Data: 13-10-10 15:54

h0j

Ale ja poruszam się za pomocą balkonika , nie myję się , wali mi z mordy jak z murzyńskiej chaty, nie mam zębów, jestem nieprzyjemny w dotyku , mam skrzeczący głos, ślinię się , chrapię w nocy i puszczam bąki pod kołdrą :):)




Ciekawe co na to powie nasz forumowy maruda ?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=359047&t=359047

Ciekawe co na to powie nasz forumowy ktoś- coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent błaga wojewodę

oni istnieją co piątek zarzygani pod Bonarem i to tylko tyle z ich strony haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent błaga wojewodę


sloneczko666 , to JAKIEJ pracy Ty szukasz ?

może Ci podpowiem : napisz tu jakie masz wykształcenie , doświadczenie zawodowe i jakie oczekiwania płacowe ,

to przyszłemu pracodawcy będzie łatwiej wyłowić z tysięcy innych , Twoją konkurencyjną ofertę i podjąć decyzję o zatrudnieniu pracownika doskonałego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org