czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
De.wotka POtępi..?

Te ''Jestem chory na Heksakosjoiheksekontaheksafobie ...'' oczywiście nie ma nic wspólnego z powyższym tematem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Kiepska reklama :(

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

tak jak nigdy w życiu? tak już sie nie da;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Nooo biess :):)
Jestem pełen podziwu :)
Dzis jeszcze dołącze to do swojej kolekcji :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Po co umieszczacie ogłoszenia typu szukam pracy w sklepie obuwniczym lub odzieżowym jak i tak nikt do was nie zadzwoni. Na jedno takie miejsce jest przeszło setka osób chętnych albo, że szukacie pracy od połowy maja nikt na was nie będzie czekał półtora miesiąca. Niestety takie mamy bezrobocie w naszym pięknym mieście. Znalezienie tu pracy graniczy z cudem chyba, że ktoś ma znajomości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Wiedziałem że mogę na was liczyć ;<

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Witam
Mam pytanie gdzie można pospawać kolektor wydechowy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

kup drugi na szrocie i nie kombinuj.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?


maruda , widzisz nawet raqlan poznał się na twoim debiliżmie ,

masz się INFANTYLNY dziadziuniu za mądrego , a piszesz same głupoty ,
zawsze unikasz tematu i odwracasz kota ogonem ,

On napisał TYLKO prawdę , nigdzie cię nie obrażał , a ty pokazałeś swoje " cwaniactwo " i z braku ARGUMENTÓW zacząłeś go obrażać używając INWEKTYW i głupkowatych tekstów .

Nie widzisz tego jak PROSTACKIE są twoje wypowiedzi ?

Dlaczego nie odpowiedziałeś raqlan konkretnie i merytorycznie , tylko zmieniasz niewygodny dla ciebie temat i piszesz jakieś BZDURY o niby jego KOZACH , ( nie każdy jest takim STARYM CAPEM jak ty i żyje tylko z kozami ).

Tekst o " zajeżdżającej czosnkiem żonie " , to już szczyt twojego chamstwa i prostactwa - to STARY BARANIE było poniżej pasa . Jak ci coś winien , to go jedż , ale nie mieszaj do tego RODZINY .
Jak mówi przysłowie :" Jak pies nie ma czym srać , to sra głąbami " , a ty właśnie to tu i teraz zrobiłeś .

Może tak odrobinę cywilnej odwagi i kultury z twojej strony by się przydało , jakieś PRZEPRASZAM ?


raqlan , ma rację , trzeba ci odwiedzić nie tylko GERIATRYKA , ale i PSYCHIATRĘ marudo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

niestety, ale tak jest. trochę szkoda nas - chętnych do pracy . . .


:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Ja ze swojej strony mogę polecić Pana Eugeniusza Bieńkowskiego, zajmuje się masażem leczniczym kręgosłupa

http://eugeniuszbienkowski.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Zawsze możesz przemalować:) a nie myślałaś o tapecie na jednej ścianie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

zbic to mozna goraczke albo z tropu hahaha kokosy to sie zarabia nie bije malasiedem-siedem

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

http://shinybox.pl/?ref=b5f51c3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

moze za Krakowem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Polecam http://pixers.pl/?gclid=CKiru4XUt68CFcVF3wodnA0_lw
-tapet
-naklejki
-obrazy
-plakaty
Wszystko super jakości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Witam. Wie ktoś może gdzie jest możliwość roznoszenia ulotek ? Jak tak to prosilbym jakieś namiary.

Z góy dziekuje :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

bede miec tapete na innej scianie tu myslalam wstawic jakos fototapete ale nie moge sie zdecydowac hehe

jak cos to kupie takie motylki na firanke i przemaluje ;)
dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Zal ŁKS ostatnio ostro po dupie od WISEŁKI dostaliscie:-D
Lubie to!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Szacun ,,Kurczak'' kocham Šląsk tylko troche tam szaro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Jak to na priv bo nie wiem :-) od nie dawna z tego kozystam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Nie tolerować chamskich nawyków,tępić w zarodku.Nauczysz,zareagujesz na początku związku i nie będzie problemów.W każdym bądź razie ja takowych nie znam.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Mi się ta nowa hipsterska moda nie podoba, co kto lubi. No ale sorry, jak facet nosi apaszkę czy jak to tam się zwie, to wygląda to dla mnie gejowsko i nic na to nie poradzę ;] No i oczywiście raybanany zerówki musowo.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Infradźwięki, hałas i drgania emituje każda droga... nie mówiąc o drogach szybkiego ruchu. Więc ogarnijcie faze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Panie radny Chrzanowski czy nie przeszkadza Panu widok z okna ? Mieszka Pan tuż obok skate parku a wręcz Pana okna na nią wychodzą! I co ? I nic ! Cały rok niewiele się tam robi ... byłem bardzo cierpliwy ale ile można wytrzymać !

Zimą praktycznie zero odśnieżania - schodki prowadzące przez teren obiektu zawalone śniegiem. Cud że nikt nie złamał nogi ! a może i ktoś złamał ale nic o tym nie wiem ! Nastała wiosna i to samo - czyli zero zainteresowania - pełno papierów, butelek i innych śmieci, które odkrył stopniały śnieg. Do tej pory nie uprzątnięto piachu, którym zimą nieudolnie posypywano niektóre przejścia ! Latem praktycznie zerowa pielęgnacja zieleni ! Niedługo chwasty przerosną krzewy tam zasadzone ! Brak ogrodzenia boiska do siatkówki plażowej sprawia, że więcej tam psich gówien niż piachu ! Tam mają sie bawić nasze dzieci ?
Myślałem że to spółdzielnia ma sprzątać ten teren ale poinformowano mnie że strzelnica to obiekt miasta !

Panie radny może by się Pan tym zajął ? Funkcja radnego nie polega na ładnym wyglądaniu w garniturku podczas sesji Rady Miasta i braniu diety !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

to działa jak:

NIE musisz wchodzić na http://ziemialomzynskarowerem.blox.pl/html żeby przekonać się jak piękna jest Ziemia Łomżyńska
:D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

Szukam osoby która robi akryle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: De.wotka POtępi..?

ja znalazłam pracę i wcale nie miałam znajomości dzwoniłam z ofert na 4lomza miałam szczeście hmm..być może dlatego nie poddawajcie się i szukajcie a znajdziecie ;)powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org