sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Porażająca indolencja łomżyńskich elit

Widać źle Cię zrozumiałem, ale co do wyjścia ''na zero'' nie byłbym taki pewny, mogę się założyć, że w galerii pracę znajdzie znacznie więcej osób, niż ją straci w małym handlu, z resztą pożyjemy zobaczymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

co o tym myślicie???

http://www.facebook.com/pages/18stkaclub/279734018712895?ref=tn_tnmn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

VAG-iem lub innym programem sprawdzisz ale ustawia sie ja zupelnie mechanicznie,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

sipowski robi osobiscie? Gdy pisalem chlopaki mialem na mysli roboli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

Czyli to są dodatkowe opłaty oprócz przysłowiowego talerzyka, a może niektórzy wliczają te koszty w cenę talerzyka, dlatego o nich nie wspominają?

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

no ja chce isc do technikum na kierunek mechatronik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

czy ktoś z was wie może gdzie w Łomży można sprzedać swoje niepotrzebne nowe i używane ciuchy..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

Nie polecam P . Kurak odradzam :/ większe szkody ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

zezowaty:):)
raqlan się na mnie nie poznał niestety :)
To przytakuje idiota idiocie tzn. ty, jemu :):)

raqlan :):)
a w tą morde to ja juz od ciebie dostaje od kilku miesięcy i jakos jeszcze tego nie poczułem :)
A szkoda bo chętnie bym cie poznał gówniarzu :):)Tak samo ciebie zezowaty:):)

Ale wiem że nie stać was obu na odrobine odwagi żeby sie pokazać ludziom na oczy :)
Mnie natomiast wiele osób zna a wy potraficie tylko jak kundle ujadac zza monitorów :):)
Cwaniaczki z koziej d....y :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

A tymczasem dobranoc buraczane liście :):)
Ale zapewniam że jeszcze nie jeden raz popiszemy :0
A i mam nadzieję że okażecie się facetami jak trzeba i zechcecie sie któregos dnia pokazać :):)

Twardziele w gumofilcach :):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

spać **********

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

W Łomży nigdy nie będzie żadnej śmiesznej antify więc nie wiem poco wrzucasz tutaj takie śmieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

Dzisiaj:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

Jeżeli chodzi o zaprojektowanie wnętrz to polecam p. Macieja swietnie sie z nim pracuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

maruda po co mi znac takiego poj*** jeszcze mi swoją chorą wiedzą rozum skurczysz wielbłądzi naplecie utarzany w piasku :):):)
i ja nie siedzę sobie tu juz kilka dobrych miesięcy a z miesiąc nie jestem uzależniony jak ty i zarośnięty od pasa w dół jak tatrzanski niedzwiedź który siedzi codziennie przed komputerem na forum któremu matka musi 3 razy dziennie zmieniać pampersy bo nawet dupska do wc nie mozesz ruszyć :):):)
a i dobrze że ciebie wszyscy znają bo jesteś taki piękny jak róża co się z kibla wynurza :):)
z chorymi jak ty ludzmi co mieli spięcie w inkubatorze się nie zadaję zwłaszcza ze stara musiała cię kwasem karmić nawet za młodu ze taki poj*** jesteś aż szkoda Cię bić :):)
i współczuję ,że taką osobę jak ty w książce nie opisali jak matkę madzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/katarzyna-wasniewska-wyszla-ze-szpitala-psychiatrycznego-gdzie-teraz-znajduje-sie-wasniewska_251414.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

Łomżyniacy sie nie znają.Bo tylko jebane dresy łażą i myślą że żądzą.Ale na śląsku np jest inaczej tu są sami metale skejci,emo 3% to dresi w 80% metale

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

Masakra tutaj pisz oke? Nie wiem co to system operacyjny ale chyba ma to,wytlumaczysz co to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Porażająca indolencja łomżyńskich elit

wszyscy placa tylko nikt nie wyjmuje pieniedzy moze ktos ma komara na czesci interesuje mnie kilka zeczy

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org