czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Ja znam jednego, o ktorego dokladnie Ci chodzi?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

MARUDA SŁUCHAJ JA DZIENNIE MIŁAM NIE RAZ 3 KLIJENTÓW WIEC SIE NIE WYPOWIADAJ NA TEN TEMAT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Prawdopodobnie najmłodszy reporter w radiu ;) Ciężko napisać, który to dokładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

nie jestem księdzem ;] a do tego patrze ze musisz jeszcze wiee w zyciu rozumieć. Owszem kościół obecnie nie funkcjonuje tak jak powinien. Ale są osoby, które postępują tak jak powinno się postępować. Mimo że obecnie jest ich nie wiele, ale jednak sa. No cóż pozostaje mi tylko współczuć Twojego podejścia. Co ma piernik do wiatraka ? co ma ukrywanie chorób głów państ do tego tametu ? wg mnie absolutnie nic. a pokazywano okres przed śmiercią papieża ponieważ by WIelki dla wielu osob byl autorytetem. Dla osób takich jak Ty to nic nie znacyz bo mierzysz wszystko jedną miarą ze wszystko zostalo zrobione pod publike.Lecz nie zawsze tak jest bynajmniej nie w tym przyadku. Uważam że zakonczmy ten temat poniewaz nie dojdziemy to porozumienia mamy dwa skrajne poglądy na ten temat :) a żaden z nas nie ustąpi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Nie piszę żebyście chleba nie kupowali tylko żeby uzmysłowić ludziom jak
ciężki to jest trud i jak drastycznie łamane są prawa pracownicze w zakładach pracy a piekarniach zwłaszcza.
A najgorsze że ludzie na to pozwalają i wszyscy jesteście wykorzystywani
nawet jeśli nie czujecie się wykorzystywani bo kapitalizm to taki ustrój!





www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Witam moze cos Pani napisac o tym uzdrowisku jade pierwszy raz i nie wiem czego sie spodziewac.Gdzie jest lepiej w Annie czy Stasiu? Ile rodzic placi za pobyt? Dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Co sądzicie o ilości i jakości ścieżek rowerowych w Łomży? Co prawda w ubiegłym roku ich ilość się potroiła, ale nadal w wielu miejscach i przy wielu drogach ich brakuje.
polecam też
http://ziemialomzynskarowerem.blox.pl/2012/04/Sciezki-rowerowe-w-Lomzy.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Gdzie naprawić dobrze i tanio skuter?A może wy byście powiedzieli co może być jak jest zimny silnik to muszę z 15 minut probować go odpalać a jak jest ciepły to odrazu odpala.Dodam jeszcze że zrobił się słabszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Wiomar , dantex , kurpiewski , omega.Praca jest zawsze tam potrzebuja i jak sie przylozysz to docenisz a i praca bedzie dobra.Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Witam. Czy w Naszym mieście "Łomży" jest hurtownia w której można kupić pieluchy - nie tetrowe - i chusteczki nawilżane do pielęgnacji maluszka ?
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Czyli że musisz pod nim ognisko rozpalic :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Na Reymonta jest fajnie, ale wtedy, gdy mało jest dzieci. "Małpi gaj" jest super, ale zajmuje za dużo miejsca, a gdy są urodziny, robi się za ciasno, za gwarno i trochę niebezpiecznie, gdy urodziny wyprawiają starsze dzieci, bo ich zachowanie może doprowadzić do nieszczęścia (szaleją i nie zwracają uwagi na mniejsze dzieci - sala powinna być wtedy wyłączona dla innych). Poza tym brakuje tam zabawek kreatywnych i edukacyjnych i za mała jest część rekreacyjna dla rodziców.
Bajkowa planeta, jest ok, ale zgadzam się z tym, że jest tam trochę w środku ponuro. Przydałyby się żywsze kolory.
Dość fajnie jest na Wojska Polskiego w Magicznym świecie, ale przydałby się ładniejszy wystrój i wyposażenie przeznaczone dla dorosłych (Świat kawy).
O innych salach się nie wypowiada, bo nie byłem z dziećmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

hahahaha:):):)

Nie wiesz że przedstawiciel handlowy to musi zarobic na siebie , na utrzymanie samochodu i na szefa???

Nie starczyło znaleźć 3 kientów z zamówieniami po 100zł. :):):)
Przedstawiciel handlowy to musi za....lac żeby zarobic a nie jeździc aby jeździc :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to dlatego Unia POwinna nałożyć sankcje...

Fajnie by było, gdyby piesi nie lekceważyli tych znaków, ale to są tylko czcze marzenia. Większość pieszych je ignoruje, zwłaszcza matki z wózkami, bo ścieżki rowerowe przeważnie są wyłożone kostkę brukową bez ściętych brzegów.
Jeszcze dużo wody przepłynie Narwią zanim ludzie zrozumieją w Łomży do czego służą ścieżki rowerowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org