niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

belfer co to ma być za obrażanie uczciwych ludzi!!!
A kto to jest pracowity człowiek? Ten co pracuje za grosze na okrągło i skomle że pieniędzy nie ma ?
Tak jest w piekarniach!





www.abantonino.blog.onet.pl szukasz pracy zobacz
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

W gabinecie zrobią Ci masaż rozluźniający, niech będzie. Lepiej wybrać się do lekarza. Będzie wiadomo co Ci jest. Dobry masażysta posłuży się oceną lekarza. Nie będzie robił Ci bez sensownie zabiegu rozluźniającego. Napięcie mięśni kręgosłupa musi o czymś świadczyć. Nie musi być to tylko przeciążenie kręgosłupa, lecz też może być wynikiem innych defektów z kręgosłupem. Jeżeli lekarz stwierdzi iż coś dzieje się nie tak da Ci skierowanie na zabiegi masażu, kinezyterapii i fizjoterapii :) Możesz iść na NFZ, ale i również prywatnie... lepiej sprawdzić co się dzieje skoro masz takie bóle w kręgosłupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

100 zł jak zwykły zapchany komin a jak zbita sadza to już koszt 200 zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

No właśnie jak? Co proponujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Witam.

Chciałabym zaczerpnąć trochę informacji o makijażu ślubnym z tejże firmy. Jeśli ktoś coś wie proszę o odpowiedź: czy jest trwały, dobrze wykonany i ogólnie ładny.

pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

na makowej koszt 50 zl za dawke

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

i co w związku z tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Jesli chodzi o pieska to zapytaj tu na forum debi40 albo eline.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Powodzenia, nie zapomnij powiedzieć czy się udało!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

O tym papieżu jest głośno bo był medialnie zdolny, umiał celebrować masowe widowiska, a często podróżując wszędzie go było pełno, miał też kilka prekursorskich dla wizerunku kościoła gestów jak choćby przepraszanie za winy "synów i córek kościoła", pojednanie z Judaizmem, czy zbliżenie papieskiego tronu do ludzi (jako pierwszy nie był noszony w lektyce niczym faraon). Jednak o naszym papieżu jest głośno również dlatego, że to za jego pontyfikatu kościół był targany potężnymi problemami jak plaga pedofilii w tamtym okresie skrzętnie skrywana. Skutkiem tego jest fakt, że kościół Rzymski po epoce papieża-Polaka ma chyba największe problemy od wielu stuleci, kryzys wiarygodności, popularności, upadek autorytetu.
Co do śmierci Jana Pawła o drugim numerze to znamienne było to, że agonia odbywała się na oczach całego świata jak w makabrycznym teatrze. Papież latami całymi walczył z postępującym niedołęstwem najwyrażniej nie chcąc poddać się woli bożej, czyli zgodzić się ze swoim szefem, że czas już życie zakończyć. Był to żenujący spektakl, polegający na tuszowaniu ewidentnej słabości cielesnej papieża (pamiętam jak krytykowano telewizyjny przekaz, w którym kamera w zbliżeniu pokazała trzęsącą się rękę Świętego Ojca) bo przecież papież wielki nie mógł być słaby. Finałem tego okrucieństwa w "obwożnym sado maso" w osobie papieża był bełkot w oknie bazyliki, kiedy to święty Ojciec nie mógł wydobyć ludzkiego głosu. Podobnie tuszowano choroby przywódców państw totalitarnych, ukrywając np. zły stan Breżniewa, bo przecież człowiek lansowany jako wielki nie mógł być ukazywany publicznie jako słaby. To takie charakterystyczne dla kultu jednostki, bezkrytycznego uwielbienia człowieka zamiast boga, któremu ponoć służył.
O jakiej ty raczysz złej drodze pisać w kontekście mojej osoby? Co jest złego w tym, że ukazuję racjonalne niedorzeczności i sprzeczności? Czy krytyka kościoła, kleru..., sama w sobie jest aspołeczna, szkodliwa i niedozwolona? Wściekasz się księżulku bo psuję ci robotę, obnażam naiwność i bezsens praktyk religijnych, piętnuję śmieszność waszych poczynań? Jakiej to wiedzy mi brakuje piętnując fakt, że happening nie jest właściwą formą na rocznicę śmierci, a świąteczne życzenia dotyczą wyłącznie ludzi żywych, a nie zmarłych? A teraz księżulku przypomnij sobie jak 7 lat temu we wszystkich kościołach w Polsce i nie tylko zarządzono modlitwy i msze w intencji zdrowia papieża. Po kilku godzinach okazało się, że modlitwy mogą być śmiertelnie szkodliwe, bo papież umarł ...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Znikną małe sklepy na Długiej, gdzie panienki stoją na schodkach albo w drzwiach i kurzą fajki ( najbardziej charakterystyczny i wkurzający widok na tej ulicy ). Pojawią sie w te miejsca kafejki może kluby muzyczne , może kwiaciarki jak w innych miastach ... Może będzie kiedys Starówka ... ech ... To jest właśnie miejsce do tego przeznaczone . No i duża fontanna mi się marzy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Proszę zwrócić uwagę że o 21:37 słychać było strzały!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Witajcie ;) Mam delikatną sprawę... Czy ktoś może wiem jak nazywają się reporterzy radia nadzieja?

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

mam dla ciebie dobrą rade załóż własną agencję reklamową i nikt ci niczego nie będzie już więcej niczego spisywał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

złośnica:)
W kazdej firmie tak jest że rozliczasz się z kilometrów i paliwa:)

Ale jak sie jeździło 1/2 miesiąca i ani jednego kienta nie znalazło, to wybacz .!!!!!

Tobie to pasowało by pewnie jeździc słuzbowym autem po zakupy, po dzieci ,do znajomych ,latem na Mazury i żeby nikt sie do niczego nie czepiał :):):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

hej hej :)
tez bym chciała pograć jeśli to jest w ogóle możliwe :)
jestem z Łomży ale nie wiem czy nie jestem za młoda jak na wiek po przeczytaniu wcześniejszych postów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Belfer ma rację ;P Najlepsze są u Cendrowskich i nie są drogie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Mam gorącą prośbę - proszę o pozdrowienie Pana doktora i Pań pielęgniarek i kucharek od nas. Mateusza Moniki Wojnarowskich z rodzicami.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

:) idz tam popracuj to pogadamy:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Człowieku ale masz problem poinformuj o tym inspekcję pracy a nie przez każdym świętem żalisz się na forum, że musisz wyprodukować więcej chleba, pracować dłużej a nic nie zarobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

ja kupie od ciebie zloto ile masz tego ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Nie mam najmniejszego zamiaru dochodzić z tobą, księżulku, do jakiegoś porozumienia. Jeśli nie razi cię ewidentny kult jednostki, charakterystyczny dla społeczeństw żyjących w totalitaryżmie, uwielbienie za życia: pomniki, nazwy ulic, szkół...podobne do Janka Pawełka 2 miał tylko Lenin, albo inny Stalin! Zarzucasz mi niewiedzę, a jak brzmi Dekalog w przykazaniu:
"Nie wolno ci mieć innych bogów oprócz Mnie. Nie wolno ci zrobić sobie figury, żadnego wyobrażenia tego, co jest w niebie na górze, ani tego, co jest na ziemi w dole, ani tego, co jest w wodzie poniżej lądu. Nie wolno ci oddawać im pokłonów i nie wolno ci im służyć, bo Ja הי, twój Bóg, jestem Bogiem żądającym wyłączności,..."
Jak to się ma do twojego kościoła Rzymskiego, którego treścią i formą jest prawie w 100% kult ludzi i to głównie kleru oraz przyciąganie wiernych do bogato strojonych, kapiących złotem rzeżb, obrazów, figur...., a nie do panów boga i Jezusa! Nawet dziś biskup urządził sobie sarkofag pod ołtarzem i mami się ludzi "cudownymi" skrawkami sutanny, czy innymi makabrycznymi cząstkami biologicznymi zmarłych, jak kropelki krwi, które mają mieć jakąś cudowną moc! Toż to średniowiecze w środku cywilizacji! I my, ludzie myślący i racjonalni, mamy biernie przyglądać się ogłupianiu nawet dzieciaków z przedszkola?! Wściekasz się, bo zrozumiałeś jak wielką ściemą są katolickie egzorcyzmy, celebracje, jak łatwo wykazać i ludzie to czują, fałsz, zakłamanie i obłudę kleru. Jak bardzo niepoważnie większość katoli traktuje swoją przynależność do twojego kościółka-cyrku.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Lala.. A Ty już dzieciata? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Ścieżki rowerowe? Chyba poszerzone chodniki, bo te ścieżki rowerowe są wykorzystywane przez pieszych. Trzeba się mocno natrudzić, żeby bezpiecznie po nich przejechać rowerem. Najlepsza była reakcja pieszego, który mocno się zdziwił, że jadę wprost na niego, oczywiście po ścieżce rowerowej. W Danii takie zachowanie pieszych jest niedopuszczalne, można dostać za to mandat. Tam piesi muszą się sami upewnić przecinając ścieżkę rowerową, czy aby ktoś nie nadjeżdża. U nas pod tym względem niestety, ale brakuje kultury i wychowania.
Co do ilości, to jest ich zdecydowanie za mało.
Jedyna mądra ścieżka rowerowa, to ta na Sikorskiego, aż do Legionów, zwłaszcza od Piłsudskiego do Farbexu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

dzieki za wskazówke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

Dla takich którzy nie lubia jak sie ich z wykonanej pracy rozlicza to niema w Łomży :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tzw. świat cywilizowany sfrustrowanych folksdojczów.

goń sie maruda idz rowy kopać

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org