czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dowody Żydowskie...

Grubaryba ty bez ubezpieczenia toi tak nie podskoczysz.

Do roboty legacie, to i przychodnię wybierzesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

W Rakowie przed promem , na banczysko,.

Koleś już browary zbiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

Aha... oczywiście zapomniałem o kategorii typu tania chińszczyzna z allegro.
Tutaj można już się zacząć bawić od okolo 300 - 500 PLN ale... no właśnie tanio czasami wcale nie znaczy dobrze. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

A ja polecam panią Kowalewską :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

WPM poj....a małolatko, nie tobie oceniać biznes plany, za płytka jesteś aby na tym forum zaszaleć. Każda galeria która powstanie w Łomży, w której inwestorami będą ludzie z Polski , będzie dla nas jakąś alternatywą.

I Białystok straci na obrotach.

Nie jest to boski dech- ale zawsze coś inaczej
Wolałbym aby w Łomży powstały 4 fabryki czegoś tam, niż 1 galeria, ale i tak to lepiej , niż stado biedronek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

Dzieki za informacje :) Szczerze mowiac, myslalem ze ten poczatkowy koszt bedzie wyzszy, nie jest zle :) Chyba sobie poczytam o tym temacie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

Zbieramy się prawie zawsze w soboty lub w niedziele na strzelnicy sportowej w Piątnicy. Godzina to tak około południa i szyjemy ile tylko dusza zapragnie. ;)
Indar, osobiście na początek jeśłi chodzi o łuki typu tradycyjnego sugerowal bym jedna laminat (np. Bisoka). ;)
Sam chyba wiesz jaki jest problem z prawidłowym utrzymaniem i konserwacją "naturala" a z laminatem nie ma żadnego problemu no i oczywiście zabawa jest tak samo przednia jak z "naturalem".
Przynajmniej takie jest moje skromne zdanie. ;) :D

Jeśli chodziłoby np. o wstępną kalkulację kosztów dla łucznika "tradycyjnego" to zestaw na bazie Bisoka wyszedłby w takich granicach.
- łuk - tutaj poleciłbym jedną z najbardziej udanych konstrukcji Pana Adama Bisoka czyli Diankę
- strzały - drewniane, koniecznie z lotkami naturalnymi - bo tego wymaga wręcz konstrukcja łuku (strzała opiera się bezpośrednio w oknie majdanu)
- karwasz - najzwyklejszy w świecie, bez żadnych udziwnień
- kołczan- na początek może spokojnie wystarczyć zwykły Cartel'owski kołczan sportowy mocowany do pasa
- palcata - można ją bez problemu wykonać samemu w ciągu kilku minut lub wykorzystać zwykłą skórzaną rękawiczkę
Czyli reasumując koszt przedstawiałby się następująco:
1.- Diana 33# - około 250 PLN
2.- strzały drewniane 29' - koszt 5 x około 15 PLN
3.- karwasz - koszt około 15 PLN
3.- kołczan - około 25 PLN
KOSZT CAŁKOWITY - oscyluje około 365 PLN (tak +-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

krwawyedward za takie obelgi mozna juz pozwac ciebie i latwo sie dowiedziec kim jestes i czy pracujesz w danej firmie to po 1 po 2 tak negatywne przedstawianie firmy bez dowodów mozna odebrac jako szykanowanie i dzialanie na szkode przedsiebiorstwa co takze moze sie skonczyc dla ciebie pozwem :) jesli chcesz merytorycznej rozmowy podawaj fakty a nie ze ci placa 1200 lub 1500zl ?? bo 300 zl to duza rozbieznosc i wnioskoje ze strzelasz z nieba takimi zarobkami !!! kazdy przed podjeciem pracy podpisuje umowe i wie co w niej jest zawarte na ile godzin sie godzi po jakiej stawce nadgodziny itd. nie podoba ci sie praca to zmien na inna jest wiele innych firm w lomzy ktore napewno docenia twoja madrosc i umiejetnosci .... i nie klam ze firma wyzyskuje bo jak masz dowody to do rzecznika praw lub do odpowiednich slozb i przedstawiasz swoja racje bytu a jeszce raz napiszesz wobec mnie obelge to biore tutaj te forum na swiadkow ze zakladam ci sprawe i osobiscie odwiedze firme znajde tego niby zlego kierownika pokaze mu twoje posty i bedziesz mial pozamiatane do 67 roku zycia z praca w lomzy :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

Musze poczytac troche, zeby sie rozeznac w temacie, ale wyglada to interesujaco :)
A jakies spotkania plenerowe wchodza w gre, czy tylko strzelnica? Zawsze to przyjemniej zlapac jakis kontakt z natura :)

grubaryba ciagle narzeka, ze pracy nie ma w Lomzy, moglby z tarcza pobiegac ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

Och Obelixie,bo maruda nam obrośnie w piórka;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

Właśnie najlepsza,bezczelna,chamska motywacja miejscowych i na pewno nie tylko pracodawców do pracy!
Nie podoba się to się zwalniaj!!!
aaasss1 ja ci nie zaświadczę !!!





www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

i jeszcze to ...
http://youtu.be/slvutTBwyr4





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

No wlasnie, to jak sie maja luki do sily? Co byloby odpowiednie dla doroslego faceta, ktory cos tam cwiczyl na silowni?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

http://www.sklep.piwaswiata.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

http://www.youtube.com/watch?v=tt8d3Shlfrg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

Ja posiadam 2 zasilacze sprawne i dobre jeden 400wat a drugi 300 razem z obudową :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

http://www.youtube.com/watch?v=jmUAouV5v8s



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

www.motoNe.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

kolego sprawdż bezpieczniki przy akumlatorze to sa takie grube blaszki, jak to nie to się odezwij poradzimy co dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...


To coś raczej z początkiem wtrysku. Albo czujnik temperatury, albo coś w kompie.
W zimę zawsze ci świece włączał? Wskazówka temp dochodzi do 90i tam stoi później?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

ty tikitaka jesteś 80% z tych buraków :):)

Do rozmowy z baranami wcale nie musze używać głowy :):)
A to forum to sens mojego zycia :)
Ty oczywiście młotku nie musisz mnie czytać jak ci nie pasi :)
Ale widocznie ci pasi bo w każdym twoim słowie widac tęsknotę za rozumem :)

Więc siedź , czytaj i nie zabieraj głosu :)
POPROSTU UCZ SIE OD MĄDRZEJSZYCH OD SIEBIE :):)

Dobranoc :) tiktaku :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dowody Żydowskie...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org