piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie wiem czy można ale to ważne ...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

ja też będę ;) Jak można ominąć taką imprezę ;0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

faktycznie założyciel tematu i prezesina to chyba ta sama osóbka... a ja sobie przypominam że prezesik wisi nam jakieś zaległe filmiki już kilka miesięcy.....trzeba by pogrzebać w archiwum co on nam tam obiecywał, bo jak dobrze pamiętam to miał wyroczek jakiś pokazać czy jak, bo tak się deklarował że pokaże tym Strażnikom! A i chyba było że żadnych mandatów od nich nie weźmie, tylko że Sąd. Ciekaw jestem jak mu tam poszło, czy ten wyrok już był, miało być tak głośno - nie wiem może się mylę ale deklaracje były o tym że się pochwali triumfem prezes. Może ja coś przegapiłem- podpowiedzcie mi? Hmmm a swoją drogą to skoro założyciel tematu i prezes... to ta sama osóbka to chyba on - tak mi się wydaje oczywiście- sam nagrał swoją kontrolę i to jak przyjmuje mandat....więc chyba jak to jest - miał nie brać mandatów a tu od razu" chcę mandat"!!!??????? Czyżby wyroczek był???? A ogólnie to na filmie autor zrobił z siebie matoła chyba tylko....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

dziekuje Omanio:)

mam wielka slabosc do tego kraju:)

http://www.youtube.com/watch?v=_Fbx6pyYsX8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

ale boję się że nie skończę tego roku...

Zenit nie chcę podbijać świata ale na pewno gdy przestane się uczyć nie będę siedziała rodzicom na głowie bo oni chcą żebym się kształciła a nie rzucała w sumie fundament pod życie, więc pojadę zarabiać :)

Myślę że wiele jeszcze myślenia na ten temat mnie czeka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

można to nagłośnić w jakimś programie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

emclat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

Pojawiam się i znikam ;))
http://www.youtube.com/watch?v=9jSG7Plgt98

Dobrejjj nocki ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

No jak tak jak nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

witam, wiem ze temat juz byl dawno ale przyszedł nowy rok i moze cos sie zmienilo w naszych łomzynskich przedszkolach prosze o jakaś pomoc które przedszkole jest godne uwagi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

September2008 jak dobrze kojarzę jeszcze niedawno było coś niemiłego na rzeczy z udziałem pana P.K...., miło teraz czytać wieści na temat ślubu...

Jeżeli pomyliłam osoby, to przepraszam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

jest firma pana Zalewskiego ze Stawisk bardzo polecam gdyż wstawiał u mnie w całym domu drzwi i okna, interesują Ciebie od niego okna więc Polecam są NAPRAWDE super i robota jest wykonana dokładnie godny polecenia i zaufania

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

mowi mi takimi pojazdami przyjezdzali juz budowac piramidy.
ps. kto mi narobił kręgów w zbożu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie wiem czy można ale to ważne ...

http://www.apokalipsy.cba.pl/kregi%20z%20wylatowa.htm



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org