poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

serwus moi mili:)


http://www.youtube.com/watch?v=31bhzxhu44Q&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

Jedzie może ktoś w sobotę rano (17.03) do Olsztyna. Chętnie się zabiorę.
Tel. 798134852

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

Ja się nadziałem na ziomekBB oszust i tyle za nim kupiłem od ch..ja tarcze hamulcowe do volvo było 1 zdjęcie w opisie roztaw śrub i że są nowe zadzwoniłem do pajaca i poinformował mnie że są to tarcze na przód więc wszystko pasuje nawet zapewnił mnie o gwarancji rozruchowej.Co okazało się u mechanika że tarcze są na tylnią oś i to po lifcie a nie jak zapewniał mnie ten oszołom że na przód.Zadzwoniłem do niego wszystko ok powiedział żebym paczke wysłał kurierem za pobraniem więc tak zrobiłem a ta ku...wa przysłała mi maila że nie odpowiada za moje błędy i że nie odbierze paczki i teraz co jechać do sk...yna i mu łeb odrąbać.
Opisując to mam nadzieję że mogę ostrzec kogoś przed tym pajacem bo lepiej przepłacić niż trafić na ziomekBB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

No kto na was c..je nazarabia... No kto?!
Że mnie dra k..wa, kary za byle gó..o, opłaty, kontrole
A sobie c..j tam. Kasę rozdają

Jak to rozstrzygnąć? Czy ktoś musi aż zginąć, bo do tego wkrótce dojdzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

Dokladnie, masakra. To ile musi tam być chemi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

a gdzie to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

Może nie raj na ziemi ale po prostu jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

Masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

Riposta w cudzym słowie z innego tematu związanego u źródła z tym i innymi tematami jakie podejmuję razem z wami na tym forum 4lomza.pl



Tu proszę o powagę sytuacji i refleksję nad tym zdaniem
"O jeden most za daleko"
pozornie nie związanym z tematem.



Chwila skupienia "modlitwy za ofiary" podwójnej "gry" - podwójnej moralności Księży Kapłanów - Ojców duchownych.

Ojców owoców religijnego zła Kościoła Rzymskokatolickiego którzy sprzeniewierzeni Bogu mącą w głowach im wiernych - Bogu niewiernych przez to ludzi organizując ich do własnych a nie Bożych celów czerpiąc z tego swoje niespołeczne kolektywne Arcy kapłańskie korzyści dając Fałszywe Świadectwo przeciw Bliźniemu swemu (Jezusowi synowi bożemu przez takich kapłanów w ten fałszywy podstępny sposób zaszczutemu










cytat z tematu pokrewnego 4lomza.pl:

" Re: Moloch pn. KK intensywnie koroduje
Autor: jankes (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 14-03-12 20:55

Prosze- Kosciol zaja twarde stanowisko. Nareszcie widac jakiego wrzoda wypielegnowali sobie Polacy na wlasnym lonie...

Cytat:

Problemem jest także współpraca z wymiarem sprawiedliwości. Choć episkopat deklaruje w dokumencie pełną współpracę z władzami ws. ścigania pedofilów w Kościele, to ustanawia wyjątki od tej reguły. Duchowni nie ujawniają informacji o księżach, którzy przyznali się do pedofilii w trakcie spowiedzi.

- Niemożliwa jest współpraca w wypadku sakramentalnej tajemnicy spowiedzi, której nie wolno naruszyć. Tutaj Kościół będzie tego zdecydowanie bronił - podkreśla przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Michalik. Podobnie w przypadku tajemnicy kierownictwa duchowego.



Kościół nie zamierza też wypłacać odszkodowań ofiarom pedofilii duchownych. - Prawo polskie zakłada dwie rzeczy: odszkodowanie i zadośćuczynienie ofiarom takich przestępstw. I w jednym, i w drugim wypadku dotyczą one osoby, która popełniła ten czyn - wyjaśnia rzecznik Episkopatu Polski ks. Józef Kloch. - Tak stanowi prawo polskie i nie widzę tu żadnych wyjątków - podkreśla ks. Kloch.

- Proszę nie przenosić zwyczajów z innych krajów na grunt polski. Te systemy prawne do siebie nie przystają - dodał odnosząc się do wyroków sadów amerykańskich, po których parafie wypłaciły ofiarom księży-pedofilów duże odszkodowania.

Abp Michalik: Odsyłamy do winowajcy

Z kolei abp Michalik pytany o ewentualne odszkodowania, odpowiedział, że Kościół nie może poczuwać się do zobowiązań materialnych. - Odsyłamy do winowajcy - powiedział. Zapewnił natomiast, że Kościół zapewnia pomoc ofiarom pedofilii oraz moralne zadośćuczynienie. Jest także zobowiązany do zapobiegania takim przypadkom, m.in. poprzez wychowanie.


Oni sa tak wazni ze wszystko dziala tylko w jedna strone: kasa i wlosci dla nich, wielkie g. dla obywateli.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon "




KONIEC cytatu ale nie koniec problemu.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

Granda Można żyć na wiele różnych sposobów, i tu nie chodzi o to czy będziesz siedziała na głowie rodzicom czy nie, ale nie rezygnuj ze szkoły. Naprawdę życzę Ci jak najlepiej i dlatego radzę Ci - skończ szkołę przecież zostało Ci tak niewiele!Tym bardziej, że wydajesz się być inteligentną osobą. Moim zdaniem nie ma nad czym myśleć, dokończ szkołę szybciutko zleci, później polecisz gdzie zechcesz, zaszłaś daleko, nie zawracaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

Aha no i co do tego, że nie skończysz tego roku- wystarczy się przyłożyć, nie ma rzeczy niemożliwych a to jest banalna sprawa, trochę starań i determinacji a się uda, masz za małe poczucie własnej wartości nie doceniasz sama siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

Jeżdżą w tygodniu, ale tylko w godzinach nocnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

Jak to nie zmienisz? To jest WADA ale NABYTA, czyli sama sobie (może z czyjąś pomocą) wbiłaś to do głowy, co da się zamienić na zupełnie przeciwną myśl. I trochę więcej optymizmu wyrzuć ze swojego słownika stwierdzenie "nie uda się" i zastąp jego przeciwieństwem. Mamy dopiero marzec, masa czasu. A z jakimi przedmiotami masz problemy? Umysł ścisły czy humanistka? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

jak masz wtyki zadna szkoła nie jest ci potrzebna jak nie masz to jedz, swoja droga ludzie w usa po paru latach staja sie zajadłymi patriotami ale to zrozumiesz po tych paru latach.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

A widzisz, matematyka ma to do siebie, że można się jej nauczyć. Wiem po sobie, bo też jestem humanistą. Ale wystarczy się przyłożyć . Myśl optymistycznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

ja wiem!ja wiem kto!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I le powstań było w Warszawie w 1943 i 1944r ?

ja oferuje psychologie, pedagogike ewentualnie resocjalizacje :)

moze na jakąs terapie masz ochote ? :)

a jesli chodzi o korki z matmy to kiedys była taka nauczycielka chyba Dobrowolska, mieszkała na Rycerskiej, ona do korków idealna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org