sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska największym dilerem narkotyków

Figa, owszem, wzrost placy minimalnej prowadzi rowniez do placenia ponizej minimum, o ile ktos chce zatrudniac na czarno. Tylko czy nie na jedno wychodzi? Czy nie zatrudni wcale, czy na czarno, to i tak placa minimalna wiele dobrego nie zrobila...
Niebardzo wiem, co odpisac w temacie stazu... Po pierwsze, te staze sie nie biora z nieba, tylko z naszych podatkow, bo do UE tez sie dorzucamy... Wiec aby ktos dostal darmowego pracownika, najpierw musza nam ta kase zabrac z kieszeni.
Po drugie, staz o ile sie orientuje jest chyba nizej platny niz najnizsza krajowa, wiec tak czy inaczej mlody czlowiek jest "wyzyskiwany" jesli przyjac taka logike.
Po trzecie jak sama piszesz, trzeba jeszcze ten staz dostac.
I po czwarte, dobrze wiadomo jak jest ze stazami, jeszcze gorzej niz z praca za niskie stawki, bo pracodawca traktuje taka osobe jak darmowego pracownika i wiadomo, ze nie przedluzy mu umowy, tylko wezmie kolejnego na staz, bo mu sie to oplaci. Wiec czy to nie wyzysk?
Ile mozna drzec z golego? Dobre pytanie... Mysle, ze nasz rzad tez nie zna odpowiedzi, ale wytrwale sprawdza to doswiadczalnie.

Ja w temacie pracy bede obstawal przy swoim. Dla mnie start z niskiego pulapu i stopniowe poprawianie sobie standardu zycia, to naturalna droga. Jesli ktos jest przekonany, ze powinien od razu dostac duze pieniadze, to moze sie mocno rozczarowac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska największym dilerem narkotyków

Figa piszesz krótko rzeczowo i na temat, czyli jesteś bardzo inteligenta kobietą;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska największym dilerem narkotyków

a jakie to było ogłoszenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska największym dilerem narkotyków

Zobaczymy jak bedzie. Wg. Ciebie ile powinienem dać, 600 -700 - 800, 1/8 etatu, 1/4 i żeby ktos tyrał od 10 do 18. Jeśli pracownik bedzie dobrze pracował, bedzie sie starał, beda zyski to czemu mam go nie motywować. Nie jestem też Św.Mikołajem ale bez przesady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org