sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: To są wasi idole

W odniesieniu jak wyżej
Autor: Pareslow

To prawda ale jako jedna strona medalu.
To samo doświadczenie jest świadectwem prawdy dobra i zła prawdy obnażającej zło i dobro którego przeciwieństwem jest fałszywe świadectwo prawdy dobra i zła będące fałszem zakłamaniem świadomym nieświadomych celowym i niecelowym relatywizmem który ludzie często bezwiednie używają na własną szkodę nie potrafiąc właściwie nazwać spraw i rzeczy takimi jakimi są co rodzi konflikty danych i implikuje konflikty wartości.

Ja się tu z Tobą wojować nie będę wchodząc w konflikt który doprowadziłby zapewne do spirali przemocy na styku naszych i nie tylko naszych racji.

Religijna ziemia potrzebuje rewolucji religijnej na miarę Kopernika zanim ochrzczeni misjonarze i religijni męczennicy podobni do tych w Afganistanie zamienia świat w religijne piekło na ziemi.

mówisz cytuje:
Już te dwa punkty z twojej prywatnej prawdy dobitnie świadczą o tobie. Nie żebym Cię oceniał bo lata mi to.
koniec cytatu
Autor: Pareslow

To nie jest moja prywatna prawda bo jej sobie nie przywłaszczam to jest prawda Świadectwa Prady - doświadczenia prawdy na własnej skórze tak jak ministrant doświadcza celebransa księdza pedofila. tak jak kobieta doświadcza zapłodnienia przez gwałciciela - tak jak Jezus doświadczył Kapłanów.

Widzisz gościu Wiara nie może być prywatną sprawą tak jak twierdzisz.
Prywatną sprawą może być stosunek do wiary jaką Bałwany noszą w sobie.

Pytanie kto i dlaczego te Bałwany lepi komu i do czego te Bałwany są potrzebne.

jak myślisz dlaczego Jezus powiedział zburzcie Świątynię (Kościół) a Ja w 3 dni go odbuduję -> 3 dni Trzy Dni -> takie to proste (!) pod warunkiem że się tej prawdy wiary w religijną obrzędową tradycyjną liturgiczną - sakra mentalną przysłowiową bawełnę nie owija.
Jak myślisz czemu kapłani prawdę owijają w bawełnę czerpiąc z tego korzyści od blisko 1000 lat na naszej ziemi.

Przez blisko 1000 lat pozornej ewangelizacji jest tu to samo co w starym testamencie relacje między ludźmi są dalej jak za czasów Jezusa na początku Naszej Ery a cały ten nowy testament jest na papierze martwym zapisem. kapłani żyją zasadami starego testamentu zmienił się tylko ich obrządek - duch jest jaki był.

taa...



http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091013/AKTUALNOSCI/890884286

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101004/MAKOW/408763743




 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 To są wasi idole   
rei 03-12-19 21:28 
 Re: To są wasi idole   
rei 03-12-19 21:31 
 Re: To są wasi idole   
rei 03-12-19 21:33 
 Re: To są wasi idole   
ziomex 03-12-19 22:14 
 Re: To są wasi idole   
paplik 03-12-19 22:17 
 Re: To są wasi idole   
Kasia.. 03-12-19 22:22 
 Re: To są wasi idole   
rei 03-12-19 22:29 
 Re: To są wasi idole   
rei 03-12-19 22:29 
 Re: To są wasi idole   
rei 03-12-19 22:33 
 Re: To są wasi idole   
czar~ 04-12-19 00:19 
 Re: To są wasi idole   
ziomex 04-12-19 07:40 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org