czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To są wasi idole

Próbuje zainstalować skype cały czas wyskakuje komunikat że wystąpił problem kliknij "pobierz" jeżeli chcesz pobrać alternatywną wersję !@# ???

Czy ktoś wie o co w tym chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To są wasi idole

@antyon - Nawet jak kierujący stwarza zagrożenie? Pierwszy raz słyszę taką teorię...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To są wasi idole

zezowate i maruda ja z wami nie piszę bo wy macie coś nie tak z głową:)

polecam szpital akademii medycznej w białymstoku na skłodowskiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To są wasi idole

Bandi
czy jak cie tam zwa nie zycze sobie abys przypisywala mi czyjes niki i wypowiedzi, bo wystarczy przeszukac sobie archiwum i zobaczysz ze zawsze wypowiadam sie pod swoim nikiem w tematach kosmetycznych, jesli chcialabym polecic siebie sama to zrobilabym to pod swoim nikiem i tak zreszta robilam nie raz.
To forum nie jest na odpowiednim poziomie do dyskusi z ludzmi twojego pokroju, wiec juz dawno skonczylam tu wypowiedzi i gowno mnie obchodzi co kto i gdzie robi, ja na brak klientow nie narzekam i nie musze publicznie kogos obrazac tak jak ty.
Nie robie paznokci tylko sobie samej, mam klientow, ktorzy tez sie tutaj udzielaja i tu tez apeluje aby nikt nie porywnywal mojej czy czyjej kolwiek pracy, kazdy robi jak uwaza, niedobrze mi sie robi jak ciagle czytam jak po wszystkich jedziecie. A to Serafinska, a to Cosmeo kurcze jest tyle salonow, gabinetow czy to taki wielki problem zadzwonic i zapytac o konkrety? Jesli ktos nie jest zadowolony z uslugi to sie idzie z reklamacja, a nie wylewa na kogos pomyje.
Ja to na miejscu Serafinskiej wzielabym sie w koncu za te wszyskie anonimowe oszczerstwa, bo najlepiej to jest byc kozakiem anonimowo, bo w oczy to tylko wielki spizd by was wzial.
Skonczcie wreszcie ta dziecinade, kazdy pojdzie tam gdzie mu najlepiej, a jesli idziesz i placisz to tez i wymagasz, jak usluga cie nie satysfakcjionuje to z reklamacja idziesz do wykonawcy a nie od razu na forum obsmarowujesz.
Nasrac komus pod nogi jest bardzo latwo,ale ja nie mam zamiaru dreptac w tym gownie, bo swoja prace wykonuje nalezycie i nikt mi tu nie bedzie obsrywal interesu bez powodu. Ja sie wypowiadam albo ze swojego konta mandrzejczuk albo wcale i koniec kropka.
I pamietajcie, ze nikt w internecie nie jest anonimowy, wystarczy dobry informatyk i do oszczercy latwo mozna dojsc, a na to sa juz paragrafy, wiec skonczcie z tymi bluzgami na wszystkich dookola.
Koniec tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To są wasi idole

sama mam w planach poslac dziecko do zlobka i tez jeszcze nie chodzi...i wyglada na to, ze trzeba bedzie te 400zl wydusic, a w miedzy czasie zapisac do panstwowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To są wasi idole

a na PRYMIE? słyszałem, że tam jest myjnia. miałem zamiar się tam wybrać. ktoś był tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To są wasi idole

W odniesieniu jak wyżej
Autor: Pareslow

To prawda ale jako jedna strona medalu.
To samo doświadczenie jest świadectwem prawdy dobra i zła prawdy obnażającej zło i dobro którego przeciwieństwem jest fałszywe świadectwo prawdy dobra i zła będące fałszem zakłamaniem świadomym nieświadomych celowym i niecelowym relatywizmem który ludzie często bezwiednie używają na własną szkodę nie potrafiąc właściwie nazwać spraw i rzeczy takimi jakimi są co rodzi konflikty danych i implikuje konflikty wartości.

Ja się tu z Tobą wojować nie będę wchodząc w konflikt który doprowadziłby zapewne do spirali przemocy na styku naszych i nie tylko naszych racji.

Religijna ziemia potrzebuje rewolucji religijnej na miarę Kopernika zanim ochrzczeni misjonarze i religijni męczennicy podobni do tych w Afganistanie zamienia świat w religijne piekło na ziemi.

mówisz cytuje:
Już te dwa punkty z twojej prywatnej prawdy dobitnie świadczą o tobie. Nie żebym Cię oceniał bo lata mi to.
koniec cytatu
Autor: Pareslow

To nie jest moja prywatna prawda bo jej sobie nie przywłaszczam to jest prawda Świadectwa Prady - doświadczenia prawdy na własnej skórze tak jak ministrant doświadcza celebransa księdza pedofila. tak jak kobieta doświadcza zapłodnienia przez gwałciciela - tak jak Jezus doświadczył Kapłanów.

Widzisz gościu Wiara nie może być prywatną sprawą tak jak twierdzisz.
Prywatną sprawą może być stosunek do wiary jaką Bałwany noszą w sobie.

Pytanie kto i dlaczego te Bałwany lepi komu i do czego te Bałwany są potrzebne.

jak myślisz dlaczego Jezus powiedział zburzcie Świątynię (Kościół) a Ja w 3 dni go odbuduję -> 3 dni Trzy Dni -> takie to proste (!) pod warunkiem że się tej prawdy wiary w religijną obrzędową tradycyjną liturgiczną - sakra mentalną przysłowiową bawełnę nie owija.
Jak myślisz czemu kapłani prawdę owijają w bawełnę czerpiąc z tego korzyści od blisko 1000 lat na naszej ziemi.

Przez blisko 1000 lat pozornej ewangelizacji jest tu to samo co w starym testamencie relacje między ludźmi są dalej jak za czasów Jezusa na początku Naszej Ery a cały ten nowy testament jest na papierze martwym zapisem. kapłani żyją zasadami starego testamentu zmienił się tylko ich obrządek - duch jest jaki był.

taa...



http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091013/AKTUALNOSCI/890884286

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101004/MAKOW/408763743




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To są wasi idole

tola-mek. Ja robię zakupy w necie, najczęściej kupując co prawda jakieś fajne ubrania męskie , bo jakoś łatwiej kupić coś dla siebie w tzw. stacjonarnych sklepach. I wcale nie wiem czy to kwestia kryzysu. Po prostu tak mi wygodnie i już. No i mam dość leniwego faceta, to też prawda. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To są wasi idole

nie ma nic głupszego niż ferdek fredek czy jak mu tam debilizm i kretynizm jednocześnie ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To są wasi idole

caluje raczki megi:)

http://www.youtube.com/watch?v=PvURORYfofQ&feature=related

sluchalem czesto tego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To są wasi idole

2000 tys. netto to Ty wpm nigdy nie widziałaś, ale za marzenia się nie płaci i to bardzo dobrze, bo gdybyś musiała z 800 zł zapłacić za wszystkie swoje fantazje, które wypisujesz na forum, chociażby tyle co kosztuje Cię chleb codziennie, to już po tygodniu wszyscy nie widzieliby Twoich wpisów, do kolejnej wypłaty :) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org