czwartek, 12 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To są wasi idole

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/katowice-prokuratura-zaprzecza-ze-kamil-d-przyznal-sie-winy/bfwj9k2

Celebryta i gwiazda tvn (waszej ulubionej stacji co pierze wam mózgi)

Takiej Polski chcecie
Polski bez kościoła Polski bez PIS Polski bez kręgosłupa moralnego i wartości Polski róbta co chceta.

Polski gdzie można jeździć samochodem bez prawka oc potrącić staruszkę i sędzia was uniewinni jak to zrobił jeden dziennikarz

Polski dla wybranych.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: To są wasi idole

kultura osobista

https://www.youtube.com/watch?v=NclHtjj3aWM

a tu Tomasz Lis też wasz idol

https://www.youtube.com/watch?v=WVzoocILgz4

demokracji wy złodzieje

poważnie wyssałeś to z hemoroidów twego idola Piotrowicza?

Poszukiwany honor PZPR-pis. Ktoś coś wie? Komuch w TK hańba Polakom - dla PiSdzielca zaszczyt.

ry(e)ju
...ludzie racjonalni w zasadzie nie mają idoli, a już z pewnością nie spośród dziennikarzy, jeden wy.ebany z TV za nieodPOwiednie zachowanie, drugi znany, ale nie stojący na szczycie tej grupy zawodowej..., natomiast ty masz faktycznych idoli, ba wierzysz w świętość ludzi, modlisz się do ludzi, ostatnio jeden z twoich idoli opuścił ten świat POwodując niemała twoją frustrację..., przyPOminam ci abepe Paetza...

Tak jest jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to trzeba skrobnąć o hemoroidach. Facet na medal?

Kasia..

Autor: paplik (---.static.arubacloud.pl)Data: 03-12-19 22:17

ry(e)ju
...ludzie racjonalni w zasadzie nie mają idoli, a już z pewnością nie spośród dziennikarzy, jeden wy.ebany z TV za nieodPOwiednie zachowanie, drugi znany, ale nie stojący na szczycie tej grupy zawodowej..., natomiast ty masz faktycznych idoli, ba wierzysz w świętość ludzi, modlisz się do ludzi, ostatnio jeden z twoich idoli opuścił ten świat POwodując niemała twoją frustrację..., przyPOminam ci abepe Paetza...

ten pedz to raczej twój idol ja nie rucham w dvpę innych facetów

nie pociągają mnie

wy pedały powinniście się trzymać razem a nie szczuć jeden na drugiego

ryju....

urbi et orbi !

Autor: Kasia.. (---.centertel.pl)Data: 03-12-19 22:22

Tak jest jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to trzeba skrobnąć o hemoroidach. Facet na medal?

Kasia..

Poszukiwany honor PZPR-pis. Ktoś coś wie? Komuch w TK hańba Polakom - dla PiSdzielca zaszczyt.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0