piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Nie polecam warsztatu na Polowej, u Grubaska, porażka i nierzetelność,
Gość od Audi i wahaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

może się spodkamy

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Autor: algeroth (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13-03-12 07:47

Panie Andrzeju -

"Dlaczego mieli by mnie stamtąd wywalać skoro mnie tam nawet nie przyjęli?"

Czyżby? '93-'94? :)


Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 13-03-12 06:39

A ja z kolei się zastanawiam, gdzie Andrzej był do tej pory. Do tej pory jak rozumiem wszystko mu pasowało i czynił pokłony jak inni? A nagle dostrzegł w porę że mu to nie pasuje?

Pewnie wycyckali go na kasę albo biskup znalazł sobie nowego ulubieńca.. Zranione serce odbiera czasem rozum...


___________________________________________________________

taa...
... 93-94 pomieszkałem tam w tym łonie matki Kościoła Łomżyńskiego tyle co trawa niecała ciąża u kobiety i zostałem wyskrobany (por. do aborcji). Byłem jak ten co "przyszedł do swoich a swoi go nie przyjęli" por. Biblia (na sposób ludzki i boski - fizycznie i duchowo taka religijna - duchowa aborcja ful serwis.

Od początku pobytu mieszkałem tam na zasadach "Persona non grata" łac. – intruz, osoba niepożądana tak jak np. niechciana ciąża. Nie miałem oficjalnej zgody której Biskup Paetz ostatecznie nie wydał rezygnując z Dyspensy (łac.) to w Kościele rzymskokatolickim zwolnienie od obowiązujących przepisów prawa kościelnego w przypadkach szczególnych.

Tak wiec mój związek z tym miejscem był "hotelarski" byłem tam gościem tej arcy kapłańskiej obłudy oglądając i podziwiając "jaskinie zbójców" (por. Pismo Św.) od środka.
W Wyższym Seminarium Dychownym Prefektem był w tym czasie ks. kapłan mający ksywę "Zbój" - przywali komuś w szczękę i tak zostało.

Byłem tu zawsze obecny na Ziemi Łomżyńskiej i zawsze doświadczałem owoców tej religijnej obłudy tych Łomżyńskich księży - fałszywych proroków których łatwo poznać po powszechnie widocznych tu owocach.

Próbując zrozumieć ich religijną obłudę i o co w tym wszystkich tak naprawdę chodzi niepostrzeżenie osobiście doświadczyłem świadectwa prawdy - tej Prawdy jakiej Świadectwo osobiście dał Jezus na Początku Naszej Ery.

Serce człowieka dla wielu mądrych ludzi niekoniecznie katolików to rozum jako centralny wewnętrzny ośrodek władzy człowieka. Kapłani często odbierają rozum ludziom który zastępują sercem z uczuć religijnych(?) robiąc z nich religijną baraninę żyjącą jak owce i inne zwierzęta w społeczeństwie opisanym w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym świnie - świńscy liderzy zakłamaniem - manipulacjami odebrały temu społeczeństwu rozum zniewalając je dla własnych kolektywnych korzyści na jedynie własną jedynie słuszną modłę.

Więc jeśli mówisz o zranieniu rozumu jako serca to komu, czemu według Ciebie takie arcy kainowe i arcy kapłańskie zarazem zranienie wobec człowieka np. Jezusa jako brata w wierze może służyć ? Do czego to zranienie prowadzi - co jest owocem społecznym takiego zranienia ?


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Będziecie płacić drożej za dojazdy do szkoły, pracy itd. Ale fajnie. Ciekawe ile jeszcze Wam dowalą. Podoba Wam się to , bo mi tak. Dalej klakierzy zacierają rączki, czy ręce im od tego opadają?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Dziewczyny z Łomży???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

No no, ceny będą prawie jak w stolycy. I dobrze, wiosna idzie, lepiej sobie spacerek zrobić :p Ja akurat jeżdzę samochodem, ale nawet jak go nie miałem to praktycznie w ogóle nie korzystałem z komunikacji miejskiej, bo tu i tak wszędzie blisko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

a już myślałem żeby się przesiąść do autobusu z samochodu, ale chyba jednak taniej samochodem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

A gdzież bym śmiał!!!

Ale co pradzę, że mi się pioruńsko podoba? :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

jakie teraz są statystyki zdawalności?trudno zdać??za kturym razem wam się udało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Aby dla zdrowotności. :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

śruba nie patrz na statystyki zdawalności, sztuka w tym jak potrafisz jezdzić. Ja zdałam za pierwszym i teorie i jazde.Trudno nie jest, grunt abys pilnował zeby Tobie nie zgasł no i sie nie pchał pod zakaz. No i najważniejsze trzeba jezdzic płynnie i sie nie wachac.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Czy w łomży jest sklep gdzie można kupić blat kuchenny w kolorze buk?Jeśli ktoś jest zorientowany to bardzo proszę o adres sklepu ewentualnie numer telefonu.Dziękuje bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

a jak egzaminator powie że źle to twardo dla czego pan tak uważa, i z mordą na niego a na koniec jak nie zdasz poproś o papiery czemu i jak. pomaga czasem że egzaminator zmienia zdanie, a i pamiętaj masz 30 zapłaconych minut na egzamin, nie pozwól się wysadzić z auta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Odświeżam, ktoś może pracował w tej firmie i podzieli się opinią na jej temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...




raqlan

człowieku NIE KOMPROMITUJ SIĘ !

ty nie umiesz czytać tekstu ze zrozumieniem ?, już lepiej się nie wypowiadaj nigdy więcej ,

teraz rozumiem dlaczego z tobą w w temacie : Ustawa o ochronie danych osobowych:Art 6

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=495153&t=495153

nie można było w żaden sposób dojść do ładu , jak ty NIC a NIC nie kumasz z tego co czytasz ,

chłopie , ty chyba zamiast do szkoły to na piwo chadzałeś , wróć się jeszcze jest czas , szkoła to nie budka z piwem , nie musisz tam chodzić codziennie !



raqlan
to kolejny już raz " BŁYSNĄŁEŚ" na forum swoją inteligencją !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Mów do mnie cicho - dobra dobra


http://www.youtube.com/watch?v=JH8gvhl4rH8&feature=related

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

nie chcecie mnie to nie.
tak jak byście trzciego kolegi nie mogli sobie dobrac .
Omania ty jak chcesz to idź ale ja ciebie juz nie będe tym razem broniła.
radź sobie sama albo koledzy niech ciebie bronia.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

chemy cie maruda nom tylko mi sie pomylily te bo na loginy nie patrzylem i myslalem ze to ty piszesz caly czas wiec my chemy maurada cb i omanie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

No teraz to już Ciebie poniosło, nie mam nic na kontratak ;)))
http://www.youtube.com/watch?v=LJL4A3sQg_E


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Tomek cymbale już ja wybije Ci z tego kwadratowego łba wagary! Ty mały gejku miałeś wziąć się za naukę, poczekam aż zejdziesz na dół! ~~Mama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

No no gołąbeczki;-)

Dla Was;-)

http://youtu.be/V_pXMhSEGlI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

nei zadne piwniece musomy z typem usalib bo to ja knarazie wszystko na spontana podajcie kontakty to wam szczegoly dopiowiemy ;*

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

mamy miejsce :) 2 pokoje w hotelu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

sadzimy że niepotrzebne są nad jeziorem , lepfsze nad stawem są

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

mamy 200zl na dziewczyne xd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

:-)



http://www.youtube.com/watch?v=WupYyRFevzM&feature=related

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

to brzmi jak scena z horooru "zatrucie pokarmowe" bylo sie wysr#c i by minelo. od tamtej pory masz schizy i twoj globus nie pracuje poprawnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Autor: jasiu_śmietana (---.elomza.pl)
Data: 13-03-12 22:58

ja mam 500 od nich za fotoradar :( NIE LUBIE WAS STRAZNICY MIEJSCY ! ;(


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jasiek znów biegałeś po ulicy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

pamietaj stosuj rady sp rysia lubicza"dzieci umyjcie raczki" i nie bedziesz mial stanow krytycznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

ale dziewczyny jezeli bd blizszy stosunek to tam pozniej zeby mi policja do drzwi nei zapukala ze gwalciciel jestem albo co



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

:-)

http://www.youtube.com/watch?v=FUFX9nbh3Pc&feature=related

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Tak ?
I nie będzie żądnej niespodzianki typu przedcześnie ???
Bo wiecie , my nie lubimy w pochlapanych ubraniach wracać do domu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Wiele zagadnień trzeba by było rozpatrywać, żeby napisać wartościową pracę. Kiepskie wnioski, chyba, że tak kazali? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Jak tu nie kochac tego forum... Jak nie trole, to wycieczki osobiste...
A co ja sie produkuje... Ja tam na brak pracy, ani zarobki nie narzekam.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

mam proces o nazwie: nod32krn.exe*32 i nie moge tego zamknac .. ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

Już traciłem nadzieje że ktos cos mądrego napisze w tym wątku a tu ups.... Popieram i nie mam nic do dodania. Ja w najblizszym czasie bede otwieral "biznes" w Łomzy i dlatego tez zalogowałem sie na tym forum żeby cokolwiek dowiedziec sie o ludziach, warunkach, pracy itp. Przeraza mnie tylko jedno na moje ogłoszenie "Dam Pracę" w ciagu 3 dni przysłano około 300 CV - 1/3 bez zdjęć, 1/3 bez załącznika w postaci CV i 1/3 niestety bez doswiadczenia zaraz po szkole lub stażach. To jest straszne. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ten sedzia juszczyszyn to udał się łopozycji...

"Przeraza mnie tylko jedno na moje ogłoszenie "Dam Pracę" w ciagu 3 dni przysłano około 300 CV - 1/3 bez zdjęć, 1/3 bez załącznika w postaci CV i 1/3 niestety: haaha web hunter się znalazł nie ta liga...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org