czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

facet jaga: mocne :))

PrZemKo_3_ : nie wiem jak teraz sprawy się mają ale pamiętam że jednak 'po kablu' było kiedyś 10x lepiej niż przez serwer + dla takiej grupy albo każdy będzie musiał mieć bezprzewodowy internet albo łącze musiałoby być z 10mb conajmniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Baron666 (---.lomza.vectranet.pl)

W Ostrołęce masz łomżyński internet? Człowieku nie kompromituj się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

pisalysmy,szukalam wspolniczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

xfy102

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Pracuję w Łomży. Jestem teraz w pracy :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:
Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07-03-12 07:36

Zaginiona miała poważne problemy życiowe:
3) konflikty rodzinne głównie z matką
4) brak prawidłowych wzorców w rodzinie
5) zaburzenia rozwoju społeczno wychowawczego
6) zaburzenia psychiczne
7) brak normalnego środowiska dającego normalne oparcie w życiu
8) przerost ambicji społeczno ekonomicznych i obyczajowych nad prozą życia
9) itd. itd. i tak dalej
10) i tak dalej ...

te punkty to szczególnie ciebie Andrzej dotyczą..

kiedyś w tv mówili że rocznie ginie 5000 ludzi, to i w Łomży też

____________________________________________________________


Szanowny przedmówco podpisujący się Oremi

wszyscy jesteśmy do siebie pod tym względem podobni bezpośrednio lub pośrednio doświadczając owoców tego co zacytowałeś wybiorczo z mojej wypowiedzi a czego przykładów jest zbyt wiele i wyraźnie widać to w naszym rozchwianym społeczeństwie nie tylko na Ziemi Łomżyńskiej

zdrowa rodzina to zdrowy człowiek
zdrowy człowiek to zdrowa rodzina
i odwrotnie - nie zdrowa rodzina to niezdrowy człowiek ... i takie mamy nie zdrowe społeczeństwo jakich mamy jego Ojców duchowych stojących na jego czele.

tak napędza się koło rozwoju zdrowej lub niezdrowej cywilizacji
po jednej stronie cywilizacji śmierci ze spiralą przemocy a po drugiej stronie cywilizacji życia z przeciwieństwem owoców spirali przemocy

Dlaczego nie przytaczasz wszystkich punktów i zaczynasz od punktu 3 ?

Czy uważasz że pozostałe punkty mnie nie dotyczą ?

Dzięki że mnie wyróżniasz określeniem "szczególnie" to dla mnie zaszczyt ale nie czuje się zaszczycony i na tle sytuacji rodzinnej różnych rodzin - ...

... różnych ludzi znajdujących się na krawędzi w tych ochrzczonych rodzinach nie jestem kimś szczególnym
poza tym, że ...

... mam odwagę piętnować jedną z przyczyn tego zła stojącą przy samym ołtarzu na którym jesteśmy ofiarnie "składani" kapłanom przy chrzcie po urodzeniu.



Kapłani parafialni troszcząc się o wypas zło to w kościołkach, ubogacając ołtarzyki, swojego złotego świątynnego interesu bogacą Kościół w wieże (dzwonnice) i zaniedbują wiarę deprawują i pogwałcają życie Boże i społeczeństwo
...

... które ma to życie rozwijać a nie zaszczuwać religijnym krzyżem i zabijać to życie Boże podobnie jak uczyniło to społeczeństwo manipulowane przez kapłanów przy ukrzyżowaniu życia Bożego nie tylko Jezusa na początku Naszej Ery.

Oni zamiast budować parafialne wspólnoty wspólnie dbające o rodzące się w nich życie Boże między ludźmi które w nich i między nimi się rodzi w każdym człowieku budują kościoły z pustaków, betonu i stali dbając o przeciwieństwo tego do czego posyła ich Jezus ostatecznie uznany przez nich za Boga.

Oni manipulując w dobrej wierze w społeczeństwie niszczą to do czego ich Bóg posyła i dbają o to co Jezus osobiście nauczając ludzi zachęcał burzyć

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Wieczór bosku z Tygrysem:)

ktoś się dopatrzył polskiej pisowni u śledzików hahahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

to on uciekł ze schroniska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?


nie każdy

http://www.youtube.com/watch?v=Md4eXbXeSTE

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

http://www.youtube.com/watch?v=4kJPLDT6sfo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Uciekł, gdy ludzie, którzy go przywieźli chcieli go wypuścić z bagażnika!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Co za ludzie! Ja go nie wsadziłam do bagażnika tylko jacyś ludzie, którzy ją znaleźli! Więc nie oceniaj jeśli nie masz pojęcia co się stało! Gdybym chciała oddać do schroniska to bym jej nie szukała! Cóż za podłość!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

a ja na złość, za tą beznadziejną reklamę, nigdy nie odwiedzę tej kwiaciarni :D i tak mają drogo.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

oj Ojciec głupiś jak but co post to bardziej utwierdzasz ludzi w tym przekonaniu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Bardzo proszę o pomoc! Mika ma już osiem lat, więc u obcych ludzi zdechnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Czy rzeczony pinczer mial na imie "HOMER" ?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

czyli dobrze pisałem że jeśli jest co ratować to się udało i facet się opamiętał
i rodzina uratowana -- i o to chodzi a takie jak audrej lubią dolewać
oliwy do ognia i pewnie straciła swój związek
Wisienka po tym zdarzeniu twojego faceta z tą koleżanką po przeczytaniu
przez niego tych wpisów facet może być wierny jak pies bo zrozumiał
co mógł stracić -- musicie teraz od nowa sie odnaleźć
bo tu wiele samotnych mam pisało kture zrobiły inaczej i będą samotne
a tak powinny ci zazdrościć że nadal tworzycie rodzinę
dbajcie o to bo warto razem wychowywać dzieci-we dwoje łatwiej
choćby niezawsze się układało



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

To tylko jeden z wielu podobnych cytatów, pochodzących z wydanej przez chrześcijańską Oficynę Wydawniczą VOCATIO książki „Jak trenować dziecko”. Autorzy to znane małżeństwo Amerykanów: Debi i Michael Pearl, którzy – z pomocą cytatów ze Starego Testamentu – od lat propagują model wychowania oparty na cielesnym karceniu przy użyciu rózgi.

Wydana w 2010 r. w Polsce książka, mimo trwających od jakiegoś czasu protestów i wywołanego nimi złożenia przez Rzecznika Praw Dziecka zawiadomienia do prokuratury, jeszcze w ubiegłym tygodniu była dostępna w największych księgarniach. Można w nich było nabyć również wydaną przez VOCATIO „Mądrą miłość” Betty N. Chase, także zawierającą wytyczne, w jaki sposób bić dzieci.

"”: „Kiedy nadchodzi czas, aby użyć rózgi, weź głęboki oddech, uspokój się i pomódl na przykład takimi słowami: »Panie, niech te razy będą błogosławieństwem dla mojego dziecka. Oczyść go ze złego humoru i buntu. Pomóż mi właściwie zastąpić Ciebie w tym karceniu«”.

I dalej: „Nie spiesz się ani nie podnoś głosu. Dziecko powinno spodziewać się rózgi po twoim całkowitym opanowaniu (...) Nigdy nie nagradzaj SPÓŹNIONEGO POSŁUSZEŃSTWA darowaniem kary. A jeśli wszystko inne zawiedzie, nie ciągnij dziecka na siłę do miejsca oczyszczenia (...) Jeśli jednak dopiero zaczynasz ćwiczyć zbuntowane dziecko, które stara się uciec przed dyscypliną (...) musisz je unieruchomić. Jeśli zostaniesz zmuszony, by je docisnąć własnym ciężarem do podłogi, zrób to”....Przykłady „przychylnego, zaplanowanego treningu” można w książce Pearlów znaleźć niemal na każdej stronie. Poza biciem rózgą, unieruchamianiem, przyciskaniem do podłogi, jest to np. pociąganie małego dziecka (gryzącego matkę podczas karmienia piersią) za włosy („w przypadku dzieci niemających jeszcze włosów trzeba znaleźć inny sposób”), a także razy elastyczną linijką po rękach./.../

„Niektóre dzieci mają bardzo wrażliwą skórę, na której bardzo łatwo pojawiają się pręgi. Rodzice nie powinni przesadnie troszczyć się, jeżeli takie drobne obrażenia będą miały miejsce w rezultacie stosowania kary cielesnej (...) Rodzice powinni jednak uważać, aby stosowanie rózgi nie było przesadne i żeby wielkość rózgi była rozsądna. Wywołanie pręg na ciele dziecka nie jest celem kary cielesnej, lecz rodzice powinni realistycznie spodziewać się, że będzie to konieczny produkt uboczny buntu” – czytamy m.in. w „Wychowaniu dziecka według Pisma Świętego”...

http://tygodnik.onet.pl/32,0,73959,2,artykul.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Reklama Gillette :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

W odniesieniu jak wyżej :

stgr. σχίζειν, schizein, "rozszczepić" - rozłam, rozpad, brak spójności.


Przepraszam za błędy ortograficzne - jestem dyslektykiem.
we wcześniejszej wypowiedzi w sposób niezamierzony stosowałem zamiennie "h" i "ch" w odniesieniu do schizy jednak taki błąd nie ma wpływu na życie cywilizacyjne w którym uczeni w piśmie nie tylko kapłani popełniają istotne dla życia błędy społeczne

Kościół jest niespójny z Prawdą z której i dla której powstał.


Kapłani dbając o swoje sprawy - swoje życie a nie życie Boże - sprawy Boże w społeczeństwie są niespójni z Bogiem którego wyznają i któremu są w ten sposób sprzeniewierzeni prowadząc wiernych sobie ludzi w niewłaściwą stronę podobnie jak kapłani którzy ukrzyżowali Jezusa i Jemu podobnych na początku Naszej Ery


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?


Pamiętaj , nie sprzedaje się kury znoszącej złote jajka .


życzę powodzenia ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?


Tekst infantylny ....

KRYPTOREKLAMA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Bardzo proszę o pomoc! Mika jest w trakcie leczenia zwyrodnienia kręgosłupa, jest to już dość stary, bo ośmioletni pies i u obcych na pewno zdechnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?


<<<<<<<<ZEZOWATE SZCZESCIE<<<<<<<<




pisalam juz pare razy ze na moje posty prosze nieodpisywac,nie zycze sobie zebys do mnie pisal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

rzepa ,

może częściej się podmywaj , bo muchy już od tego smrodu nad tobą latają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

my jezdzimy ale niestety nie w ten weekend ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

A to jest limit na internet a nie na pobieranie z internetu ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

" Kwiaciarnia „Róża” przy ul. Śniadeckiego 15 w Łomży to bardzo solidny sklep...: :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Chciałbym zrobić taką wyprawę, by cyknąć kilkadziesiąt zdjęć ze szczytu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

zaraz Admin od Ciebie kupi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

" Jest również miejsce na restauracje, jednakże jak na razie lokal jest pusty."

i będzie dalej stał pusty , nikt rozsądny tam nie wejdzie z interesem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Admin przepuszcza niecenzuralne dyskusje czy też np. takie oferty jak. Mogę sprzedawać na komendzie, Sprzedam teściową, a mojej za to nie. Ciekawe, kto go zatrudnił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?


Portale społecznościowe (inaczej: serwisy społecznościowe) , z ang. zwane SNS (social networking services - sieciowe portale społecznościowe) , to miejsca w "przestrzeni internetowej" , które umożliwiają zamieszczanie danych , treści , plików , wypowiedzi , publikacji i zdjęć .
Rejestrując się na różnego rodzaju portalach społecznościowych decydujemy się na udostępnianie swoich danych osobowych . Przy rejestrowaniu się na stronach portalu społecznościowego , wymagane jest podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie .
Platformy społecznościowe są tylko pośrednikami między rzeszami internautów , a to ci ostatni decydują ostatecznie , jakie treści zostaną zamieszczone na ich profilach . Zgodnie z polskimi przepisami niektóre nasze dane w serwisach społecznościowych mogą być powszechnie dostępne .

Facebook – serwis społecznościowy , w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy , dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji , będących własnością Facebook , Inc. z siedzibą w Menlo Park .
Spółka ta jest podmiotem udostępniającym zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorców-użytkowników portalu Facebook , którzy na administrowanych przez nią serwerach zakładają profile internetowe .


Regulamin zasad Facebooka :

Punkt 2 , podpunkt 4 :

Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje , korzystając z ustawienia Publiczne , zezwala on wszystkim , w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka , na uzyskiwanie dostępu i wykorzystywanie informacji , a także wiązanie ich z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym) .


Bez logowania się ( akceptacji regulaminu użytkowników ) , można wejść w posiadanie jedynie informacji , które są w portalu facebook ogólnodostępne z poziomu zwykłego użytkownika czy to dostępne dla każdego , nawet niezarejestrowanego na portalu , dla wszystkich internautów , korzystając z ustawienia Publiczne .
Nikt nie wejdzie w posiadanie naszego adresu , jeśli nie jest upubliczniony, czy ukrytych danych kontaktowych , jak maila , nr komunikatora czy telefonu komórkowego .

Treści zawarte w serwisie Facebook , ustawienia Publiczne , są dostępne dla wszystkich użytkowników Internetu .


Definicja danych osobowych znajduje się w art. 6 ww. ustawy . Za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej . Są to dane konkretnej osoby , za pomocą których bez większego wysiłku można tę osobę zidentyfikować , chociaż nie jest ona wyraźnie wskazana .

Do danych tych zalicza się nie tylko imię , nazwisko czy adres osoby , ale również przypisane jej numery (np. PESEL i NIP), adres poczty elektronicznej , dane o cechach fizjologicznych , umysłowych , ekonomicznych , kulturowych i społecznych . Tej samej ochronie prawnej , jakiej podlega nazwisko , także podlega pseudonim - nazwa użytkownika , tzw. nick , którym użytkownik posługuje się korzystając np. z portali społecznościowych .
.


Zamieszczenie linków prowadzących do stron zewnętrznych : zasadniczo dopuszczalne jest zamieszczanie na własnej stronie internetowej linków prowadzących do innych stron internetowych . Oczywiście dużo zależeć będzie także od ewentualnego kontekstu lub celu w jakim takie linki zamieszczamy . Zamieszczenie linków najczęściej nie wiąże się z uzyskaniem zgody administratora strony , do której link prowadzi .

Link , jest to element nawigacyjny ułatwiający przemieszczanie się pomiędzy stronami internetowymi . Przemieszczenie się umożliwiają domeny internetowe , czyli elementy adresu DNS wykorzystywanego do nazywania urządzeń w Internecie . DNS (ang. Domain Name System , system nazw domenowych) to z kolei system serwerów , protokół komunikacyjny oraz usługa zapewniająca zamianę adresów znanych użytkownikom Internetu na adresy zrozumiałe dla urządzeń tworzących tą sieć komputerową . Dzięki wykorzystaniu DNS nazwa mnemoniczna , np. pl-pl.facebook.com , może zostać zamieniona na odpowiadający jej adres IP .
Można zatem stwierdzić w uproszczeniu , że link to nic innego jak określona domena internetowa wykorzystująca elementy adresu DNS . Zgodnie z powyższą definicją link samodzielnie nie podlega ochronie prawnej .
LINK Z OPISEM NIE MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIA DOBRA OSOBISTEGO .



W związku z powyższym w opisanej powyżej sytuacji nie doszło do naruszenia prawa , ponieważ sam link jest tylko odnośnikiem do strony internetowej portalu społecznościowego Facebook , który to rozpowszechnia profil , a w nim dane podane przez samego użytkownika , wyrażającego na to zgodę rzeczywistą , poprzez zalogowanie się , tym samym akceptację regulaminu Facebooka .

Podany link z opisem nie zawierał sam w sobie i nie kierował do treści naruszających obowiązujące prawo , zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje , zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich , dyskryminujące płeć , rasę , narodowość , język czy religię oraz nawołujące do przemocy .

Zaistniała sytuacja nie nosi znamion czynu zabronionego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Pan Ciekawski: Oby więcej takich jak ty :) bo większość to podchodzi do 'biznesu' tak: zainwestuje 20 tys. zł nic nie będę takiego robił i miesięcznie z 30 tys. zł muszę zarobić bo jak nie to wolę leżeć u rodziców w domu bo i tak dostanę jeść. Zatem próbuj jak masz chęci tylko przygotuj się nerwowo na 'nieprzewidziane' wydatki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Dzieki,dodałas mi wiecej siły i wiary w siebie. P.s zezowaty pisałam Ci juz dlaczego kobiecina sprzedaje sklep,nie drąż wiecej. Pozdrowienia dla Martuchnam-jedna z niewielu mądrych na tym forum. Milego dnia dla wszystkich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Szanowne Panie, Drogie Koleżanki w Blue'sie

Szczęśliwy zbieg okoliczności pozwolił Nam - chłopakom z zespołu "Po Godzinach" Zaprosić Panie na czwartkowe jamssesion z nutą reggae, blue'sa, funky ect ....

Jak zwykle będzie się działo?

Miejsce akcji: "Piwiarnia Warecka" Al. Legionów 54D
Data: 08.03.2012 Dzień Kobiet
Czas: zaczynamy punktualnie o 20, kończymy 23 z haczykiem lub hakiem
Dodatkowe utrudnienia: Brak

W programie:

1. Niespodzianek brak :-)
2. Sama rzeczywistość :-)
3. Muzyka na żywo :-))

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

A może wklej fotkę pieska. Mam nadzieję że to pomoże jak ktoś zerknie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

liczyłem właśnie swoją kasę i wkradł się błąd

miało być tak he he
zs


choćby nawet darmo dostała to za 8 stówek domu się nie utrzyma musi najpierw szefa poprosić o podwyżkę

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

przecież w mitycznej księdze baśni jasno zapisano, że szantaż i krwawe karanie jest normą sam "pan niebieski" karał ludzi ile wlazło na każdym kroku, np; zorganizował masową "kąpiel" bez gwarancji wyjścia na plażę, oszczędzając tylko Noego, więc przykładnie karano rozwydrzonych "bachorów"w takich choćby sierocińcach w Irlandii i na całym świecie ile się tylko dało, za pomocą "rózgi" spod sutanny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

atbis

ŚWIETNY jesteś ! BRAWO !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Irenaka: czas na podlosc nadszedl dopiero teraz. Rusz tylek i szukaj swojego szczura a nie wylewasz zale na forum. Tu kazdy ma swoje wlasne problemy duzo wieksze od twojego chomika.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Quattro Jazz
Krzysztof Roszko
tel 501175923
e-mail: quatrojazz@op.pl
"Quattro Jazz" 19-300 Ełk
www.quattrojazz.tk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Głos_Rozsadku pozwól, że nie zniżę się do Twojego poziomu! Jeśli temat Cię nie interesuje to się nie udzielaj!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

drugi nick ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Bede sie udzielal gdzie tylko chce a ty biegnij do lasu szukac swojego chomika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

elina: masz 100% racji

Niestety wlascicielka zamiast ruszyc tylek i szukac psiny, woli siedziec na forum i oskarzac wszystkich dookola o podlosc. Jakie to polskie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Móc to można http://www.youtube.com/watch?v=4ZtCRBYcPns :p
Gdzieś jeszcze kiedyś widziałem filmik z samego wchodzenia.
Ale komin to pikuś... http://www.youtube.com/watch?v=2A_h2AjJaMw

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120307/REG00/120309815

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Widzieliście tego "kaskadera" ? :D

http://www.youtube.com/watch?v=k1rNkCHgo7c&list=UUr7b4zLjFa0HcPAfD9q5cdQ&index=5&feature=plcp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Tak, obwodnica (jeżeli kiedykolwiek powstanie) będzie właśnie w tej okolicy. Co do wiatraków to z tego co mi wiadomo, jeden taki wiatrak może zasilić ok 1000-1500 gospodarstw domowych. Kilkanaście takich wiatraków zasiliło by całe nasze miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Nie masz się co martwić,ostatnio księża robią same problemy, u kapucynów to co innego,mi nie chcieli w mojej parafi ślubu u dzielić bo stwierdzili że do kościoła nie chodze. Zapytałam się to ile mam dać żeby mi udzielili ślubu to powiedział że mnie nie stać na jego warunki.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Hah mój kumpel studiował w Białym, pokazywał mi filmik jak chcieli wynająć pokój u Kononowicza. Krzychu stawiał twarde zasady: żadnego picia, żadnych dziewczyn, i bezwarunkowa cisza nocna o 22 ;D Na szczęście nic poważnego się nie stało w związku z pożarem :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Bardzo Pana proszę o sprawdzenie, bo ja wiem tylko tyle, że piesek uciekł w tamtym kierunku i nikt nic więcej mi nie powiedział. Na pewno się odwdzięczę za pomoc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Czepiacie sie ze siedezi w domu ?!!! Ale oprócz tego ze zaginol psiak są i inne obowiazki np. przygotowanie obiadu, chyba może miec chwile by usiasc przy komputerze ?!!! Litości Ludziska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Psychika człowieka kształtuje się od urodzenia, to co wpoi mu się za młodu ma ogromny wpływ na dalsze życie, to coś w rodzaju "programowania" ;) Dziecko trzeba karać, nie mówię tu o tłuczeniu na kwaśne jabłko, ale musi wiedzieć co wolno a czego nie, musi mieć świadomość, że nie wszystko można, że za swoje postępowanie ponosi się konsekwencje. Bezstresowe wychowanie to jeden z najgorszych sposobów, no ale trzeba też wyczuć granicę, nauczyć pociechę rozróżniać dobro od zła itp. Niestety mimo braku czasu, bo wiadomo - praca, dom itp. trzeba poświęcić dziecku ogromną uwagę bo to rodzic ma największy wpływ na to, jakim człowiekiem będzie w przyszłości jego wychowanek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

na 15 cali to bedzie ciezko kupca znalesc nawet za 400,maly monitor ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Z czystym sumieniem? Wojtek Kołakowski w Konarzycach. Może najtańszy nie jest ale za to profesjonalny. Robiłem u niego 3 naprawy i jestem bardzo zadowolony. Ps. Ja omijam Kuraka po rozmowie i jego wycenie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Mr_Andrzej proszę Cię odstaw to paliwo,bo Ci głowa eksploduje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Sylwester Sawicki
Rakowo Boginie
506405526



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Windows XP, wcześniej Vista, mogę wgrać 7. Ma wszystko. Dorzucę GTA I, II, III, Vice City i San Andreas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

pocoinaco: idac tropem myslenia Irenaka, moze chcesz sie spotkac i powiedziec mi to w twarz?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Widocznie mial jej dosyc. Nie dziwie se. Kontuzja uniemozliwiala wczesniejsza ucieczke ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Dostane na którymś basenie w Łomży czepek. Można go kupić lub wypożyczyć ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Pisalam juz niestawiajcie domu w Lomzy,to jest wywalenie pieniedzy w bloto,lepiej daj biednym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

wiecie może gdzie mogę sprzedać stół i krzesła? ogłosciłam na allegro i 4lomza pl. może jest jakiś komis z tego typu sprzętem. ktoś mi coś poleci i podpowie. dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

odezwij się na maila, wercia1250@wp.pl podam Ci namiary ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

ludzie biegali po jezdni między samochodami za obcym psem a faceci ze schroniska żadnej reakcji
współczyje tym którzy chcieli pomóc bo inni to mieli wszystko gdzieś
ja jeżeli bym zgubił swojego psa to chciałbym żeby go tez zawieźli do schroniska


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Rzeczywiście nie była na smyczy bo nigdy na niej nie chodziła, była wypuszczana na podwórko przy domu w Piątnicy. Nie mogłam przypuszczać, że gdy ja jej szukam nad rzeką i rozwieszam ogłoszenia w Piątnicy ona ucieka ze schroniska w kierunku Janowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

dom ok 20000-23000
krokwie ok 4000-6500 zalezy czy dwuspad czy koperta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

sama prace znalazlam bez urzedu a rejestrowac sie na podpis...i słuchac ze brak propozycji pracy.. beznadziejne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Tak. Na Wyszyńskiego można zarówno kupić jak i wypożyczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

tylej a zapłaciłem w tamtym roku za dom 22000 a za krokwie cos ponad 4500 a przykrycie odzielnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Haha dobre dobre ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Witam.
Czy ktoś z forumowiczów (lub ktoś z Waszych znajomych) robi bity metodą samplingu? Czy ktoś tu w ogóle robi bity?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Naprawdę miała dziecko? Tyle razy ją widywałam i zawsze samą.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

http://tech.money.pl/awaria-facebooka-uzytkownicy-w-strachu-0-1040708.html?p=md


I co wy fejsiaki teraz zrobicie ??
Straciliście kontakt ze światem :):):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Co Czwartek bywa gorąco, ale żeby zaraz się grunt palił :-) ?

Panie i Panowie bywają w dość licznym towrzystwie, zawsze można kogoś poznać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Kwinto7- czy był Pan może w miejscu, w którym Pan widział mojego pieska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Daje 30 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

biesss dzięki... Ty już wiesz za co ;)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Meg..... nie ma sprawy..... pozdrawiam....

http://www.youtube.com/watch?v=5tiQygxR210&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org