piątek, 15 listopada 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

Lekarz specjalizujący się w późnych aborcjach mówi że nie ma problemu z zabijaniem dzieci..

\"Dla płodu to bez różnicy czy jest urodzone czy nie. Dziecko nie ma na to wpływu, o ile mi wiadomo

- mówi Carhart.

To ciekawe, że użyłeś słowa \"dziecko\", ponieważ wielu aborcjonistów nie używa tego słowa. Używają słowa \"płód\"...

zwróciła uwagę dziennikarka.

Myślę, że to jest dziecko, używam tego słowa przy pacjentkach

- odparł \"lekarz\".

I nie masz problemu z zabijaniem dzieci?

nie mogła uwierzyć przeprowadzająca rozmowę.

Nie mam problemu, jeśli znajduje się w macicy matki

- powiedział Carhart.

https://tysol.pl/a39152--video-Bestialstwo-Amerykanski-ginekolog-aborter-z-kamienna-twarza-nazywa-usuwane-dzieci-dziecmi

Czyli tak naprawdę nie ma problemu i do samego końca zabić dziecka dopóki nie złapie samo pierwszego oddechu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: To ta radość życia i nowoczesność? Ten nowy,lepszy świat?

chcesz porozmawiac o bestialstwie?

https://gazetakrakowska.pl/proboszcz-z-bystrej-uderzyl-dziecko-dziennikiem-kaplan-zostanie-odsuniety-od-nauki-religii-w-szkole-toczy-sie-postepowanie/ar/c1-14554279

nie sadze, ciebie zawsze bardziej interesowaly plody z drugiego konca swiata

A jakie geszefty robią na tych płodach po 100 USD od głowy w pewnej klinice aborcyjnej w USA...

Z kimś innym i owszem,z człowiekiem,ale nie ze śmieciem,który twierdzi, że na niektórych ludzi i ich potomstwo szkoda powietrza aby oddychali.

Kasia..

Wiadomo kasa nie śmierdzi niektórym nawet gdy jest Panie Andrzeju naznaczoną śmiercią małych niewinnych dzieci, wszak dla niektórych dzieci i ryby głosu nie mają

Kasia..

Ludzie do tego stopnia zgłupieli ,że mordowanie własnych dzieci nie jest dla nich żadnym problemem ,przy tym wszyscy twierdzą ,że człowiek to najmądrzejsza istota na ziemi...Na której każde zwierzę chroni swoje potomstwo...
Pozdrawiam Pani Kasiu

smiec to cie zaklamana ruro zrobil

I owszem Panie Andrzeju ludzie są często gorsi od zwierząt,dla nich aborcja na życzenie to jak wyrwanie zęba.Pozdrawiam.

Kasia..

Dzisiaj widziałem w internecie taką dziwną parę która wyglądała na chłopaka i dziewczynę ...poddali się sztucznemu zapłodnieniu po 6 miesiącach dokonali aborcji, dziecko włożyli do formaliny i z uśmiechem na ustach dzieckiem w słoiku chwalą się swym dokonaniem w internecie i na spotkaniach ...
Nie wiem nie jestem tak nowoczesny pewno zwariowałem...

Jeśli ten wywiad i ten ludzki rzeźnik są prawdziwe to nie jest to, ani nowoczesność (raczej odległe średniowiecze), ani radość życia. W cywilizowanym świecie aborcja jest dopuszczalna POd wieloma warunkami, z których najistotniejszy jest czas jej wykonania do granicy około 12 tygodnia od zapłodnienia.

Potrzebujesz więcej takich filmików,czy strugasz wariata? Z tym 12 tygodniem też się dokształć,bo to absolutna bzdura.

Kasia..

\"Limit czasowy zabiegu: do chwili osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza organizmem kobiety (polskie szpitale zwykle przyjmują termin 22-24 tygodnia). Lekarz zobowiązany jest zatem ustalić możliwość przeżycia indywidualnie w każdym przypadku, w zależności od wielu czynników: stanu rozwinięcia płodu, występujących wad, stanu zdrowia kobiety, wyposażenia szpitala, umiejętności personelu medycznego. To oznacza, że w przypadku wad letalnych taka granica czasowa nie istnieje\"

A tu więcej...

http://federa.org.pl/aborcja-poradnik/

Kasia..

Chyba który to drugi trymestr ciąży to tyle wiesz? Jak to się ma do tego niby 12 tygodnia?

https://youtu.be/CkXpldJnqVo

Kasia..

co ta stara prukwa może wiedzieć o aborcji jak on a już sama nie wie gdzie ma szparę co mówiąc o kapciu z macicy , tylko po kałuży moczu na podłodze rozpoznaje.

facmen

Nie Panie Andrzeju to tamci zwariowali i świat będzie coraz gorszy. Oni wszelkie wynaturzenia, zboczenia podciągać będą pod nowoczesność i będą twierdzić że trzeba iść z duchem postępu,a normalnym ludziom będą wmawiać, że są chorzy.

Kasia..

Ty kretyński facmenie o mnie i moim wieku to możesz gdybać co najwyżej,to po pierwsze,a po drugie temat nie jest o mojej osobie, tylko o ludziach pozbawionych grama człowieczeństwa.

Kasia..

wal sie stara prukwo

facmen

Płytki jesteś durniu jak talerzyk pod filiżankę.

Kasia..

Autor: facmen (---.swiatlowod.avito.pl)Data: 06-11-19 14:50

wal sie stara prukwo

facmen

dlatego jesteście bydłem i ścierwem forumowym

\"a po drugie temat nie jest o mojej osobie, tylko o ludziach pozbawionych grama człowieczeństwa\"
czyli jednak o tobie

tępa dzida potrafi tylko innym wypominać wiek i gdybać ile to kto ma lat, nawet nie mając zielonego pojęcia z kim tak naprawdę pisze,
a sama swój wiek ukrywa stara torba

Moi znajomi burku i przyjaciele wiedzą ile mam lat, nigdy ani sobie nie dokładam,ani nie odejmuję,a śmiecie wiedzieć nie muszą,a jakby nie gdybali,a wiedzieli to bym potwierdziła,bo moja metryka mi nie przeszkadza....Ja nie gdybam tu w stosunku do wszystkich,a jeśli wiem ile ktoś tu na forum ma lat,a się tego wstydzi to jego problem...A teraz wooooon buraku.

Kasia..

Niech Pani Kasia nie odpowiada na te uwłaczające zaczepki to wynaturzone typki z jednej paczki w której króluje poróbstwo kłamstwo i rozpasanie ...Pozdrawiam

Zazwyczaj o aborcji wypowiadaja się stare dewotki i chłopy, których to dawno nie dotyczy.

nalezy dodac o aborcji odbywajacej sie na drugim koncu swiata

natomiast o sukienkowych gwalcacych i bijacych polskie dzieci ani mru mru

Tak wygląda biznes, zamiast zamknąć każdą jedną gnidę dopuszczającą się mordowania dzieci i nielegalnego handlu straszą dziennikarzy

David Daleiden i Sandra Merritt, którzy ujawnili działania aborcyjnego giganta Planned Parenthood, mogą stanąć przed sądem. Dziennikarze pro-life pokazali nagrania z ukrytej kamery, przedstawiające proceder sprzedaży poaborcyjnych ogranów.

Wstrząsające szczegóły

Organizacja Liberty Counsel, która reprezentuje Sandrę Merritt, zidentyfikowała jednego ze świadków, w procesie nazwanego Doe 12, jako prezes StemExpress, firmy biotechnologicznej, która zamawiała do badań medycznych części ciał abortowanych dzieci. Według zeznań firma dostarczała naukowcom m.in. żywe, bijące serca oraz nienaruszone głowy.

Miałoby to oznaczać, że dzieci, których tkanki pobierano, mogły urodzić się żywe, lub w wyniku zakazanej prawnie aborcji przez \"częściowe urodzenie\" – gdy dziecko jest już zdolne do samodzielnego życia poza organizmem matki, a wywołuje się przedwczesny poród, zabijając dziecko w jego trakcie.

https://polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2367142,Ujawnili-kulisy-handlu-tkankami-abortowanych-dzieci-Dziennikarzom-grozi-proces

Kasia..

stara suko,
znajomi tych ludzi ( np. moi znajomi, też wiedzą ile ja mam lat - i co z tego , jak ty uparcie twierdzisz, że mnie znasz i wiesz lepiej )
np. paplika - też z kimś mylisz i wmawiasz mu jakiś tam zawyżony wiek

ps:
a propos - TO KOGO TY TU Z FORUM ZNASZ ? i nie mowa tu o forumowym ślepcu.
SKĄD TY TĘPA DZIDO MOŻESZ WIEDZIEĆ ... \" wiem ile ktoś tu na forum ma lat...\"

De.wotko
...POpełniłem pewnie błąd z tym 12 tygodniem, bo POwinno być prawdoPOdobnie około 20 tygodnia, ale to nie zmienia faktu, że jeśli to co oPiSałaś jest prawdziwe, to z pewnością stanowi niechlubny wyjątek w świecie cywilizowanym...
...dlaczego natomiast oburzasz się, kiedy ktoś ci zarzuca starszy wiek, skoro nie dawniej jak wczoraj to samo z uPOrem maniaka mi przyPiSywałaś..., a może ktoś ciebie zna z imienia i nazwiska..?

To nie jest wyjątek i kłamiesz, że jest inaczej i nie jest to także do 20 tygodnia ciąży....Ja się absolutnie swojego wieku nie wstydzę..A jak narazie to są głupie zgadywanki,nie mające pokrycie z rzeczywistością.. Powtarzam ci po raz kolejny nie twój wiek którego ciągle się wypierasz jest twą ujmą,dla mnie możesz sobie przypisać i 30 tkę.

Kasia..

babcia Katarzyna N.

wie to co w maglu usłyszy

stara torbo, swojego wieku się nie wstydzisz ?
to dlaczego nigdy nie napisałaś ile masz lat,
- jako babcia 6cio letniego wnuka -

a innym wmawiasz lata ?

NA JAKIEJ PODSTAWIE TĘPA DZIDO
TWIERDZISZ, ŻE KTOŚ WYPIERA SIĘ TU SWOJEGO WIEKU ? np. paplik

Bo chamie nie jesteś w kręgu moich znajomych abyś to musiał wiedzieć! Tępy jesteś i tego nie pojmujesz? Wnuk mój ma kretynie teraz 6 lat? A niedawno czubku potrafiłeś napisać że 8....A teraz wooooon,ile mam się powtarzać?!

Kasia..

po za tym - chłop nigdy nie jest tak stary, jak stara baba

facet i ok. 90tki może płodzić dzieci,
a baba już przed 50siątką, jest jak dziurawe wiadro,
możesz lać i tak nic z tego

tylko z drugiej strony, kto by się skusił na dymanie starej torby ? ślepy desperat albo pijak-alkoholik

... ale cię znam, tak jak ty mnie :)
znają cię i moi znajomi, tak jak i twoi znają mnie :)

grubiańsko-chamska seksi babciu, nie dość żeś jest stara i brzydka , to wyglądasz na wiele więcej lat , jak masz -
a i do tego obleśnie gruba :)))

chamico,
piszesz, że nie wstydzisz się swojego wieku,
PO CO TE BREDNIE I KŁAMSTWA ? - jak nie podajesz swoich lat, głupio się tłumaczysz, że młódka jesteś,
a niby do 50siątki ci daleko

- i węszysz, jak ta stara suka Aza ,
konfabulując o wieku innych internautów,
milcz i NIE WMAWIAJ INNYM LAT, TWIERDZĄC, ŻE KTOŚ WYPIERA SIĘ SWOJEGO WIEKU , jak goowno wiesz i nie znasz ludzi

Kobiety nie pyta ani nie wypomina się jej wieku.

Tylko że speech tego nie wie

To jest cham świnia i obleśny dziad który ma problem z potencją i nie zdziwił bym się jak by się za dzieci zaczął brać.

Pamiętaj chamie kiedyś spodka cię kryształowa noc.

De.wotko
...wypieram się nie swojego wieku, tylko tego, który ty mi upierdliwie przyPiSujesz kojarząc mnie z uporem maniaka z Władkiem...

Oto biografia tego republikanina:
https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/LeRoy_Carhart&prev=search

Niewątpliwie jest to medyk kontrowersyjny, z wieloma sprawami sądowymi, ale prowadzi praktykę prywatną i balansuje na granicy prawa. Zatem nie ma to nic wspólnego ze współczesnymi standardami medycznymi w kwestii aborcji.

do gnoju stara prukwo

facmen

Takiego zbrodniarza nazywać medykiem? Nieźle.

Zatem nie ma to nic wspólnego ze współczesnymi standardami \"medycznymi w kwestii aborcji\"

Owe standardy medyczne te które masz jak wół na przykładzie handlu narządami i morderstw na dzieciach? I to nie są pojedyńcze przykłady,a proceder na niespotykaną skalę i tylko totalny ignorant może udawać, że jest inaczej!
Czym innym jest usunięcie ciąży na początku z powodu zagrożenia dla życia matki, nieodwracalnych wad dziecka, które po urodzeniu by było warzywem podłączonym do wszelakiej aparatury, czym innym jest zmuszanie kobiety do urodzenia dziecka z gwałtu czy kazirodztwa,a czym innym usunięcie ciąży i często później niż w 20 tygodniu ciąży celem sprzedaży narządów dzieci czy z powodu swojego widzimisię,bo się nie zastosowało antykoncepcji.

Kasia..

Taki tam \"medyk\"Paplak usiłuje wmówić że więcej takich ludzi nie ma,a reszta wszystko i wszędzie odbywa się w zgodzie ze standardami medycznymi...Tylko jeden taki skvrviel ponoć jest.Ciekawe czy sam w to wierzy.

\"Aborcji dokonuje w 7-9 miesiącu ciąży. Jego placówka oferuje matkom zabijanych przez niego dzieci m. in. przytulanie martwego dziecka, odciśnięcie jego stópek, usługi pogrzebowe oraz dyplomy pamiątkowe.

LeRoy Carhart od kilkudziesięciu lat zabija dzieci. Mimo że mówi to wprost, używając słów „dziecko” i „zabicie”, to jednak człowiek ten nie siedzi w więzieniu. Co więcej morderstwa te nie stanowią dla niego problemu .Znieczulica społeczna oraz mordercze prawo sprawiają, że takie deklaracje może składać na prawo i lewo, a żaden organ ścigania nie zajmie się taka sprawą.

Klimat społeczny pozwala mu również pójść dalej, a więc oferować matkom usługi, które normalnie proponuje się matkom, które straciły swoje dziecko, a nie takim, które zleciły jego zabicie. Zupełnie tak, jakby można było postawić znak równości między jednymi a drugimi. Jakby nie było dobra i zła, a śmierć z naturalnych przyczyn i morderstwo były tym samym\"

Tak wygląda znieczulica i cywilizacja śmierci w natarciu.

Kasia..

ludzie nie dyskutujcie z tą starą prukwa która juz dawno zapomniała co to rozmnażanie nie mówiąc o seksie a tu robi za drugą Wisłocką.

facmen

Paplak a czyich łapkach są zazwyczaj te kliniki aborcyjne na całym świecie w których zabijają dzieci na późnym etapie ciąży,kto na tym biznesie zarabia i dlaczego ci zbrodniarze nie siedzą?! Biznes się kręci,nie? Nie tylko krew dzieci ma na rękach!

Rada Lekarzy z Maryland postanowiła nie podejmować działań przeciwko LeRoyowi Carhartowi z powodu aborcji w związku ze śmiercią Jennifer Morbelli, 29-letniej kobiety, która doznała śmiertelnych komplikacji w wyniku bardzo późnej 33-tygodniowej aborcji.

Oficjalny akt zgonu potwierdza, że ​​młoda kobieta zmarła 7 lutego 2013 r., Od powikłań po 33-tygodniowej aborcji dokonanej przez LeRoya Carharta, specjalistę ds. Aborcji w późnym okresie. Ale policja hrabstwa Maryland zamknęła śledztwo w poniedziałek bez oskarżenia karnego. Przez biuro koronera potwierdziło nieudanego 33-tygodni aborcja zabił młodą kobietę.

Jesteśmy przerażeni decyzją Rady Lekarskiej Maryland, która pozwoli Carhartowi uniknąć szkockiej śmierci Morbelli” - powiedział Troy Newman, prezes operacji Rescue. „Zarząd nie wywiązał się z obowiązku ochrony kobiet przed niebezpiecznymi praktykami aborcji Carharta, które zabiły życie dwóch kobiet, w tymprzerażeni decyzją Rady Lekarskiej Maryland, która pozwoli Carhartowi uniknąć szkockiej śmierci Morbelli” - powiedział Troy Newman, prezes operacji Rescue. „Zarząd nie wywiązał się z obowiązku ochrony kobiet przed niebezpiecznymi praktykami aborcji Carharta.

Kasia..

Świński ryju zwany facmenem jak cię prawda w kaprawe gały kole to nie wchodź w mój temat,nie czytaj i nie komentuj.To jest bardzo proste. Po co ci obstrukcja i ból dvpy.

Kasia..

@rei - pedale, przymknij ryj bo ci go oklepię,
albo jak wolisz - wypłacę ci klapsa kutasem na czoło

ludzie nie dyskutujcie z tą starą prukwa która juz dawno zapomniała co to rozmnażanie nie mówiąc o seksie a tu robi za drugą Wisłocką.

facmen

... bo to babcia stara i babci z du.py leci para
a jak wiadomo na starość gdy głowa siwieje to baba szaleje
do tego szuka amatora kwaśnych jabłek, no bo jak długo można się kochać z wibratorem ?

Autor: 0-22 (178.235.189.---)Data: 06-11-19 21:27

pedał to twój stary cweluchu

Autor: 0-22 (178.235.189.---)Data: 06-11-19 21:27

cwelu na razie to możesz mi berło obrobić

i na kolana jak twój Pan do ciebie mówi

Autor: facmen (---.swiatlowod.avito.pl)Data: 06-11-19 21:34

facmen

prukwa to cie wysrała

hołoto łomżyńska

rei, kvtasie podaj adres , to ci obrobię ... ryja

Jak widać gnidy lubią zamydlać i nie widzą nic złego w mordowaniu dzieci,Hitler byłby dumny.Moze spróbują wskrzesić truchło jego, ewentualnie tego od zbrodniczych praktyk w obozie koncentracyjnym w Birkenau „anioła śmierci” doktora Josefa Mengele. Oni mordowali tysiące ludzi, przeprowadzali eksperymenty medyczne z tytułu fascynacji obłędną ideologią czystości rasowej, napędzani wizją wyhodowania nadczłowieka. A w aborcji na życzenie bez ważnych wskazań do zabiegu chodzi tylko o szmal.Po prostu,kasa,kasa. Brudny,ociekający krwią,okupiony śmiercią najmniejszych, bezbronnych istot, które w żaden sposób nie mogą same się obronić I w wypadku aborcji na życzenie o ludzki egoizm w stylu zabawy bez zabezpieczenia,a w razie co...To się skrobnie i po problemie.

Kasia..

Jakby wujek Soros mógłby darować sobie wspieranie tak \"szczytnych\" idei...

\"Przede wszystkim jednak Soros przeznacza wielkie pieniądze, by urzeczywistnić swą wizję „nowego wspaniałego świata“. Od lat finansuje największą aborcyjną organizację świata, czyli Planned Parenthood, będąc jej trzecim najhojniejszym donatorem. Zaangażował się m.in. w finansowanie kampanii na rzecz legalizacji aborcji w Irlandii. Nie skąpi również środków na inicjatywy promujące w różnych krajach homoseksualizm, eutanazję czy sterylizację. Przez chrześcijan w Stanach Zjednoczonych uznawany jest za jednego z najbardziej wpływowych na kuli ziemskiej architektów cywilizacji śmierci.\"

https://wpolityce.pl/m/spoleczenstwo/431227-kim-jest-george-soros

Kasia..

Hitler? a może twoi mentorzy z koscioła katolickiego z Irlandii gdzie zakopywali w szambie i za płotem cmentarzy bez skrupułów chore noworodki które się nie nadawały do handlu żywym towarem delikatnie nazywanej adopcją.

---
Szczęśliwi Ci co są wolni od klęczenia.

Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

Kasia..

alez to twoja metoda, idiotko - obronczyni pedofili w sukienkach
za kazdym razem gdy decydujesz sie na uzewnetrznianie tutaj udowadniasz swoja hipokryzje

Przypadek tego medyka nie jest normą w świecie cywilizowanym, na dodatek specjalizuje się on w rzadkich przypadkach aborcji ciąż w zaawansowanym stadium, które też są konieczne kiedy komplikacje sprawiają, że kobieta chce ratować swoje zdrowie, czy życie. Świat jest brutalny i nie da się go w 100% POprawić absolutnymi nakazami i zakazami. Jego odhumanizowany POgląd na płody ludzkie nie jest argumentem p/ko odbieraniu kobietom prawa do aborcji.

Paplak przestań pisać takie kretynizmy, przesłanki do usunięcia ciąży ze względów medycznych stawiasz na równi ze zbrodniarzami czerpiącymi korzyści ze sprzedaży narządów dzieci z aborcji, którzy na dodatek nie mają żadnych skrupułów i podliczają tylko zyski licząc ile za jaką część ciała można można zarobić brudnego szmalu.

Kasia..

To zbrodniarz,a nie medyk. Jeśli tacy dla ciebie są medykami to gratuluję.

Kasia..

U Paplaka płód jest nawet w 33 tygodniu, gdzie \"medyk\" doprowadził kobietę do śmierci. Brawo! U normalnych to jest dziecko zdolne już do samodzielnego życia po porodzie. U innych to \"płód\" te nauki to z Talmudu?

Kasia..

De.wotko
...dla ciebie nawet upał w Palestynie jest dowodem na lato w POlsce..., są niestety przypadki, kiedy daleko zaawansowana ciąża okazuje się być obarczona komplikacjami zarówno dla kobiety jak i płodu, a gdyby ten republikanin był mordercą to z pewnością szybciej w USA gniłby w więzieniu, niż gdziekolwiek indziej...

Czy by gnił to często jak pokazują sytuację dużo dają odpowiednie korzenie lub znajomości,jak odpowiednie to często bezkarność. Dla ciebie może to być wybitny fachowiec dla mnie zwykły zbrodniarz i na tym kończę.

Kasia..

na szczescie twoja opinia znaczy tyle ile jest warta, czyli g.wno..

kaśka,
że też masz babciu zdrowie do codziennego wykłócania się tu na forym,
babsztylu toć ty wczoraj do pierwszej w nocy tu się pultałaś
a dziś już przed ósmą rano na posterunku

... i tak cały boży dzień :)

Nikt kobiet nie zmuszał by POddawały się jego zabiegom jak w Chinach, a wzięcie widać ma POmimo głośnych problemów. Odpieprz się zatem De.wotko od cudzego życia i nie próbuj urządzać świata na swoją modłę.

Ty kretynie bez krzty człowieczeństwa, równie dobrze możesz znając twe skvrvienie kiedyś napisać jak pedofile będą domagać się swoich praw,co już miało miejsce kilka lat temu w Holandii i nie tylko żeby nie wpieprzać się do czyjegoś życia tak jak i w przypadku mordowania dzieci na etapie gdy mogą żyć samodzielnie ciebie nie wzrusza! I potem zoofile,nekrofile i cała reszta degeneratów,a ty staniesz z nimi w szeregu jako ich obrońca. Brawo! Singer ma też lekkie podejście do mordowania dzieci, nawet proponuje okres przejściowy po którym dziecko po urodzeniu nabierze pełnię prawo,a seks ze zwierzętami według niego nie musi być dla nikogo szkodliwy..I takie mendy będą może normalnym ludziom porządek na świecie układać i jeszcze pewnie wmówią,że to my jesteśmy chorzy i trzeba podążać za ich światłością i radością życia. Woooon degeneraci! Każdy porządny człowiek ma obowiązek domagać się ochrony najmniejszych istot i tak jak powinien być za tym aby nigdy nie doszło do całkowitego zakazu usuwania ciąży,tak z drugiej strony reagować na zabijanie dzieci z powodu egoistycznych pobudek w końcówce ciąży!

Kasia..

\"wzięcie widać ma POmimo głośnych problemów\"

Wzięcie by miały dzieci w haremach, przez wszelakich pedofilów,przecież i ty sam tu się rozmarzyłeś jakiś czas temu. I na brutalne gwałty amatorzy by się znaleźli i na kazirodztwo i na inne wynaturzenia. Widać do czego by doprawdzilo rządzenie światem przez bandę tych co nawet deka moralności nie mają..

Kasia..

Widać niektórzy są zwolennikami, stosują się do tych zasad i dlatego płód to nie dziecko i innych próbują myśleniem zarazić
, nawet wedle niektórych do 30 dni po urodzeniu,taki Singer i jemu podobni wypisz,wymaluj poglądy jak ulał.Więc czym tam jest dla takich skrobanka pod koniec ciąży.

\"Jest on zaś potencjalnym człowiekiem, który jest uznawany za część matki (TB Nida 44b, TB Hulin 58a). W gruncie rzeczy przez pierwszych 40 dni po zapłodnieniu płód jest uznawany za płyn (TB Jewamot 69b), po tym okresie otrzymuje status płodu. Dopiero po urodzeniu w tradycyjnej literaturze dziecko nazywane jest neszama (hebr. ‚dusza’). Zaś dopiero w 30 dni po urodzeniu jest w pełni osobą (Talmud powołuje się tutaj na werset z Księgi Liczb 18:16)\"

Kasia..

Kolejny\"dobrodziej\" pier.leni zbrodniarze.

Proces doktora Kermita Gosnella – oskarżonego o zabicie siedmiorga ledwo co narodzonych dzieci (aborcje po 24 tygodniu ciąży są w nielegalne w Pensylwanii) – trwa od 18 marca. W trakcie rozprawy wyszły na jaw opisy rodem z rzeźni. Dr Gosnell specjalizował się bowiem w tzw. późnych aborcjach, zabijając często płody mające ponad… siedem miesięcy. Wypracował nawet własną metodę, którą z dumą nazwał „snipping”: polegała ona na zmuszeniu dziecka do opuszczenia ciałą matki a następnie zabicia go poprzez przerwanie nożyczkami rdzenia kręgowego na wysokości szyi. Ostatniego dnia prezentacji prokuratorów, jeden ze świadków był pytany o skuteczność zabiegu typu „snipping”. Generalnie dzieci zawsze ginęły w kilka sekund, ale w jednym wypadku, 7-miesięczny płód przeżył. Znalazł się w … muszli klozetowej. – Dziecko jakby próbowało pływać… wydostać się – mówił jeden ze świadków.

Doktor Kermit Gosnell nie miał żadnych skrupułów. „Im większe dziecko, tym więcej brał pieniędzy” miał mówić, co można przeczytać w akcie oskarżenia. Na zdjęciach-dowodach z procesu widać w pełni ukształtowane dzieci z ogromnymi dziurami w szyi od ciosu nożyczkami. Jego „klinika” nie odpowiadała nawet standardom zwykłej rzeźni. Gdy policjanci wkroczyli do niej w 2011 r., w powietrzu unosił się zapach uryny a na podłodze kocie odchody. W lodówkach znaleziono ciała bądź części ciał co najmniej… 45 płodów. Policjanci, którzy wpadli do kliniki opisali, że „podłoga był umazana we krwi” oraz ze znaleziono „pozostałości płodów przechowywane po całej klinice – w torbach, kartonach po mleku i sokach, a nawet w pojemnikach z jedzeniem dla kotów”. Trzeba było zdemontować toaletę, aby wyciągnąć z rur ściekowych poćwiartowane płody…

https://wpolityce.pl/m/polityka/155843-ofiary-poznej-aborcji-nie-mowic-o-tym-glosno-jak-kwasno-zauwazyl-jeden-z-republikanskich-kongresmanow-decyduje-ideologia

Kasia..

https://wpolityce.pl/m/polityka/155843-ofiary-poznej-aborcji-nie-mowic-o-tym-glosno-jak-kwasno-zauwazyl-jeden-z-republikanskich-kongresmanow-decyduje-ideologia

Kasia..

De.wotko
...wizy do USA zniesione, pakuj zatem tobołek, zawieś na motyce i zapierdalaj, żeby rozpieprzyć tę mordownię bachorów...

tylko niech wezmie ze soba tych wszystkich sk.rwysynow w sukienkach ktorych tak zaciekle broni, moze jej pomoga

Paplakowy oszołomie to Polska jest moim krajem,jak chcesz to sie pakuj.

Kasia..

Ale dla tych dzieci lepiej żeby tak się nie stało,przecież takie indywiduum co zwie dzieci\"bachorami\" ,\"śmieciami\" może jeszcze zbrodniarzom pomóc i wejść w układ robienia geszeftów...

Kasia..

powiedzialo indywiduum ktore wszystkich o odmiennych pogladach nazywa smieciami
to nie jest twoj kraj tepa pisdo, tylko moj i wszystkich ktorzy pracuja na jego rozwoj

Spierda.aj smieciu,nie wszystkich,a takich chociażby jak ty za słowa o o tym, że szkoda powietrza na niektórych i i potomstwo. Śmieć pojął,czy nadal będzie szukał zaczepki?! Szukaj śmieciu.

Kasia..

I ich potomstwo.

Kasia..

jednaczewska *****, babciu ktora nie pamieta prlu, smiec to patrzy na ciebie kazdego dnia za kazdym razem gdy patrzysz w lustro leniwy aspoleczny pasozycie

i uswiadom sobie i zapamietaj w koncu pustaku, ze gdyby nie ludzie o takich pogladach jak nasze bylabys dzis analfabetka bez prawa do glosu ( z ktorego i tak nie korzystasz bo jestes leniwa k.rwa)

Śmieć nie pojął,dalej się produkuje i pisze. Na zdrowie śmieciu.

Kasia..

Następna domagająca się mega\" nowoczesności\"

Kathy Tran należąca do partii Demokratów zaproponowała szokujący projekt dotyczący aborcji. Zgodnie z jej propozycją aborcję można by przeprowadzić nawet w momencie rozpoczęcia porodu.

Kathy Tran to polityk z Wirginii. Demokratka zaproponowała projekt, który zezwala na dokonanie aborcji również w trzecim trymestrze ciąży. Dopytywana co to dokładnie oznacza, przyznała, że ustawa nie przewiduje żadnej granicy, a zabieg mógłby zostać przeprowadzony nawet w trakcie porodu.

– Czy w sytuacji gdy zaczyna się poród, gdy kobieta odczuwa, że za chwilę będzie rodzić, wciąż mogłaby poprosić o aborcję? – pytał republikanin Todd Gilbert.

– To byłaby decyzja lekarzy i kobiety – stwierdziła Tran,

-Rozumiem, ale pytam o to czy Pani ustawa na to zezwala dopytywał Gilbert.

– Tak, moja ustawa by na to pozwoliła – odparła po chwili wahania demokratka.

https://dorzeczy.pl/swiat/92127/Dopuszczalnosc-aborcji-w-czasie-porodu-Szokujacy-projekt.html[/ url]

Kasia..

https://dorzeczy.pl/swiat/92127/Dopuszczalnosc-aborcji-w-czasie-porodu-Szokujacy-projekt.html

Kasia..

k.rwa nie pojela i dalej sra g.wnem ktorego nie rozumie, ale nie przeszkadza jej to w lykaniu go z uwielbieniem

De.wotko
...że tu POlska to właśnie chciałem ci uświadomić, zatem nie strasz nas POtworem zza oceanu, czy innego Izraela...

Dla ciebie to przecież nowoczesność,a nie potwór i z miłą chęcią byś wprowadził to w Polsce. Nazistowscy eugenicy i nie tylko oni w piekle biją brawo wiedząc że znaleźli \" godnych\" następców.

Kasia..

alez ty uwielbiasz robic z siebie kretynke, robisz to wrecz zawodowo
szkoda ze tak malo placa, co?

----------------------------------------------------------------------------------------
Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

De.wotka plamy na księżycu wskaże jako przyczynę zła w POlsce...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0