piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sexualność,prywatność ,intymność a k.k.

Rok 1941 sierpień miejscowość Bzury z getta zydowskiego własciciel majatku wypozyczają za darmo do pracy 20 kobiet narodowości żydowskiej - taki wowczas był zwyczaj ,żydów mieli za nic nie tylko niemcy ale i polacy.

Potem kilku miejscowych rozprawia sie z tymi żydówkami zabijając je w okrutny sposób wszystkie. Tylko jeden z nich zostaje skazany reszta unika kary . Te słowa poniżej to jego osobista relacja z dokonanego mordu.

"Podjechaliśmy tam na rowerach. Wcześniej poszliśmy do majątkowej kuźni i okuliśmy pałki na końcu żelazem, aby lepiej było zabijać. Po godzinie czasu przyjechały z majątku Bzury dwie furmanki drabiniaste, na jednej furmance jechał Krygiel, a na drugiej Modzelewski Henryk. Gdy furmanki przyjechały pod dom, wypędziliśmy Żydówki z piwnicy i kazaliśmy im powsiadać na wóz. Zawieźliśmy je do boczkowskiego lasu, gdzie był wykopany okop. Tam kazaliśmy wszystkim Żydówkom porozbierać się do koszul i majtek. Zaczęliśmy prowadzać po jednej nad okop i tam zabijaliśmy pałkami. Tkacz zabił cztery Żydówki. Jeszcze przed zabiciem pięciu zgwałcili jedną Żydówkę. Po zgwałceniu Żydówki ja wziąłem pałkę drewnianą od Tkacza i sam osobiście zabiłem Żydówkę, uderzając ją pałką trzy razy w głowę, i wpadła do okopu. Z pomordowanych Żydówek otrzymałem pantofle i jedną sukienkę. Trzy dni później do sołtysa przyjechała niemiecka żandarmeria i na jej polecenie pokazałem miejsce mordu. Jeden żandarm zapytał mnie, czym my ich zabijali, ja powiedziałem, że pałkami. Po wypowiedzeniu moich słów zostałem uderzony przez żandarma niemieckiego gumą i powiedział mi, czemu z powrotem nie przyprowadziliście ich do getta. Następnie kazali lepiej zasypać... Myśmy wszyscy należeli do endecji".

pozostawim bez komentarza .



Więcej... http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,11290059,Polacy_zabili_palkami_20_Zydowek_w_Bzurach__IPN_prowadzi.html#ixzz1oKoIEXpK

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sexualność,prywatność ,intymność a k.k.

Hej czy w Łomży jest lutnik? Potrzebuję wyregulować gitarę akustyczną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sexualność,prywatność ,intymność a k.k.

zapewne szukają myślących pracowników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sexualność,prywatność ,intymność a k.k.

daj normalny watek ----------znalezc nie moge!!!!!!!!!!!!!! i podpowiem jak wkliec "chodzacy watek " <watek> wiec czekam.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sexualność,prywatność ,intymność a k.k.

zezowate szczescie :)

widzę ze wszystko zrozumiałeś i się do winy przyznaleś , ale przeprosiny to mala rzecz tym bardziej ze teraz wszyscy ją ogladają po twoim wybryku przydałoby się lepiej w 4 oczy z kwiatami ladnie przeprosić zamiast tu na forum i ty się nazywasz mężczyzną :) ja na jej miejscu to ani przeprosin bym nie wział tutaj ani w 4 oczy tylko kasę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sexualność,prywatność ,intymność a k.k.

Witam czy w Łomży jest jakiś zakład zajmujący się regeneracją odbłyśników lamp? i jaki jest orientacyjnie koszt takiej regeneracji , lamp do takiego samochodu nie kupie , od razu mówię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sexualność,prywatność ,intymność a k.k.

ale te mieso smierdzi!!!!!!!!!! NAPRAWDE JUZ WIECEJ W TEJ "BUDZIE" NA bRONIEWSKIEGO NIE KUPIE!!!

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sexualność,prywatność ,intymność a k.k.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sexualność,prywatność ,intymność a k.k.



No w Lomzy musi siedziec portier,inaczej ukradna wyniosa wszystko w tym miescie heheehe,na zachodzie sa tysiace wiatrakow z prawdziwego zdarzenia i niewidac przy kazdym wiatraku portiera hehehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sexualność,prywatność ,intymność a k.k.

Zgadzam się z zezowatym, otóż facebook to nie tylko osoby prywatne to również osoby publiczne, podmioty, ktore wykorzystują fb jako reklamę, dlatego tez jest furtka, ustawienia publiczne dające każdemu dostęp i wgląd do danych.

Przykład prosty. Czy jeżeli osoba z pierwszych stron tabloidów udostepnia swój wizerunek publicznie jak Katarzyna, której link jest co chwila na fora publiczne kopiowany, może w tym wypadku mówic o naruszeniu dóbr?

Przecież tu nie mówimy o tym kto kim jest, jakie korzyści czy straty ma przynieść ta furtka.


................
Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje, korzystając z ustawienia Publiczne, zezwala on wszystkim, w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka, na uzyskiwanie dostępu i wykorzystywanie informacji, a także wiązanie ich z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym).

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org