piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KONSTYTUCJA

OnaNieznajoma jest sprzecznośc w Twoim mysleniu i postępowaniu, jeżeli zycie na kocią łapę Ci nie przeszkadza to po co chcesz ochrzcić dziecko.

Smutne,że wciągasz w to swoją mamę a jeszcze smutniejsze,ze ona daje się wciągnąć.To na niej spoczywał obowiązek wychowania Cię tak,zebys tego typu problemów nie miała.
Teraz jej rolę widzę nie w ganianiu od księdza do księdza tylko na powaznej rozmowie z Tobą.

Zamiast skarżyć się rozżalona tu na forum wybierz sie do kościoła tam gdzie mieszkasz i pomódl się, zawierz tą sprawę Panu Bogu a On znajdzie Ci najlepsze rozwiazanie.

Powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONSTYTUCJA

Z tego co wiem,to dr. Kruszewski jest extra specjalistą od kolan,a czy komuś operował rękę ,a dokładnie dłoń z.c.n. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONSTYTUCJA

Z tego co czytam, to chyba trzeba pójść w kierunku chałturników z większym doświadczeniem i kulturą, bo w zespole Quattro z kulturą właśnie nie jest najlepiej.
Co do poziomu "artystycznego" byłem zbyt mało krytyczny. Muszą jeszcze długo nad sobą pracować. Głosy mają nie najgorsze, tylko muszą się nauczyć ich używać.

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w dyskusji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONSTYTUCJA

w takim punkcie i jeszcze słynna biedronka
to pies z kulawą nogą tam niezajży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONSTYTUCJA

OjciecR. ale to nie ten sklep o ktorym myslisz,ten o którym mowa jest po tej stronie co biedronka-na przeciwko Czarnego Kota-w budunku szewca i biura lemfax.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONSTYTUCJA

Znajomy zawsze zamawia w nowej kwiaciarni na kazańskiej w lokalu lotto. Ostatnio do wiązanki do bilecika dołączyli coś słodkiego, chyba jakiś czekoladowy cukierek ale do końca nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONSTYTUCJA

Do muzyk- Myślę, że lepsza jest taka konfrontacja niż antyreklama na forum która w ogóle nic nie wnosi. Zainteresowani zamiast posłuchać konkretnych opinii na temat zespołów od ludzi u których zespół grał, otrzymuje opinie od samych zespołów.

Do znajomy88 - ja nie powiedziałem o małym demo. Chodzi mi o to, żeby pokazać najlepsze co zespół prezentuje czyli: wokale, umiejętność gry na instrumencie, zabawy które robi w trakcie wesela, próbki oczepin, filmiki z wesel oraz przede wszystkim z próby.

Wiadomo, że najlepiej jest po prostu spotkać się z zespołem i obejrzeć filmy przynajmniej z dwóch wesel, bo nie czyni wiosny jedna jaskółka ;)

Serio mówie, zróbmy taką stronę i zobaczymy jak zespoły się zaprezentują.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org