piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
większość POlaków chce edukacji

sportowy na Bernatowicza, lub bezpośrednio na basenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji



Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 05-03-12 14:15

nikt nikogo niezmusza zeby pracowac?nikt za nikim niebiega i nie bedzie biegal,jesli nie to nie zaden problem,moim zdaniem pracodawcy powinni na poczatek od pracownika brac pienadze,jak on nic niepotrafi zrobic,siedzi caly dzien za lada i mysli o niebieskich migdalach.A moim zdaniem firma to niejest schronisko dla bezdomnych zeby jak zimno sie skryc,lub jak goraco zeby bylo chlodniej,ja jestem sama pracownikiem i nierozumiem podejscia do pracy mlodych ludzi,byc moze jestem inaczej wychowana jak inni i mam szacunek do pieniedzy, i wiem ile trzeba wysilku wlozyc zeby cos zarobic,zeby tego klijenta do siebie przyciagnac.


wpm

"sposób widzenia zależny od miejsca siedzenia"

nie wyglada mi na to że jestes pracownikiem , a jesteś pracodawcą - dlaczego tak myslę.

po pierwsze

- w butiku o 14 :15 nie siedzi sie przed komputerem a siedzi sie za lada lub układa ciuchy - ale pewnie dzisiaj masz wolne :-)

po drugie
- rozumowanie typowe dla pracodawcy wyzyskiwacza - chciałbyś aby to tobie ktoś płacił za to że go zatrudniasz

po trzecie
- zgadzam się z "mala-mi" realnie oceniła sytuację , mimo ze nie jest to stanowisko dyrektorskie he he to jakoś z tej pracy trzeba wyżyć.

Reasumując zastanówcie się piep..... rzeni pracodawcy czy z Waszej łaskawej rączki da sie wyżyć, ja wiem że trzeba jeździć najnowszym modelem np: Audi czy BMW być na nartach w górach, moczyć dupę w ciepłych krajach. Ale moje pytanie brzmi Czy już na prawdę nie interesuje Was los waszego pracownika który na to wszystko pracuje.

Jak wiele satysfakcji musi dawać świadomość że ktoś za 8 stówek nagina 160 - czy 200 h w m-cu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

Protagoras już się myje zaraz się zaloguje z Choroszczy :))



Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

ale zawsze tankowaliśmy na tej samej stacji i wszystko było dobrze.
nic dzięki za rady, chyba trzeba wybrać się do warsztatu..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

Księża nie kierują się tylko swoim widzi mi się. Obowiązuje ich prawo kościelne. A prawo to mówi że:

- Chrzcić należy dzieci, którym rodzice gwarantują katolickie wychowanie religijne.

- Jeżeli rodzice żyją w konkubinacie bez przeszkód do sakramentu małżeństwa, powinni najpierw zawrzeć sakrament małżeństwa.

-Jeśli nie ma nadziei na wychowanie dziecka w wierze katolickiej nie odmawia się chrztu, ale należy odłożyć aż do momentu, gdy będą mogły być spełnione warunki stawiane przez Kościół. Jeśli rodzice nie mogą zapewnić katolickiego wychowania dziecka proponuje się zapisanie dziecka do odbycia katechumenatu (czyli specjalnego przygotowania do przyjęcia chrztu św.) w wieku szkolnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji


i chwila prawdy .... ;)


[URL] http://www.youtube.com/watch?v=zanYf6c-DpA[URL]

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji



buuuuuu




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

Pytanko: Kto (u "Ambroziaka') zapala świecę,ojciec czy chrzestny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

maruda

trolle bez trollic nie mogą NIC

ale gdzieś Omania sie zagubiła - chyba że wybredna bestia z niej :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji



jakaś roztargniona jestem czy jak? ze szczegółem tez nie poszło :(

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

Po pierwsze ja nie pije a po drugie nie jestem darmozjadem. I pisałam o zarobkach 600zł. Jesteś głupia poprostu jak myślisz że 800zł to dużo weź z tego opłać mieszkanie i rachunki a na jedzenie już nie wystarczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

w takim razie jeszcze jedno pytanie.
Polecacie kogoś do tego typu samochodu?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji




wow ocaliłam pazkocie :))) dzięęęki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

wpm

głuptę masz wrodzoną czy zaraziłaś się nią od swego szefa ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

zobacz wtyczke od sondy mogł sie przepalić stycznik, u mnie tak bylo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

Sportowy na bernatowicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: większość POlaków chce edukacji

http://www.youtube.com/watch?v=sXqaZUp2N-w&feature=related acta help me



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org