wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POLONIA walczy z 447!

KLER w POLSCE zachowuje się tak samo arogancko wobec wielu ludzi jak Putin w Rosji

Komu i czemu arogancja niebezinteresownych egocentrycznych kapłanów służy ?


Kim Oni tak naprawdę są wobec Boga i Ludzi skoro dbają o własne sprawy a nie o sprawy życia bożego w społeczeństwie wobec którego są jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Tacy jak ONI - rasowi Kapłani zabili życie Boże w społeczeństwie czego dowodów i przykładów jest zbyt wiele począwszy od religijnego zaszczucia krzyżem Jezusa na początku naszej ery...

... aż po dzień dzisiejszy również na Ziemi Łomżyńskiej czego osobiście, ciężko i boleśnie doświadczyłem na sposób ludzki i boski.


O czym to świadczy ...

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLONIA walczy z 447!

Ze stażu unijnego 913 dostajesz na rękę, wszystko już jest odliczone.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLONIA walczy z 447!

Na siłę chłopa nie przywiążesz, takie działania zazdrosnej żony przynoszą tylko odwrotne skutki . Zajmij się sobą i dzieckiem, a nie jak szpieg z krainy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLONIA walczy z 447!

Poza tym sztucznie bardzo chcesz wzbudzić w nim tę zazdrość . Dlatego się nie udaje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLONIA walczy z 447!

Ta a ja nie pójdę do pracy za 600zl bo nie mieszkam w Łomży i co zarobię wydam na stancję lub dojazdy i zostanie mi 150zł albo i nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLONIA walczy z 447!

a debile w warszawie robią nam igrzyska. budują stadion za 2 mld, mówią ze jesteśmy zieloną wyspą i cała europa nam zazdrości. a premii 1 bierze tyle że cała załoga łomżyńskiej fabryki mebli przez pare miesięcy wypłaty nie dostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POLONIA walczy z 447!

kolega tak mial i postawil fure u gazownika i wyszlo ze pod maska jakis kabelek sie odczepil ,jak w te mrozy akumulator wyciagal to musial wyrwac,otworz maske i obadaj,moze tak jest bezpiecznik na kablu to sprawdz tez czy dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org