sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

Przecież tam co kupiłeś powinni Ci zamienić na inną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

Też pamiętam taki temat dawno temu, ja nie miałem wtedy jakoś czasu. Więc temat wznawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

oj tam,adaho zapytał tylko z ciekawości.A tutaj więcej tematów jest nie poważnych jak poważnych.Był czas przywyknąć;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

Omania , on zapytał , ja wyraziłem swoje zdanie .

Ty masz odmienne i to rozumiem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

MiYu dziekuje, wezme pod uwage :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

Omania , nie rozumiem Cię teraz , może jaśniej ,

napisałem przecież że : " Ty masz odmienne i to rozumiem ". - więc o co chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

**** nie szklanka.... jak mawia mój teść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!


Czytając niektóre posty to już sam nie wiem , śmiać się czy płakać ?
Skąd się biorą takie osobliwości , najgorzej to jak głupota weżmie się za myślenie.

Bynajmniej nie napinam się i raczej bawi mnie poziom większości wypowiedzi. Głupoto bądź pozdrowiona !

Dla mnie po prostu BIAŁE JEST BIAŁE , A CZARNE JEST CZARNE !
Piszę to co myślę , a że niektórzy tego nie ogarniają , to już świadczy o ich poziomie intelektualnym . Prawda w oczy kole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

nie robciu to nie ona, hm... nie chce z nia isc do lozka przynajmniej na razie i jeszcze sie nie zakochalem, ale wiesz jak to jest dziewczyna wyjatkowa i musze ja znalezc, a na razie jeszcze nic konkretnego nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

ka_rol ja chciałem jedynie ciebie rozweselić :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

a robcio?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

qurcze ten psiak wygląda jak moja Diana, powiedzmy 2 lata temu. jest bardzo podobny do mojej psinki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

To już nie to samo co stara sekcja z II LO ! Niestety nie skorzystam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

Autor: muzyk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05-03-12 09:11

QAUTTRO a co to jest za zespół gram ok 15 lat ale nie słyszałem znalazłem jakieś filmiki to muzyka spoko bo z plejbeku no ale wokal trzeba ogarnąć bo ze strony muzycznej nierówno , żadne słowo nie w tonacji


QAUTTRO MUSZĄ się douczyć !!!!!!!!!!!!!


hehe ten quatrol to wogóle najpierw chłopak szukał na forum i na ogłoszeniach ludzi do zespołu przez jakiś rok apotem nagle ogłoszenia wszędzie jaki to wspaniały zespół z wieloletnim doświadczeniem haha dziecinna wyobrażnia i ludzie wezmą takich agentów do grania i wesele naprawdę będą wspominać do końca życia płacząc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

Nie wiesz a gadasz głupoty! Ja chcę pracować ale nikt nie chce mnie przyjąć bo nie mam doświadczenia i nie jestem z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była dyrektor kliniki aborcyjnej została katoliczką. Jej wyznanie robi furorę!

bezpieczniki dobre, mąż zagladał też pod maskę i tam też wszystko wygląda tak jak powinno. a czy to ze komputer szwankuje może mieć wpływ na odcinanie gazu? bo już nie mam pomysłu co z tym fantem zrobić.
nawet akumulator odłączaliśmy na chwilę z myślą ze jak odetniemy prąd to auto się "zrestartuje" i wszystko wróci do normy... niestety to nic nie dało

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org