piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Symantyka komżyńska

@Garbaty Anioł
Przecież tam są pasy :) tyle że kilka metrów dalej, ale jak się nie chcę nadrobić drogi to i takie efekty. Swoją drogą źle myślisz. Gdyby nie było tam żadnego przejścia to wtedy by się nie mogli czepiać, bo można przechodzić w dowolnym miejscu, trzeba tylko przepuścić wszystkie samochody czyli z naszą kulturą drogową dochodzimy do takiej samej sytuacji jakby tego przejścia było.
Dla mnie kretynizmem było wymalowanie przejść na ul. Strzelców Kurpiowskich - strefa 30km/h, osiedle domków jednorodzinnych. W takich miejscach się nie maluje, bo raz, że pieszych nie dużo, a dwa jak już sie pojawią to trzeba ich zmuszać do nadrabiania i nawet po 200m drogi. Do tego dochodzą koszty znaków pionowych, poziomych i robocizny, nie mamy innych wydatków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Symantyka komżyńska

kto mi napisze,jaki telefon,moge kupić za 100-150 zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Symantyka komżyńska

Dużo wesel przeżyłem i zespołów nie chcę oczerniać ale czasem bywają na prawdę tragiczne !!!!!!! Osobiście polecam Studio band ewentualnie Aplauz :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Symantyka komżyńska

I właśnie to jest ten chory kraj,mam czekać aż kiedys będzie lepiej a niedługo nie będe miała za co chleba kupić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Symantyka komżyńska

mala-mi jesli chcesz moj szef chcialby jeszcze jedna dziewczyne do pracy w butiku,ale on placi 800 zl netto na reke za 160/h miesiecznie,praca jest lekka i w super klimacie,ostatnio troszke nudno bo malo ludzi,jesli jestes zaineresowana moge podac namiar gdzie mozesz Cv wyslac a ja Cie popre na te stanowisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Symantyka komżyńska

a pić ma z łyżki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Symantyka komżyńska

Obelix :):)


Pewnie w szoku jest jeszcze jak zobaczyła ilu nas jest :):)

Otrząśnie sie biedactwo i też sie zamelduje :):)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org