czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duduś czołga się POkornie do Trampka

No i łapki mnie swędzą, nie mogę sie powstrzymać :)))
teraz już dobranoc!! :)
http://www.youtube.com/watch?v=cnYKvx4Lmxo





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś czołga się POkornie do Trampka

Ty chcesz kupić jeden parapet czy dwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś czołga się POkornie do Trampka

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27964
Jak myślicie, jest dobrze czy źle? Czy wzrastające o tak wielkie sumy, koszty funkcjonowania mało widocznego w życiu Łomżyniaków MOSiR-u, są zasadne?
Z tego co mi wiadomo, w innych miastach tego typu instytucje zatrudniają miejscowych trenerów lokalnych dyscyplin sportowych, a u nas (prawdopodobnie) żaden trener nie jest w tej instytucji zatrudniony, mimo iż pracuje tam ponad setka ludzi. Pytam o szkoleniowców lokalnych dyscyplin sportowych, bo zadziwiają mnie rosnące koszty utrzymania tej "firmy", a tak na prawdę Łomżyński sport nic z tego nie ma. Byłem wczoraj na sparingu ŁKS 1926 Łomża - Wigry Suwałki i wiecie co, stałem w wodzie która stała pode mną na sztucznej murawie. Do przodu iść nie mogłem, bo na boisku powinni znajdować się tylko piłkarze i sędziowie, do tyłu także wolałem się nie cofać, bo zamiast w wodzie, stałbym w błocie po kostki! Czy "firma" która ma na swoje funkcjonowanie ok. 6 milionów złotych rocznie, nie jest w stanie przygotować podłoża dla widzów? Czy nie można w miejscu gdzie jest błoto na dopiero co oddanym obiekcie, wyłożyć jakiejś kostki lub za te 6 milionów dokupić ten kawałek sztucznej murawy i wyłożyć w tamtym miejscu a później postawić tam kawałek przenośnej trybuny, żeby ludzie nie musieli stać cały mecz? Na co idą te pieniądze, których wciąż jest mało?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś czołga się POkornie do Trampka


nieesia ,, dla ciebie dziecinko , to PAN a nie zezowaty !

widzę , że właśnie założyłeś/aś NOWY nick , czyżbyś wstydziła się głupot które pisałaś pod starym ?



Jak JA będę TU , miał chęć się zareklamować , to wtedy podpiszę się z imienia i nazwiska .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org