sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

Pazurki przycięte ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

No i się okazał zezowate szczęście chłopem 40- 50 lat, tak zezie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

No, no tylko nie chłopem !

Młody duchem jestem.

Dlaczego ta zmiana profilu, po czym tak sądzisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

Mam Clariona NX 509E do sprzedania,dzisiaj wystawiłem na allegro możesz obejrzeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

czarna ja pier***e co o mnie mowia i mysla...wyrazilam wlasne zdanie na swoj sposob..a co do moich dzieci mylisz sie nie klna..ale ja tak lubie i nawet nie zamierzam sie zmieniac..nie zamierzam tak jak wiekszosc tu udawac kogos kim nie jestem..lubie klnac pobawic sie i wszystko co jest nielegalne i niedozwolone i h*j komu do tego...jestem jaka jestem a ludzie ktorzy mnie znaja kilka badz kilkanascie lat od zawsze widzieli ze nie owijam w bawelne i mowie to co mysle...a wiec jeb*c wszystkich ktorzy interesuja sie zyciem innych niech pilnuja wlasnych dup





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

wylot z kupisk starych po lewej stronie jak sie jedzie od Łomży

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

Taka jest teraz Polska.
Od Piasta Kołodzieja do k....wy i złodzieja.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

A już 10 marca gala boksu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

500 zl za siedzenie i pierdzenie w fotel za 8 godzin,dajcie mi taka prace od razu ja biore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

abantonino chyba sobie zartujesz...
po pierwsze wynagrodzenie zalezy od wieku dziecka i co trzeba robic..ale napewno nie 500 zl

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

Jeżeli dasz najniższa krajowa to ZUS opłaci za nianie składki. W 2012 to 1111,86zl netto. Tylko kto podejmie się za takie grosze opieki i odpowiedzialności za cudze dzieci. Powodzenia w poszukiwaniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

morpheo ale opieka nad cudzym dzieckiem to dosc spora odpowiedzialnosc nie porownuj tego do jakies pracy w urzedzie badz gdzies w biurze albo gdziekolwiek indziej...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

Wpm, wybacz, ale w Anglii (przynajmniej w stolicy) minimalna stawka w tej chwili netto to 8,5 funta- ponad 40zł. I nie piszę tego, nie mając pojęcia o czym mówię. Więc nie ściemniaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

Panda wykastruj kotka,żeby nie zrobiło się u Ciebie stadko.A ty samym nie będzie uciekał z domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

A praca 7-8 godzin z cudzym dzieckiem to nie etat?? Oddajcie dzieci do żłobków za 400zl i nie wyzyskujcie bezrobotnych osób! To ile byś dał\dała to nie oznacza godnego wynagrodzenia za taka odpowiedzialność. Płacicie grosze a chcecie mieć opiekę na najwyższym poziomie ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

Ja jak robiłem swój to wszystkich objeździłem. najtaniej miał na woziwodzkiej , tam gdzie jest wulkanizacja mat-mar .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

ziaam, w koncu coś merytorycznego, a nie bicie piany w stylu wiem ale nie powiem... Zastanawia mnie jednak, dlaczego państwo wtrąca się aptekarzom w leki nierefundowane, tu akurat powinna być konkurencja i walka o klienta, a karty rabatowe były plusem na korzyść ludzi, więc... Inną kwestią jest to, dlaczego apteka na Dwornej została zamknięta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

lalke dmuchana w sex shop.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

gdzie na zachodzie dostaniesz tyle??bo w krajach w ktorych ja bylam placa 3 razy tyle..chyba musisz uaktualnic swoje dane...po drugie jesli chodzi o opieketo nie mam slabej wiedzy..sama szukalam to wiem moi znajomi rowniez wiec ty mi nie mow co i jak i za ile...oo i dodam ze nie mam jako takich wymagan..dziecko po prostu ma byc czyste nakarmione wychodzic na spacery oraz zabawa....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

150 euro dziennie to się zgodzę, 500 zł za 7-8 godzin pracy dziennie to wyzysk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

raczej nie sadze zeby ktokolwiek wyzyl za taka glodowa pensje...wpm i reszta madrych dac wam po 500 zl i pooplacajcie rachunki i utrzymajcie rodziny za to..
jestem ciekawa czy wam sie uda

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

hey oki brzeczyszczykiewicz ale nie wykorzystywac ludzi do tego stopnia bo czasami taka praca to jedyne zrodlo utrzymania dla kogos....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

Wiek nie ma tutaj większego znaczenia,skoro ma dwoje dzieci i je wychowuje,to wszystko gra.Widziałam opiekunkę 40-45 lat,jak szarpała dziecko,bo chciało od niej bułkę.Ludzie mają w oczach wypisane jacy są,jeśli ktoś to potrafi odczytać znajdzie odpowiednią osobę do dziecka-;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

można by jakis turniej skleic albo nawet towarzysko pograc ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Super eurokołchoz i jego podejście do Polaków.

do "buu"- nie nie uważam, by to była wielka różnica.
Lala22 na pewno tam zajrzę. dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org