czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do mecenasa tego portalu.

jakas porażka chwalą jakieś zespoły jakieś oczerniają ale nikt nie podaje konkretów na ten co jes waszym zadniem dobry i ten co zły:) dla mnie to wszystko to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do mecenasa tego portalu.

DO MONA 77 na innym zapytaniu o zespół pisałas co innego

Autor: mona77 (87.119.10.---)
Data: 08-02-12 21:56

Behemoth polecam u mnie też grali :) zart.
Ja juz kiedyś pisałam , jak brać zespół to taki który jest sprawdzony. Na pewno nie taki że reklamują się gdzie sie da i jak się da . Z mojej strony Cool RONIX Quattro Atlantik Bossman Top i jeszcze kilka ale już nie pamiętam . gdzie nie byłam na zabawach tych zespołów nie było lipy .


4 zespoły znam a tego jednego niebardzo a orientuję się w zespołach z tych co podałas Cool jak najbardziej i tylko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do mecenasa tego portalu.

masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do mecenasa tego portalu.

masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do mecenasa tego portalu.

masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do mecenasa tego portalu.

janku kosie - ja też Ci życzę miłego wieczoru. Właśnie wróciłam z twojej wioski.Zagony przygotowane, można obsiewać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do mecenasa tego portalu.

Przepraszam bardzo co ty chcesz od wiosek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do mecenasa tego portalu.

wielka bieda wywołana przez donalda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do mecenasa tego portalu.

http://www.tvn24.pl/0,1734961,0,1,sklepy-z-alkoholem-tylko-pod-miastem-i-krotko-otwarte,wiadomosc.html

Co myślicie na temat planowanej przez Unię zmiany przepisów dotyczących sprzedaży alkoholu ?
Sklepy mają być zlikwidowane lub przeniesione poza miasto. Ograniczona liczba punktów prowadzonych przez państwo/samorządy i otwartych tylko 8 godzin. Ceny drastycznie w górę.

Czy to ograniczy picie czy rozwinie bimbrownictwo ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do mecenasa tego portalu.

ograniczenie sprzedaży alkoholu nie prowadzi do zmniejszenia jego spożycia ale do sprzedaży nielegalnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do mecenasa tego portalu.

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 17-02-12 01:27


WIARA CZYNI CZUBA !

___________________________________________________________


To prawda...

... ale tylko z "ociemniałego" czuba ślepo posłusznego Ojcom Dyrektorom w sutannach tak jak te marionetki zaślepione Radiem Rydzyka


Historia kołem się toczy - błędnym kołem szatańskich manipulacji pod płaszczykiem Kapłańskiej Nauki Wiary czyniąc zło te kolektywne kapłańskie święte - nietykalne interesy

Kapłani - "Ojcowie Dyrektorzy" narodowi byli zdolni rękami swoich "ociemniałych" marionetek zapierdolić życie Boże u źródła (chrzcielnego)

O czym to świadczy ...





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org